Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Do velkoskladu PHR (phr.cz) dorazil dotisk posledního čísla (27) NOISE MASTERU. A nějaký kusy najdeš taky tady: rabies-noise@volny.cz. Spousta stran, rozhovory KLUTZ, RAWZINE, DIS-K47, KAAR a KUBAAJZEM. Report z Barcelony, Recenze / Reporty, Cyklovýlet Anglie-Maroko od Zbyňi a spousta biografii od CELULA, CHAOS, KHAMENURD, WARTILLERY, FOSA COMUN, MISANTHROPHIC NOISE, BAZOOKA, GENE SPLIT, MELLOW HARSHER, BRIDGE a CRUTCH. …kdo zaváhá, nečte.
Přibylo několik nových věcí do RAW ZINE distra… Ziny: HLUBOKÁ ORBA #30, HLASATEL vol. 2, SPÁLENÁ RAMENA #3, NOISE MASTER #27 EP: KRÜGER / KNARK - split EP, EMPTY HALL OF FAME - The road EP, CONTRAST ATTITUDE - Black or White EP, HIROSHIMA NIGHTMARE / LIVER GARNISH - split EP, KAKAFONI - Seizures EP LP: VA - TRIBUTE TO PALLASIT LP, BRIVIDO / PUBLIC DISGRACE - split LP, ARMAGEDOM - Dez Mil Anos De Terror – LP. Kompletní seznam věcí:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Dvě kapely na společném turné DEPRAVATION z Německa a IRON HEEL z Rakouska shánějí koncert v ČR 29. Července. Potřebují peníze na benzín, jídlo a spaní. Vezou sebou celou backline, možnost půjčit dalším kapelám. Pokud bys jim chtěl udělat koncert napiš na mail: depravation.band@gmail.com.
http://music.iron-heel.com
http://depravation.bandcamp.com
Britští progresivní post rockeři LOST IN THE RIOTS zavítají společně s nejen stylově spřízněným LAST OF MY KIND z Prahy 11.6. do Plzeňské Pohody na venkovní podium útulné zahrádky! Bližší info v článku.
Právě vyšla online verze FAKNÉ nahrávky na Chyba bandcampu, takže pokud se ti líbí dřevní rapy na beaty z jůtůbu s myšlenkou a názorem, tak sosej/poslouchej!
http://chyba.a-punk.cz/fakne-fakne

Volně k poslechu a ke stažení vyšlo pár novejch flákot z jihlavské dílny Kolony. Po rozpadu Křikzticha tento solo přerod navazuje na zhudebněný společenský jevy, o beaty se zde postaral BongoKat (Afarastafa) a DJ JD (KZT), na featu Eia (Tabula Rasa, Cácory).
http://chyba.a-punk.cz/kolona-flakoty
http://kolona.musicforliberation.com

Salónní kryptoskinhead a levicový povaleč OIOI PIRATOI vydává první nahrávku, kterou si je možné za dobrovolný příspěvek nebo zadara stáhnout na benefičním labelu Coffee Breath Records. První mixtape by se dal heslovitě charakterizovat takto: akustická kytara, vykradený songy, trocha humoru, trocha politiky a hlavně akordeon a featuring děčínských CÁCOR.
https://coffeebreathrecords.bandcamp.com/album/prvn-mixtejp
Všech 103kusů druhého čísla RAW ZINU je rozebraných/po vyměňovaných, ale nezoufej, pokud si to nestihnul, tak se dá sehnat, hned v několika distrech:
http://www.popesass.cz
http://abackdistrorecords.blogspot.cz
http://www.insanesociety.net
http://www.phobiarecords.net
http://pureheart.czechcore.cz
http://phr.cz
a v dalších.
U PHOBIA records vychází další titul a to split LP dvou kanadských kapel. ANHA produkuje crust s death metal vlivy. Hrubá valivá špinavá nahrávka ve stylu prvních nahrávek Bolt Thrower. Sluší se připomenout, že tahle kapela má za sebou již několik nahrávek (dvě desky, split EP s Contorture atd. atd.). CETASCEAN po samostatném sedmipalci a desetipalci přináší další porci dobře namíchaného stenchcoru alá Deviated Instinct s občasnými výjezdy do skandinávského hardcoru alá Avskum / Skitsystem. Přímočařejší nářez oproti kolegům z druhé strany. Temná fošna s ještě temnější opět hodně politickou a radikální lyrikou!
http://www.phobiarecords.net
Uvnitř najdeš rozhovor s portugalskou kapelou THE SKROTES a slovinskými R.O.W. skateboards. Dále historii slovenského skateboardingu. Výlet do Budapešti za účelem betonování. Mini cestopisy respektive přiživování se na kamarádech přes víkendy a mnoho jiného. To všechno za asistence analogových fotek a ručně dělaného dizajnu! Oficiálně vychází v pátek 13.06. 2014, 32 stran, ručně tištěná obálka, která se právě vyrábí. SKETORD seženeš za jednou euro v KZN skateparku, koncertech, možná v nějakém distru  a na každé skejtové akci na Slovensku. Vyšlo ve 100 kusovém nákladu. O svoji kopii si piš na: peter.kocis@outlook.com. Skejtuj!
Dva nové tituly, které vyšli u Holandského labelu INVERTED INHUMATION recs:

PAUCITIES / CHULO (US/Col) - 7"EP
Mincecore v podání Chicagských PAUCITIES ve stylu AGATHOCLES a UNSEEN TERROR. V kapele najdeš členy SICK/TIRED a WINTERS IN OSAKA. CHULO na straně druhé valí grindcore/powerviolence s coverem od ASSÜCK navrch. Vyšlo v kooperaci několika labelů včetně tuzemského Pope´s Ass recs, vylisováno 600ks. Cena je 5€ + pošta.

NUCLEAR DEVASTATION / RAMLORD (Hol/US) - 7"EP
NUCLEAR DEVASTATION z Amsterodamu přináší zbrusu novou skladbu "Wolves of Hades" a RAMLORD z New Hampshire taktéž prezentují nejnovější materiál, který se jmenuje “The Breaking Of Swans † The Eulogy Of Crows“. Zabijácký zvuk, špinavý crust a black stenchpunk. O artwork se postaral Stiv (VISIONS OF WAR). K dostání na černém nebo na zeleném vinylu plus nášivka. Cena je 5€ + pošta (černý vinyl) nebo 7€ + pošta (zelený vinyl/nášivka).
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
V úterý 03.06.14 proběhne v plzeňském klubu Pohoda koncert amíků WEIRD OWL, společnost jim budou dělat dvě tuzemské kapely HISSING FAUNA a BUGMEN, bližší info zde.
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one