Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP
SORDO / POWERXCHUCK - split EP

30.8. - Teplice Božák

Česká hc-punková smetánka se sjela v sobotu 30.8. do teplic a to ve složení PNS, Assassins, Climax, Mad pigs, PLH.Autor: Jerry a Trojka
Jerry a Teplice:

Takže další report! Doufám, že poslední co ode mě uslyšíte! (kdo to má pořád psát) Nebudu popisovat dlouhou a "nudnou" cestu vlakem a začnu rovnou příjezdem do klubu Božák. Celkem sympatickej klubík, kde měli pivo za dvacku, takže pohoda. Celá akce začala asi o dvě hodiny později, jak už je to obvykle zvykem :-) Celej večer odstartovali Assassins, který rozjeli pořádnej circle pit. Jako obvykle parádní výkon. Další banda nastoupili Brněnští Mad pigs, který (podle mě) předvedli nejlepší show celého večera a na závěr přidali ještě cover Look At Tomorrow od Discharge. Po nich následovali PNS z Prahy. Co k tomu říct.. prostě hroznej náser jako vždycky (už se opakuju). Další skupina Climax taky zahrála výborně a hodně mě překvapila coverem od Global Threat! A poslední P.L.H. už jsem slyšel v polospánku a vím jenom, že se mi hrozně líbil zvuk jejich rytmičáku (na to jsem prostě úchyl :-)) No a teď už vám něco napíše Trojka :-)

Teplice a Trojka:

Z Plzeňskýho nádru jsme vyrazili v početnej čtyř členej skupince někdy kolem druhý hodiny odpolední, kdy už slunce pražilo jako sviňa. Nudná cesta to rozhodně nebyli, z jedním chlapíkem, kterej přistoupil jsme celkem pěkně pokecali, ale pak přistoupil páreček důchodců. Kde strašně aktivní paní nám ukazovala co, že z toho vlaku všechno vidíme. Ze začátku sranda, ale pak už jsme jen tak pokyvovali hlavou s tím, že už by mohli vystoupit. Ostatně její starej si to uvědomoval a tak na ní furt koukal, s takovým pohledem jakože „hele stará už se na to vyser jo". Z nádraží v Teplicích jsme se pěkně prošli až k místnímu věžáku, kterej se tyčí nad ostatními paneláky a tam se právě nachází klub Božák. Uvnitř naleznete celkem přátelský prostředí s barem a sálem prostě ideální klub pro pořádání akcí. První kdo se objevil na pódiu byli Assassins, který hráli stručně, rychle, svižně a tak není divu, že se osazenstvo v sále dalo do pohybu. Pak ještě musím zmínit, že jsem se s jerrym snažili dát dohromady song Pod pokličkou, ale marně jsem rád, že jsem to neslyšel :-) Na rozdováděnej dav čekala další banda k pohledání a to brněnští šílený pasata, který jsem slyšel po delší době, nevím jestli předvedli nejlepší šou jak říkal jerry, ale líbili se mi ostatně jako všechny bandy ten večer. Po nich se na pódium představili P.N.S., který vyvalili nový vály ze sedmipalce, který jsou podle mě ještě víc masakroidní než ty předchozí. Předposlední grupou byli Climax, který jsem slyšel taky po delší odmlce, jako jerryho i mě potěšili coverem a celý jejich vystoupení bylo fajné. Poslední kapelou byli P.L.H., který jsem slyšel na rozdíl od ostatních kapel poprvé a doufám, že ne naposled, škoda jen, že v té době už se sál celkem vyprázdnil. Zpáteční cestu vlakem do Plzně jsme absolvovali od čtvrtý hodiny ranní až do nějakejch devíti, ale aspoň jsem se prospal.
29.01.13 21:01
trojka
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
ADACTA - Circullus Viciosus LP
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one