Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
Vyšel nový zin KAWAKAMIHO RÝŽE. Jedná se o totální "prasácký" vystřihni a nalep DIY plátek o 62 stranách formátu A5 na obyčejném papíru. Jsou zde klasicky sloupky, článek o sociální tématice pracovního vykořisťování, rozhovor s kapelami KOMANDO KRONSTADT z Německa, se STIGMA z Balkánu, NEZAPOMEŇ! a KUNTA KINTE z českých luhů a hájů. Recenze na knihy, na novější i starší desky a kazety. Mimo to obsahuje i reporty z některých akcí letošního roku a vyprávění o akcích, které jsme společně dělali v posledních letech. Jako bonus si můžete přečíst vyprávění z vandru v Posázaví. Vyšlo v nákladu něco kolem 60 kusů, cena za kus je 40kč o svojí kopii piš na: kawaryze@seznam.cz.
LIFE POSSESSION - Nový materiál crust punk raw d-beat kapely inspirovaný skandinávskou a anglickou školou 80. Let s covery od Kaaos, Totalitär. Se zkresleně špinavým až lehce noisovým zvukem v doprovodu dvou kytar s lyrikou oslavující zánik světa. Po delším čase opět na vinylu ve formátu sedmi palce. Nahrávka je konečnou tečkou za existencí kapely a singl rovněž vychází u Aback distirbuce na dvoubarevném vinylu s modrými cákanci v rozkládacím, částečně barevném obalu v nákladu 525 kusů. Kresbu obálky provedl Ben (http://www.benitos.freepage.cz). Pro objednání za kus můžeš použít špinavý peníze 125,- plus poštovné. Vinyl nevychází jako kooperace, nýbrž jako samotný titul labelu. Kus nahrávky můžeš poslechnout na kapelovém bandcampu nebo bandzonu. Nové přírůstky v distru: DISTORTED MINDS IN A SICK WORLD vol. I - 4 way split - 12" LP, INFEKZIOA / DISPOSE - 12" LP, LEFT FOR DEAD - Mass media distortion - 12" LP, THE CAPACES - Born to punk - 12" LP, ZIPLOCK - s/t - 12" LP, BOMBATÖLCSÉR – Bude klid noise demo - 7" EP, DEBACLE - s/t - 7" EP, GOBIERNO MILITAR - No hay opción - 7" EP, INFERNOH / NOMAD - 7" EP, KRAOST - s/t - 7" EP, RAPSOD / STOLEN LIVES - 7" EP, OPERATION GOMORRHA / STURZFLUG - 7" EP, THRASHING PUMPGUNS – New wave of metal punk - 7" EP,  ALIUSTERRA - demo – MC, BEDA - Let The World Crumbles To Ashes... – MC, BLOODSUCKERS - cheap trip – MC, CRUDE SS - The System You Hate.....Is The System You – MC, DISTRESS - Life, Death​.​.​.​.​Rebirth – MC, FINAL SLUM WAR / BESTHOVEN – MC, JAHAT - Live studio in hell – MC, KOSZMAR - Jeniec Wojenny – MC, MORBITAL - demo 2014 – MC, PRIMITIVE PACT -  End Of The World – MC, RAD - Loud and Fast – MC, VIOLENCIA INMINENTE - Pestilencia Social – MC, ATOMIC POLLUTION - Beware fascism lurks everywhere - Cd-r, FILTHPACT - Resurrected Under Condemnation – CD, HUMAN CULL - Stillborn Nation – CD, OZGIN - Compilation - Cd-r, SPOSA IN ALTO MARE - Never grind – CD, CHOROBA MYSLI č. 6 – Zine.
http://abackdistrorecords.blogspot.cz
Právě vyšel nový, slovenský zin ZINTÆR (čti cinter). Na 96 černobílých stránkách ve stylu vystřihni a nalep, s lepenou vazbou, ve formátu A4. Najdeš tu rozhovory se Skuldou a Vikim (SHEEVA YOGA,…), Jeffem Klebauskasem (DEAD RADICAL Inc,…), Andrewem Nolanem (THE ENDLESS BLOCKADE,…) a Yokusem (COMPLETED EXPOSITION). Zbytek zinu patří knihám, deskám či kazetám alternativní muziky 80-tých a 90-tých let (Psí Vojáci, Iva Bittová a Dunaj, Z Kopce Ošklid, Jesus Underground Band). Poslední část je věnována rozsáhlejším recenzím desek, většinou z powerviolence soudku, které ale nemají snahu informovat o nejaktuálnějších vydáních. Seženeš ve všech dobrých disterch nebo přímo na: zintaer@gmail.com, cena je 4.50€.
Velice aktivní postava punkové scény Mike Virus a jeho projekt PUNK-AID přichází s třetím dílem stejnojmenné kompilace, která nyní nese podtitul „For The Animals“. Veškerý výtěžek jde pro organizaci NKLA, která se stará o opuštěné psi a kočky, kterých je ročně v Americe kolem 6,8 milonu. Z toho 3-4 milionů z nich podstoupí eutanazii. Kompilace vyšla stejně jako její druhý díl jen online, aby se co nejvíce snížily náklady. Na kompilaci najdete 104 kapel z celého světa jako například EXTERNAL MENACE, THE OUTCASTS, SUBCULTURE, THE DEFECTS nebo americké EVACUATE či české BOY. Kompilaci můžete kupovat zde:
http://www.punkaid.org/Animals/index.php?p=home
Menší přehled plánů a chystaných desek, které by měly vyjít během následujících měsíců (či let ...) u Phobia Records. V lisovně jsou momentálně desky IRRITATION (nový singl) a KRONISK MISANTROPI / WAARFACE split EP. Vyjdou v průběhu září či spíše října. Během následujících týdnu budou do lisovny odeslány i desky HERIDA PROFUNDA / BESTHÖVEN split picture LP, debutní album RATS BLOOD a pětipalec PASSIV DÖDSHJÄLP. V dlouhodobějších plánech jsou desky RAJOITUS / APPÄRÄTUS split EP, ANGRY BRIGADE / BRAINFREEZE split EP, HOW LONG? / SLAVERY split EP, nové album BETON a debutní album FEAR OF EXTINCTION. Plus se samozřejmě necháme překvapit co přinese za nabídky letošní podzim. Ale již teď můžu prohlásit, že rok 2015 bude co se týče vydávání mnohem skromnější než zběsilé roky 2013 a 2014. Důvod je jednoduchý. Skoro nic se neprodává a většina desek, které jsou v distru se musí "udat" formou výprodejů a slev. Takhle se ta kára dlouho táhnout nedá. Realita.
http://www.phobiarecords.net
Za spolupráce několika evropských labelů včetně RAW ZINE records právě vychází split EP BOMBATÖLCSÉR / JACK. Po čtyřech válech od obou kapel. BOMBATÖLCSÉR po svém debutním demu “A bude klid“, které vyšlo na MC a následně i na luxusně provedeném EP, servírují nové crust-grind válce, které tě setřelí dřív, než zjistíš, jak se správně vyslovuje jejich krkolomný název. Na druhé straně tě čeká grind rubanice od Maďarů JACK, kteří už nějaký ten pátek válcují nekompromisní old-school grindcore. V našich končinách je jejich vlnobití dostatečně prověřeno, tak na co ještě čekáš! Navíc obě kapely v jednom songu coverují svoje kamarády z druhé strany. Vyšlo na zeleném vinylu v nákladu 525ks. O svoji kopii piš na: trojka007@seznam.cz, možnost výměny!
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Česko budějovická metal-punk kapela HIROSHIMA NIGHTMARE hledá nového bubeníka/bubenici. Hlavní je zápal a láska k hudbě (jak punkové, tak metalové), může se jednat i o začátečníka, který je ochotný na sobě pracovat. Vlastní souprava bicích podmínkou. Zkušebna je zajištěna, chuť znovu povstat z popela rovněž. Pokud bys měl zájem napiš na: jakubblazen@seznam.cz.
http://bandzone.cz/hiroshimanightmare
Koncem září, přesněji 20. 9. se Šumavský hvozd otřese v základech. Běžně pokojná krajina v okolí Kašperských Hor bude toho dne čelit divokému reji svižných metalových partiček. Epicentrum dění je zasazeno do Horského klubu v Kašperských Horách, kde se úderem 19. hodiny večerní rozezní Godless Night. Půjde již o druhý ročník, který (krom představení kvalitních tuzemských kapel) bude mít za úkol oslavit pořadatelovi 25. narozeniny. Při této příležitosti byly sezvány tyto kapely: Violence By Nature, Mörkhimmel, Mortifilia, Lahar a Gorgonea Prima.
Dalším štěnětem na DOG BLESS YOU RECORDS je split 10″ WITCHES OF MALIBU / Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES). WITCHES OF MALIBU je noise/ambient/industrial . Na straně WOM jsou dva instrumentální tracky a jejich vysvětlení ERICem WOODem (BASTARD NOISE).  Něžný políbení akustickou kytarou a efektů, které bodají jako hejno vos v songu Behold The Golden Dawn a vzteklá a temná industriální bestie Ghost Dog, která nechá v duši černou díru. Cit pro jedovaté tóny a gradaci je to co mne na WOM dostalo a den kdy jsem se prvně nechal okouzlit při prvních melodiích BEHOLD THE GOLDEN DAWN nezapomenu. Nahrával ENID SNARB / AMPS FOR CHRIST / MAN IS THE BASTARD / BASTARD NOISE ve svém studiu na Equation Road.. Mastering si vzal na starost MICHAEL ROZON ze Speed Semen Glove Factory, jeho práci můžete znát z desek GERONIMO/HIRAX/LACK OF INTEREST a desítek dalších. Samozřejmě dělal zvuk i pro BASTARD NOISE, kterých je občasným členem na nahrávacích session.. Mr.NOBODY & THE…(NOBODIES) tentokráte jako kolaborace s SH SH/ Remek / Gattaca / Marnost, CMITER / Remek/ Marnost , FAT G / Inspiral Picnic Punx & Studio , Mr.NOBODY / The…(Nobody) společnýma sílama udělali track Birth/Humans VS. Nature/ Black Sun. Citéra, krabičky a úžásný Wart Hog v pozadí. Skladba inspirovaná “ láskou“ k lidstvu a jeho aktivitě na této planetě. Song Lajka Space Blues (Voice Of The Voicelles) je inspirován posledními minutama Lajky života, Tentokráte ve spolupráci Blondie /DOG BLESS YOU RECORDS leader/ , feny Tessy a Dave Laneyho od AUXES, kteří dodali hlasy a Mr.NOBODY společně s FAT G vytvořili jemný ambientní opus na závěr desky. Prvních 30 ks má jako bonus set nášivek a placek WOM / NOBODIES v obálkách potřísněných krví ze sabbathu čarodějnic, který byl za úplňku na hoře Zapomnění kam ještě nepáchla lidská duše a její údolí střeží ztracené duše. Cena 220kč + pošta. Objednávej na: dby@dogloversrecords.net, více info na: http://dogloversrecords.net/dogblessyou Limitovaná edice 130 ks- repress nebude! Ukázky tracků tady:
https://soundcloud.com/dbyrecords
Přidány čtyři nové recenze... velká deska BLOOD IN OUR WELLS - Echoes of desolation, debutní CD DEKASTA - Volby bez volby, šesté číslo CHOROBA MYSLI zinu a dvacáté sedmé vydání NOISE MASTER zinu.
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one