Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP

Dva květnové koncerty v lampě

Během května jsem se zastavil na dva koncerty v plzeňském Divadle pod lampou, pár vět o tom najdeš v následující článku. Dočteš se o kapelách: Rabbits (US), Arabrot (NOR), Social party, Rat city riot (US), Barrel...


Autor: Trojka

10.05.13 - Plzeň (Divadlo pod lampou) - Rabbits (US), Arabrot (NOR), Social party

Stačilo by napsat dlouhý, hlučný večer, ale to by na report bylo celkem málo, co? Začíná se o něco později, někdy kolem půl desáté, večer načínají opavští SOCIAL PARTY, nevím jak to popsat, divno hardcore v pomalým tempu, s pekelně přehulenou basou, nevím jestli to byl záměr, ale díky tomu se zbylé tóny, hlasy zcela ztrácely. Dlouhá pauza, přesouvání, zvučení, asi už jsem paranoidní, ale poslední dobou to při výměně kapel v lampě opravdu neodsejpá! Norské ARABROT jsem poslouchal doma a vůbec mě to nechytlo, ale takhle na živo to byl čistý bordel, táhlý, brodivý metal, hodně nahlas! bubeník během koncertu používá gong, který má postavený za bicími, kytarista, který je kost a kůže si bere na hlavu zvířecí paruku s rohy, zlo! Hrají snad hodinu, ale baví mě to! Další vleklá pauza a na pódiu se štelují amíci RABBITS, tři strejcové kteří to umí řádně vohulit. Jestli jsem psal, že ARABROT hráli nahlas, tak tady to platí dvojnásob, ještě teď když si na koncert vzpomenu mi bolí uši. Opět snad hodinový set, měl jsem co dělat abych to vydržel do konce, tohle byl fakt kurevsky nahlas zahraný metal! Koncert končí kolem půl jedné a vydržet do konce bez prasklých, ušních bubínků byl zázrak.

14.05.13 - Plzeň (Divadlo pod lampou) - Rat city riot (US), Barrel

Bylo mi jasný, že na úterní večer moc lidí nedorazí, ale nakonec se z toho nějaká ta třicítka vyklubala, povětšinou známý. S BARREL dnes hrajeme poslední koncert a děláme tak tečku za naší šestiletkou. Začínáme někdy po půl desáté, zvuk je ryze punk/bigbeat, s vytaženým zpěvem, prostě v lampě nám to nikdy moc zvukově nesedělo, měli by jsme mít nahrávku, tak uvidíme až to uslyšíme, hehe. Hrajeme songy co jsem hráli poslední dobu, na konec dáváme dva songy s Petrem "Skate" a "Fast´n´faster". Dvacet minut je fuč a opouštíme prkna, které neznamenají nic. Mám radost, že jsem odehráli ještě jeden koncert, ale víc už opravdu ne, to si počkejte jestli vyleze něco nového. Po nás nastupují RAT CITY RIOT ze San diega s posilou na postu kytary, Matt z MAD SIN. RAT CITY RIOT jsem měl možnost slyšet dvakrát a docela se mi na živo líbili, ale dneska to bylo takový bez energie, chyběl tomu větší tah na branku, mám pocit, že ubrali na rychlosti, jeden, dva songy byly svižný, ještě musím zmínit cover od FUGAZI, ale víc už asi nic. Jelikož bylo úterý, většina lidí se rozprchla hned po dohrání RCR a tak jsem i já kolem dvanácté odešel do hajan.
06.06.13 13:00
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one