Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
Formát: A4
Počet stran: 44
Datum vydání: 2013


Autor: Trojka
Šesté číslo SMRTi a opět změna formátu, tentokrát A4, ale takhle už by to prý mělo zůstat, šílená černo-bílá koláž na obálce, vnitřek půl nůžky/lepidlo a druhá půlka na počítači. Úvod patří reportům, převážně z Brna, najdeš v nich Miruusovy štiplavé narážky/poznatky, s některými naprosto souhlasím a celkově mě to bavilo číst. Pokračujeme scene reportem z hc-punkového podhoubí z malé vísky pár kilometrů za Brnem jež se jmenuje Marefy, dále pak dvou-stránka věnující se krátkým informacím o kapelách/deskách z cajzlu. Rozhovory otevírá povídání s Evou, která svého času hrála na kytaru v MÖRKHIMMEL, rozhovor s brazilci DEFY, které bys měl znát z jejich split EP s RISPOSTOU, ke kterému bylo přiloženo čtvrté číslo tohohle smrtícího plátku nebo ze splitu s TERROR REVOLUCIONÁRIO na jehož vydání se podílel Miruus se svým labelem, poutavé čtení tě čeká v rozhovoru se Strapatým, zpovědnici uzavírají KUTYA HARAP z Moravy. Před tím než se zaboříš do recenzí tě ještě čekají úvahy/články věnující se veganství/vegetariánství. Jak už jsem psal o pár řádku výš, pak už tě čekají recenze na hlučné/obskurní spolky, leckdy hodně vtipně napsané a tak si neodpustím přihodit dvě nejvtipnější…

Část z recenze na D-CLONE/SYSTEM FUCKER - What is your hardcore MC
...Ohledně strany SYSTEM FUCKER, ehm, tady si neodpustím malou odbočku: fakt dobrý název kapely, občas si říkám, jestli by mi tuto kapelu zahráli třeba na mém pohřbu (společně třeba s MASSKONTROLL mortis invictus, popř. prvním demem NAPALM DEATH, nebo pozor ještě lepší nápad napište mi do závěti, že mě sice můžou pohřbít, ale že budou muset při obřadu nechat přehrát mou sbírku desek a kazet, hahaha, no uznejte, je lepší si dělat zásoby už od ranného mládí, což mě přivádí k myšlence, že ke dnešku mám 725 desek, nepočítaje kazety a CD něco mi říká, že pohřeb by netrval ty odhadem tři měsíce, ale už někde u ANTI-SYSTEM by mě následovali další příbuzní, škoda, že u této srandy technicky tak nějak nebudu, že?

ZYANOSE - Insane noise raid 12"

Nevím sice, jak docílit takového bordelu jen v sestavě dvě basy a bubny, ale je to zlo. Čistý noise/raw/hradcore. Soundtrack k cestě do blázince, ozvěny paranoie tvých nejhorších nočních můr produkované crusties z Osaky. Pravděpodobně nic, co budeš kupovat rodičům pod stromeček, tato vinylová verze (původně CD s ujetým „popovým" obalem) vyšla na Partners in crime records.
26.08.13 12:16
trojka
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one