Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

SPEED METAL INVASION 2

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACxDC / DISPARO - split EP
GRAF ORLOCK - Examination Of violent cinema vol. 1 LP
GETS WORSE - Snubbed LP
Právě vyšel RAW ZINE #3… na čtyřiceti stranách nalezneš ohlédnutí za Plzeňským aktivismem let minulých, útržkovité vzpomínky z koncertů roku 2009, rozhovor s Kraťasem (DIS-K47, MIDNÄTT DÖD a další) a argentinskými GERK, biografie Johna Heartfielda, report z K-town festu 2015, DOG BLESS YOU records, PALLASIT fest, reporty z koncertů v garáži, koláže a skate příloha. Vyšlo v nákladu 123ks (79ks červená a 44ks žlutá obálka), formát A4, cut´n´paste grafika, xerox. O svoji kopii si piš na mail: trojka007@seznam.cz. Cena je 50kč nebo možnost výměny!
Makedonská crust-hc banda BORN FOR SLAUGHTER shání labely na vydání plánovaného jednostranného 12“, který bude obsahovat pětici songů, jeden z nich je k poslechu na youtube. Pokud bys měl zájem přispět na vydání desky, napiš na: black_against_night@hotmail.com. Zatím potvrzené labely: Wooaaargh Records (Germany), Fuckin Kill Records (Germany), Mundo En Kaos  Records (Mexico), Hecatombe Records (Spain), Black Against Night (Macedonia), Schwiningx Records (Switzerland), Grind Your Mind Records (Brasil), Potato Records (Belarus).
https://www.youtube.com/watch?v=BDbpoyz3rC0
V rámci Žizkovské noci 19.3. proběhne v pražském klubu Rybanaruby akce Noise Cave, kde vystoupí: Kikiriki, Eine Stunde Merzbauten, Astrální Hlemýžď , Uncle Grasha's Flying Circus + Cry of Humans, The Prostory Revival, Petr Ferenc (workshop). Bližší info v článku.
Plzeňská sebranka absolutních stounrů a budižkničemů, která vystupuje pod jménem EFCO. teďka vydává svou třetí desku. Po předchozích albech „33“ a „If I Can Get the Same Cocaine As Charlie Sheen I’ll Never Become Straight Edge“ přichází další EP s názvem „Maaskantje“. Jestli máš rád Dune Rats, Wounds nebo Fidlar, tak EFCO. jsou přesně tvý hoši. Ke skladbě „White Boy’s Problem“ byl natočen klip. Všechno je DIY, všechno je low budget, ale vypadá to zatraceně dobře. Krásnej příklad toho, že kvalitní produkt se dá vytvořit i bez větších finančních prostředků. Novou nahrávku pokřtí Efka v plzeňském divadle Pod lampou 27. 2. 2016 na dalším Nihil Rock Music. Spolu s nima zahrajou ještě Dildo Boyz, Snyder a Zutro.
http://efco.bandcamp.com/album/maaskantje-2
https://www.youtube.com/watch?v=yMLB36sUdFE
V distribuci ABACK distro, records přibylo několik nových titulů na LP, EP, MC, CD a ziny. Většinou se jedná o obskurní kapely, tak mrkni na web labelu. Prodané věci z distribuce budou ne jenom použity pro vydavatelství, ale také k zakoupení lepší aparatury k festiválku More Noise For Life, který se bude konat pátek, sobota 19 - 20. Srpna za účasti mezinárodního D.I.Y. spojení okolo 15 kapel.
http://abackdistrorecords.blogspot.com

Pondělí 23. Května - Poděbrady Boss Bar
ZEX - punk rock new wave z Kanady města Ottawa na jejich prvním evropském turné! V kapele se sešli členové a ex členové GERM ATTAK, IRON DOGS, BLUE CROSS, MASSACRE DIVINE, SCHIZOPHASIA, kde rovněž působí hlavní tahoun a mozek kapely "Jo". Kapela se dala dohromady koncem roku 2013 k tomu všem stihli objet půlku světa s hromadou vydaných nahrávek, které jim vyšli různě po celém světě.
http://zexzexzex.bandcamp.com
KOMPLEX VINY - Místní hardcore punk palba brzy s debutním 12" LP!
http://bandzone.cz/komplexviny
+ bude ještě jedna kapela. Koncert začne na 20:00. Na místě vegan jídlo.
 
MORE NOISE FOR LIFE vol. 11
Pátek, sobota 19 - 20. Srpna 2016
D.I.Y. - hc/punk fest v mezinárodním uskupení.
Odkaz akce: http://abackdistrorecords.blogspot.cz/2012/07/more-noise-for-life-vol-11.htm
Vyšlo čtvrté číslo fanzinu SPÁLENÁ RAMENA. 44 stran v anglickém jazyku skrývá rozhovory s kapelou DISWOLF a labelem Wargame records; brněnská nová krev: MORAL HANGOVER, GODOT YOUTH, KULLERVO, TRAUMA; DOOMSISTERS (Francie) Squatting in Amsterdam, Berlínská scéna s Fleshbug collective, tour report ONANIZER/ TERRORELHÁRÍTÁS, koncerty venku v Brně + recenze demokazet, vinylů a fanzinů. Cena: 50 Kč + 17 Kč.
spalenaramena@gmail.com
Nová grindcorová banda z Brna NO GOD RHETORIC právě nahrála první demo, které najdeš k poslechu na bandzone:
http://bandzone.cz/nogodrhetoric
Desky, které jsou zadané do výroby: PASSIV DÖDSHJÄLP - Tecken På Idioti 10"LP, HOW LONG? / SLAVERY split EP, SVAVELDIOXID - "Ändlös Mardröm" 12"LP, FÖRGIFTAD - "Skit Ska Skit Ha" 12"LP, GOMORA nové LP.

Brzy půjdou do lisovny: INSTANT SECTION EIGHT 7"EP, WAARFACE 7"EP, URSUT nové album.

PUNX PICNIC aka 15 let Phobia Records
13. - 14.5.2016 / Praha / Modrá Vopice
Po roce výpadku se opět vrací dvoudenní Punx Picnic, který se tentokrát bude konat v Praze a bude něco jako oslavou 15 let fungování Phobia Records. Zatím potvrzené kapely jsou např. CRUTCHES, FÖRGIFTAD, ABSURD SS, BETON, ANTIGEN, NON-PRESIDENT, ANTIGEN, CALL THE COPS atd. atd. atd.
http://www.phobiarecords.net
BBD PUPPY 11 -NBDY - Live At DBY Records- kazeta / stavebnice
Každá kazeta nahrávána live u nás v DBY velitelství na našich noise sedánkách. Kazeta má vytahanou pásku a je roztrhaná a rozkousaná samotnou Blondie. Všechny pásky jsou pomotoný dohromady a u každý je prázdná kazeta + plus páska, obal, speciální obal a vše zavařeno v pytlíku. My v DBY nejsme rádi, když lidi co nemají psa se nudí v zimě doma a tak nás napadla tato stavebnice. Můžete si pásku slepit, namotat a přehrát. Ani my v DBY netušíme co na ní je, takže každý bude mít originální nahrávku a ještě se doví co Mr.NBDY poslouchal v mládí, protože ne každá nahrávka je přes celou stranu a nebo obě. Edice 11 ks - 50 kč

BBD PUPPY 12 NOBODIES - .....
silence 4,5" one sided EP + tisk na B straně- edice 12 ks. Kolaborační set Blondie a Mr.NBDYho . Je na něm jen ticho, proč? To je napsané v bookletu...  60kč

V distru spoustu nových noise kazet od Kitty Play Records, Skull Records a další, pro aktuální distrolist piš na: dby@dogloversrecords.net.
Po vyprodaném prvním díle Punkového praporu přichází Petr B. Výškovický s novou knihou.Ve volném pokračování úspěšné prózy Punkový prapor autor čtenáře zasvěcuje do příprav na jednorázové výroční zmrtvýchvstání rozpadlé punkrockové skupiny. Kapitoly, odehrávající se v současnosti, jsou proloženy náhledy do třicet let vzdálené minulosti, kdy jeden z hlavních protagonistů příběhu začínal inklinovat k punkovému hnutí. Téměř thrillerový nádech dodávají knize výňatky z deníku neonacisty, pečlivě se chystajícího k likvidaci frontmana kapely, jejíž název román nese. Kniha o 268 stranách vychází, stejně jako předchozí příběh, u Papagájova Hlasatele.
www.phr.cz
           Novinky v distru:          

DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one