Punk zine..!
                 TOP 3:               

MOLOCH / GROAK - split EP
VA - Gymnasium Violence EP
ENDLESS SWARM - Imprisoned in skin LP
Přidány reporty ze dvou plzeňských koncertů, které se odehrály v dubnu, jeden v Kapse a druhý v Pohodě za účasti kapel: Fear of extinction, Rabies, Demöralyzér, Remek, Gattaca, It´s everyone else (SLO) a N´Toko (SLO), k přečetení zde.
V sobotu 14. června se uskuteční jubilejní 10. ročník dnes již prakticky kultovního Antitrend Open Air festivalu. Festival se jako (až na jedinou výjimku) každý rok koná v příjemném prostředí vesničky Žabčice, bližší info v článku.
U nás řádně provařené německé trio TRIGGER hledá koncert na 8.srpna kdekoli v ČR nebo na Slovensku. Potřebují veganské jídlo, místo na spaní a nějaké peníze na cesťák. V případě zájmu, piš na: fkevtr@googlemail.com.
http://triggergrindcore.bandcamp.com
Právě vyšlo split EP dvou tuzemských kapel HIROSHIMA NIGHTMARE / LIVER GARNISH. Nahrávka vydána ve spolupráci Cestou na hřbitov records a LG, náklad 300ks. Pokud máš zájem o svojí kopii, piš na (cena 100kč nebo výměna): jakubblazen@seznam.cz. Dále se hledají labely, které by se chtěli podílet na split EP HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA. Obě kapely mají nahráno, na obalu se pracuje, pokud bys měl zájem zapojit se do kooperace, napiš na výše uvedený mail.
http://bandzone.cz/hiroshimanightmare
http://bandzone.cz/livergarnish
Pozvánka na benefiční koncert pro iniciativu Food not bombs Hradec Králové, který proběhne v Nové pace v Rock café Marilyn 24.5.14, zahrají ROTI VŠEM, AORTA, KOLONA a SCALP, info zde.
Květnové novinky z Hluboké orby…koncerty pod hlavičkou United crusties, ohlasy na Hlubokou orbu #30, koncerty SYIH a distro + 2hand, bližší info v článku.
Dvoučlenná raw crust/grind kapela WEAPON CREAK z Indonésie shání labely pro vydání jejich debutního 12“. Za sebou mají několik kazetových splitů s kapelami jako COMPLUSION TO KILL, CUM SOCK nebo APUTASOS. V případě zájmu piš na mail: beutenx.rawk@gmail.com, stránka o kapele zde.
Nové nahrávky, které v poslední době vyšly na tuzemském, aktivním labelu RAUHA TURVA:  

- kazeta HEURISTIK - MONEY POWER CONTROL
dbeat/crust Indonesie 4 skladby na 9 minut

- kazeta JAHAT - LIVE STUDIO IN HELL
dbeat/crust Indonesie 5 skladeb na 9 minut ala Doom/ENT

- kazeta ANKYLYM - VOLK
art chaos folk s Ruska, v distru taky k dostani to stejne na 10"
http://ankylym.bandcamp.com/album/v-lk
http://rauhaturva.blogspot.com
Přidán report z již 6. ročníku Asta pes party, který se konal v Podluhách u Jackyho, tak jako až na vyjímku z minulého roku, všechny předchozí ročníky. Součástí byl benefiční bazárek, jehož výtěžek, spolu s penězma za guláš putoval na konto Eko centra Zvířecí pohoda v Bzové. K přečtení zde.
Pozvánka na koncert ve spolupráci Místní borci a Soul at zero, který se odehraje ve čtvrtek 08.05 2014 v plzeňském klubu Pohoda za účasti kapel: EAGLE TWIN (US), INDUSTROIKA (BE), LE BAIN MAID a UNDERGROUND THEATRE, info zde.
           Novinky v distru:          

CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP
RZ 023 VIOLENCE JUNKIE / CRY OF HUMANS - Fuck control split MC
KOSI IDINA – s/t MC
DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one