Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Zítra 26.04. se uskuteční v plzeňském Divadle pod lampou temná mše, kde zahrají amíci ALARIC (v sestavě najdeš lidi z DEAD AND GONE, NOOTHGRUSH, UK SUBS atd.) spolu s doom duem PINKISH BLACK a třetí do party jsou němečtí BALG. Bližší info na FB:
https://www.facebook.com/events/1942851519334782
Velké díky patří všem, kteří dorazili v sobotu 22.04. na garáž a podpořili benefiční akci pro Československý kastrační program. Taktéž děkujeme zúčastněným kapelám, které ze sebe vymačkaly maximum energie. Velice nás těší, že jste se nenechali odradit počasím, které nebylo úplně podle objednávky :-). Stejně jako na přechozích akcích zavládla parádní přátelská atmosféra, která napomohla bezproblémovému průběhu celého odpoledne-večera. Po včerejším úklidu musíme konstatovat, že máme radost, že většina odpadků skončila, tam kde měla, tedy v pytlích na odpad.

Celková částka, která se vybrala z dobrovolného vstupu a občerstvení je 4200,-. Ještě jednou díky, výtěžek z akce bude zaslán na účet Československého kastračního programu.

Díky za podporu, která nás motivuje k tomu dělat něco dál!

DIY garáž punk crew
Stáj Slush Records z Plzně posílá do boje dva své oře SNYDER a DILDO BOYZ, kteří cválají někde mezi tragédií a komedií! Moravo! Slovensko! Připravte se, we are coming! Kytarová music, technicky ne tak super jako Eric Clapton, ale ze surovostí šamanů z popelnice. Koktejl smíchu a pláče, jedinečný riffy, holý pravdy, paruky, řev, žonglování s promilema, genialita slepé větve těsně před zrozením člověka. Sečteno podtrženo -100% zábava!
27.4. –Kolín, Bar Pod Hodinama
28.4. –Břeclav, Klub Piksla
29.4. –Bratislava, Klub Fuga
30.4. –Jihlava, Klub Bezvědomí
1.5. –Praha, TBA
https://dildoboyz.bandcamp.com
https://snydermusic.bandcamp.com
Na Spastic fantastic byl spuštěn preorder na dva chystané tituly. Prvním titulem je čtrnácti skladbové jednostranné LP ABRISS. Nová hardcore-punk akvizice Dortmund/Münster ve které mají prsty lidi z kapel MANN KACKT SICH IN DIE HOSE, WE LAUGH, DISMALFUCKER a NERVOUS BREAKDOWN. Deska by měla vyjít 05.05.17. Dále byl spuštěn preorder na split EP  dvou belgických kapel CHEAP DRUGS / SUNPOWER. CHEAP DRUGS zní jako kolize REAGAN YOUTH / CIRCLE JERKS se silným odkazem na 80´s hardcore. SUNPOWER hrají hc-punk v tradici DEAD KENNEDYS, NEW BOMB TURKS, ANGRY SAMOANS nebo POISON IDEA, tohle tě prostě musí chytnout! Deska vychází 14.05.17.
https://spasticfantastic.bandcamp.com/album/abriss
https://spasticfantastic.bandcamp.com/album/cheap-drugs-sunpower-split-7
http://www.spasticfantastic.de
Právě vyšlo nové LP LÁJE - “Přicházíme ze tmy“, kde se sešli hlavy z kapel jako Rapsöd, Gattaca, Disbeatless, Kolona, atd. a nahráli lesní příběh v heavy/stoner/metal kabátu. Pokud bys chtěl/a desku v libovolným počtu pro sebe, do svýho distra, nebo udělat někomu radost, tak napiš na mail: chyba@riseup.net, budeme rádi, když se deska dostane i do jinejch rukou :) Cena je 250 až 300 korun, vyšlo v nákladu 200ks. Osobní předání lze udělat v Brně, v Děčíně v čajovně Ve Vlnách, v Jihlavě ve Snowbitch skate shopu, nebo v klubu Bezvědomí a postupně přibudou další místa a města, kde si desku můžete pořídit bez použití pošty.
http://laje.cz
https://chyba.bandcamp.com/album/p-ich-z-me-ze-tmy
10. ročník ankety o nejlepší český vinyl pořádaný při e-zinu Vinyl Disk Musick je ve finále, její výsledky dalo dohromady 87 hlasujících, aktivních lidí ve scénách, kterou propojuje láska k vinylu. 87 hlasujících přidělilo 1305 hlasů velkým deskám a 323 hlasů deskám malým.

Best Czech Vinyl Disk 2016 [side one: LP / mini LP - 12"]
1. MASTER'S HAMMER "Formulae" double LP (96 hlasů)
2. TOMÁŠ PALUCHA "Guru" LP (81 hlasů)
3. KOVADLINA "Životy těch druhých" LP (77 hlasů)
4. MALIGNANT TUMOUR "The Metallist" LP, PD (67 hlasů)
5. TELEX "Řeznickej krám" LP (49 hlasů)

Best Czech Vinyl Disk 2016 [side two: SP / EP - 7" & 10" & 12"]
1. KOVADLINA "s/t" | TELEFON "s/t" split 7" EP (50 hlasů)
2. CULT OF FIRE "Life, Sex & Death" shape 12" PD (45 hlasů)
3. UŽ JSME DOMA "Nemilovaný svět" double 10" EP (27 hlasů)

Jména hlasujících, podrobné kompletní výsledky a přehled veškerých námi evidovaných tuzemských vinylů vydaných v roce 2016 naleznete za tímto odkazem >> http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2016.htm
PR 132 SVAVELDIOXID - Krigets Brutalitet 7"EP
Nová nahrávka švédského d-beat / crust all-star komanda SVAVELDIOXID s názvem "Krigets Brutalitet". Pět válců v klasickém skandinávském raw punk duchu ve stylu Anti-Cimex / Bombanfall. Ex-členové kapel Disfear, Warvictims, Anger Burning and Operation. Anti Cimex + Bombanfall + Dischange + No Security = SVAVELDIOXID . 400ks černý vinyl / 100ks modrý vinyl (plus samolepka).

PR 131 LIFE / ZUDAS KRUST split 7"EP
Tohle je totální raw punk / d-beat řezničina na druhou. Jednu stranu okupují japonští crusteři LIFE, kteří se s tím opravdu nepářou a servírují zde hlukovou stěnu podobnou Framtid / Disclose. Na druhé straně singlu je indonéský vztekly d-beat, který svoji nahrávkou aspiruje na nejhlučnější singl roku. Pokud máte rádi Anti Cimex / Asocial mixnutý japonskou raw punk školou je tenhle split pro vás povinnost! Vychází ve spolupráci s Crust War, Not Enough, Doombringer a Headnoise Records. 800ks černý vinyl / 200ks zelený vinyl.

PR 130 BRING THE DRONES - Ignorance Paradise LP (předobjednávka)
Po prvním albu a samostatném singlu na Phobia Records je tady druhé album téhle mezinárodní all-star d-beat / crust kapely, kterou můžeme místem původu označit jako švédskou, ale členy sdílí z několika zemí. A vězte, že tihle pánové, kteří prošli a nebo stále působí v kapelách jako Doom, Anti Cimex, The Domestics, Wolfhour, Death Dealers nebo Blood Sucking Freaks svoje řemeslo umí opravdu náramně !! Tahle nahrávka vás rozseká ! Vyjde ve spolupráci s Urinal Vinyl. 350ks černý vinyl / 150ks oxblood vinyl / 25ks testpress (ano pár kousků je na prodej !!!).

PR 136 UTANFÖRSKAPET - Skärvor Från Livet 7"EP
Nový singl švédské crust / d-beat kapely, která toho za svoji krátkou existenci stihla opravdu hodně. Dva dvanáctipalce, split LP s Rajoitus a teď se dostalo i na sedmipalec. Čtyři biče v klasickém skandinávském raw punk stylu, ostré jak chilli. Hm jo a málem bych zapomněl, že kapela je složená ze členů Uncurbed, Svart Parad, Asocial a Crossing Chaos. Käng!  Vychází ve spolupráci s Not Enough, Distro-y, Breeding To Extinction. 400ks černý vinyl / 100ks oranžový vinyl (posledních pár kusů!).
http://www.phobiarecords.net
Stejně jako předchozí dvě čísla, tak i prozatím poslední třetí číslo RAW ZINU je k dispozici v jedničkách a nulách ve formátu PDF. Na čtvrtém pokračování se pomalými krůčky pracuje, avšak není jisté, zda se to podaří do konce roku nebo až v tom následujícím, nicméně někdy to určitě vyjde! Momentálně je hotovo osm stran připravených pro tisk a něco málo rozpracováno, takže to bude ještě fuška. Pokud bys chtěl něčím přispět do připravovaného čísla, tak máš možnost, piš na mail: trojka007@seznam.cz. Z obsahu třetího čísla: ohlédnutí za Plzeňským aktivismem let minulých, útržkovité vzpomínky z koncertů roku 2009, rozhovor s Kraťasem (DIS-K47, MIDNÄTT DÖD a další) a argentinskými GERK, biografie Johna Heartfielda, report z K-town festu 2015, DOG BLESS YOU records, PALLASIT fest, reporty z koncertů v garáži, koláže a skate příloha. RAW ZINE #3 ke stažení zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/download
Právě vyšel nový titul u Phobia records ADRESTIA - The Art Of Modern Warfare LP. Mix crust punku a starého švédského death metalu. Členové kapely dříve působily ve spolcích jako Shades Of Grey, Future Ruins, Håll Keft nebo Snake Tongue. Debutní album obsahuje 11 válů a pokud máte rádi spolky jako Martyrdöd / Skitsystem / Wolfbrigade … nemůžete tohle album nechat bez povšimnutí.
https://www.phobiarecords.net
FULL OF HELL (US) odtajnili druhý track (“Crawling back to god“) z chystané desky “Trumpeting Ecstasy“, která vychází 5. Května na Profound Lore Records.
https://soundcloud.com/profoundlorerecords/full-of-hell-crawling-back-to-god
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one