Punk zine..!
                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

LICKSPIT - The Great Stock Market Crash MC
GORC / HAEXLER - split MC
BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC
Přidán report z koncertu dvou ruských kapel WHAT WE FEEL a MOSCOW DEATH BRIGADE se silným antifašistickým postojem, který připadnul na neděli 15.02. a odehrál se na pražské sedmičce. K přečtení zde.
Youtube pozvánka na pražský koncert Brazilců ODIO SOCIAL a dvou pražských kapel KUNTA KINTE, CRIPPLEKORPS, který proběhne v Pražském klubu Brouk 18.03.
http://youtu.be/HbveQVqFriY
Ve středu 08.04. tě v Brněnském klubu Schrott čeká řádná rána do palice, přijede d-beat tsunami ze Švédska CRUTCHES. Singl a velká deska vyšla na tuzemském labelu Phobia records, parádní příležitost jak si tuhle bandu střihnout živě! Společně s CRUTCHES zahrají pořádající SEE YOU IN HELL a d-beat válečníci ze Znöjma MIDNATT DÖD. Podrobnější info v článku.
Brněnské hardcorové smečce CROUCH vychází debutové album Warning Shot“. V sestavě  Filthy Minds, Pigsty nebo Breed. Album obsahuje hned 12 poctivých válů silně inspirovaných NYHC scénou devadesátých let. Kapela album pokřtí 23. března na brněnské Melodce spolu s Barricade, Hellstrike a Hard To Believe.
http://bandzone.cz/crouch
Právě vyšla benefiční kompilace Resistance: ANTI-NSBM Volume 1, která obsahuje sedmnáct songů, převážně od crust-punkových kapel. Veškerý výtěžek z kompilace půjde pro Emilia, který se stal obětí nedávného fašistického útoku na sociální centrum v Itálii. Bližší informace najdeš na bandcamp, kde je kompilace k dispozici za volitelný přípsěvek. Kompilace zatím vyšla na kazetě, ale měla by se objevit i na jiných formátech.
https://thedarkskiesaboveus.bandcamp.com/album/resistance-anti-nsbm-volume-1
Další koncert, který mají pod palcem Místní borci, v pátek 27.02. vám v plzeňském klubu Anděl naservírují trio kapel: VLNĚNA, KURAC a ČLOVĚKOK. Bližší info v článku.
Nový videoklip “Stejná píseň“ odtajňuje další novinku z EP Stínadla, které za pár dní vyjde jako bonus k chystané best of kompilaci kterou THE FIALKY připravili společně s labelem PHR Records v rámci oslav patnáctých narozenin skupiny. Její vydání je avizováno na březen. Výroční koncerty proběhnou 14.03. v Bratislavě a 20.03. v Praze po boku znovuobnovených PROTI SMĚRU.
https://www.youtube.com/watch?v=56_IeSncWfg
V rámci výročí vychází BLACK BLOCK DOG zine nr.5! Uvnitř rozhovory: Black Basset Records , Travis Fargher (Bastard Noise , Sukha Drones, X- EYES, Plack Blague. Informační rubrika NOISE IS THE ANSWER - Geronimo, Bastard Noise, TROGOTRONIC USA , Witches of Malibu, Tube Tentacles... Recenze, top teny, Rumunsko vs. psiska. Každý číslo má jinou titulní obálku vyrobenou za pomoci rentgenových snímků, každý číslo obsahuje neviditelný split 7" X eyes/ Dogbodies feat. Argentina Turner ve 4 různých barvách a pro prvních 16 nejrychlejších je limitovaná edice rukavic a wantlistu pro potěchu a neopotřebení vinylový kolekce! Objednávej na dby@dogloversrecords.net za kilo včetně pošty!
Ve dnech 06.03. a 07.03. se pražské Modré vopici odehraje každoroční festival BOUBA FEST. Během dvou dnů se na pódiu vystřídá čtrnáct kapel. Bližší info zde.
Po roce se do plzeňského Divadla pod lampou vrací jeden z největších tuzemských objevů loňského roku - elektro screamo punkový GAGARIN, kteří přivezou své nové EP, které mnozí z vás jistě našli pod stromečkem! Minule se představili po boku skoro už legend scény, kapel esazlesa a Ravelin 7 a získali si tak mnoho nových fanoušků, kteří pod podiem propotili nejednu flanelku. Nyní jsou tu zpět se svojí uječenou diskotékou a opět nebudou sami. Společnost jim budou dělat EPIC SCHMETTERLING z Francouzského Štrasburgu se svým našláplým 8-bit punkem a retrofutro elektro dvojka FERTILIZER což nám dává jasnou zprávu. 20.2. nebude pod lampou tma, ale disko punková párty v režii Místních Borců! Bližší info zde.
           Novinky v distru:          

NESOUČÁST STROJE - s/t EP
LAHAR / NESOUČÁST STROJE - split MC
TERLARANG - Forbidden LP
VA - Na plné oprátky EP
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL - split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED - Demo MC
SCYTHE - s/t MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one