Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Pozvánka na noisovou sešlost AUTUMN DREAMERY, která proběhne v sobotu 10.12. v pražské (A)void Floating Gallery za mezinárodní účasti: MK9 (USA), RUSALKA (CAN), SLOW SLOW LORIS (DE), OPENING PERFORMANCE ORCHESTRA, BLACK HIGHWAY, SWEEPS 04, SEISMIC WAVE FACTORY, MAGADAN, DRÉN (SK). Bližší info zde.
Právě vyšlo čtvrté číslo slovenského skejtového zinu SKETORD. Najdeš v něm kopu srandy,  skejtový cestopis po Americe, rozhovor s Mišem Špernakovičem či návod jak si vyrobit tetovací strojek. Další prostor pro zamyšlení je například v článku jak nezaprodat skateboarding, vegan recepty a spoustu dalšího. Čtyřicet stránek na recyklovaném papíře, zabaleno v obálce z ještě více recyklovanějšího papíru. Náklad někde mezi 150 až 200 kusy. O svoji kopii piš na: peter.kocis@outlook.com.
Nové deseti-skladbové album “List“ od švédských MARTYRDÖD je nyní volně k poslechu. LP vyšlo před pár dny na Southern lord, La Familia a D-Takt & Raw Punk Records.
http://teamrock.com/feature/2016-11-23/martyrdoed-premiere-their-raging-new-list-album-in-full
Dvě Italské hc-punk kapely IERI (Turín) / AFORA DE ARRASTU (Sardínie) shánějí labely, které by se byly ochotné podílet na jejich společném split LP. Pro bližší info piš na mail: ieri@mortemale.org.
https://ieri.bandcamp.com
https://aforadearrastu.bandcamp.com
Výhra nad lenivostí, záchrana jednotek a nul před cyber útoky, přetlak informací… to vše přispělo k vydání “dvojčísla“ PREDČASNÁ VZBURA #8 + 9. Uvnitř nalezneš cestopisy z festivalů, turné nebo pracovních dovolených: DIY fest v Polsku, Chimpy fest v UK, CITADEL a RATS GET FAT na Balkánu, zápisky z Norska, K-town fest v Dánsku, Scum fest v UK, poflakování se po Slovinsku a nakonec víkend ABORTION v matičce Rus. Rozhovory: PissMasterom o životě v Austrálii a cestovaní po Ásii, Brame Vleesklak records z Belgie a Julio z Helvetet records / LOS REZIOS z Peru. Lidumilem čísla se stal Ljubo Miloš, velitel koncentračního tábora v Jasenovaci. Dále se tu vešel článek o vinylech, úvaha o onanování na Slovenským státem a spokojenost většiny versus jednotlivce. Nechybí tradiční anketa, recenze na literaturu. Padesát dva stran, formát A5.O svůj kus piš na: punkgen@gmail.com.
Maďarská thrash-grind úderka APOPTOSIS shání labely, které by se chtěli podílet na vydání split nahrávky s AGATHOCLES. Obě kapely by měli mít nahráno. Preferovaným formátem je sedmipalec, ale nebrání se ani kazetě nebo CD. Pro bližší info piš na mail: apoptosisthrashgrind@gmail.com. Předchozí nahrávky APOPTOSIS nalezneš zde:
https://apoptosisthrashgrind.bandcamp.com
Další novinkou u PHR Records je vinylová verze druhého alba kapely ŠANOV 1. Deska “On the shit“ vyšla původně v roce 1992 jen jako MC a CD a vůbec poprvé tak vychází i na vinylu, na který už určitě dávno patřila. www.phr.cz / http://bandzone.cz/sanov1
U PHR Records právě vyšla vinylová verze první demokazety havlíčkobrodské kapely NAŠROT. Remasterovaná nahrávka s kresleným obalem doplněná o historii kapely i spoustu fotografií.
www.phr.cz / www.nasrot.cz
DETËSTO je nová tříčlenná d-beat úderka z Brazilského města Campinas, drhnoucí käng po vzoru švédský kapel let osmdesátých. Na youtube najdeš k poslechu ukázku z připravované demo kazety, která by měla být venku někdy začátkem příštího roku.
https://youtu.be/Px33f0CRUo4
Švédové MARTYRDÖD zveřejnili nové video k songu “Harmagedon“, který se objeví na jejich šestém dlouhohrajícím albu “List“. Nová deska vyjde 25. listopadu na Southern lord, o Evropský press se postarají La Familia a D-Takt & Raw Punk Records.
https://youtu.be/Bi16l0xC9Xs
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one