Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
        Info o koncertech:       

FEAR FEST 2019

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP
Po kratší odmlce přidávám porci čerstvých recenzí... pálený CDčko DIS-K47 - Naše lhostejnost, jejich bezcitnost od Kraťase (MIDNAT DÖD, DISFUNKCE MYSLI atd.) a čtivo v podobě druhého čísla DISTORTION FAITH a taktéž druhé číslo moravského plátku STŘEDOVĚK.
Na bandcamp Phobia rec. byly nově pověšeny kompletní nahrávky k poslechu (v případě Crutches i ke stažení) dvou připravovaných titulů, které vyjdou u Phobia Records. Prvním je debutní album švédské d-beat tsunami kapely CRUTCHES - Lurad, které bude oficiálně venku tento pátek 28.2.2014. A druhou nahrávkou je split LP stenchcorových CETASCEAN s doom / sludge kapelou AHNA. Venku v průběhu března 2014.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/crutches-lurad-lp
http://phobiarecords.bandcamp.com/releases
http://www.phobiarecords.net
Dalším titulem, který vychází pod hlavičkou Phobia Records je split LP V RUKOU OSUDU / PRAY FOR DEATH. Dva hřbitovní hnilobou nasáklé sludge funeral doom songy od chomutovských V Rukou Osudu jsou jako dva rezavé hřeby do rakve, ve které se pohřbívá lidská civilizace. Druhou stranu okupující Pray For Death vás pak v té rakvi nechají dál hnít. Hrubej nenávistnej hardcore se špetkou crustu a náladou plnou mizantropie a nenávisti. Nahrávka, kterou si budete hodně dlouho pamatovat!
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/v-rukou-osudu-pray-for-death-split-lp
http://www.phobiarecords.net
Na bandzone profilu pardubických NEEDFUL THINGS můžeš poslechnout dva nové songy, které se objeví na připravovaných splitech s amíky N.I.B.I.R.U. a s domácím fofr komandem LYCANTHROPHY.
http://bandzone.cz/needfulthings
Právě dnes, ještě několik dní před oficiálním vydáním singlu pražských BLINDED, vychází další titul Phobia Records jímž je debutní LP dánských PARASIGHT - Munden Fuld Af Løgn, Lommen Fuld Af Profit LP. Debutní LP kodaňské crust / d-beat kapely PARASIGHT vám připomene dobu, kdy se slovem crust neoznačovalo hlukové šílenství zakrývající vše ostatní. Agresivní nahrávka, která je přitom plná melodií a netradičních riffů, ale zároveň si udržující temnou distort náladu. Pokud si ještě vzpomínáte na produkci kapel jako End Of All, To What End se špetkou Disfear a Victims, míříte přesně tím správným směrem. Navíc je cosi přitažlivého na dánské hardcore scéně. O důvod víc nenechat tuhle desku bez povšimnutí.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/parasight-munden-fuld-af-l-gn-lommen-fuld-af-profit-lp
http://www.phobiarecords.net
V těchto dnech se v Loděnicích lisuje debutní album BOY – Darkest visions. Křest desky proběhne 3. března v pražském Roxy ve společnosti místních partiček TALES OF ERROR a HANBA. Darkest Visions vyjde v několika verzích a v několika zemích, v gatefold obale s 12-ti stránkovým bookletem a to celé bude zabaleno v masivním vnějším slipcase obale, který na sobě bude mít stříbrnou embosovanou ražbu. Album vyjde jak na LP (Voltage records, Rebel Sound rec.) tak i na CD u německého vydavatelství Wolverine Records. Předprodej desky bude zahájen ve středu 12. února na e-shopu kapely, prvním 50ti kusům z předprodeje dostanete jako dárek splipmat s motivem Voltage records. 14. února začíná BOY společné tour s PIPES AND PINTS, společně se zastaví v sedmy městech v Česku a Slovensku. Na youtube najdeš nový song “Never Break Us Down“ s kterým kompozičně pomáhal Rudy z Degradace a zahostovali v něm Shawn Smash (Total Chaos) a Ronnie King (producent NOFX, Rancid, Offspring).
http://www.youtube.com/watch?v=z0gEP4T0mgs
http://boy-punk.com
Tato kompilace je věnována skvělému muzikantovi Jirkovi Banymu Tomáškovi, který je výraznou součástí hudební subkultury na Ostravsku. Tvořil a hrál v kapelách, které jsou vnímány nejen muzikantskou veřejností na severní Moravě jako velmi zásadní až legendární. Byly to především kapely MILION SEDM, MATYÁŠ GALI, SRPEN a HOT WASSERMANN. Bany se dostal do velmi závažné situace, kdy ho jeho zdravotní stav zcela upoutal na lůžko po těžké mozkové příhodě. Jeho přítelkyně se o něj společně s pečovatelkami stará a snaží se ho vhodnou léčbou přivést zpátky do života. Zakoupením jednotlivých písní můžete pomoci Banymu i vy. Odměnou vám budou písně jednotlivých hudebníků, kteří je věnovali Banymu. Na kompilaci “POMOC PRO BANYHO“ naleznete mimo jiných také Banyho kapely - MILION SEDM, HOT WASSERMANN a SRPEN, ve kterých skládal, psal texty, zpíval a hrál na kytaru. Své písně věnovaly kapely BUTY, FILIP M., JOHANBAND, eR+Tobi, HOO HOO COCTAIL, MAROW, JOY AND THE TONESSEEKERS, VŠEHOMÍR, SHARKAMAPTAKA, UP!GREAT. Kompilaci naleznete zde:
www.clickmusic.cz/cs/interpreti/ruzni-interpreti/alba/pomoc-pro-banyho
Tento týden vychází u Phobia Records vinyl verze demo kazety pražských BLINDED. Vylisováno pouhých 200 ks na černém vinylu s DIY obalem. Mailorder verze od Phobia Records bude obsahovat opět několik překvapení. Celou nahrávku si můžete poslechnout zde:
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/blinded-pl-ce-pln-popela-cass
http://www.phobiarecords.net
Výroba desek na Slovensku? Nesmysl? Od teď už ne. Výroba malých sérií všech formátů a všemožných hluků. Ideální pro limitované edice, na turné, vhodné pro kapely a jednotlivce, kteří nechtějí mít na věky doma pod postelí 500 vinylů, ale chtějí fyzickým nosičem potěšit své okolí. Víc se toho dozvíš na stránkách Archipelag vinyl: http://avinyl.sk.
Po téměř dvou letech se do Hradce Králové vrací brněnská legenda INSANIA. Vystoupí 21.2. ve dvoraně Bio Centrál, bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #34 zine
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one