Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
V první polovině devadesátých let byl teplický ŠANOV 1 na vrcholu své popularity. Kapela, která vznikla v roce 1987 se brzo stala jednou z nejpopulárnějších českých punk kapel. Nebyl snad víkend, aby Šanov nehrál na akcích po celé zemi. Vedle účasti na legendární kompilaci Rebelie vydal Šanov krátce po revoluci i dvě vysoce ceněná alba Konec Světa a On The Shit. Po drobných personálních rošádách se v roce 1995 opět sešla klasická sestava Šantrůček / Kalousek / Pištěk aby natočila své třetí řadové album. Na desce “ESO 55“ začala kapela sice mírně experimentovat se zvukem, ale zachovala si svůj nezaměnitelný styl. V textech se Šanov na albu dostal do těch nejtemnějších poloh – vedle slov plných zmaru a beznaděje tu najdeme i ta poukazující na vystřízlivění z očekávání sametové revoluce (Santa Klaus, Viva velvet revolution). Nechybí ani znova nahraný letitý hit Prasata. Album ESO 55 vychází nyní vůbec poprvé na vinylu u PHR Records.
www.phr.cz
Američtí street-punkáči THE HAVOC se příští rok vrací s novým albem, které po devatenácti letech naváže na desku "Our Rebellion Has Just Begun". První vlaštovku v podobě pilotního klipu ke skladbě "With a Vengeance" můžeš omrknout na youtube. O vydání se postará znovuobnovený Voltage records.
https://youtu.be/IDUsYo7zsSQ
https://www.voltagerecords.eu
Po letech příprav a odkladů konečně vychází velká deska fastcoristů TERLARANG z Malajsie. Kapela hraje od roku 2007, na svém kontě má několik splitů, například s FUCK ON THE BEACH, GODSTOMPER nebo SETE STAR SEPT, takže žádný ořezávátka! Nová nahrávka “Forbidden“ obsahuje šestadvacet záseků na pomezí fastcore / p-v s uvřískaným vokálem ala kačer Donald. Kreslený obal je vyveden v černo-červeno-bílé barvě, který koresponduje s červeno-černým marbled vinylem, náklad 250ks, nášivka s logem kapely. Vychází u Raw Zine recs. v koopearci s labely minoRobscuR, Rest Of Noise Productions, Pasidaryk Pats recs. a ve spolupráci kapely. O svůj kus piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány!
https://terlarang.bandcamp.com/album/forbidden

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Španělská crust-punk sebranka NECROPOLITICA shání labely, které by se chtěli podílet na vydání LP, dvě ukázky najdeš na bandcamp. V kapele se sešli členové ULTIMO GOBIERNO, SINERGIA, RUIDOACTIVO nebo NIGHTSHOT. Chceš-li vstoupit, vejdi na: absurdaexistenciadiy@hotmail.com.
https://necropolitica.bandcamp.com
Maskovaní chuligáni GHUOL vypustí 22. října nespoutanou bestii v podobě dvoj LP/CD “Live in the Flesh“ na domovském labelu Tankcrimes recs., kde byl před pár dny spuštěn perorder. Živák byl zaznamenán v roce 2018 (Oakland Metro Operahouse) a obsahuje osmnáct tracků včetně hitovek “Off With Their Heads”, “As Your Casket Closes” nebo “Wall Of Death”. Na youtube můžeš omrknout video z koncertu, konkrétně k songu “Word is Law“. https://youtu.be/IZe5xSbGjBc
https://downloads.tankcrimes.com/album/live-in-the-flesh
Coronavirus zastavil leccos, ale ne rock´n´roll. Mezinárodní spolupráce neustala ani během globálního lockdownu, a výsledkem je split album JUST WÄR se spřátelenou italskou kapelou CALL THE COPS. Na straně JUST WÄR naleznete čtyři původní zářezy punk rocku, ve kterých rock´n roll, glam rock, thrash a black metal parazitují jako plíseň na hardcore punkovém podhoubí, a dokazují, že kapela za osm let své existence nezestárla ani o týden. To vše doplňuje cover verze CALL THE COPS, kteří na své straně alba vrací tuto pochybnou laskavost coverem starší skladby JUST WÄR. Nahrávka vznikla v září 2020 ve studiu Davos za producentské účasti Martina Bilose z MALIGNANT TUMÖUR, který si rovněž zařval v jedné skladbě. Album vychází v mezinárodní spolupráci labelů Emergency Records, Bomb All Records, Maniac Attack Records a Ronce Records.
https://justwar.bandcamp.com/album/at-war-with-cops
Ježíšek natáhl bačkory, dodělali ho covid opatření a my nechceme čekat, až to po volbách nový ředitelé všehomíru zase všechno zatáhnou… a tak vás chceme pozvat na Točnickou siestu v Bárce o něco dříve. 2. Října v Bárce zahrajou SAY/RAID – fastcore z Hella, IDIOCRACY - rast core p/v z Budějic...  obě kapely najdeš na jůtůbu a poslední kapelou jsou PORAJMOS - punkhcpunk... jejich demo najdeš na bandcampu, ale musíš na hlavní stránku a až tam zadat Porajmos, páč jsou kreténi a neuměj si udělat přímej link. Na akci bude samozřejmě benefiční sekáč věcí, které můžeš přinést a výtěžek půjde na Jako Doma (https://jakodoma.org).
Do nového školního roku se má vykročit pozitivně. Tak je zde pozitivní recyklátor se zrecyklovanými rozhovory s Purification, Point Of No Return a Adjudgement. Samozřejmě nechybí oblíbená "černorudá" agitka, tentokráte v humornějším podání. A nezbytné recenze a malá distro nabídka. Celá tato pozitivní taškařice vychází 8. 9. a stále zadarmo.
www.grfrecords.estranky.cz
Příbramští E!E jsou stálice, která se v českých punkových vodách pohybuje už od roku 1987. Ze všech českých kapel dokázali E!E snad nejlépe navázat na své vzory ze sedmdesátých let. Kromě vlastních písniček hraje i covery zásadních punkrockových kapel s novými texty, které často předčí i originál. Právě kombinace lehce zapamatovatelných textů a silných melodických nápadů dělá z jejich prvního alba nepřekonatelnou klasiku. Deska původně vydaná v roce 1992 vlastním nákladem kapely je ve své vinylové podobě dnes už nesehnatelnou raritou a podobně na tom je i její repress z roku 2017. Bez písniček z této desky by se dodnes neobešel žádný koncert E!E. Kdo by neznal songy jako Humusák, Náměstek, Krysy, Pogo nebo Práce. Tohle je jedna z nejhitovějších desek, které u nás krátce po revoluci vyšly. Debutové album E!E nyní vychází jako neobvykle zpracovaná limitovaná edice na picture vinylu. Nechybí originálně zpracovaný obal s insertem koncipovaný jako vzpomínka na kytaristu Bakču. www.phr.cz / www.eecka.eu
Debutní demo nahrávka kapely LICKSPIT vychází symbolicky na dvacáté výročí atentátu na WTC (11/9/21). Najdeš na něm devět rychlých, ale melodických songů Y2K hardcore/thrashe v tradici zlatých časů 625 thrash vydání. Na každé straně jiný master nahrávky. Demo můžeš koupit v předstihu na premiérových koncertech LICKSPIT: 2/9 – Lesonice (Soya House), 3/9 – Olomouc (DIY Skate Spot Baumax), 11/9 – Ostrava (Cheechaak Fest). Celé demo k poslechu na bandcamp:
https://lickspit.bandcamp.com/releases
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one