Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
        Info o koncertech:       

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

GETS WORSE - Snubbed LP
NO FAITH - Forced subsrvience LP
ONA SNOP / FAILURE - split 10"

Myspace...Moje klec?

Článek, který jsem převzal z nového Řeckého zinu "Skull Crushing D-beat Holocaust zine #1". Celý článek jak už sám název napovídá je o myspace, jedna z nenavštěvovanějších stránek na internetu, její klady a zápory se dozvíte v následujících řádcích. Přiznám se, já sám profil na myspace mám a to hlavně kvůli získávání novinek od kapel, který mají domov za hranicemi ČR, jinak v tom nevidím větší význam a rozdíl od pokryteckého serveru lidé.cz.
Autor: Trojka
Ahh…Mypace, místo pro mé „přátele“!!!…ano správně!

Za posledních 15 let se v komunikaci změnilo hodně věcí, internet vtrhnul do našeho denního života, všechno jde rychlejší cestou než před 15-20 lety, můžeme poslat e-mail namísto používání poštovních služeb, kde musíme čekat na doručení týden a někdy i víc. Všechno tohle je v pohodě a jsem s tím spokojen, ale je tu vždy ta temná stránka věci jako u všeho!

Já nebudu psát o všech kapelách co jsou na webu (bylo by to zbytečné a příliš zdlouhavé), jen  o těch, kteří mají co dočinění s největší láskou mého života…mezinárodní DIY punk/hc scénou.

V 80. a 90. letech hc/punk kapely domlouvaly koncerty a turné s jinými kapelami pomocí dopisů a domlouvání se mezi sebou, věci se změnili k lepšímu a nyní lze všechno udělat přes internet rychlejší cestou. Předpokládám, že e-mail a webové stránky se spojili v jedno, byl objeven Myspace. Myspace je neomezený prostor pro kohokoliv, kdo má co sdílet s ostatními, je zde všechno: muzika, umění, názor. Zatím je všechno jak má být.

Ale pojďme se podívat kdo stojí za myspace, každý ví, že za tím stojí fox media? Dobře, Fox media vlastní myspace a tisíce webových stránek, kabelové televize, televizní studia a proniká i do malých nahrávacích a filmových společností. Myspace je ve vlastnictví bohatého Australana Ruperta Murdocka. Murdock podpořil nedávnou válku a invazi do Iráku, je proti gayům a potratům. A proč všechno tohle píšu? Protože v posledních 2-3 letech má každá hc-punková skupina svůj myspace! Je to kurva pokrytecké! Punk by měl být proti všem sračkám! Pojďme najít novou cestu jak komunikovat s ostatními, nepotřebujeme, aby to dělal někdo za nás!

Občas se mě někdo z kámošů zeptá, proč nemám svůj profil na myspace, vždy odpovím stejně: „Protože můžete být přátelé se spoustou lidí, poslechnout stovky nových kapel“. „Přátelit“ se s mnoha lidmi?  Co je to za blbost? Jak můžete pokládat za kamaráda někoho koho jste v životě neviděli? Je to opravdu „cool“ mýt na svém myspace spoustu přátel?…do prdele s tím! Hledat nové kapely můžete přes různé fanziny, distra, labely, po mnoho let se požívá ústní kontakt, proč někdo potřebuje „čekovat“ novinky od kapel na myspace?

Podle mého názoru je na tom nejhorší to, že se uzavřete do svého vlastního malého internetového světa, do vaší vlastní digitální klece! Měli bychom rozšířit naše hranice, nikoli se zašít za zdí! Místo hledání „cool“ lidí na myspace jděte na koncert nebo dokonce na (punx) piknik potkávat skutečné lidi!

Pokud trváte na vašem myspace profilu, nedávejte tam svoje osobní informace a buďte opatrní jakou fotografii tam nahráváte. Pokud někdo (policajti, agentury a dokonce i fašisti!) bude chtít vědět něco o vás nebo jak vypadáte, myspace je první místo, kde budou hledat!

Slovo závěrem:
1. Myspace nedávno odmítli přiznat svoje osobní informace, aby nemuseli předstoupit před americké úřady, protože nedávno byla zneužita mladá dívka a chlapec pomocí jejich myspace profilu. Jaká je vaše nejoblíbenější stránka?…

2. Mrkněte na můj blog http://intothepitphotos.blogspot.com, fotky z hc/punkových koncertů v Řecku a tak dál…

See ya in the pit… -Bak-
25.12.08 13:47
trojka
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one