Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

06.03.20 - Plzeň (Belfast) - PETROLIO (ITA), DÍLNA REKORDS

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP
Historie ruského d-beat komanda Distress, které určitě můžete znát i s českých pódií, převzato z Indonéského zinu Annihilation #7.Autor: Trojka

Distress se dali dohromady koncem roku 2003, čtyři punkáči, kteří už před tím hráli v jiných kapelách. Nechali se inspirovat kapelami druhé Britské vlny jako Discharge, Varukers a také skandinávským punkem jako Anti-Cimex, Disarm, Avskum, kapela se dala směrem špinavého dispunku už při svých prvních zkouškách. Začátkem roku 2004 nahrávají dvě dema “Fuck the system“ a “Propaganda“. Koncem roku 2004 odchází jejich bubeník. Začátkem roku 2005 dávají dohromady šest songů na split CD s kapelou podobného ražení Komatoz, songy byli nahrány s novým bubeníkem. Nahrávání bylo následováno další změnou sestavy, kytarista brzy poté odchází a na jeho místo přichází nový. V průběhu roku kapela hraje na mnoha koncertech v Rusku a jede na tour po Skandinávii. První full-lenght album “Progress / Regress“bylo nahráno začátkem roku 2006 a jako CD vyšlo v roce 2007 pod hlavičkou Totalpunk records. Zvuk se nyní podobá Švédskému d-beat / dkandicoru. Několik songů je použito na split EP s finskými Disklema. Letní turné po České republice v roce 2006 absolvují s novým bubeníkem a přidává se i druhá kytara. Rok 2007 začíná kapela s novou sestavou, nový kytarista a basák – oba jsou členové grindcore kapely E.V.A. V létě 2007 kapela opět vyráží na evropské tour (Finsko, Švédsko, Česká republika, Německo, Rakousko a Nizozemsko). Během tour kapela hraje na dvou velkých open air festivalech, Obscene Extréme v České republice a Yellow Dog Fest v Německu. Po skončení tour nahrávají  pět válů na split CD s Finy Wheel of dharma, které vyšlo tenhle rok. Nahrávka je opět v duchu Skandinávského d-beat / crustu, který je zahraný s daleko větším přehledem. Po nahrání materiálu na split CD opouští kapelu kytarista. Jeden ze zakládajících členů se vrací a Distress chystají mini Skandinávské tour (Švédsko, Norsko a Finsko), ale vzhledem k problémům s vízy, jsou všechny koncerty zrušeny. Kapelu následně sužují různé interní problémy a tak zastavují svojí činnost, ale nakonec se ukáže, že to ještě není konec… tak se těšte na další koncerty a nahrávky!

Kapela má na podzim roku 2009 naplánované Evropské turné, kromě Švédska, Německa, Rakouska, Maďarska, Polska a Slovenska by se měla zastavit na dvou koncertech i u nás, schytají to Praha s Brnem, doufám, že budu u toho, minulý rok jsem o ně přišel právě kvůli výše zmíněným problémům s vízy.
12.08.09 09:16
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one