Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC

The Unseen

Rozhovor je převzat z truepunk.com, na otázky odpovídal Mark (zpěvák The Unseen). Tenhle rozhovor je sice z roku 2005 (v té době kapela vydala album “State of Discontent“), ale doufam, že i přesto si ho rádi přečtete.


Autor: Trojka

Čtyřčlenná bostonská street-punková kapel The Unseen spojována s Hellcat. Ken Casey (basák Dropkick Murphys) a Brett Gurewitz (kytarista s Bad religion) se podíleli na albu “State of Discontent“. Skupina měla v roce 2004 okolo 200 koncertů a neočekává se, že by v nejbližší době nějak zpomalovali.

Právě vám vyšlo nové album… jaké jsou na něj reakce?

Každé album má kritiky, ale teď bylo mnoho dobrých ohlasů. Lidé vidí tohle album jako nejlepší.

Slyšel jsem trochu z vaší historie u Outpost studio, kde jste nahrávali?

Polední tři alba jsme nahráli zde, Dropkick Murphys vždy nahrávali u Outpost a ostatní skupiny jako Business, Slap shot, Mighty Bosstones a Blood for Blood nahráli všechno u Outpost. Majitel Jim je zatraceně dobrej odborník na punk a hardcore.

Jak jste se dali dohormady s Kenem Caseym z Dropkick Murphys?

Seznámení s Kenem byla myšlenka Bretta Gurewitze. Bylo to jednoduchý, protože jsem Kena znal od 7 let. Vyrůstali jsme ve stejném městě, Ken žije tak kilometr ode mě. Takže to byla jednoduchá domluva, protože Dropkick Murphys vždycky nahrávali u Outpost.

Řekni mi něco o hostech v průběhu vašeho nahrávání?

Od začátku, když jsme začli album nahrávat jsem chtěl, aby na něm zpíval Lars z Rancid. Jsem jeho velký fanoušek a myslím, že on má zatraceně dobrej hlas – jeden z nejlepších pro punk rock. Dělali jsme zpěv a já zjistil, že Lars hraje s The Bastards za týden v Bostnu a tak jsem mu zavolal. Přišel před jeho vystoupením a nazpíval s náma song We are all tle we have“. Taky s náma nahrávali James a Matt z Dropkick Murphys. Když jsme přiletěli do Californie, abychom dovršili nahrávání s Brettem, rozhodli jsme se, že potřebujem ještě jinej vokál do songu “Paint it Black“ zavolali jsme Dickymu z The Bosstones. On řek: Kurva, budu tam!“. Bylo to zvláštní, nikdy jsme neviděli tolik ochotných lidí.

Nahrávali jste na X-mas day?

Doprdele s tim, hahaha! Musel jsem dovršit vokály. Jim, který nám to nahrával není moc rodině založený, mi dovolil přijít. Pamatuju si, když jsem nahrával “Social Demaged“, tak jsem tam strávil okolo 3 hodin.

Čet jsem, že jste měli nějaký problémy s konečnym mixem?

Mixovali jsme “Other side, “Scream out, “End is near a “Flames u Outpost a pak jsme to dokončili někde jinde. Bylo to šílený, nikdo nevěděl, jak to dokončíme bez Outpost. Brett zavolal, že to chce s náma dokončit a tak nám to namixoval, Brett je jednen z nejlepších v oboru. Spolupráce s ním byla výborná. Výdycky nakoupil hodně jídla. Hahaha!

Je Hellcat label jedna velká rodina?

Haha, je. Je to jedna část z velké rodiny. Mnoho skupin cestuje společně po koncertech nebo si hrajou navzájem na svých albách.

Myslíš, že se skupiny vrací k politické agendě v posledních dvou až třech letech, něco jako anti-Regan hnutí v 80 letech?

Jo, ale myslím, že jich je jen část. Myslím, že i přesto je hodně skupin, které nesnáší Bushe a vydávají alba.

Hrál jsi s kýmkoli z Agnostic front nebo Anti-flag, ale taky s čínskou punkovou skupinou Brain Failure. Jaký to bylo?

Brain Failure jsou dobrý. Je to zvláštní, protože nemluví anglicky, ale zvyknete si. Cestovali jsme Japonskem se skupinou, nerozuměli nám a mi jim, ale skamarádili jsme se.

Řekni mi na závěr něco o  té ukradené dodávce?

Řeknu to zkráceně, byli jsme na tour se skupinou Hatebreed, na téhle tour jsme měli dvě dodávky. V jedné jsem jel já, moje přítelkyně a náš kamarád, který řídil. Zastavili jsme, abychom si koupili nějaký jídlo u benzínky. Kamarád zůstal v dodávce a pokoušel se usnout, když jsem já a moje holka byli venku sehnat něco k jídlu. Dva chlápci skočili dovnitř dodávky a nastartovali. Kamarád otevřel zadní dveře a skočil ven, pak se jenom díval jak dodávka mizí na silnici. Hahaha! Naštěstí se naše dodávka rozbila, takže zloději zjistili, že ukradli nějakej šunt a odstavili ho. Dostali jsme dodávku zpět a opravili jí.

29.12.07 00:02
trojka
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one