Punk zine..!
             Naše akce:             

18. 8. 2021 - Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAK (FR), LILIxELBEFB event

      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

BOOTLICKER - Nuclear Family MC
WEAK TIES - Find a way MC
METH DRINKER - Oil MC
Žižkovská sebranka JUST WÄR se chystá 27 - 28.3.2015 do studia nahrát materiál na připravovaný krátce hrající asfalt „the last goodbye…“ vinylu přislíbilo pomoc mnoho labelů, dister nebo jednotlivců z Čech, Německa, Anglie nebo třeba Brazílie. Pokud bys chtěl přispět jakoukoli částkou kontaktuj nás prosím na: justwar@seznam.cz.
http://bandzone.cz/justwar
BOVRIL je hardcore kapela z Turína, které začala hrát od jara 2013. Najdeš tu lidi z CONFUSION, MEMENTO MORI a MR. MURRUNGIO. Minulý rok nahrály patnáct skladeb. Jedna skladba vyšla na benefiční kompilaci "Hardcore non si comanda" a další by měli skončit na kompilaci "Crash Mandolin 2.0- Italy Violent". Zbylé skladby by chtěla kapela vydat na CD a momentálně shání labely, které by se chtěly podílet na vydání. Pokud bys měl zájem, napiš na: bovril@autistici.org.
http://bovrilhc.noblogs.org/discografia
Přidán report z koncertu, který proběhnul ve středu 21.01.15 na pražské sedmičce za účasti kapel PRAG (AUS), PISS (DE), HLINOMAZ. K přečtení zde.
Stejně jako první číslo, tak i druhé vydání tištěného xerox plátku RAW ZINE se nyní objevuje v elektronické podobě (PDF) volně ke stažení. Navíc jsem vyštrachal pár kusů nevyzvednutých časáku, k dispozici je 1ks RAW ZINE #1 a 3ks RAW ZINE #2, pokud bys měl zájem, napiš na mail: trojka007@seznam.cz. Práce na třetím čísle se pozvolna rozjíždí momentálně, hotových pět stránek, do léta 2015 to bude snad venku. Druhé číslo obsahuje 44 stran, formát A4 ve stylu vystřihni a nalep věnovaných hc-punku a skateboardingu! Rozhovor s Péťou (ABACK recs./LI-PO), fotografem Matějem, Vencou, který vyrábí skejtový desky a archivní, převzatý rozhovor s amíky R.A.M.B.O. Ohlédnutí za plzeňskými CD-r kompilacemi, anketa věnující se textům, reporty z koncertů v garáži a samozřejmě skejtová příloha. Odkaz ke stažení nalezneš zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/download
Hardcore kapela ANGSTBREAKER z Lipska shání koncerty na duben v ČR. Jedná se o dny 10.04. (nejlépe sever), 11.04. (kdekoli v ČR) a 12.04. (sever). Kapela sebou veze kompletní backline, v případě zájmu napiš na mail: angstbreaker@gmail.com.
Tour video  z roku2013: https://www.youtube.com/watch?v=J1xvfVmQP7M
Nahrávky + Download: http://freemusicarchive.org/music/Angstbreaker
Lednové novinky z Hluboké orby… koncerty pod hlavičkou United crusties, Hluboká orba #31, recenze, reporty, fotky, koncerty SYIH a distro + 2hand, info zde.
Vyšla split kazeta riotfolkových kapel CÁCORY / HLEDÁNÍ. Ručně dělanej obal, kreslenej booklet, zelená kazeta a samolepčičky ve stokusovém vydání o který se postarali Headless Duplicated Tapes. Objednávat za 80Kč/+-3€ můžete na CHYBA mailu (chyba@riseup.net) a nebo u následujících vydavatelství, který se na vydání podíleli: Dialog Crew, Apatrida, Pure Heart, Rosa Punx Collective. Online si můžete riotfolkovou nahrávku Cácory/Hledání poslechnout/stáhnout/koupit na Chyba bandcampu:
http://chyba.bandcamp.com/album/split-4
http://chyba.a-punk.cz
V sobotu 14.03. proběhne čtvrté pokračování fiesty Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4. Můžeš se těšit na odpolední / večerní koncert proložený přednáškou a společnou veganskou večeří. Bližší info v článku.
Dalším titulem u Phobia Records je split sedmipalec KRONISK MISANTROPI / WAARFACE. Čtyři prdelknakopávající d-beat / punk biče od švédských punks Kronisk Misantropi vs. dva hrubé d-beat / crust songy od texaských Waarface. Pro fans Anti Cimex / Warvictims / Crude SS nebo Mob 47 povinnost! Vylisováno 300 ks na červeno-bílém splatter vinylu. K poslechu zde:
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/kronisk-misantropi-waarface-split-ep
http://www.phobiarecords.net
Nová deska od SIX BREW BANTHA – INTRAVENOUSLY COMMODIFIED LP. Po podzimním takřka čtyřicetidenním evropském tour s Archagathus a vyprodané limit edici, udělané speciálně na tuhle šňůru vystoupení, vychází právě teď klasické druhé album této grindcore violence mlátičky z Kanady na Dead Heroes labelu. Kdo si nechal ujít koncerty v Čechách a na Slovensku přišel o hodně hustý vystoupení obou kapel. Deska vychází v kooperaci s TO LIVE ALIE a SPHC, kteří budou dělat americký lis této desky. Kapela je velmi aktivní přesto naprosto D.I.Y., můžeš znát např. ze split singlů s WATER TORTURE, SUFFERING MIND, AGITATE , ARCHAGHATUS, nebo první desky, která se dočkala několika re-presů. V dalším čísle COMMUNAL GRAVE zinu, který je nyní v přípravě, bude i rozhovor. K desce jsou i nová trika.
http://www.deadheroes.cz
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #36 zine
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one