Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC

V zajetí byrokratů

"V zajetí byrokratů" aneb jak mi v práci vyrabovali skříňku, příběh z mé pokladnice blbých zkušeností a černé skříňky nasranosti.Autor: Trojka

Tak jsem si myslel, že napíšu příběh z kterého si budete podřezávat žíly, trhat vlasy a rvát trenky přes hlavu, ale situace se má jinak, osud nebo náhoda tomu tak chtěla. Jako každý den, kdy se musím jít kouknout do ústavu se jménem „Práce“, jsem rozlepil oční víčka, vykonal potřebu a ještě stihnul sníst něco jakoby „vydatného“. Za nekončícího rachotu, který zní v mých sluchovodech usedám do trolejbusu a posouvám se blíž a blíž strašidelnému domu, který tak dobře znám. Po něčem čemuž všichni říkají „briefing“, bože jak já tohle poangličťování nesnáším, se odebírám do šatny, kde láduji zásobník zvaný skříňka osobním materiálem. Tak jako jindy, čas ubíhá, někdy pomalu, někdy rychle, ale vždy kurevsky a ne podle toho jak se mi to zrovna hodí. V průběhu pracovní doby se nic zvláštního neděje, moje frustrace je stejná jako jindy, dalo by se říct v normě. Venku se pomalu probouzí nádherný den, kdy se teplota šplhá někam ke dvaceti stupňům celsia. Pomalu už mi začíná kručet v břiše a tak se odebírám do šatny pro věci, abych následně mohl vyrazit na oběd a hodinový odpočinek od všeho kolem. Přicházím do potemnělé šatny a rázuji si to přímo ke svojí skříňce a nevěřím svým očím, skříňka do kořán, věci nikde, zámek nikde… co to kurva je? Ještě jednou se přesvědčuji jestli je to opravdu moje skříňka, a bohužel je. Pocity uvnitř mě se perou a začíná se ve mně vzbouzet vztek. Neváhám ani chvilku a pátrám po stopách co vedlo k vyrabování mých věcí. Ptám se kolegů jestli o něčem neví, všichni s údivem mlčí a nechají mě povídat, abych jim sdělil co, že se to stalo a proč mam v očích plameny, nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel. Moje naštvanost a vztek pumpuje víc a víc, stačí jenom troška, aby vybuchla jako jackpot ve sportce. Moje další kroky směřují do kanceláře, kde je hojné osazenstvo byrokratů, včetně zástupkyně ředitele nebo jakou funkci vlastně má. Vyptávám se sekretářky, která na mě vidí ne moc přátelský výraz a posílá mě za osobou nejpovolanější, ta mi s klidem odpovídá, že likvidovali všechny skříňky, kde nebyla jmenovka a že to říkali předevčírem a před předevčírem, ale já v práci nebyl, takže mam asi smůlu. Kurva, do prdele  co to je za přístup? Děláme na dvě směny, tak proč to nemůžou říct všem, ptám se. Odpovědi se mi dostává: „Myslela jsem si, že si ty informace mezi sebou předáte“. Hladina mého vzteku přetéká, nemám rád vykrucováni a nesmyslné kecy, kterými se mě snažila umlčet. Já pokračuji dál v rozhovoru a pokládám otázky na které neumí odpovědět a i kdyby, tak to bude pěkná snůška keců. Resumé, je takové, že něco zabrblá s neochotou řešit nastalý problém a zkušeně předává řešení nastalé situace na jinou osobu.

Problém se vyřešil, věci jsem samozřejmě dostal na zpět a nafasoval nový zámek jako náhradu za ten co mi přestřihli. Takže se vlastně ani nic nestalo ne? Chtěl jsem jenom poukázat, jak řeší věci byrokrat, který nemá co dělat a tak vymýšlí přiblblé úkoly, aby bylo co dělat nebo aby se ne nudil. Ochranka se fláká, tak šup s nimi do šatny zaměstnanců a likvidace skříněk, kde není jmenovka. Tohle je jeden z dalších výstřelků absurdity, které jsem svědkem skoro každý den. Možná to z článku, tak nevyzní, ale věřte, že to byl pro mě nepříjemný zážitek a následně jsem byl opravdu znechucen, neochotou vyřešit problém a podat případné vysvětlení nebo se dokonce omluvit, ale to už bych toho chtěl asi moc.
28.04.09 10:50
trojka
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one