Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
Finská kapela RAVAGE RITUAL, která hrne temný hardcore ovlivněný Integrity, Oathbreaker, Rise And Fall, Nails atd. shání koncert v ČR 22. října. Na svém kontě mají EP “Revival“ a split EP s TEETHING… koncem srpna by mělo vyjít debutní LP “Soul eater“, ukázky najdeš na bandcamp. Pokud bys měl zájem pomoct s koncertem napiš na: ravageritualsjk@gmail.com.
http://ravageritual.bandcamp.com
Washingtonská kapela LES RHINOCÉROS zahraje v rámci své tour v Tachově. Trio hudebníků, které si zahrálo na několika světových scénách naladí svoje nástroje v pátek 27. června v Gařáži Trojka kousek od vlakového nádraží. Band se žánrově usídlil mezi free jazzem, progressive rockem, reggae, math-corem a do toho všeho ještě mixují elektroniku. Les Rhinocéros debutovali v roce 2011 na labelu Tzadik, který patří Johnu Zornovi. Akce bude začínat od 20:00 hodin. Americkou návštěvu podpoří svojí účastí ještě západočeská stonerasfuck kapela ACID ROW. Na akci se bude také grilovat, vstup: 80,.
http://lesrhino.bandcamp.com
http://bandzone.cz/acidrow
V průběhu týdne dorazilo několik nových věcí do distra... ZINY: EXISTENCE č. 2/2014, SKETORD #2 EP: GRIDE / ABORTION - split EP, IDIOTS PARADE 5" LP: ZLÁ KREV / ROZPOR - slit LP MC: VIOLENCIA INMINENTE - Pestilencia Social MC, RAD - Loud and Fast MC, HEURISTIK - money power control MC, JAHAT - live studio in hell MC. Kompletní seznam věcí:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
PR 096 PASSIV DÖDSHJÄLP / ACHILLES split LP
Crust core! Obě kapely jsou ze Švédska. Známější smečkou na tomhle splitu jsou zajisté Passiv Dödshjälp (Gävle), kteří na téhle nahrávce dávají vzpomenout na jejich první nahrávky, kdy se nešetřilo přímočarostí a hrubostí. Takže Skitsystem mixlé s Wolfpack. Žádný emo. Čistej švédskej crust. Parťáci na druhé straně jsou Achilles (Stockholm). Metal crust s hardcore energií jak poleno. Kdo si ještě vzpomíná na kapelu End Of All ví, kam tím mířím. Pekelně dobrej split!

PR 081 BROTTSKOD 11 - Demokratisk Kontroll LP
Hrubý a agresivní d-beat útok ze Švédska ve stylu Anti-Cimex nebo prvních Skitsystem. Se členy Warvictims v sestavě. Jedenáct jedovatých kulek z chladného severu. Tohle nepotřebuje další popisky, že jo?
http://www.phobiarecords.net
Na bandcamp profilu HIBAKUSHA můžeš poslechnout pět nových songů, které se objeví na chystaném split EP s HIROSHIMA NIGHTMARE na jehož vydání se bude podílet i RAW ZINE records. Naklad 300ks, černý vinyl s barevnou etiketou a barevným obalem. Stále se hledají labely ke spolupráci, kdybys měl zájem, napiš na: hiba@seznam.cz.
http://hibakusha.bandcamp.com/album/tracks-from-upcoming-7inch-split-w-hiroshima-nightmare
Dalším releasem (v kooperaci) na Pope's Ass je 7"splitko kapel PAUCITIES / CHULO. Amíci PAUCITIES jsou u nás známí hlavně ze splitka s UK kapelou ATOMCK, kde fungoval i Marzena z HIBAKUSHA. Kolumbijci CHULO se pro změnu objevili na splitku s RABIES, takže u nás také žádní nováčci. Obě kapely mají pět songů a je to opravdu vyvedená a výbušná směska grindu a fastcore. Obě kapely mají za sebou už pěknou várku splitek a dalších nahrávek i přes to, že jsou to relativně nové kapely. Doufám že se brzy od obou dočkáme velké desky!
www.popesass.cz
Nezávislý festival v duchu 'Do It Yourself' vstupuje letošním ročníkem ve své šesté pokračování, které proběhne v sobotu 21. 6. od 16.00 hodin v tradičním místě konání, areálu Boudy a přilehlých pozemcích v Čermné u Sušice. Bližší info v článku.
Právě vychází československé split LP ZLÁ KREV / ROZPOR, které si kapely vydaly ve vlastní režii. Těšit se můžeš na modrý vinyl, kreslený obal od Datry a jako bonus plakát A3. ZLÁ KREV na svojí stranu vtěsnala osm hc-oi!-punk songů, včetně coveru od kapely NOC BARIKÁD. Slovenští ROZPOR si připravili šest energií nabitých street punkových skladeb. O svou kopii napiš přímo kapelám.
http://bandzone.cz/zlakrev
http://rozpor.sk
Experimentálně psychedeličtí GUARDIAN ALIEN z New Yorku, vydávající na Thrill Jockey vystoupí pod vedením legendárního bubeníka Grega Foxe z Liturgy poprvé v Plzni a podruhé v České republice společně s NEGERO a AMBIENT THEATRE v Plzeňské Pohodě! Bližší info zde.
Přidán report ze sobotního programu tradičního PUNX PICNICU v Siřemi u Blšan, k přečtení zde.
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one