Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (DIY garáž)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)
                 TOP 3:               

ORBAN / CARL GUT – split EP
L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP

2.2. Úmrtí Sida - Plzeň Božkov

Report z akce, která se konala v sobotu 2.2. v Plzni Božkově v hospodě Pod kopcem. Celá akce nesla název Úmrtí Sida, představili se kapely: Konflikt, Košutka hills, Pilsen dogs, SPS, Sociální teror, Aurora, Radikální wýraz.


Autor: Oi!boy a Švára
Oi!boy: Na tuhle akci jsem se dost těšil. Vše mělo vypuknout od 19. hodiny a tak jsme na cestu vyrazili něco po 18. hodině. Když jsme dorazili na místo, tak už byl sál celkem narvanej a všude se blejskaly číra. Jako první měla vystoupit maďarská kapela AURORA, která už pilně zkoušela. Někdy kolem 20 h začala hrát a našli se první, trošku napitý, pogující punkeři. Jeden z nich dostal od zpěváka dělo páč tam na ně něco pokřikoval a máchal přitom rukama jako kdyby jim chtěl rozbít držku:-) Tahle banda hraje celkem slušnej punkrock, ale pro mě to byl takovej slabší rozjezd. Asi po hodině a půl se pomalu začali rozjíždět chlapi z KOŠUTKY HILLS. Protože nedávno vydali další placku, tak jí tenhle večer pokřtili a zahráli pár nových songů. "Dvanáctka plzeňská" byla ale opět nejlepší ;-) Ovšem pak pro mě nastal, trochu předčasně, vrchol večera - KONFLIKT. Před jedenáctou hodinou odstartovala tahle slovenská legenda svou show, pogo se naplno rozjelo a Konfliktí zahráli všechny svoje pecky. Ke konci dali taky písničku "Anti nazi", na památku zavražděného antifašisty Jana Kučery - prostě parádní vystoupení! Večer byl v plnym proudu a někdy po půlnoci vystoupila čtvrtá kapela FALEŠNÝ OBVINĚNÍ. Z toho už si moc nepamatuju, ale co vim, tak nezklamali.

Švára: To je jedno já si zas nic nepamatuju z toho co si tady psal Peťane:-) Když sem se probral z delíria začaly hrát SPS. Velmi příjemný probuzení, protozě mi zahráli všechno co jsem si přál snad až na "Vojnu". Pak myslym, že hráli Pod stolem, Socialní teror to už fakt nevim měl sem už zas dost zevnitř navlhčeno! P onich jsem si šel ještě párkrát přeskočit potok:-) Abych tim poletem trochu vystřízlivěl. No a šel jsem si ještě zapogovat na Pilsen dogs, který hráli jako obvykle svejch 6 nebo kolik songů. Potom jsem už pozoroval pěkně ze židle jak ještě hraje Radikální wíraz ale bez Jeryho, kterej už ležel nejspíš někde v pangejtu:-) P onich už jsem vzbudil značně nakalenýho Dofiho a odtahl sem ho na 12ctku…

29.01.13 08:21
trojka
           Novinky v distru:          

ORBAN / CARL GUT – split EP
LAHAR / NESOUČÁST STROJE – split MC
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one