Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

21.12. Bolest fest (Neutral)

První den Bolest festu, kterej byl věnovanej zesnulému zpěvákovi Dr.ogy Plechymu. Představili se skupiny Pilsen dogs, Love songs players, Dalin, Taras bullba a Dr.ogy (bohužel naposled).


Autor:
Hard-w a Nervák
Jak to viděl: Hard-w

Do neutralu jsme přišli tak na šestou hodinu. Než se začlo něco dít, tak jsme hráli fotbálek a popíjeli. Asi v sedm hodin začala hrát první kapela, Pilsen Dogs. Docela příjemně překvapili, protože nehráli nudný desetiminutový skladby, ale rázný a jasný krátký songy s dobrejma textama. Další na řadě byli Lovesong players se svým ska-punkem. Nás to moc neuchvátilo, protože hráli asi 45 minut a všechno nám to připadalo jako jeden velkej song, skladby měli stejný jedna jako druhá. Další kapela, která se večer představila nesla název Dalin. Kapela nás příjemně překvapila, hráli takovej originální hardcore. Asi, protože to bylo originální a nezapadalo to do průměru, tak to lidi vedle nás odsuzovali, protože se jim to očividně nelíbilo. Pár kokotů po nich házelo plechovky a jiný smetí. Dále vystoupili dobře známý Taras bullba a dávali si to hodně slušně spolu s Dr.ogy předvedli nejlepší výkon večera. Kromě svejch songů zahráli ještě cover od NOFX a jejich Řekni svoje ne. Poté nastoupili ke svému poslednímu koncertu Dr.ogy, bohužel už bez zpěváka (všichni víme proč). Dr.ogy hráli jak nejlíp uměli a důstojně završili svoji éru. Bohužel, když hráli tak šla velká většina lidí domů. Já sem musel jít taky, asi v půlce, protože bych nestihnul bus, ale Vláďa tam ještě zůstal  a pogoval na jejich poslední pecky a byl to masakr podle toho co řikal. Večer se celkem vyved, ale moh bejt o dost lepší.

Jak to viděl: Nervák

Včera 21.12. jsme s Petrem vyrazili do neutralu na první den Bolest festu. Šli jsme hlavně kuli poslednímu vystoupení skupiny Dr.Ogy, které nedávno zemřel jejich zpěvák (R.I.P. Plechy). Když jsme dorazili do klubu tak tam ještě moc lidí nebylo, tak jsme dali nějaký pivka, zelený a pařili fotbálek. Jako první nastoupili Pilsen Dogs (tahle banda se mi začíná čim dál tim víc líbit), jako druhý zahráli ska-punkový Lovesong Players, který mě zase tolik nezaujali (to bude asi tim že se mi ska nelibý :D). Jako třetí hrála skupina Dalin, která mě dost zaujala svojí originalitou. Jako čtvrtý hráli Taras Bullba, který předvedli jako vždy dobrej výkon. Jako poslední skupina zahráli Dr.ogy, zahráli všechny jejich skladby, ale prostě bez zpěváka to není ono. Po skončení akce jsem se zpakoval a dobelhal na N3 a domů.
29.01.13 08:15
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one