Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
1. března byla vyhlášena a do 31. 3. 2015 včetně probíhá anketa o nejlepší český vinyl roku 2014. Zúčastnit se může každý, kdo alespoň trochu aktivně sleduje českou vinylovou scénu. Hlasující musí vyplnit pořadí pěti LP/mini LP, zatímco hlasování pro maximálně tři SP/EP je nepovinné. Přehledy veškerých námi evidovaných gramodesek tuzemských autorů vydaných v roce 2014 jsou k dispozici včetně náhledů všech obalů společně s detailními instrukcemi a jednoduchými pravidly na adrese:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2014.htm
Kapela READY FOR ACTION z Valašského Meziříčí dala volně k poslechu čtyři songy z debutního EP “Hořká pravda“. Nahrávka byla pořízena v opavském studiu Jarhead. V plánu je vydat limitovanou třiceti kusovou edici na vinylu.
http://bandzone.cz/readyforaction
Přehled koncertů pořádaných pod hlavičkou United crusties + SYIH live, info v článku.
Přidán report z koncertu dvou ruských kapel WHAT WE FEEL a MOSCOW DEATH BRIGADE se silným antifašistickým postojem, který připadnul na neděli 15.02. a odehrál se na pražské sedmičce. K přečtení zde.
Youtube pozvánka na pražský koncert Brazilců ODIO SOCIAL a dvou pražských kapel KUNTA KINTE, CRIPPLEKORPS, který proběhne v Pražském klubu Brouk 18.03.
http://youtu.be/HbveQVqFriY
Ve středu 08.04. tě v Brněnském klubu Schrott čeká řádná rána do palice, přijede d-beat tsunami ze Švédska CRUTCHES. Singl a velká deska vyšla na tuzemském labelu Phobia records, parádní příležitost jak si tuhle bandu střihnout živě! Společně s CRUTCHES zahrají pořádající SEE YOU IN HELL a d-beat válečníci ze Znöjma MIDNATT DÖD. Podrobnější info v článku.
Brněnské hardcorové smečce CROUCH vychází debutové album Warning Shot“. V sestavě  Filthy Minds, Pigsty nebo Breed. Album obsahuje hned 12 poctivých válů silně inspirovaných NYHC scénou devadesátých let. Kapela album pokřtí 23. března na brněnské Melodce spolu s Barricade, Hellstrike a Hard To Believe.
http://bandzone.cz/crouch
Právě vyšla benefiční kompilace Resistance: ANTI-NSBM Volume 1, která obsahuje sedmnáct songů, převážně od crust-punkových kapel. Veškerý výtěžek z kompilace půjde pro Emilia, který se stal obětí nedávného fašistického útoku na sociální centrum v Itálii. Bližší informace najdeš na bandcamp, kde je kompilace k dispozici za volitelný přípsěvek. Kompilace zatím vyšla na kazetě, ale měla by se objevit i na jiných formátech.
https://thedarkskiesaboveus.bandcamp.com/album/resistance-anti-nsbm-volume-1
Další koncert, který mají pod palcem Místní borci, v pátek 27.02. vám v plzeňském klubu Anděl naservírují trio kapel: VLNĚNA, KURAC a ČLOVĚKOK. Bližší info v článku.
Nový videoklip “Stejná píseň“ odtajňuje další novinku z EP Stínadla, které za pár dní vyjde jako bonus k chystané best of kompilaci kterou THE FIALKY připravili společně s labelem PHR Records v rámci oslav patnáctých narozenin skupiny. Její vydání je avizováno na březen. Výroční koncerty proběhnou 14.03. v Bratislavě a 20.03. v Praze po boku znovuobnovených PROTI SMĚRU.
https://www.youtube.com/watch?v=56_IeSncWfg
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one