Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

06.03.20 - Plzeň (Belfast) - PETROLIO (ITA), DÍLNA REKORDS

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

2.2. Úmrtí Sida - Plzeň Božkov

Report z akce, která se konala v sobotu 2.2. v Plzni Božkově v hospodě Pod kopcem. Celá akce nesla název Úmrtí Sida, představili se kapely: Konflikt, Košutka hills, Pilsen dogs, SPS, Sociální teror, Aurora, Radikální wýraz.


Autor: Oi!boy a Švára
Oi!boy: Na tuhle akci jsem se dost těšil. Vše mělo vypuknout od 19. hodiny a tak jsme na cestu vyrazili něco po 18. hodině. Když jsme dorazili na místo, tak už byl sál celkem narvanej a všude se blejskaly číra. Jako první měla vystoupit maďarská kapela AURORA, která už pilně zkoušela. Někdy kolem 20 h začala hrát a našli se první, trošku napitý, pogující punkeři. Jeden z nich dostal od zpěváka dělo páč tam na ně něco pokřikoval a máchal přitom rukama jako kdyby jim chtěl rozbít držku:-) Tahle banda hraje celkem slušnej punkrock, ale pro mě to byl takovej slabší rozjezd. Asi po hodině a půl se pomalu začali rozjíždět chlapi z KOŠUTKY HILLS. Protože nedávno vydali další placku, tak jí tenhle večer pokřtili a zahráli pár nových songů. "Dvanáctka plzeňská" byla ale opět nejlepší ;-) Ovšem pak pro mě nastal, trochu předčasně, vrchol večera - KONFLIKT. Před jedenáctou hodinou odstartovala tahle slovenská legenda svou show, pogo se naplno rozjelo a Konfliktí zahráli všechny svoje pecky. Ke konci dali taky písničku "Anti nazi", na památku zavražděného antifašisty Jana Kučery - prostě parádní vystoupení! Večer byl v plnym proudu a někdy po půlnoci vystoupila čtvrtá kapela FALEŠNÝ OBVINĚNÍ. Z toho už si moc nepamatuju, ale co vim, tak nezklamali.

Švára: To je jedno já si zas nic nepamatuju z toho co si tady psal Peťane:-) Když sem se probral z delíria začaly hrát SPS. Velmi příjemný probuzení, protozě mi zahráli všechno co jsem si přál snad až na "Vojnu". Pak myslym, že hráli Pod stolem, Socialní teror to už fakt nevim měl sem už zas dost zevnitř navlhčeno! P onich jsem si šel ještě párkrát přeskočit potok:-) Abych tim poletem trochu vystřízlivěl. No a šel jsem si ještě zapogovat na Pilsen dogs, který hráli jako obvykle svejch 6 nebo kolik songů. Potom jsem už pozoroval pěkně ze židle jak ještě hraje Radikální wíraz ale bez Jeryho, kterej už ležel nejspíš někde v pangejtu:-) P onich už jsem vzbudil značně nakalenýho Dofiho a odtahl sem ho na 12ctku…

29.01.13 08:21
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one