Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

SEDITION

                  Akce:                 

???
                 TOP 3:               

CITIZENS PATROL - Demo 2006 EP
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC - split EP
GRIDE - Hluboká temná modř LP
Brněnská punková legenda ZEMĚŽLUČ vydává novou desku. Své páté řadové album „Kolik a komu?“ pokřtí Zeměžluč stylově v rodném městě. Sedmého prosince tak v brněnském klubu Kabinet Múz představí speciální program spojený se křtem desky. Ta vychází na LP i CD u PHR Records. Jako hosté se na křtu alba představí spřízněné kapely Angry Brigade, Chorobopop a Idiot Crusoe.
www.zemezluc.net
www.phr.cz
Australské power-violence komando z Adelaide POWERxCHUCK odtajnilo svojí stranu z připravovaného split deseti-palce s frantíky GHETTÖ, taktéž p/v výprask! POWERxCHUCK svojí káru táhnou od roku 2013, na svém kontě mají split s ANF, xABRUPTx, SORDO nebo samostatný singl, který vyšel před lety u Psychocontrol records. Jedenáct nových tracků včetně coveru od LACK OF INTEREST, který tě se sestřelí ze židle!
https://youtu.be/YvO2c4o_FFg
SIMBIOSE (Portugalsko) - Po čtyřech letech vychází nové album, jako vždy se nabízí pořádná porce crust punku se spoustou vyhraných a chytlavých melodií, hutných kytar v lehce novějším hávu stále v plné síle doplněno o španělský zpěv hostujícího zpěváka, zvuk vás jednoduše pošle k zemi, to vše je balené s texty přičiněním lidské destrukci světa. Vyšlo v 500 kusovém nákladu v tuhém, za foliovaným obalu. Poslech bude možný na bandcampu kapely. Nahrávka co nevidět vyjde také na LP. K poslechu josu 3 vály na profilu labelu, viz odkaz.
https://simbioseband.bandcamp.com
http://abackdistrorecords.blogspot.com
Právě vychází tří skladbové split CD dvou thrashových kapel. GUERRA TOTAL jsou z Kolumbie a mastí to od roku 1997 v té době ještě pod názvem ETERNAL DRAK. O holandských VULCAN TYRANT šla řeč o pár řádků níže, na této nahrávce se prezentují jednou skladbou. Vychází ve spolupráci Vulcan Tyrant Records a Narcoleptica Productions, o svůj kus piš na: vulcantyrant666@gmail.com nebo možnost výměny.
https://guerratotal.bandcamp.com
https://vulcantyrant.bandcamp.com/album/split-with-guerra-total
Brněnská ZEMĚŽLUČ právě vypustila lyric video k songu "Za mou bídu". Nové album ZEMĚŽLUČe “Kolik a komu?“ vyjde začátkem prosince u PHR Records.
https://youtu.be/2rGLiRMZay8
Pozvánka na koncert Místních borců, který proběhne v úterý 19. 11. V plzeňském klubu Anděl, kde zazní psych, kraut rock a rock‘n’roll tóny italských JUJU, které doplní domácí SELDOM SEEN a MIDUB. Info zde.
Nenechte si ujít jedinečný koncert švédských SVAVELDIOXID! Tohle miniturné (2x Německo a 1x ČR) až nápadně připomíná podobné minitour Warvictims, které proběhlo cca před 8 lety a kdy to v podstatě byla poslední šance vidět tuhle dnes už kultovní švédskou d-beat kapelu naživo. Samozřejmě Svaveldioxid nekončí a jejich existence ohrožená není, ale… Víte jak to chodí. Bližší info zde.
Před pár dny znovu vyšla debutní nahrávka texaských grindcoristů P.L.F. - “Pulverizing Lethal Force“ z roku 2007 na kazetě u Inverted Inhumation  records, náklad 100ks. Doporučeno pro kazetové fetišisty, k poslechu třeba na youtube, neočekávej nic jinýho než nekompromisní grindcore atak, texaský masakr blast-beatem!
https://youtu.be/2RDKMWQOS1w
http://www.invertedinhumation.com
Právě vychází kompilační CD “Vulcanic Collection“ holandské jednočlenné kapele VULCAN TYRANT, které obsahuje dvanáct bičů zatuchlého speed-thrash. Kompilace je poskládaná z demo nahrávek z období let 2005-2006 plus dvě skladby ze split kazety s kanadskými SHELLEY včetně coveru od FUTURE TENSE. CD vychází u Black Mystic Productions, o svůj kus piš na: vulcantyrant666@gmail.com nebo možnost výměny.
https://vulcantyrant.bandcamp.com/album/vulcanic-collection
Pozvánka na tradiční akci v Bárce v Točníku Ježíšek se oběsil, na dárky nečekej 2019, která proběhne v sobotu 7. 12. Letos zahrají THE PUBLIC - ostřílení pardálové z Čadce, kteří to tou jejich hard core zbíječkou drtěj už od nějakého 96ho… mi neříkejte, že to někdo nezná, VZTEKLEC - nasranej fastcorepunk z Plzně a CHMURNÝ ŽNEC - nejmladší z trojice letošních kapel (což se nedá říct o samotných členech) a jejich zajímavá a svojská kolize hardcore s crustem. Na místě bude benefiční sekáč/free box, ze kterého výtěžek poputuje opět na organizaci zabývající se ženským bezdomovectvím Jako Doma.
           Novinky v distru:          

HARDCORE / PUNK CALENDAR 2021 by Siki
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC
- split EP
SOCIAL CHAOS – Dia do Óbito LP
NIČITEL/ZOZOO – split 10“
TURTLE RAGE / ILL! – split EP
TURTLE RAGE - Critical Thinking EP
TURTLE RAGE – Contramutagen EP
ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME – split EP
EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH / NOTHING CLEAN – split EP
JACK / NIYAZOV – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one