Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
        Info o koncertech:       

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

GETS WORSE - Snubbed LP
NO FAITH - Forced subsrvience LP
ONA SNOP / FAILURE - split 10"
Na webu Vinyl disk musick najdeš výsledky ankety Best Czech Vinyl Disk 2013 o nejlepší tuzemský vinyl uplynulého roku:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2013.htm
Tuzemská punk-rocková kapela BOY natočila nový videoklip k songu “Never break us down“, který najdeš na debutním albu Darkest visions.
http://youtu.be/CQnXt_TmTS0
V sobotu 26.4. proběhne v plzeňském klubu Kapsa křest debutního EP plzeňských DEMÖRALYZÉR, kromě nich zahrají FEAR OF EXTINCTION a RABIES. Songy z EP jsou k poslechu na jejich bandzone.
http://bandzone.cz/demoralyzer
Kravál v garáži vol. 2 je úspěšně za námi… velký dík patří všem, kteří dorazili, kapelám, které naservírovali smrtící sety! Bylo to příjemný odpoledne/večer… setkání s kamarády, potkání nových lidí, komunikace, koncert… je na každém jak to vnímá. Další koncert je v plánu, tak uvidíme, co se z toho vyklube. Jinak Mates nafotil opět parádní fotky, číhnout na ně můžeš zde:
http://foto.mattesh.com/2014-04-12-garaz2
Na světlo světa se vyklubal další počin Chyba Records. Tentokráte splitko dvou riot folkových kapel. CÁCORY jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd., který předělali některý svý písničky a pár předělávek jiných kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity,...) do folkový verze a začli hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla "žádaná" kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy. HLEDÁNÍ je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem. Zde: http://chyba.bandcamp.com/album/split-4 je album k poslechu a ke stažení, můžete přispět přes paypal, nebo po zadání "0" stáhnout zdarma. CÁCORY teď jedou na turné do Švédska s Avvikou a až se vrátí tak se začne makat na vydání tohoto materiálu na kazetě. Sledujte Chyba web novinky!
http://chyba.a-punk.cz/cacory-hledani-split
Na bandcamp milevského thrash komanda KRAOST najdeš nové songy, které by snad někdy měly vyjít jako split EP ze Singapurskými XANADOO…  na jejich část nahrávky se stále čeká. KRAOST nahrávali už v záři minulého roku.
http://kraost.bandcamp.com
V neděli 22.června, tě čeká pořádná rána do palice na Brněnský Yacht dorazí japonské komando CONTRAST ATTITUDE, krom toho zahrají i další našláplé kapely jako KONTATTO (IT), SEE YOU IN HELL, MÖRKHIMMEL, BRÜNNER TODESNARSCH a CONCUSSA (SK), info v článku.
Je libo trochu Punku z temných zákoutí pražského Žižkova? Z chladného popela Exekuce, ze žhavých uhlíků Demarche a Climax a z šlehajících plamenů Cripplekorps a Spreading Dread povstává nová smečka, připravená znovu rozsévat děs, výt do temné noci, hnát se vstříc krvavému úsvitu a hrůzným činům... JUST WAR. Lov nekončí - discharged motorheads ze Žižkova nesložili zbraně a zkrvavení, leč nepokoření vrací úder, válečný stroj se točí, láme žebra a vyráží zuby z dásní a dech z plic všem, kdo se mu postaví do cesty... JUST WAR!!!
http://www.bandzone.cz/justwar
CANCER SPREADING / FATUM - split 7" je konečně venku. Za spolupráce labelů Black Dawn, Headnoise Records, Neanderthal Stench, Pogohai Records, Total Punk Records a GAS MASK RECORDS. Cancer Spreading z italské Bologny jedou v neúprosném křižáckém tažení. Nahrávka pro split je pořízena při stejné session jako nahrávka pro split LP s Last Legion Alive, očekávejte jednu těžkou a temnou skladbu nesoucí název Insomnia, nasycenou crustem a prehistorickým death metalem. Moskevská brigáda Fatum se prezentuje dvěma hnilobnýma skladbama plnýma hnusu a jejich dnes již klasickému přístupu k pojetí špíny punku a metalu kráčející věrně v inspiraci původních kapel jako Axegrinder, Deviated Instinct, Hellhamer, Bolt Thrower a Mad Maxe! Mimochodem FATUM jsou tuto sobotu (5.4.) k vidění a slyšení v Pražském klubu nulanulasedm. Doražte!
http://fatumhaarp.bandcamp.com
http://cancerspreading.bandcamp.com
www.maskcontrol.com
Po letech se do Brna (22.4.2014, Favál) vrací naprostá legenda street/chaos punku s jedinou zastávkou v ČR v rámci jejich světového tour, které podporuje jejich poslední desku „Resistance“ z roku 2012. V těchto dnech je kapela na obřím turné, které obsahuje Chille, Brazílii, Rusko, Čínu, USA a také Evropu.THE CASUALTIES bez přestávky fungují od roku 1989 a za jejich bohatou kariéru vydali 9 řadových alb z toho poslední je již zmiňované "Resistance". Večer otevře pražská punk-rock parta KUNG-FU GIRLZ. Nenechte se oklamat názvem. Něžné pohlaví v kapele najdete jen z těží, ale na živo to bude lítat jak kdyby školil sám pan Mijagi. Kapele vévoduje naprosto skvěle hrábnutý zpěvák. Však uvidíte sami, heh. Předprodej: 260, -  VOLTAGE: přes e-mail: info@voltage-shop.com (do poznámky piště: "Casualties v Brne") + poštovné,INDIES: Poštovská 2, Brno + poplatky předprodeje. Na místě: 300,- .
http:// thecasualties.bandcamp.com
http://bandzone.cz/kungfugirlz
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one