Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

SEDITION

                  Akce:                 

???
                 TOP 3:               

CITIZENS PATROL - Demo 2006 EP
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC - split EP
GRIDE - Hluboká temná modř LP
V sobotu 18. října se již podeváté otevřou brány samotného pekla. Opět se tak stane v prostorách strakonického hudebního klubu Křemelka, kde se představí čtyři zajímavé kapely různých extrémních žánrů: ASSESSOR, F.O.B., MÖRKHIMMEL a V RUKOU OSUDU. Info v článku.
Právě teď vychází na holandském labelu Inverted inhumation split EP AGATHOCLES / PAUCITIES. Na jedné straně najdeš tornádo s třiceti mince/noise songy od belgické grind legendy AGATHOCLES a na druhé šest songů Chicagských mince grinderů PAUCITIES. Vyšlo v kooperaci s dalšími labely: Jerk Off Records, Ratgirl Records, Inverted Inhumation Records, Death Agony and Screams, Grindfather Productions, Nuclear Alcoholocaust, Geet Records & Crescent Fresh Sounds. Pokud bys měl zájem, o svou kopii, piš na: invertedinhumation@gmail.com. Cena je 5€ + doprava nebo možnost výměny.
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
Před dvouma dnama na Chyba records vyšel singl Kolona feat. Eia – „Denní chleba“ o tom, jak aktivismus zevšední, jak se ztratí mezi všema pracovníma povinnostma, jak se z něj pomalu stává pouhej odkaz, kterej nosíme na tričkách, jak se z něj stává prázdno.
Poslouchat & stahovat můžeš tady:
http://chyba.a-punk.cz/records/kolona-feat-eia-denni-chleba
Pozvánka na Veganské hody v Jihlavě 3.října:
http://jihlavahoduje.veganka.cz
Ve čtvrtek 25.9.2014 se v Plzeňském klubu pod Lampou představí avantgardně noise rockové duo QUI z Los Angeles, kteří přivezou svojí novou desku Life, Water, Living… A my máme tu čest být u toho společně s parádní předkapelou KAPLAN BROS, o které v nejbližší době ještě hodně uslyšíme. Bližší info zde.
FAMINE "Campaign for expenditure reduction" je limitovaná edice debutního singlu jedné z nejdiskutovanějších nových kapel současné fast/grind UK scény se super talentovaným a aktivním Georgem, jinak novým basákem The Afternoon Gentlemen. Normální verze tohoto singlu vychází ve spolupráci 6 labelů. Limit se sedmi barevnými variacemi speciálního přebalu (v ČR - modrá, zelená, žlutá a růžová verze) a stejně jako regulérní verze na černém, bílém a zeleném vinylu. Dvoučlenná teenage kapela z Leedsu silně ovlivněná Despise You. Famine vyrážejí v listopadu na jejich Euro tour společně s Black Cop (fastcore - Glasgow) a Dog Eggs (fastcore - Leeds). České zastávky budou - pondělí 10.11. - Praha a úterý 11.11. - Plan B Cafe, Ostrava.
www.faminegrind.bandcamp.com
www.deadheroes.cz
Shánějí se labely, které by se chtěli podílet na split EP KONFIDENT / CRITICAL MADNESS. Obě dvě party mají zbrusu nový materiál natočený ve studiu Bomb jack ve Lhotce u Hranic a KONFIDENT dokonce novou sestavu, která řeže, valí, víc než kdy před tím! CM budou mít na epku tři songy, Konfident dva, ovšem čas obou stran je stejný. Náklad bude 300ks. Ukázky od obou kapel najdeš na jejich BZ profilech. V případě zájmu piš na: Konfident@seznam.cz.
www.bandzone.cz/konfident
www.bandzone.cz/criticalmadness
Máte svoji „podzimní hudbu“? Pokud si hudbu rozdělujete podobně jako já, mohl(i) by to být právě CARS & TRAINS. Sám svoji hudbu popisuje jako „elektro folk“. Vydává na „Fake four“ (kde mu „společnost dělá“ např. Astronautalis, Sole nebo Bluebird). Používá spoustu „zvláštních“ nástrojů, který si živě „nasmyčkuje“ a „nad tím“ zní jeho introvertní hlas, křehkej jako padající listí. Společnost mu na tomhle tour dělá BIG PAUPER, dle svých slov, „producer, video artist & all around nice guy“ jedna z mnoha výrazných akvizic na Circle into square records, kde nedávno vyšla reedice první desky Cars&Trains a krom dalších i desky, někomu možná povědomýho, Rickoluse. Oba jsou, stejně jako label, z Portlandu, Oregon. Myslím, že ve středu 1. 10. budete mít na dlouho poslední možnost vidět dva, řekněme, nestandardní umělce, který notabene absolvujou celý turné vlakem. (m11)
http://www.carsandtrains.net
http://bigpauper.bandcamp.com
Všichni příznivci metalu pozor! Po roce přichází parta kolem kapely Lahar s dalším koncertem, tentokrát s názvem Thrash Nightmare II. aneb Brazilian Attack. Z exotický metalový velmoci a kolébky thrash metalu Brazílie, zavítá do našich končin silná, nesvatá trojice, špička jihoamerickýho underground metalu: FARSCAPE, WHIPSTRIKER a APOKALYPTIC RAIDS, kterou doplní domácí LAHAR. Bližší info v článku.
Pražská kapela THE FIALKY se připomíná novým videoklipem ke starší stále aktuální písni Svět. Skladba pochází z alba Kapitán 77 z roku 2011, i přestože jí následoval sedmipalec No School z roku 2013, zůstává zatím poslední velkou deskou kapely. Videoklip má na svědomí, stejně jako předešlé tři dílka z loňského roku This is England, Punkrock Hoooligans a Bangkok Robert Harvánek, který už teď pracuje s kapelu na několika dalších videích, které mají doprovodit očekávané patnácté výročí vycházející na jaro příštího roku. Podzimní klubové zastávky, jako již v předešlých letech, zakončí úspěšné vánoční koncerty pod hlavičkou magazínu Kids and Heroes. Ty letos proběhnou již klasicky v Praze a Olomouci, nově pak jsou zařazeny Plzeň a Brno.
http://www.youtube.com/watch?v=Jt73bMs79xI
Po delší době přibylo pár nových věcí v distru… EP: DISFUNKCE MYSLI / BAD AGE - split EP, BOMBATÖLCSÉR / JACK - split EP, PAVILIONUL 32 / AWWO - split EP, IDIOTS PARADE - s/t 5", ŠKODA 120 / CARL GUT - split EP, GLÖM DÄ - I skuggan av eran stia EP, BROTTSKOD 11 - s/t EP, FEAR OF EXTINCTION / MARCH OF THE HORDES - split EP, MESRINE - Bad Seed... Spoiled Blood EP LP: HIBAKUSHA - Pandora LP, TOMORROWS HELL / TUMMO - split LP, MASS GENOCIDE PROCESS - Poetry of the damned LP. Na cestě je nové EP LIFE POSSESSION - Miliony let. Kompletní seznam věcí:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
           Novinky v distru:          

HARDCORE / PUNK CALENDAR 2021 by Siki
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC
- split EP
SOCIAL CHAOS – Dia do Óbito LP
NIČITEL/ZOZOO – split 10“
TURTLE RAGE / ILL! – split EP
TURTLE RAGE - Critical Thinking EP
TURTLE RAGE – Contramutagen EP
ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME – split EP
EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH / NOTHING CLEAN – split EP
JACK / NIYAZOV – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one