Punk zine..!
              Recenze:              

HUMAN FAULT – Zjevné předurčení LP

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

HATED YOUTH / ROACH MOTEL - split LP
UNA BESTIA INCONTROLABLE - Metamorfosi LP
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE - 4-way split MC
BOVRIL je hardcore kapela z Turína, které začala hrát od jara 2013. Najdeš tu lidi z CONFUSION, MEMENTO MORI a MR. MURRUNGIO. Minulý rok nahrály patnáct skladeb. Jedna skladba vyšla na benefiční kompilaci "Hardcore non si comanda" a další by měli skončit na kompilaci "Crash Mandolin 2.0- Italy Violent". Zbylé skladby by chtěla kapela vydat na CD a momentálně shání labely, které by se chtěly podílet na vydání. Pokud bys měl zájem, napiš na: bovril@autistici.org.
http://bovrilhc.noblogs.org/discografia
Přidán report z koncertu, který proběhnul ve středu 21.01.15 na pražské sedmičce za účasti kapel PRAG (AUS), PISS (DE), HLINOMAZ. K přečtení zde.
Stejně jako první číslo, tak i druhé vydání tištěného xerox plátku RAW ZINE se nyní objevuje v elektronické podobě (PDF) volně ke stažení. Navíc jsem vyštrachal pár kusů nevyzvednutých časáku, k dispozici je 1ks RAW ZINE #1 a 3ks RAW ZINE #2, pokud bys měl zájem, napiš na mail: trojka007@seznam.cz. Práce na třetím čísle se pozvolna rozjíždí momentálně, hotových pět stránek, do léta 2015 to bude snad venku. Druhé číslo obsahuje 44 stran, formát A4 ve stylu vystřihni a nalep věnovaných hc-punku a skateboardingu! Rozhovor s Péťou (ABACK recs./LI-PO), fotografem Matějem, Vencou, který vyrábí skejtový desky a archivní, převzatý rozhovor s amíky R.A.M.B.O. Ohlédnutí za plzeňskými CD-r kompilacemi, anketa věnující se textům, reporty z koncertů v garáži a samozřejmě skejtová příloha. Odkaz ke stažení nalezneš zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/download
Hardcore kapela ANGSTBREAKER z Lipska shání koncerty na duben v ČR. Jedná se o dny 10.04. (nejlépe sever), 11.04. (kdekoli v ČR) a 12.04. (sever). Kapela sebou veze kompletní backline, v případě zájmu napiš na mail: angstbreaker@gmail.com.
Tour video  z roku2013: https://www.youtube.com/watch?v=J1xvfVmQP7M
Nahrávky + Download: http://freemusicarchive.org/music/Angstbreaker
Lednové novinky z Hluboké orby… koncerty pod hlavičkou United crusties, Hluboká orba #31, recenze, reporty, fotky, koncerty SYIH a distro + 2hand, info zde.
Vyšla split kazeta riotfolkových kapel CÁCORY / HLEDÁNÍ. Ručně dělanej obal, kreslenej booklet, zelená kazeta a samolepčičky ve stokusovém vydání o který se postarali Headless Duplicated Tapes. Objednávat za 80Kč/+-3€ můžete na CHYBA mailu (chyba@riseup.net) a nebo u následujících vydavatelství, který se na vydání podíleli: Dialog Crew, Apatrida, Pure Heart, Rosa Punx Collective. Online si můžete riotfolkovou nahrávku Cácory/Hledání poslechnout/stáhnout/koupit na Chyba bandcampu:
http://chyba.bandcamp.com/album/split-4
http://chyba.a-punk.cz
V sobotu 14.03. proběhne čtvrté pokračování fiesty Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 4. Můžeš se těšit na odpolední / večerní koncert proložený přednáškou a společnou veganskou večeří. Bližší info v článku.
Dalším titulem u Phobia Records je split sedmipalec KRONISK MISANTROPI / WAARFACE. Čtyři prdelknakopávající d-beat / punk biče od švédských punks Kronisk Misantropi vs. dva hrubé d-beat / crust songy od texaských Waarface. Pro fans Anti Cimex / Warvictims / Crude SS nebo Mob 47 povinnost! Vylisováno 300 ks na červeno-bílém splatter vinylu. K poslechu zde:
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/kronisk-misantropi-waarface-split-ep
http://www.phobiarecords.net
Nová deska od SIX BREW BANTHA – INTRAVENOUSLY COMMODIFIED LP. Po podzimním takřka čtyřicetidenním evropském tour s Archagathus a vyprodané limit edici, udělané speciálně na tuhle šňůru vystoupení, vychází právě teď klasické druhé album této grindcore violence mlátičky z Kanady na Dead Heroes labelu. Kdo si nechal ujít koncerty v Čechách a na Slovensku přišel o hodně hustý vystoupení obou kapel. Deska vychází v kooperaci s TO LIVE ALIE a SPHC, kteří budou dělat americký lis této desky. Kapela je velmi aktivní přesto naprosto D.I.Y., můžeš znát např. ze split singlů s WATER TORTURE, SUFFERING MIND, AGITATE , ARCHAGHATUS, nebo první desky, která se dočkala několika re-presů. V dalším čísle COMMUNAL GRAVE zinu, který je nyní v přípravě, bude i rozhovor. K desce jsou i nová trika.
http://www.deadheroes.cz
Vůně tlejícího listí, mlha a chlad ranních mrazíků. Podzim pomalu předává vládu zimě, denní světlo ustupuje a temnota ohlašuje svojí vládu. Severní vítr je krutý a je cítit hnilobou a smrtí. Ze země Insane Society přináší k vašim uším nejnovější závan zoufalství a zmaru… nové LP pražských MÖRKHIMMEL – Ostří černé kosy zní. Várka nekompromisních úderů těžkého kovu, zpěv prokletých ozývající se z podsvětí, zvuky světa hroutícího se v popel. Pohřební slavnost optimismu, kde čas se jen líně vleče a falešná víra leží dávno zpitá pod stolem. Zoufalé činy zoufalých lidí. Celkem osm dějství odhalující podstatu bestie, na jejichž konci zůstanou jen střepy rozdupaných růžových brýlí. Osm skladeb s chorobným zvukem z čestického Hellsoundu a špínou dávno zašlých časů. Česky zpívané texty jazykem zapomenutých pohanských svitků. To je nový MÖRKHIMMEL, to je váš osud. Straňte se světla neb Ostří černé kosy zní!!! K poslechu na :
http://www.insanesociety.net/IS-122-MORKHIMMEL-Ostri-cerne-kosy-zni-LP-Z6947.html
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one