Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Další dobrá zpráva z tábora Phobia Records je, že je venku debutní album irské d-beat / crust kapely RATS BLOOD - Low Life! Třináct válů parádního d-beat / crustu, ze kterých na sto honů ucítíte, uslyšíte bezútěšnost a beznaděj dublinských sídlišť. Ukázka k poslechu zde:
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/rats-blood-low-life-lp
http://www.phobiarecords.net
Na zakončení letošního roku a v rámci oslav svátků klidu, míru a lásky sme si nemohli vybrat nic jinýho než IDKFA mutanty co hledaj východisko v Edoshově kurníku! Z ní to možná jako past, ale nebojte. Krůty převlečený za mutanty se společně se SEKSi kaprem IDKFA podařilo zachránit a je jen a jen na vás, jestli přežijí štědrý den! Stačí jim dát šanci a budete je milovat, ne je chtít podřezat. Ať ste šťastný a veselý přejí Místní Borci :-* Info o koncertu zde.
Po dlouhém čase čekání na obaly a oprávněné nervozity, je deska skutečně na prodej! Čtyři d-beat noise skladby věrně navazující na ranou tvorbu Disclose v podání trojice punkáčů z Běloruska. Destrukce uší zaručena. Vylisováno 500 kopií na černém vinylu. Vyšlo v kooperaci  Gasmask records (CZ), Vomit Label (BLR), No Bread! Recs. (RUS), Rawmantic Disasters (DE), Inverted Inhumation (NL). Poslouchejte zde:
http://masspollution.bandcamp.com/album/masspollution-7-ep
http://www.maskcontrol.com
Jako první z předvánočních koncertů k rozjímání jsme pro vás připravili krapet hlučně ujeté lahůdky. Z Bostonu tak do lampy přijedou GUERILLA TOSS, tanečně hlukové družstvo s afektovanou zpěvačkou, že bys jí doma nechtěl, ale na koncertě miluješ! S podporou noisecorových HLINOMAZ na čele s Banánem a místního MR. NOBODY kolaborujícího s CRY OF HUMANS. Jo a přibyli ještě BATALJ z Německa což jentak pro sychr, kdyby se ještě někdo cukal! Hluk si a v hluk se obrátíš. Bližší info v článku.
Prosincové novinky z Hluboké orby… koncerty pod hlavičkou United crusties, SEE YOU IN HELL – Flexi 7“, Hluboká orba #31, staré čísla HO ke stažení, recenze, reporty, fotky, koncerty SYIH a distro + 2hand. Info v článku.
Na německém labelu TVG records vyšla posmrtná diskografie “Idiotsgraphy“ slovenského rychlíku IDIOTS PARADE na LP. Krom klasického vydání na černém vinylu vyšla i limitovaná sto kusová edice na červeném vinylu s plakátem a samolepkou k tomu. Taktéž jsou dispozici nová trika IDIOTS PARADE (bílé s modrým potiskem). O svojí kopii piš na: tvgrecords@gmx.de.
http://www.t-v-g-a-x.de
Ani jsem se nestačil nadejchnout a je tu dlouho avízovaný fanzine v xeroxovém provedení. Jo, NOISE MASTER #28. Nečekej změny, klasickej vzhled, gramatický chyby, málo rozhovorů a hodně recenzí + reportů. Pouhých 68 stran? Naopak, konečně rozumných 68 stran. Rozhovory s kapelou FLUMMOX, partou BUDWEIS LADIES, Panem HAvranem a partičkou TERROR NIGHTS. Dokončení cyklovýletu Anglie - Maroko od Zbyni. Nezbytné biografie kapel BEERAGE, DEMONA, ASPHYXION, NATURAL HATE a ACID EVIL. Zkus rabies-noise(a)volny.cz.
Tuzemská grindcore bruska TWISTED TRUTH nahrála ve vyškovském Davosu sedm nových songů, které se rozprostírají na ploše osmy minut. Nahraný materiál by měl vyjít jako split s další kapelou, která je momentálně v jednání. Pokud bys měl zájem, podílet se na této nahrávce napiš na mail: kanast@seznam.cz. Labely, které přislíbily účast na vydání: Fastic records (ESP) a Cecek records (CZ). Záznam z koncertu na Obscene extreme zde:
https://www.youtube.com/watch?v=zKVhqB7MjxQ
www.bandzone.cz/twistedtruth
Na sklonku roku a to 28.12.2014, vyjde tematická kompilace českých DIY hardcore punkových kapel staré školy, nesoucí název NA KREV. Jméno kompilace se zrcadlí ve 12 písních, které se snaží zachytit všechny obsahové výklady, od zarputilosti, poctivosti, přes agresi, k pokrevnímu bratrskému spojení až po hodnoty, kterým dnešní doba poněkud nedopřává. Krvavě červený vinyl s vloženým CD je 30 minutovou transfuzní dávkou, vytvořenou spojením kapel ALIUSTERRA, MACGYVER, INNOXIA CORPORA, DEZINFEKCE a EVIDENCE SMRTI. Preorder pro zájemce i distra je možný na adrese nakrev@centrum.cz, cena LP+CD je 250,-Kč. Navíc se všechny kapely společně střetnou na pódiu vsetínského underpunkového klubu Vesmír v sobotu 24.1.2015. Ochutnávku z kompilace zde:
https://nakrev.bandcamp.com/releases
Co dodat ? V kooperaci několika labelů z celého světa vzniklo tohle 7 EP. Obě kapely drhnou rychlej, tvrdej a prdel nakopávající hc / punk. Barevný obal obsahuje kompletní texty, fotky, ilustrace a jako dárek samolepku Good Night White Pride. Písničky jsou kolem jedné minuty takže se nejedná o žádný symfonie. ST mají 3 věci a NM 6 pecek. Cena je 150,-Kč. + poštovné. O svojí kopii piš na: bravogril@seznam.cz.
www.cecek.com
Obě kapely k poslechu zde:
sicktimes.bandcamp.com
nomistake.bandcamp.com
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one