Punk zine..!
              Naš Akce:            

pátek 12.10.
Plzeň - Garáž
KOROZE, NBDY, KULT MASEK, CRY OF HUMANS/REDDRATT collab.!!!INFO ZDE!!!

        Info o koncertech:      

23.09. – Praha (007) - SPECTRAL VOICE (USA), BLUES FOR THE REDSUN

TNF vol. 6 - Warm up party

02.10.18 – Praha (007) – CAULDRON (CAN), LAHAR

Pravěkfest VII.

THRASH NIGHTMARE vol. 6
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SHEEVA YOGA / DOG EGGS - split LP
MANGLE - s/t EP
SECT MARK - Worship LP
Na 84 stranách najdete rozhovory s NAPALMED, RESPOSTA SIMPLES, ŠKODA 120, NAHUM, DON GATTO, BRUTALLY DECEASED, STAND UP SPEAK UP!, ONANIZER, PRIMARY RESISTANCE, RAVELIN 7, HIBAKUSHA, WYNSTON SMYTH, SMÍCH HYEN, ACIDEZ a Davidem "Jezevcem" Zíkou. Samozřejmostí jsou recenze na čtivo a nahrávky, originální komix s Malignant Tumour v hlavní roli a navíc aktuální tour report INGROWING a AHUMADO GRANUJO z USA a Mexika. Takže k dostání na PlayFastOrDon´t festivalu a poté u všech schopných distributorů, u mě nebo v Ostravě v hospodě U Peciválů. Cena je 70,- (+ poštovné 18,-). Informace nebo objednávky na: buryzone@seznam.cz
Za spolupráce hrstky vinylových závisláků ze Slovenska, vychází další vinylový split LP JAKUBYSKO / PASKUDA. JAKUBYSKO je nasraný grind/crust načichlý metalem ze Zvolena, po deseti letech hraní a obnažování si chlapci určitě zaslouží být na vinylu. PSAKUDA už má vinylový debut za sebou na split EP s DEPRESY MOUSE ani tentokrát, tě nečeká nic pomalého, deset ostrých fastcore šlágrů. Hnědá deska obsahuje textovou přílohu od obou kapel. Seženeš za směšných 200kč u Totalitarianism still continues nebo u kapel.
http://www.punkgen.sk/label
http://bandzone.cz/jakubysko
http://bandzone.cz/paskuda
Na letošním Play Fast Or Don´t festivalu bude poprvé k dostání nové, čtvrté číslo hardcore punk fanzinu GO AND KILL. Tradiční formát A4, lepená vazba, offset tisk a a 100 stran věnovaných internacionálnímu hardcore punku. Rozhovory s americkou grind core jednotkou BLOODY PHOENIX, s burning spirit hardcore kapelou z Japonska FORWARD, agilním italským vydavatelstvím AGIPUNK, s Matějem o VEGAN FOOD CREW a o (koncertech, dnes festu) Proti proudu a velmi obsáhlý interview s rakouským extrémním hardcorem COLD WORLD, který popisuje i stav rakouské HC scény v ´90 letech. Osmdesát recenzí převážně na vinyly, dále sloupky od tradičních/netradičních přispivatelů, tour reporty (NEEDFUL THINGS/TURBOKRIEG USA tour, LYCANTHROPHY/PRŮMYSLOVÁ SMRT Euro/UK tour, IDIOTS PARADE/TOTAL FUCKING DESTRUCTION Euro tour, téma „Zapojení automobilky SCION v hardcore scéně, foto stránka od Smrčáka, reklamy a něco navíc...cena je striktně za náklady na tisk, 80,-Kč + pošta (piš na fastcore@centrum.cz). Distributoři pište! DIY OR DIE.
Na youtube můžeš poslechnout novu nahrávku od maďarských LECSA PUNK, které se jmenuje "Warfare", od splitu ze ZEMĚŽLUČÍ se toho hodně změnilo, tak se nelekni.
V nejbližší době by měly vyjít dva nové tituly u slovenského labelu ATOMIC VISION, jedná se o split kazetu GATES OF PTULAH / VEHEMENTER, death/black metal ze Slovenska a na druhé straně thrash/black metal ze Srbska, kazeta bude obsahovat demo nahrávky od obou kapel. Druhý titulem je debutní EP od Slovenských thrasherů RADIATION - Plutonium overdose EP, která vychází v kooperaci několika labelů.
http://atomicvisionprods.blogspot.cz
Přidány nové recenze... první vinylový zářez od moravských grinderů ŠKODA 120 - Samorost LP, Hranatý anti 7" Dont Lick The Cover od božské noise skupiny POODLE HAIR, psí počtení v podobě BLACK BLOCK DOG #3, slovenský plátek PREDČASNÁ VZBURA #4 a první číslo comics punk fanzine ELENS #1.
Ve čtvrtek 4.7. proběhnul na Pražské sedmičce koncert amíků RETOX, italů ZEUS a české sebranky HLINOMAZ, pár vět o tom jak to celé bylo najdeš tady.
NFBcrew vás zve na v pořadí sedmnáctý ročník Nezávislého festivalu, který se uskuteční v sobotu 20. a v neděli 21. července 2013 v krásném přírodním areálu v Branišovicích. Brána festivalu bude otevřena od sobotní dvanácté hodiny a první kapela odstartuje festival ve 13:00, info v článku.
10. 8. 2013 proběhne již VIII. ročník SmilOff festivalu. Letos bude beneficí pro " Beruška HB " - občanské sdružení, které pomáhá dětem v dětských domovech (http://beruskahb.cz/) Výtěžek z festivalu půjde konkrétně na projekt " Poznej svůj cíl " - dětem do dětského domova v Humpolci. Zahrají: E.D.A.E., FOREVER KRANG, ZLÁ KREV, HEAD & SHOULDERS, AFARASTAFA & JOE D, ZERO NO.1, SQUARE ONE, BURCOVAČKA, URA SOUND SYSTÉM a MC BROKO. Připravený je odpolední program pro děti plný her a soutěží, veganské občerstvení, možnost přespání na místě. Začátek 17.00 hod, vstupné 160 Kč, více na:
www.smilov-festival.cz
Jubilejní desátý ročník slaví tradiční Play Fast, tedy DIY festival, který spíše jak nějaká výročí oslavuje hlavně hluk a internacionální hardcore punk scénu spojenou s různými DIY aktivitami. Jako každý rok, tak i letos se představí standardní třicítka kapel z celého světa, kterou doplní nově i páteční afterpárty s několika zajímavými jmény. Stále se bude hrát krátce, rychle a hlasitě, bez sponzorů, bez ochranky a bez punkových hvězd…Místem konání je opět Hradec Králové a prostory festival parku tamního letiště, info v článku.
           Novinky v distru:          

UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS – Stalinist god MC
SECT MARK - European tour tape 2018 MC
UNCUT REALITY #1 zine
EXISTENCE #2/2018 zine
DENÍK KONFIDENTA - Sergej Gavrilin kniha
PREDČASNÁ VZBURA #11 zine
YOUTH VIOLENCE – Diszkográfia 2010 – 2015 MC
JACK / METH LEPPARD – split MC
POSTHUMAN #10 zine – Jubilee Pack
ACTIVE MINDS / LOS REZIOS - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one