Punk zine..!
                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

LICKSPIT - The Great Stock Market Crash MC
GORC / HAEXLER - split MC
BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC
Přidán převzatý rozhovor s Angusem ze skotské hardcore-punkové kapely SEDITION, která fungovala v letech 1988-1993 a následně se dočkala reunionu v roce 2007, který vyústil v další pokračování kapely. Krom syrové, vzteklé hc-punkové vřavy se kapela vryla do paměti punx svým přístupem, který odkazuje na keltské kořeny, ať už graficky či textově. Angus dále působil v kapelách SCATHA, T.R.I.B.E., CHAOTIC SUBVERSION nebo aktuálně BRAIN ANGUISH. Rozhovor k přečtení zde.
Během posledních pár týdnů proběhl masivní update distra, dorazily desky od Incredible noise recs. (DE), Dead heroes recs., Insane society recs., Ultima ratio recs., S kudlou v zádech recs. a GRF recs.

LP: GRIDE - Hluboká temná modř, PIG SWEAT - s/t, NONSANTO - Enslaved by the grind, PESTPOCKEN - Another world is posible, INTERPUNKCE / SPOTS –split 10“: GRIDE / SIDETRACKED - split EP: TURTLE RAGE / ILL! - split, TURTLE RAGE - Critical Thinking, TURTLE RAGE – Contramutagen, ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME - split, EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH / NOTHING CLEAN - split, ORBAN / CARL GUT - split, COFFIN VARNISH - Hajzle, ASO-NAGA / BUKÖWSKI - split, JACK / NIYAZOV – split, MATRAK ATTAKK / GRENZLINIE – split, DEATH WISH KIDS / KUNTA KINTE - split MC: LAHAR / NESOUČÁST STROJE - split, DIE PUPEN AUGEN - Umři štěně oči

Další desky na cestě:
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC - split EP
SOCIAL CHAOS - Dia do óbito LP
NIČITEL / ZOZOO - split 10"
VAZIO/DEATH BY STRAVATION - split LP

Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Právě vyšel 4-way split ABIGAIL (Japonsko), WHIPSTRIKER (Brazílie), GERM BOMB (Švédsko), REPUGNATORY (Chile). Po jednom tracku od každé kapely, exklusivně pro tento split black/speed/thrash/metalpunk nátěr! Obal si vzal pod svá křídla Stiv (VISIONS OF WAR), vyšlo v kooperaci labelů Vulcan Tyrant recs., Inverted Inhumation recs., Delirium Disorder recs. a Headbangers recs.
http://www.vulcantyrant.com
http://www.invertedinhumation.com
Právě vyšla velká deska polského grindcore komanda NONSANTO s názvem "Enslaved by the Grind". V kapele najdeš členy EVIL, O.D.R.A., USELESS a další. Patnáct chodů hrubého old-school grindcore, který tě semelou jako mlýnek na maso. Vyšlo v kooperaci sedmi labelů včetně RAW ZINE records, náklad 350ks na černém vinylu. O svůj kus piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány!
https://nonsanto.bandcamp.com/album/enslaved-by-the-grind

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
SOCIAL CRISIS / ORTIKA split 12" LP
SOCIAL CRISIS / ORTIKA (Polsko / Belgie) - Venku je split dvou crust punk kapel se sociálně kritickými texty, první jsou celkem dobře známý, aktivní punx z Polska opět s novou nahrávkou s coverem od CONSUME. Protějšek pálí více rozhašený raw-punk se členy MATRAK ATTAKK ve více jazycích včetně italštiny, coveru od staré kapely CONTROPOTERE. Deska vyšla za spolupráce dalších labelů v 500 kusovém nákladu ve dvou edicích, z toho 100 kusů na bílém vinylu. Poslech je možný na bandcampu kapel nebo na profilu labelu. https://socialcrisispunx.bandcamp.com/album/split-lp-with-ortika
https://ortika.bandcamp.com/album/split-lp-with-social-crisis

LOCURA | debut 7" EP
LOCURA (Česká Republika) - Jejich první vinylový zářez je venku o rozloze 15 autentických hc/grind rozbušek v barevném provedení obalu, pohrobci SHITNOISE, vyšlo 300 kusů v kooperaci labelů. Poslech je možný na bandzone kapely, nebo profilu labelu.
https://bandzone.cz/locura

MNFL vol. 14
Tři dny výplachu se uskuteční 19. - 21. Srpen 2021. MNFL Festival má nový web, kde najdeš veškeré potřebné info, některé kapely jsou již nahozeny a další budou postupem času přibývat.
https://mnflfest.webnode.cz
http://abackdistrorecords.blogspot.com
Hardcore punks BACKFLIPING DOG vydali ve spolupráci s PHR Records nahrávku k příležitosti 17ti let své existence. Limitovaná edice obsahuje nahrávky z průřezu let 2006–2014 a prošla re-masteringem ve vyškovském studiu Davos. Třicet kusů ručně řezaných vinylů tě provede historií tohoto bečvanského punku. Každá deska je očíslovaná, podepsaná členy kapely a obsahuje QR kódy ke stažení digitalní verze. K dispozici u PHR, nebo přímo u kapely na e-mailu: kristofson29@gmail.com.
https://phr.cz
Jak jde dohromady Vrchlabí, KRNAP a sem tam stále jako zjevení působící nabroušená alternativně rocková hudba? Průsečík tohohle všeho je CÉMURŠÁMUR, hudební perla Krkonoš, osmičlenný mini bigband, který hraje odjakživa (rozumějte od roku 1999) až dosud stále po svém, přičemž přirozeně prochází vlastním vývojem svérázné tematické recese a hudebně pokořuje pořád jen zdánlivě nedostižné mety originálně uchopeného žánru, který nyní předkládá klasicky v naprosté tvůrčí svobodě, nicméně v historicky vůbec nejtvrdší verzi. Netřeba sypat řadová alba rok co rok, u Cémurů se tak děje v průměru jednou za čtyři léta, nicméně pokaždé se jedná o událost; od třetího alba "...Japabyne!" z roku 2010 navíc vinylovou! Aktuální deska "V pekle" vychází coby 180 gramový černý kotouč právě nyní a zachycuje kapelu v její naprosto vrcholné formě. Textové, hudební, žesťové a zvukové. Vedle 24 bitového vinylového masteru a zmíněné vinylové gramáži očekávejte barevný obal, černobílý oboustranný inlay s texty, download kód pro ty, kteří se stále bojí s gramofonem do přírody; a toto všechno v klasicky sběratelské, striktně limitované, ručně číslované 100 kusové edici. https://youtu.be/AXuk5zVhHgM
https://www.madmusick.cz
I z pod latexový masky se zipem přes ústa se můžou ozývat zvuky, který tě nejen odešlou do dost podivnýho paralelního vesmíru, ale taky se ti zavrtají do každý mitochondrie, a tvoje buněčná existence už nikdy, ale fakt nebude jako dřív. “Vlasy dievčat“ jsou starobylej archetyp. Není úniku. Vyšlo u Silvert rocket, poslech možný na bandcamp.
https://plesatazpevacka.bandcamp.com/album/vlasy-diev-at
https://www.silver-rocket.org
25. září vychází nová čtyř-tracková nahrávka anglickému harsh noise electronics projektu KNIFEDOUTOFEXISTENCE. Vyjde na kazetě, CD a taky limitovaná tape/CD/zine edice v UK u Outsider Art. První track k poslechu na bandcamp. Krom toho najdeš na banadcamp ke stažení diskografii (15 nahrávek) KNIFEDOUTOFEXISTENCE.
https://knifedoutofexistence.bandcamp.com/album/just-barely
INVERT030 TERRORAZOR (Ger) - Abysmal Hymns Of Disgust MC
Debutní album německé grindcore bandy TERRORAZOR, které původně vyšlo na CD/LP rok 2016/2017 u Selfmadegod recs., se nyní dočkalo kazetového vydání. Devatenáct tracků hrubého grindcore od členů NOCTURNAL. Limitovaná edice 50ks. https://youtu.be/4vVS61ivFmg

NVERT032 VAMPYRES (UK) - Mina, Lucy And Me MC
VAMPYRES je drone noise projekt Lee Stokoe (CULVER) a Martyn James Reid (DEPLETION). Dva nové táhlé tracky drone-noise experiment. Limitovaná edice 50ks.
http://www.invertedinhumation.com
           Novinky v distru:          

NESOUČÁST STROJE - s/t EP
LAHAR / NESOUČÁST STROJE - split MC
TERLARANG - Forbidden LP
VA - Na plné oprátky EP
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL - split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED - Demo MC
SCYTHE - s/t MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one