Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Traduje se, že silné album musí mít příběh. A tohle má minimálně hned dva. Za prvé, kapela ASMODEUS byla ve své dlouhodobé sestavě roztavena, uložena k ledu a později přetavena. Její frontman Miloš Bešta se pod její vlajkou dva roky nedotkl kytary. Z hudebního světa nezmizel, dával si potřebnou pauzu, odstup tak důležitý k tomu, aby mohlo vzniknout něco výjimečného. Za druhé, právě vycházející 7. řadové album je každým svým detailem koncepční dílo, jehož téma je mrazivě současné, sofistikovanou formou se vypořádává s nejděsivějšími zločinci, kteří se běžně pohybují na svobodě, byť daleko za hranou zákona; nemluvě o obyčejné lidské slušnosti. Samotný příběh včetně textů je součástí výpravného vydání ve formě digipacku. Unikátní podoba digitálního nosiče je vyznamenána vlepeným, šestatřiceti stránkovým bookletem, kde se nachází předmluva, texty a v neposlední řadě kompletní skript ve čtrnácti obrazech. Autorem je dlouholetý textař a nepsaný člen kapely, publicista Jan Petričko, jeden z mála textařů, který si může dovolit nabídnout silné texty v českém jazyce, a to včetně rozsáhlého podpůrného scénáře. A ruku v ruce s tématem si to všechno maximálně užívá. Hudebně kapela vychází z technického thrash metalu, kterým si na tuzemské scéně získala renomé ihned po vydání debutového alba v roce 1992. Zručně však přechází k paletě metalových subžánrů, které nekopírují současné trendy, ale jednotlivé obrazy alba, tak jako hudba k imaginárnímu filmu. Jako pokaždé se však posluchač naděje jak velmi ostrých skladeb, tak velmi svěžích, mistrných baladických poloh. Vše je nezvykle pevně poplatné příběhu a rázu alba, všechno tu - primárně emocionálně - souvisí se vším. Samostatný odstavec nelze nevěnovat obalu alba, který namaloval talentovaný malíř Radovan Hrabý. Unikátní olejomalbě na plátně předcházel důkladný poslech a studium veškerých textů, a vzniklo tak dílo, kde z každého dokonale ladného tahu štětce zamrazí nad tíhou temného motivu. Album "Past na Davida Kleinera" vychází přesně 22 let od vydání debutové desky "Prosincová noc blíže neurčeného roku" a po jeho poslechu seznáte, že Asmodeus je stále neskutečně výživnou kapelou, která má – přes jistou obecnou vyčerpanost žánru – stále hodně co říci. Digipack CD pořídíte za 249 Korun na virtuální adrese www.madmusick.cz, kde lze lehce vyhledat i několik předchozích titulů kapely a mnoho dalšího.
Další dobrá zpráva z tábora Phobia Records je, že je venku debutní album irské d-beat / crust kapely RATS BLOOD - Low Life! Třináct válů parádního d-beat / crustu, ze kterých na sto honů ucítíte, uslyšíte bezútěšnost a beznaděj dublinských sídlišť. Ukázka k poslechu zde:
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/rats-blood-low-life-lp
http://www.phobiarecords.net
Na zakončení letošního roku a v rámci oslav svátků klidu, míru a lásky sme si nemohli vybrat nic jinýho než IDKFA mutanty co hledaj východisko v Edoshově kurníku! Z ní to možná jako past, ale nebojte. Krůty převlečený za mutanty se společně se SEKSi kaprem IDKFA podařilo zachránit a je jen a jen na vás, jestli přežijí štědrý den! Stačí jim dát šanci a budete je milovat, ne je chtít podřezat. Ať ste šťastný a veselý přejí Místní Borci :-* Info o koncertu zde.
Po dlouhém čase čekání na obaly a oprávněné nervozity, je deska skutečně na prodej! Čtyři d-beat noise skladby věrně navazující na ranou tvorbu Disclose v podání trojice punkáčů z Běloruska. Destrukce uší zaručena. Vylisováno 500 kopií na černém vinylu. Vyšlo v kooperaci  Gasmask records (CZ), Vomit Label (BLR), No Bread! Recs. (RUS), Rawmantic Disasters (DE), Inverted Inhumation (NL). Poslouchejte zde:
http://masspollution.bandcamp.com/album/masspollution-7-ep
http://www.maskcontrol.com
Jako první z předvánočních koncertů k rozjímání jsme pro vás připravili krapet hlučně ujeté lahůdky. Z Bostonu tak do lampy přijedou GUERILLA TOSS, tanečně hlukové družstvo s afektovanou zpěvačkou, že bys jí doma nechtěl, ale na koncertě miluješ! S podporou noisecorových HLINOMAZ na čele s Banánem a místního MR. NOBODY kolaborujícího s CRY OF HUMANS. Jo a přibyli ještě BATALJ z Německa což jentak pro sychr, kdyby se ještě někdo cukal! Hluk si a v hluk se obrátíš. Bližší info v článku.
Prosincové novinky z Hluboké orby… koncerty pod hlavičkou United crusties, SEE YOU IN HELL – Flexi 7“, Hluboká orba #31, staré čísla HO ke stažení, recenze, reporty, fotky, koncerty SYIH a distro + 2hand. Info v článku.
Na německém labelu TVG records vyšla posmrtná diskografie “Idiotsgraphy“ slovenského rychlíku IDIOTS PARADE na LP. Krom klasického vydání na černém vinylu vyšla i limitovaná sto kusová edice na červeném vinylu s plakátem a samolepkou k tomu. Taktéž jsou dispozici nová trika IDIOTS PARADE (bílé s modrým potiskem). O svojí kopii piš na: tvgrecords@gmx.de.
http://www.t-v-g-a-x.de
Ani jsem se nestačil nadejchnout a je tu dlouho avízovaný fanzine v xeroxovém provedení. Jo, NOISE MASTER #28. Nečekej změny, klasickej vzhled, gramatický chyby, málo rozhovorů a hodně recenzí + reportů. Pouhých 68 stran? Naopak, konečně rozumných 68 stran. Rozhovory s kapelou FLUMMOX, partou BUDWEIS LADIES, Panem HAvranem a partičkou TERROR NIGHTS. Dokončení cyklovýletu Anglie - Maroko od Zbyni. Nezbytné biografie kapel BEERAGE, DEMONA, ASPHYXION, NATURAL HATE a ACID EVIL. Zkus rabies-noise(a)volny.cz.
Tuzemská grindcore bruska TWISTED TRUTH nahrála ve vyškovském Davosu sedm nových songů, které se rozprostírají na ploše osmy minut. Nahraný materiál by měl vyjít jako split s další kapelou, která je momentálně v jednání. Pokud bys měl zájem, podílet se na této nahrávce napiš na mail: kanast@seznam.cz. Labely, které přislíbily účast na vydání: Fastic records (ESP) a Cecek records (CZ). Záznam z koncertu na Obscene extreme zde:
https://www.youtube.com/watch?v=zKVhqB7MjxQ
www.bandzone.cz/twistedtruth
Na sklonku roku a to 28.12.2014, vyjde tematická kompilace českých DIY hardcore punkových kapel staré školy, nesoucí název NA KREV. Jméno kompilace se zrcadlí ve 12 písních, které se snaží zachytit všechny obsahové výklady, od zarputilosti, poctivosti, přes agresi, k pokrevnímu bratrskému spojení až po hodnoty, kterým dnešní doba poněkud nedopřává. Krvavě červený vinyl s vloženým CD je 30 minutovou transfuzní dávkou, vytvořenou spojením kapel ALIUSTERRA, MACGYVER, INNOXIA CORPORA, DEZINFEKCE a EVIDENCE SMRTI. Preorder pro zájemce i distra je možný na adrese nakrev@centrum.cz, cena LP+CD je 250,-Kč. Navíc se všechny kapely společně střetnou na pódiu vsetínského underpunkového klubu Vesmír v sobotu 24.1.2015. Ochutnávku z kompilace zde:
https://nakrev.bandcamp.com/releases
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one