Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Vyšlo debutní  album belgické bandě MISSILES OF OCTOBER – Don´t panic. LP vyšlo u Dingleberry Rds (De), POGO rds (Be/Fr), Bonobo Stomp (fr), At war with false noise rds (Uk) a CD digipack + free download u POGO rds (Be/Fr). MISSILES OF OCTOBER je belgická kapela založen v roce 2012, v tříčlenné sestavě se členy kapel Contingent, Rotyes, ex-Walpurgis, Frau Blucher and the drunken horses, ex-galvanize, ex-Monster Eaters nebo No Hope for All. Hrají špinavý, energický rock s příměsí sludge/punk/noise. Pro fanoušky Unsane, Les thugs, Jesus Lizard, Black flag. Na svém kontě mají něco kolem padesáti koncertů v Belgii, Holansku, Francii a Německu po boku kapel jako: Jucifer (us), Hard Ons (Au), Dÿse (De), Grant National (De), Vandal-X (Be), Stinking Lizaveta (US), King Phantom (fr), Cellophane Suckers (De), Nicoffeine (De), Clarkys bacon (De), Don Vito (De), Nicoffeine, Anomalys (Nl).
Debutní album “Don´t panic“ k poslechu zde:
http://missilesofoctober.bandcamp.com/album/dont-panic-2014
První EP “Body“ volně k poslechu zde:
https://missilesofoctober.bandcamp.com/album/body-ep-2014
Středa, 22.10. bude speciálním dnem. Poprvé v rámci koncertů Místních Borců proběhne křest knihy! A to né jentak ledajaké, ale knihy Honzy Škopa – sbírky básní a fotek, jejichž výstavu budete moci zhlédnout v prostorách podlampy v průběhu koncertu Britských post rockerů UpCdownC, My dead cat, Got a Wolf a Yoko Phono. To není ale všecko, jelikož celou akci zpestří recitace básní z knihy přímo od některých autorů! Bližší info zde.
Ⓐ Před pár dnama vyšla upoutávka na novej singl "Kde domov můj", kde se potkal Havlíčkův Brod, Jihlava a Děčín - tedy DYZE (Memento Mori), KOLONA (Křikzticha) a EIA (Cácory,Tabula Rasa), aby tak v jednom tracku probrali kryptonáckovství v každým z nás (nejenom to s hákáčema). Beat dělal Phoenicz a bude k tomu i videoklip. Sleduj zde:
http://youtu.be/e4KsZsOzeVo

Ⓐ Stejně tak vyšla ochutnávka z plánovanýho posmrtnýho alba "Uzel" od Křikzticha, kde se pohromadě objeví SMRD (IDKFA,SEKS), KOLONA, EDOSH, TROMBÓZA (EDOSHŮV KURNÍK), NERV, EIA, PHOENICZ, POTMĚ, RYBAVŘESU, PACIENT, KFDH, ... Poslechni hrubej mix songu "Hra", na bandcampu zde (o tom, proč KZT už není takovej jako bejval:) ):
http://krikzticha.bandcamp.com/album/uzel-uk-zka

Ⓐ Blum ve svym kutlochu mixuje nahrávku DISBEATLESS, která by měla vyjít na LP v kooperaci labelů, pokud máš zájem přispět, napiš... Očekávej víc metalu a novýho zpěváka za mikrofonem.
http://bandzone.cz/disbeatless

Ⓐ AFARASTAFA aka BONGOKAT před nedávnem křtil nový album "Stop the war", který si sám vydal. Čekej vymazlený reggae a hipec z jihlavskýho Infinity studia.. K poslechu zde:
https://soundcloud.com/afarastafa-aka-bongokat/sets/afarastafa-cd-stop-the-war

Ⓐ BONGOKAT se taky podílí svejma beatama na novým plánovaným albu KOLONA, ochutnat můžete třeba tenhle vál:
http://youtu.be/UBG0-b-zQ6o
Nově můžete sosat i na soundcloudu:
https://soundcloud.com/kolona5
http://chyba.a-punk.cz
Report z koncertu, který 02.10. pořádali Místní Borci v Plzeňské Pohodě za účasti kapel CHILD ABUSE (US) a BRUTAL BLUES (NOR), k přečtení zde.
V úterý 14.10. zahraje v plzeňském Divadle pod lampou Kanadské mantra doom drone duo ZAUM a sekundovat jim při tom budou FIVE SECONDS TO LEAVE z Jindřichova Hradce. Bližší info zde.
Přidány reporty ze dvou koncertů, které jsem navštívil během září. NEGATIVE APRROACH ze států a REPELENT SS, kteří zahráli na sedmičce. V plzeňském Divadle pod lampou zahráli ZEUS!, MR.NOBODY a ARAI. Oba reporty k přečtení zde.
U tuzemského labelu RUHA TURVA před časem vyšla, mezinárodní kompilace na kazetě s názvem ANGST! – crust, punk, grind z nejrůznějších koutů světa, cena 60kč. (ATERPE - Thailand, FUSER - Italy, TO DIE - Indonesia, SPOSA IN ALTO MARE - Italy, LTP - Russia, INTAKT - Serbia, MATKA TERESA - Netherlands, DES ACATO - Colombia, EUTANASIA - Colombia, ROTGUT - Malaysia, AMOR Y RABIA - Colombia, ILL CONTENT - USA, DEATH SECTION - Malaysia, TERROR NUCLEAR - Brazil, ALEA IACTA EST - Slovakia, BOMBATOLSCÉR - Czech, PYEL Y HUESOS - Venezuela, MÁCULA - Brazil). O svoji kopii piš na: honzaherbert@centrum.cz.
http://rauhaturva.blogspot.cz
Na labelovém bandcampu Phobia records můžeš poslechnout další vál (“Dread“) z připravovaného LP "Low Life" od irských RATS BLOOD. D-beat / crust!
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/rats-blood-low-life
Přidán report ze sobotního programu ENEMY OF THE SUN, který proběhnul druhý zářiový týden v Praze. K přečtení zde.
Žižkovská sebranka JUST WÄR vypustila do světa svůj první oficiální videoklip k songu “Atheist prayer“. Mrknout na něj můžeš zde:
http://youtu.be/LDyT2GaIsOc
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one