Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Během července by mělo vyjít nové LP STOLEN LIVES – Budoucnost sviní. Kapela natočili klip k songu “Ztráta“, který můžeš omrknout zde:
https://vimeo.com/130703355
Polská thrashová mlátička RUSTED BRAIN, prezentující se rychlým a ostrým thrashem 80 let, vyrazí v polovině září na Česko – Slovenské turné, které bude obsahovat šest zastávek. Rusted Brain zamíří například do Pražské Modré Vopice, Ostravské Mandragory nebo do Slovenského Road Pub v Popradu.
http://rustedbrainband.wix.com/rustedbrain
Německá hardcore smečka TRACES OF YOU vyráží v létě na evropské turné se zastávkami v Česku a Slovensku. V plánu jsou tři koncerty: 21.7 - Mandragora Club – Ostrava, 22.7 – Road Pub – Poprad a 23.7 – ESO Bar - Nový Jičín.
http://tracesofyou.bandcamp.com
Červnové novinky z Hluboké orby… koncerty pořádané United crusties, SYIH live, distro + 2nd hand. Bližší info v článku.
Letos proběhne již sedmé pokračování festivalu NOISE PARTY. Opět se uskuteční v panenské přírodě na Šumavě v kempu Rechle u obce Oseky na Prachaticku. Tam kde není telefonní signál a v říčce se nechá najít třeba zlato, nebo pivo. Bývalý letní tábor pro skautíky nám už poněkolikáté nabídne střechu nad hlavou. Můžete se těšit jako vždy na fotbalový turnaj, weird pong ping, spoustu skvělých kapel a pravou pohodu u ohně s tofu buřtem třeba. Bližší info zde.
Pozvánka na druhý ročník jednodenního metalového festivalu METAL MADNESS, který proběhne na Sušickém Santosu 29.08. Info v článku.
 
 
Nezávislý festival v duchu 'Do It Yourself' vstupuje letošním ročníkem ve své sedmé pokračování, které proběhne v pátek 19. 6. od 18.00 hodin a v sobotu 20. 6. od 16.00 hodin v tradičním místě konání, areálu Boudy a přilehlých pozemcích v Čermné u Sušice. Posekaná tráva, parkování a stanování na loukách, nealkoholické i alkoholické nápoje, vegetariánské občerstvení, nabídka gramodesek a všechno ostatní, na co je návštěvník zvyklý nebo si hodlá zvyknout. Bližší info v článku.
Pokud se někdo pohybujete ve stínech Plzeňskýho undergroundu, tak už je možná znáte. Většinou na ně narazíte tak kolem jedný hodiny ráno, když jdou do hospody, pak kolem čtvrtý, kdy se přesouvají do non-stopu, a pak už je téměř nemožný je zastihnout. To je asi nevýstižnější popis členů kapely SNYDER. Co se týče samotný hudby, tak je to grungeovka poměr špíny a melodičnosti je tady dokonale vyváženej. SNYDER jsou prostě upřímný a nehrajou si na nějaký vyumělkovaný muzikanty, co se berou až příliš vážně. Zkuste debutový EP Lucky Peanut. Jsou na něm skladby, u kterých se vám bude chtít zazpívat si refrén a jen tak se kejvat do rytmu, ale zároveň i štípáky, kdy budete chtít prorazit hlavou cihlovou zeď. Pokud ti tady chybí kapela, která má takovej ten hodně špinavej Sub Popovskej zvuk, tak SNYDER jsou tvý lidi. Mysli na: Dinosaur Jr., Melvins, METZ, Mudhoney .Celé album k poslechu zde:
https://soundcloud.com/slushmagrecords/sets/snyder-lucky-peanut
http://bandzone.cz/snyder
OPPENHEIMER to je violence s notnou dávkou punkové špinavosti a garážového odéru s vysokým skřehotavým vokálem. V kapele najdeš basáka z MYCOP. Druhou stranu zabírá noisová kolaborace NBDY/CxOxHx. Jeden track s přichutí demonstrace hipíků. Vyšlo v nákladu 133ks na černém vinylu s velkým středovým otvorem, v pěti odlišných variantách obalu za kooperace převážně tuzemských labelů, můžeš se těšit i na 31ks limit verzi od RAW ZINE records. Noise-violence family!
http://oppenheimerviolence.bandcamp.com/releases
https://mrnbdy.bandcamp.com/track/m-l-n-w

Do distra přibylo pár nových přírůstků a další jsou na cestě, tak buď ve střehu. Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2

NEWS: HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP, COMMODORE 64 / RESTRICTION - split EP, OPPENHEIMER / CRY OF HUMANS & THE... (NOBODY) - split EP, SMRT #7 / DRUNK NACH OSTEN #3,5 zine, ŽGRIND #5 zine, MALSTRÖM #4 zine, KAKAFONI - Seizures EP, BRING THE DRONES - Bordello Hospital EP
Na závěr celého festivalu jsme si připravili skutečnou lahůdku. DEAD RIDER je nová kapela Todda Rittmanna (ex U. S. Maple). Dead Rider má na kontě dvě unikátní desky, kdy ta nejnovější Chills on Glass je jasným příkladem, že studna invence, ještě nevyschla a řadí se tak mezi nejoriginálnější kapely současnosti. Je tam psychedelie, elektronika, samply, neurotické bicí a všudepřítomná nejistota co přijde dál…Jistý ale je že na akci přijde a kompletně se odprezentuje NBDY se svým hlukovým očistcem a Kruh Union vám během kapel klidně vyrobí tričko! A když řeknem, že zahraje ještě alternativní noise VELO z Chebu, tak to máme vše a moc se těšíme. Bližší info zde.
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one