Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Kompletní diskografie od německé bandy NIHIL BAXTER, která do toho řezala v rytmu hardcore-punku / power-violence. Padesát pět krkolomných songů z doposud vydaných nahrávek Demotape, st 7'', Debauching The Kids 7'', songy ze split 7''s Alarmstufe Gerd a Henry Fonda a také všechny covery. Vydáno ve dvou variantách 150ks na fialové a 50ks na zlaté kazetě ve speciálním lepeném obalu a plakátem navrch. Vyšlo na Spastic fantastic records.
https://nihilbaxter.bandcamp.com
http://www.spasticfantastic.de
WRECK SHIT je nová plzeňská hc-punk kapela poskládaná ze členů BARREL, CURVERA a VELKÝ VOČI. Na bandzone najdeš dva rozhašené songy ze zkušebny. Premiéra proběhne 15.05. v Plzni v garáži.
http://bandzone.cz/wreckshit
Místní Borci uvádějí Místní Fesťák. Plzeňská promotérská guerilla dostala chuť na něco většího, a proto proběhne v období od 23. 5. do 7. 6. 2015 netradiční festival, který nabídne kromě špičkových interpretů různých žánrů také místní, či jinak spřízněné firmy, spolky a kreativní jedince, kteří představí své malé i velké projekty. Bližší info v článku.
30.4. proběhlo druhé kolo dražby Pallasitu, ve kterém to opět nikdo nekoupil. Nám se peníze sehnat nepodařilo a tak jsme se nakonec neúčastnili. Pallasit fest 12.-13.6 tím pádem přímo ohrožen není a přípravy jedou na plno. Více o akci na www.popesass.cz.

LP “Budoucnost sviní“ od STOLEN LIVES je odeslaná do lisovny a předpokládaný termín dodání je 30.6. Možná už někteří z vás pokoutně zaslechli o dalším počinu, překvapení, který se chystá na Pope's Ass, tak tady uvádím vše na pravou míru: jedná se o 7“split PRÚMYSLOVÁ SMRT a THE TCHENDOS, kde na áčku bude šest nevydaných songů od PM z roku 2012 a na béčku jeden song od Tchendos z roku 2008. Dalšími deskami, kde se PA účastní jen menším dílem v kooperaci jsou splitka DOOMSISTERS (Fr) / PER CAPITA (Ger), které je už snad také ve výrobě a pak také splitko KUNTA KINTE / KASCHOROS WICIADOS, rovněž ve výrobě.
Před pár týdny vyšla na tuzemském labelu Dead heroes nová deska amsterodamských THE SHINING. Druhá dlouhohrající deska přináší deset nových thrash/crossover songů v tradici kapel jako Acussed, Corrosion of Conformity, Attitude Adjustment, D.R.I., SLAYER, BGK atd. “The Infinite Reign of Madness“ je tu aby vám nakopala zadek a nahnala do pitu! Vyšlo v kooperaci s dalšími labely.
www.deadheroes.cz
Každoroční, dvoudenní fest na konci května ve vypuštěným koupališti a na přilehlý louce, dvě hudební stage, spousta kapel všech žánrů, lidový ceny za pití a jídlo, čajovna, kavárna, stánky s hudbou,  stanový mestečko na louce. Program je multižánrový a mezi kapelama, kterých je celkem 34, se objeví  Slobodná Európa, Inseminační stanice, Volant, Kohout plaší smrt, Prague conspiracy, Streetmachine, Našrot, Omakalamuhopotajmu, XIII. století, nebo třeba Už jsme doma, Bratři Ebenové, Terne Čhave, Mike Watt and The Missingmen (USA )Vladimir 518 a další. Akci každoročně, za deště i za horka, navštíví kolem 2 tisíc lidí -  mladý, starý, punkeři, skáčkaři, metalisti, hopeři atd. Rozhodně nečekej hory odpadků, prudiče, předražený ceny, anonymitu davu a podobný neduhy velkejch akcí. Spíš se spolehni, že tam bude klídek a spousta lidí co maj rádi zážitky a popíjení s ostatníma na vlně neopakovatelný pohody. Protože právě pohoda, tolerance a žádný pruzení jsou znakem tohodle festivalu. Tuhle akci v nezávislém duchu pořádá Divadelní spolek Tyl. Festival se koná 29. a 30. května na poličském koupališti, vstup je v předprodeji na oba dny za 360 kaček a rozhodně stojí za to, alespoň jednou, ho zažít!
www.rockoupani.cz
 
Nové číslo KAZIMÍRa otevírá obsáhlý rozhovor s Bukym (správce a recenzent webzinu Perifeira.cz). Mimo pár průsaků ze světa výtvarného umění (rozhovor s Eugenem Poe a článek o Milanu Kohoutovi) a povídky z prostředí nedaleké dystopické budoucnosti, je stěžejní část fanzinu napěchována převážně informacemi ze světa punk a hardcore subkultury. Rozhovorů s kapelami se tentokrát sešlo celkem pět: SIBERIAN MEAT GRINDER (thrash/hardcore/rap z Putinstánu), ACCIDENTE (punkrock ze slunného Španělska), VICTIMS OF HATE (hardcore/curst z matičky Prahy), APOLITA (hardcore/punk junáci z Moravy), JUST WÄR (motorcharge punx z planety Žižkov). V sekci reporty se můžete dozvědět o evropských toulkách EMPTY HALL OF FAME a o výjezdu do Izraele, který podnikli plzeňští TARAS BULLBA. Reportáže jsou zde také z festivalů a to ze slovenského FFUD festu a z „českého“ ENEMY OF THE SUN. Došlo k recyklaci nápadů z let minulých, a tak je obsah šestého čísla rámován tématem Cestování trochu jinak. V této sekci čtenář nalezne rozhovor s Ninah, která před sedmi lety opustila Izrael a od té doby se toulá světem. Rozhovor je zde také s buskerem Tomášem Turchanem, anebo libereckým světoběžníkem Štálisem. Mimo jednoho agitačního článku, sekce Cestování trochu jinak obsahuje i zápisky z cest od Páši (kytara v Cripplekorpse), který se podíval do Jižní Ameriky, Himalájí a na Nový Zéland. Závěr časopisu je klasicky věnován recenzím. Vše se rozkládá na ploše 112 stran, které jsou umístěny do lepené vazby. Prví várka bude k dostání na sobotním Prague zine festivalu (25.4), další poté na společném micro tour SCALP a CRIPPLEKORPS (7,8,9 května v Ústí nad Labem, Chomutově a Liberci.) Poté pak v distrech, či skrz e-mail: anemuzetobytmartin@seznam.cz, anebo ve vašem oblíbeném distru.
Akce se koná v sobotu 23. 5. 2015 od 20 hodin na Letní scéně jabloneckého Eurocentra. Do narozeninového playlistu je připraveno téměř třicet pecek. Můžete se těšit na staré vály z prvního alba „Jekyll a Hyde“, „Konec hodnýho chlapce“ zazní téměř kompletně a samozřejmě nebudou chybět ani písně z poslední placky „Asi to má takle bejt...“, nedávno vydaných kompilací a snad zazní i nějaká ta horká novinka z chystaného alba „Piráti z HMV“. Na koncertě zahrají ZAČIATOK KONCA a PROTI SMĚRU. Afterparty v Klubu Na Rampě, kde vaše martensky roztančí DJ´s „Ministry of Silly Oi“ a „Misantroop“.
Uběhlo deset měsíců od druhého čísla SKETORDu a už je tu další, třetí vydání. Na obálku zinu byl použit 100-vkový smirek, aby si měl zničený prsty jak každý skejťák od gripu. Uvnitř najdeš návod pro natočení skejtových videí, cestopis z ježdění ve Švýcarsku. Novinky ze Svindíka, report z Festivalu inej kultury vol. 1. v Margecanoch. Rozhovor s Kubou z Purelove. Ratz diy spot v Senici, na který proběhne benefiční koncert ve Spišské nové vsi. Rozhovor s Craigem Scottem. Report z betonování okolo bazénu ve Valmezu a další. SKETORD bude prvně k dostání na Festivale inej kultúry 30.4.2015 v Trnavě nebo na mailu: peter.kocis@outlook.com.
Přidány tři nové recenze na podzemní punkové tiskoviny... MALSTRÖM #4, SEBETVOR #1 a ELENS #2.
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one