Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC

Insect Warfare

Insect Warfare je krutý, zuřivý grindcore z Austinu, TX. Nedávno jsem objevil jejich první LP World Extermination a rozhodl jsem se podívat i na další jejich kousky! Rychlý, syrový a neúprosný grind/crust s parádními texty. Na otázky odpovídal Beau, který drtí kytaru. Rozhovor je převzat z druhého čísla řeckého zinu “Skull Crushing D-beat Holocaust“, z prvního čísla jsem převzal článek o myspace.
Autor: Trojka

01. Představte se a řekněte kdo na co hraje…

Aktuální sestava Insect Warfare je Dobber – bicí, Rahi – zpěv, Beau – kytara a manipulace s elektronickým šumem. Dobber nahrál všechny naše nahrávky s jeho domácí vybavení. DIY!

02. Jak a kdy začal fungovat Insect Warfare? Existují nějaké další kapely/projekty v kterých jsou zapojení členové kapely.

Insect Warfare vzniknul jako Rahiho sólový noise projekt, který se následně vyvinul v kapelu se členy. Jen Rahi a já jsme původní členové. Dobber přišel do kapely asi před rokem a hraje v několika deth metalových kapelách po celém Texasu. Rahi a já momentálně nehrajeme v žádné jiné kapele, ale občas děláme noise akce jen sami pro sebe.

03. Nedávno jste vydali World Extermination LP. Pověz něco o tom, měli jste nějaké kladné ohlasy? Jaké jsou vaše předešlé nahrávky?

Je to naše první dlouhohrající deska, která vyšla před několika měsíci a jsme s ní naprosto spokojeni. Dostalo se k nám spoustu kladných ohlasů a samozřejmě i pár negativních. Soustředíme se na to aby každý z nás byl šťastný. Už dříve nám vyšlo pár singlů a nějaké split EP. Také jsme vydali dvě samostatné dema.

04. Moc se mi líbí song “Human Trafficking“, jak po hudební stránce, tak i po té textové. O čem ten song přesně je?

Text napsal Rahi a je o chlapovi, který převážel lidi přes hranice, z Mexika do USA za prací. Lidi vezl schované v zadní části kamiónu, kde zemřeli z různých důvodů, u nás ve městě z toho byl velký poprask. Rahi napsal ten text, protože ten příběh je tak šokující a stále aktuální.

05. Co si myslíš o internetu (myspace, fóra atd)? Myslíš, že to ovlivňuje vztahy mezi lidmi?

Má to svoje klady a zápory, spousta lidí, kteří sedí za svými počítači píší nejrůznější sračky, které by nikomu do očí neřekli, totální demence! Na druhou stranu je skvělé když spolu můžou komunikovat lidé z celého světa bez toho, aby utráceli svoje peníze.

06. Jaké kapely vás ovlivnili při tvorbě muziky a textů?

Hudebně mě ovlivnili kapely jako Napalm death, Discordance Axis, Assuck, Excruciating Terror, Warsore a mnoho japonských kapel jako Gore Betone Necropsy. Mám rád grindcore, kruté a hlukem vyvolané poškození. Nejsem příznivcem nějakých experimentů a falešných grindcorů. Rahiho texty jsou ovlivněny sračkami každého dne. Nemyslím si, že by byl ovlivněn nějakou kapelou při skládání textů.

07. Zajímáte se politiku? Co říkáte na americké domácnosti a zahraniční politiku?

Nikdo z nás si nedělá zbytečné starosti s politikou. Myslím, že většina těch keců co čteme je lež a nevěřím nikomu, zvlášť vládě. Všichni včetně médií vytváří lži a mám pocit, že nemůžu věřit nikomu.

08. Plánujete 10-ti denní tour po Austrálii a pár koncertů v Japonsku, hráli jste někdy za mořem, těšíte se?

Tohle bude naše první návštěva za mořem. Velice se těšíme, protože budeme hrát, před novými tvářemi, které jsme nikdy předtím neviděli. Taky se těším na setkání s přáteli s kterými vyměňujeme desky. Pro rok 2009 plánujeme tour po Evropě, takže se možná uvidíme!

09. Jste z Hustonu, TX, jakou tam máte scénu? Nějaké dobré kapely? Vím, že v Texasu existuje silná grindcorová scéna.

V Texasu je hodně silná grindocre scéna, ale já se radši držím stranou. Nejsem sociálně založený typ a raději zůstávám doma a čtu knížky. Jsem velmi asociální osoba a dostávám klaustrofobii, když je na koncertě mnoho lidí. Moje oblíbená scéna je noisová v Hustonu, kapely jsou zde extrémnější a patří k těm nejlepším.

10. Death to false grind! Tenhle song si bere na mušku různé kapely/lidi a nebo je to jen fobie?

Píseň byla napsána jako vtip, ale někteří lidé to vzali vážně. Když jsme ji psali, dělali jsme si srandu z kapel jako Locust, kteří dbají na imidž místo hraní pořádné muziky. Seru nato být elegantní.

11. Něco na závěr?

Díky za rozhovor a drž se hrubého grindcoru!


 
05.01.10 15:55
trojka
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one