Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Ve středu 08.04. tě v Brněnském klubu Schrott čeká řádná rána do palice, přijede d-beat tsunami ze Švédska CRUTCHES. Singl a velká deska vyšla na tuzemském labelu Phobia records, parádní příležitost jak si tuhle bandu střihnout živě! Společně s CRUTCHES zahrají pořádající SEE YOU IN HELL a d-beat válečníci ze Znöjma MIDNATT DÖD. Podrobnější info v článku.
Brněnské hardcorové smečce CROUCH vychází debutové album Warning Shot“. V sestavě  Filthy Minds, Pigsty nebo Breed. Album obsahuje hned 12 poctivých válů silně inspirovaných NYHC scénou devadesátých let. Kapela album pokřtí 23. března na brněnské Melodce spolu s Barricade, Hellstrike a Hard To Believe.
http://bandzone.cz/crouch
Právě vyšla benefiční kompilace Resistance: ANTI-NSBM Volume 1, která obsahuje sedmnáct songů, převážně od crust-punkových kapel. Veškerý výtěžek z kompilace půjde pro Emilia, který se stal obětí nedávného fašistického útoku na sociální centrum v Itálii. Bližší informace najdeš na bandcamp, kde je kompilace k dispozici za volitelný přípsěvek. Kompilace zatím vyšla na kazetě, ale měla by se objevit i na jiných formátech.
https://thedarkskiesaboveus.bandcamp.com/album/resistance-anti-nsbm-volume-1
Další koncert, který mají pod palcem Místní borci, v pátek 27.02. vám v plzeňském klubu Anděl naservírují trio kapel: VLNĚNA, KURAC a ČLOVĚKOK. Bližší info v článku.
Nový videoklip “Stejná píseň“ odtajňuje další novinku z EP Stínadla, které za pár dní vyjde jako bonus k chystané best of kompilaci kterou THE FIALKY připravili společně s labelem PHR Records v rámci oslav patnáctých narozenin skupiny. Její vydání je avizováno na březen. Výroční koncerty proběhnou 14.03. v Bratislavě a 20.03. v Praze po boku znovuobnovených PROTI SMĚRU.
https://www.youtube.com/watch?v=56_IeSncWfg
V rámci výročí vychází BLACK BLOCK DOG zine nr.5! Uvnitř rozhovory: Black Basset Records , Travis Fargher (Bastard Noise , Sukha Drones, X- EYES, Plack Blague. Informační rubrika NOISE IS THE ANSWER - Geronimo, Bastard Noise, TROGOTRONIC USA , Witches of Malibu, Tube Tentacles... Recenze, top teny, Rumunsko vs. psiska. Každý číslo má jinou titulní obálku vyrobenou za pomoci rentgenových snímků, každý číslo obsahuje neviditelný split 7" X eyes/ Dogbodies feat. Argentina Turner ve 4 různých barvách a pro prvních 16 nejrychlejších je limitovaná edice rukavic a wantlistu pro potěchu a neopotřebení vinylový kolekce! Objednávej na dby@dogloversrecords.net za kilo včetně pošty!
Ve dnech 06.03. a 07.03. se pražské Modré vopici odehraje každoroční festival BOUBA FEST. Během dvou dnů se na pódiu vystřídá čtrnáct kapel. Bližší info zde.
Po roce se do plzeňského Divadla pod lampou vrací jeden z největších tuzemských objevů loňského roku - elektro screamo punkový GAGARIN, kteří přivezou své nové EP, které mnozí z vás jistě našli pod stromečkem! Minule se představili po boku skoro už legend scény, kapel esazlesa a Ravelin 7 a získali si tak mnoho nových fanoušků, kteří pod podiem propotili nejednu flanelku. Nyní jsou tu zpět se svojí uječenou diskotékou a opět nebudou sami. Společnost jim budou dělat EPIC SCHMETTERLING z Francouzského Štrasburgu se svým našláplým 8-bit punkem a retrofutro elektro dvojka FERTILIZER což nám dává jasnou zprávu. 20.2. nebude pod lampou tma, ale disko punková párty v režii Místních Borců! Bližší info zde.
Poprvé za třicet let od svého vydání vychází v reedici LP Fear No Evil od anglických MAU MAUS. Kapela vznikla v roce 1979 v anglickém Sheffieldu a soustavným hraním v malých klubech a hospodách získávala popularitu. V roce 1982 natočila první singl a zúčastnila se legendární kompilace Wargasm. Fear No Evil z roku 1985 je jejich jediné studiové album (předchozí deska byla živák) a vyšlo na vlastním labelu kapely. Mau Maus tu jsou sice věrni klasickému punku střihu 82. Ovšem díky pestré směsici vlivů a inspirací od oi až po gothpunk je Fear No Evil nahrávka, která je velmi návyková a dnes bez diskuse nadčasová! Album vychází pouze na vinylu v limitované edici u PHR Records a je doplněno o exkluzivní story o kapele z pera zpěváka Chrise Taylora .
https://www.youtube.com/watch?v=FmJgOcRnHBQ
www.phr.cz
ŽGRIND zin č. 5 je již k mání, za Kč 45,-. Rozhovory - Výtržnická extáze, Bilos - Malignant Tumour, Khaaranus production, Alkalmötlankodik, Eye Cannot Die, Zbyňa Vintr, Filip - Hluboká orba/Syih, Carl Gut, tour Bombatölcsér/Bricanyl Turbuhaler, Hoyas - Attack of Rage, Levi - Jack, Mira - Noise fest, Šakal - Noise Master a Matúš - Nomad Sky Diaries. Jako příloha jsou na DVD Carl Gut - materiál ze 7´´ se Škoda 120, fotky k tomuto číslu a starý čísla Žgrindů, dále DIY placka Vytržnická extáze a brko, vše ve spešl tetrapackovém balení, každý kus originál! O svojí kopii piš na: estoska@seznam.cz.
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one