Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
I když už se zdálo, že letos žádný koncert v garáži nebude, tak po akci kulový blesk přišla změna a v pátek 23.10.15 si dáme Kravál v garáži vol. 5, zahrají KUZIMU MABAYA a WRECK SHIT. Bližší info zde.
RZ 007 DISBEATLESS – s/t LP právě venku!
V kooperaci několika labelů včetně RAW ZINE records vychází první dlouhohrající, bezejmenná deska nezbedníkům DISBEATLESS. Členové kapely pendlují mezi Jihlavou-Brnem-Pelhřimovem, v sestavě najdeš basáka PRŮMYSLOVÉ SMRTI a na bicí hraje Mazi z GATTACA. Oproti minulým nahrávkám na povrch prosakuje více metalových vlivů, ale stále jsou cítit crustové kořeny. Devět metalických šípů s českými texty, které zasáhnou cíl. O svůj kus či výměnu piš na: trojka007@seznam.cz. Celé album k poslechu/volně ke stažení na bandcamp:
http://chyba.bandcamp.com/album/lp-2015

Nově zprovozněno 2nd HAND distro:
Zatím pouze EP, ale časem přibydou i LP… možnost výměny.
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/2nd-hand-distro

Nové věci v distru: RZ 007 DISBEATLESS – s/t LP, ANGRY BRIGADE / WOUNDEAD KNEE – split EP
Na cestě: DISKOBRA - A Diskobra Visszatér EP, SEBETVOR #3 zine
Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2

Stále k dostání:
1x RZ 009 COMMODORE 64 / RESTRICTION - split EP
8x RZ 008 RABIES / KLUTZ - split EP
3x RZ 006 KRIMINALITÄT / LICHENS - split LP
1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP
Klasických čtyřicet stran A5 pojmenovaných PREDČASNÁ VZBURA #7 je hotových. Najdeš tu cestopisy s turné ALEA IACTA EST & CONTROLLED EXISTENCE po Balkáně, HUMAN HUMUS, kteří tentokrát vyrazili na sever a do třetice jeden ne punkový z Kapverdských ostrovů. Pouze jeden rozhovor, ale za to s člověkem, který má co povídat Kamikaze Dan (majitel SPHC recs., LOTUS FUCKER a tři sta dalších kapel), mini články o malých kouskách svobody, anketa, Idi Amin – řezník z Ugandské Kampaly a tradičně recenze na časopisy a knihy. K sehnání na punkgen@gmail.com nebo v každém dobrém distru.
Zbývá ještě pár úpraviček a SBTVR3 může jít do tisku, bohužel na zaplacení tisku nejsou finance, takže jediná možnost je si třetí číslo před objednat. Jeden výtisk cca 60Kč plus 23kč pošta. Pokud víš, že bude chtít i kámoš od vedle, tak jich vezmi rovnou víc. Tentokrát bude asi tisk pouze pro ty, co si objednají. Žádné kusy navíc. Při odběru více kusů do distra (5 a více) se neplatí pošta. Toto číslo bude obsahovat klasiku, jako v předchozích číslech: Rozhovory: Mazi/Kolona (starý rozh. z r.2012 a nový 09/2015), Wreck Shit (nová plzeňská banda), Something Like (hardcore z Tachova), Loosers (mladí punkáči z jihu), Anketa (čtivo/láska), povídka, básně, vegan kuchařka, reporty z akcí, texty kapel, koláže, Strejčkovy zápisky z balkánu, zbytečný kecy, chyby, doporučení, reklamy a možná i něco víc. Grafika na kterou jste již zvyklí a hlavně pot, krev, nervy a ruční práce. Tak podpořte tenhle divnej zine, ať není jen ve formátu PDF. V případě zájmu piš na: sebetvor@gmail.com.
Na bandcampu crust/hc kapely HERIDA PROFUNDA (Polsko/UK) najdeš volně ke stažení jejich debutní album, včetně kompletního artworku a textů. Album vyšlo v roce 2013 na LP a obsahuje deset songů plus intro. Někdy v polovině září vyšlo kapele picture split LP s HELLBASTARD.
https://heridaprofunda.bandcamp.com/album/s-t-lp-2013
Nová brněnská smečka TRAUMA složená z lidí kolem Bombatolcsér, Zeměžluče, Moral Hangover nebo Resurgo zveřejnila tři ukázky z nově chystaného dema, které se nahrávalo červenec / září v Davosu. Sedm songů na ploše dvanácti minut. Pokud bys měl zájem přispět na vydání fyzického nosiče napiš na: traumapunk@seznam.cz. Songy jsou k poslechnu zde:
Trojka je oblíbené číslo napříč lidstvem. Spojitosti najdeme v pohádkách, mytologii, erotice, knihách, filmech a také v náboženství. Trojkou se chlubí i další ročník šumavské klubovky Godless Night. Letos připadá datum konání na 14. 11., což si červeně vepište do diářů. Vystoupí dohromady 5 kapel ověnčených metalovou komunitou. Těšit se lze na aristokraty zla INSANIA, technické drtiče PERFECITIZEN, smrtonoše MORTIFILIA, energické spouštěče VIOLENCE BY NATURE a rokenrolové harcovníky TWIST AND SHOUT. Vstupné bude oproti minulým ročníkům o dvacetikorunu dražší, tedy 80,- (kolik to asi je v přepočtu na piva?). Brány budou otevřeny od 19.00, přičemž do půl hodiny začne hrát první kapela. Místo konání je tradiční Horský klub v Kašperských Horách, které zároveň zvou i k dalším turistickým aktivitám, takže si naplánujte program na celý víkend.
Na neděli 18.10. je naplánován hlučný nálet na Prahu (Sběrné suroviny) německé letky EARTH CRUST DISPLACEMENT, k destrukci dopomůže domácí komando FEAR OF EXTINCTION. Bližší info zde.
V rámci světového dne zvířat vychází kolaborační desetipalec Season Of The Dog! Enid Snarb (Amps For Christ, zákládající člen Man Is The Bastard, Charred Remains), Travis Fargher ( Rehgrafsivart , člen Bastard Noise, Sukha Drones a X Eyes ), Mr. NBDY (hipík a majitel 49% Dog Bless You Records). Ve třech edicích a ve 108 kusech je tu industriální polibek v kombinaci s Matkou Přírodou. Noise a zvuky přírody ve čtyřech ročních obdobích. krom Troogotroniků a jeskyní elektroniky je tahle nahrávka propletená zvuky přírody. Včeličky, cikády, vrány, havrani, vítr, bouřka déšť... Masteroval mistr Michael Rozon (Speed Semen Clove Factory studio, Bastard Noise...). Limitované edice čítá dvacet kusů a  obsahuje speciální obálku, nášivku, placku, pytlík semen (ručně sbíráno!), plakát. Zelený karton a černý sítotisk, plus ručně tištěný obistrip. Dalších osmdesát kusů má tři barevné varianty obalu červená, oranžová a žlutá. V každém balíčku nějakej bonus pro ledničku (samolepk), džísku (plack) zeď (plakáty) a psí chlupy. Limit Edice Unadogbomber pouze 8 ks, díky většímu počtu vylisovanejch kopií na které už nebyly obaly, tak je na světě alternativa. Model vzorný pejskař. Cena 250 včetně pošty, pro svojí kopii piš na dby@dogloversrecords.net. Dva tracky k poslechu na bandcamp:
https://mrnbdy.bandcamp.com
Říjnové novinky z Hluboké orby... info o chystaném třináctém ročníku Killed by Brno, tour polských hardcoristů GOVERNMENT FLU, koncerty SYIH a fotky z proběhlých koncertů WARCRY a DEATHRAID. Info v článku.
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one