Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

28.07. 2014 – Plzeň (Pohoda) – WE CAME OUT LIKE TIGERS (UK), LAWINE (NL), DEER IN THE HEADLIGHTS (BiH), LANDVERRAAD (NL)

Koncert, který proběhnul den po FLUFFu, tedy 28.07. v Plzeňské Pohodě za účasti kapel WE CAME OUT LIKE TIGERS (UK), LAWINE (NL), DEER IN THE HEADLIGHTS (BiH) a LANDVERRAAD (NL)...

 
Autor: Trojka

Den po FLUFFu se naskytla možnost poslechnout čtveřici kapel, které tam hrály. Koncert si pod svá křídla vzala Petra, zpěv ČLOVĚKOK a odehrál se v plzeňské Pohodě. Původně to asi mělo být venku, ale kvůli dešti se to přesunulo dovnitř. Někdy po osmé hodině vyrážíme s Věrkou z baráku a na místo přicházíme v průběhu hraní WE CAME OUT LIKE TIGERS z Anglie, konkrétně z Liverpoolu. Moc podobných kapel neznám, takže těžko jejich styl popsat, najdeš tu black-metal vsuvky s ukřičeným vokálem a samo sebou i hardcorem je to místy načichlé. Nějak extra mě to nebaví, ale při posledním songu mi běhá mráz po zádech, basák zpívá šanson a do toho zpěvák řve, to byl silný moment. V průběhu setu si v některých songách zpěvák bere k ruce housle, které se objevují i na jejich nahrávkách. Druzí na to jdou LAWINE z Holandska, kde to mastí lidi z LANDVERRAAD, SLOTH či SAND CREEK MASACRE. Politický hc-punk, kde se střídají pomalejší pasáže s těmi rychlejšími, ale převládá pomalejší tempo a zní víc hardcore než punk. Za mikrofonem holčina, která za to umí pořádně vzít. DEER IN THE HEADLIGHTS jsou z Bosny a Hercegoviny, už jen proto, že moc kapel z téhle země neznám jsem byl na ně zvědavý. Mají zabijácký zvuk, který dokresluje zpěvaččin vokál, který trhá ušní bubínky. Hardcore s melodickými pasážemi, které se mísí s těmi peprnějšími, tohle mělo náboj. Bubeník v triku Minor threat a kytarista v triku His hero is gone, který hrne slušný vyhrávky, aspoň víme odkud vítr fouká. Největší pecka nakonec LANDVERRAAD z Holandska, mrzelo mi, že na FLUFFu jsem je neviděl, tak alespoň dnes. Úchylný intro, kdybys hledal na youtube, tak se to jmenuje “nyan cat“. Dneska se holky a kluci převlékli za kočky, takže mezi jednotlivými skladbami můžeš slyšet neustálé mňoukání. Tohle je kurva rychle zahraný, nasraný hardcore se dvěma přeřvávajícími se dívčími vokály. Totálně výbušná směs, před kterou nejde uhnout. Dlouhé proslovy mezi písničkami a poté vždy tak minutový násery natřískaný dynamitem. Jasně, že nechybí ani hitovka “Peace on earth“ ze singlu, který před časem vyšel u Pure heart records. Nevím co psát víc, naprostý masakr! Takhle zní nasraný hardcore, který ti chce něco sdělit a přitom nakopat do prdele. Při posledním songu si všichni do jednoho mění nástroje a hrnout to do nás sice o něco pomaleji, ale v intencích většiny kapel je to hodně rychle. Tohle se prostě neomrzí, víc takových kapel! Po koncertě se moc nezdržujeme a vyrážíme nadšený domů a cestou si pobrukujeme nejvýraznější melodie od LANDVERRAAD.
 
07.08.14 19:35
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one