Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Právě vychází split 7“EP kapel EVIDENCE SMRTI a BRÜNNER TODESMARSCH. Dva vály pekelného metal/punku versus 6 válů hardcore punk bordelu z Brna a okolí. Náklad je v počtu 250 kusů + 50 kusů limitované verze (jiný obal, modrý vinyl, plus plakát). Nahrané v dubnu resp. květnu  2014 u Rosičáka v Brně, mastering Peter / Tretradrot studio. Vydáno kapelami, pro kopie pište na kiljusystem-A-seznam.cz. Cena 110kč + pošta. Ukázky na bandzone profilech.
http://bandzone.cz/brunnertodesmarsch
http://bandzone.cz/evidencesmrti
Nezávislé vydavatelství Slush Records se hlásí o slovo. Poměrně krátce existující fanouškovský label se základnou v Plzni, již stihl vydat jeden samostatný singl, tři alba a točí i live sessions. Do jejich stáje patří kapely, jako například Snyder, efco. nebo Dildo Boyz. Nyní pod jejich křídly vydávají EP znovuzrození ANEURYSM. A vůbec první split album vydají emo hardcorový MELMÅC spolu s post-rockovými ARAI.
https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/aneurysm-retrospective
https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/melmac-arai-split-album-ma
První samostatné EP od hc-punkové skupiny z Bánské Bystrice PIVNICA je na světě. Zvukově a zaměřením navazuje na split EP, které kapela sdílela se skupinou SVINĚ! z roku 2014. Na singl kapela narvala šest písniček v kterých se střídají pomalejší pasáže s těmi rychlými. Kapela vznikla v roce 2003 inspirovaná kapelami jako Davová psychóza, Kritická situace nebo Toy pistols, připrav se na šestnáct minut živelné muziky. Deska vyšla v nákladu 220 kusů na průhledném modrém vinylu a 30 kusů limitovaná edice na modro-černém splatter vinylu. Vyšlo za spolupráce kapely a Ventilatörr Rechörds. O svojí kopii piš na: kubko.pivnica@gmail.com.
I když už se zdálo, že letos žádný koncert v garáži nebude, tak po akci kulový blesk přišla změna a v pátek 23.10.15 si dáme Kravál v garáži vol. 5, zahrají KUZIMU MABAYA a WRECK SHIT. Bližší info zde.
RZ 007 DISBEATLESS – s/t LP právě venku!
V kooperaci několika labelů včetně RAW ZINE records vychází první dlouhohrající, bezejmenná deska nezbedníkům DISBEATLESS. Členové kapely pendlují mezi Jihlavou-Brnem-Pelhřimovem, v sestavě najdeš basáka PRŮMYSLOVÉ SMRTI a na bicí hraje Mazi z GATTACA. Oproti minulým nahrávkám na povrch prosakuje více metalových vlivů, ale stále jsou cítit crustové kořeny. Devět metalických šípů s českými texty, které zasáhnou cíl. O svůj kus či výměnu piš na: trojka007@seznam.cz. Celé album k poslechu/volně ke stažení na bandcamp:
http://chyba.bandcamp.com/album/lp-2015

Nově zprovozněno 2nd HAND distro:
Zatím pouze EP, ale časem přibydou i LP… možnost výměny.
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/2nd-hand-distro

Nové věci v distru: RZ 007 DISBEATLESS – s/t LP, ANGRY BRIGADE / WOUNDEAD KNEE – split EP
Na cestě: DISKOBRA - A Diskobra Visszatér EP, SEBETVOR #3 zine
Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2

Stále k dostání:
1x RZ 009 COMMODORE 64 / RESTRICTION - split EP
8x RZ 008 RABIES / KLUTZ - split EP
3x RZ 006 KRIMINALITÄT / LICHENS - split LP
1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP
Klasických čtyřicet stran A5 pojmenovaných PREDČASNÁ VZBURA #7 je hotových. Najdeš tu cestopisy s turné ALEA IACTA EST & CONTROLLED EXISTENCE po Balkáně, HUMAN HUMUS, kteří tentokrát vyrazili na sever a do třetice jeden ne punkový z Kapverdských ostrovů. Pouze jeden rozhovor, ale za to s člověkem, který má co povídat Kamikaze Dan (majitel SPHC recs., LOTUS FUCKER a tři sta dalších kapel), mini články o malých kouskách svobody, anketa, Idi Amin – řezník z Ugandské Kampaly a tradičně recenze na časopisy a knihy. K sehnání na punkgen@gmail.com nebo v každém dobrém distru.
Zbývá ještě pár úpraviček a SBTVR3 může jít do tisku, bohužel na zaplacení tisku nejsou finance, takže jediná možnost je si třetí číslo před objednat. Jeden výtisk cca 60Kč plus 23kč pošta. Pokud víš, že bude chtít i kámoš od vedle, tak jich vezmi rovnou víc. Tentokrát bude asi tisk pouze pro ty, co si objednají. Žádné kusy navíc. Při odběru více kusů do distra (5 a více) se neplatí pošta. Toto číslo bude obsahovat klasiku, jako v předchozích číslech: Rozhovory: Mazi/Kolona (starý rozh. z r.2012 a nový 09/2015), Wreck Shit (nová plzeňská banda), Something Like (hardcore z Tachova), Loosers (mladí punkáči z jihu), Anketa (čtivo/láska), povídka, básně, vegan kuchařka, reporty z akcí, texty kapel, koláže, Strejčkovy zápisky z balkánu, zbytečný kecy, chyby, doporučení, reklamy a možná i něco víc. Grafika na kterou jste již zvyklí a hlavně pot, krev, nervy a ruční práce. Tak podpořte tenhle divnej zine, ať není jen ve formátu PDF. V případě zájmu piš na: sebetvor@gmail.com.
Na bandcampu crust/hc kapely HERIDA PROFUNDA (Polsko/UK) najdeš volně ke stažení jejich debutní album, včetně kompletního artworku a textů. Album vyšlo v roce 2013 na LP a obsahuje deset songů plus intro. Někdy v polovině září vyšlo kapele picture split LP s HELLBASTARD.
https://heridaprofunda.bandcamp.com/album/s-t-lp-2013
Nová brněnská smečka TRAUMA složená z lidí kolem Bombatolcsér, Zeměžluče, Moral Hangover nebo Resurgo zveřejnila tři ukázky z nově chystaného dema, které se nahrávalo červenec / září v Davosu. Sedm songů na ploše dvanácti minut. Pokud bys měl zájem přispět na vydání fyzického nosiče napiš na: traumapunk@seznam.cz. Songy jsou k poslechnu zde:
Trojka je oblíbené číslo napříč lidstvem. Spojitosti najdeme v pohádkách, mytologii, erotice, knihách, filmech a také v náboženství. Trojkou se chlubí i další ročník šumavské klubovky Godless Night. Letos připadá datum konání na 14. 11., což si červeně vepište do diářů. Vystoupí dohromady 5 kapel ověnčených metalovou komunitou. Těšit se lze na aristokraty zla INSANIA, technické drtiče PERFECITIZEN, smrtonoše MORTIFILIA, energické spouštěče VIOLENCE BY NATURE a rokenrolové harcovníky TWIST AND SHOUT. Vstupné bude oproti minulým ročníkům o dvacetikorunu dražší, tedy 80,- (kolik to asi je v přepočtu na piva?). Brány budou otevřeny od 19.00, přičemž do půl hodiny začne hrát první kapela. Místo konání je tradiční Horský klub v Kašperských Horách, které zároveň zvou i k dalším turistickým aktivitám, takže si naplánujte program na celý víkend.
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one