Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

Barrel v Mostu

Report z Mosteckého koncertu naší sebranky Barrel, který proběhnul 6.11. v Rudolicích u Mostu, v hospodě "Na Rafandě" spolu s námi zahráli Falešný Obvinění a The Seegers...


Autor: Trojka

Uhodila sedmá hodina a já vybíhám z práce, před kterou už čeká zbytek kapely plus Chlumák jakožto výletník. Za volant usedá Filip, který pochvíli zjišťuje, že dálkové světla jsou rozštelované jak hovado a tak v pohodě osvěcujeme koruny stromů. Cesta do Mostu utíká rychle, kecá se a kecá, do toho nějaká ta muzika. Po deváté jsme v Mostu, takže kudy? Nejdřív se ptáme party nezletilců kudyže do Rudolic, nějakým způsobem se dostáváme k nádraží, kde se Filip ptá na cestu starého lišáka, všemi mastmi mazaného na jehož kapotě svítí nápis Taxi. Rudolice a Rafandu nalézáme už bez problémů. Rafanda je malá hospůdka, kde se mačká 30-40 lidí, ale díky malému prostoru to vypadá, že je narváno. Pořadatel není zrovna nadšen z návštěvnosti, ale nám to přijde ok. Před naším příjezdem stačili odsypat svůj set Kladeňáci FALEŠNÝ OBVINĚNÍ, neslyšeli jsme ani notu. Za pár okamžiků si staví svoje fidlátka tepličtí THE SEEGERS, začínají svojí punk´n´rollovou jízdu s písničkami o holkách, chlastu atd… prostě děvky, chlast, chlebíčky, pár lidí se vlní do rytmu, ale zvěřinec nečekej. Docela mě překvapuj, že je na místě i mini distro s nášivkami, plackami a nějaký ty tiskoviny. Seegers přidávají pár kusů k dobru a my (BARREL) se pomalu můžeme začít připravovat, začínají sázky, kolik lidí ten náš bordel vydrží. Dáváme první věc, vypadá to jakoby to lidem bylo celkem ukradený, spíš se diví co, že to přijelo za exoty, ale s přibývajícíma songama se to lepší a někoho to snad i baví, hehe. Mluvím za sebe, dneska mi to baví, zvuk je v pohodě, dáváme standardní set původně bez coverů, ale na konci jsme vybídnuti k přídavku, hrajeme Cirkle jerks, Gang green, Minor threat, ale to už je vážně konec. Je něco kolem půl dvanácté  a tak pomalu začínáme myslet na odjezd neb jdu zítra opět do práce. Zpátky řídí Vláďa, neprší, viditelnost se lepší, ale dálkový zabíjí a kruháče, kterých je v okolí Mostu šest půlek taky! Kecáme popíjíme a pozvolna upadám ke spánku. Budím se až když Vláďa k mému údivu zastavuje v Plzni, za námi bliká modré světlo a chystá se klasický scénář… “Dobrý den pane řidiči, vystupte si, silniční kontrola“. Vláďa vytahuje doklady až na občanku, která se někam poděla, foukne si všechno v pořádku, samozřejmě dochází i na kontrolu povinné výbavy, vylézáme z auta jdeme odházet bordel z kufru, abychom tu výbavu mohli začít vůbec hledat, ale v tom… “Zdar, Trojka“… “Ty kráso, zdar“, docela netradiční způsob jak pokecat s kámošem ze základky a střední, všechno dopadá v pohodě a jedeme blíže domovům. Postupně vysypáváme Filipa a Chlumáka. Vydáváme se směr Doubravka a co myslíte? U pivováru další policejní hlídka a koho, že to zase staví… za cé je správně, nás. Vysvětlujeme, že už nás před chvílí stavěli jiní orgáni, takže stačí řidičák a jejich domluva po vysílačce. Konečně doma, je něco kolem půl třetí, padám do postele, jako ukolébavku si pouštím Evidenci smrti.

Na závěr chci poděkovat pořadateli za pozvání na koncert do Mostu, cesťák jsme dostali zaplacený, tak jak jsme se domluvili předem a ještě navíc flaška fernetu! Kurva, tohle mě fakt motivuje, když si někdo dokáže odtrhne od huby a rozdat se ostatním i přesto, že zvukař stál víc než cesťák všech kapel, vážíme si toho!
08.11.10 10:44
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one