Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Šestnáctého září by mělo vyjít v pořadí již páté album Italskému noise-rockovému triu MORKOBOT. Nahrávka se bude jmenovat “GoRgO“. MORKOBOT používají dvě basy, která doprovází bicí nebo naopak? …a tím vyluzují až hypnotické tóny. O vydání se postará label Supernatural cat z Itálie, kde vyšly i přechozí nahrávky MORKOBOT.
morkobot.bandcamp.com
Francouzská kapela CAVE NE CADAS se v červenci chystá na evropské tour a momentálně shánějí koncerty ve dnech 16.,17. a 18.7. Hudebně se jedná o temnotu někde na rozcestí mezi crustem / stonerem. Jednotlivé členy můžeš znát z kapel YEARS OF DECAY, ART 238, WEDA, KEITH PROJECT, FOOTNAILS SUCKERS, NELSON MONTFORT ORCHESTRA a další. Kapela sebou poveze kompletní backline, který může zapůjčit dalším kapelám. Potřebují veganské jídlo, místo na spaní a peníze na benzín. Pokud jim chceš udělat koncert, napiš na mail: benoitboomerang@yahoo.fr. Na bancamp najdeš k poslechu materiál nahraný ve zkušebně, letos v únoru. V přípravě je velká deska, která by měla vyjít v srpnu.
https://cavenecadas.bandcamp.com
Co nevidět by mělo vyjít split EP dvou Rumunských kapel VOID FORGER a VVVLV. Každá kapela má na své straně po jednom songu. V obou případech se jedná o brouzdání v temných crustových vodách a místy tě čeká brodění bahnem. Nahrávku můžeš poslechnout na bandcamp či youtube.
https://voidforger.bandcamp.com/album/split-w-vvvlv
https://www.youtube.com/watch?v=Sz3wYRZT-X4
Nová punková kapela s finského Oulu se jmenuje DEPOSIT MAN a právě je venku jejich debutní CD, které je originálně pojmenováno “ep”. Nahrávka obsahuje pět melodický punkových songů s lyrikou o politicích a každodenním životě. Celá nahrávka k poslechu zde:
https://soundcloud.com/depositmanpunk
V sobotu odehráli angličtí grindeři FAMINE v Leedsu svůj první koncert po návratu jejich bubeníka Rice z půl ročního pracovně-poznávacího výletu po Thajsku. Tento gig byl rovněž release party jejich debutního jednostranného 12"LP - Razzin', který právě vyšel mimo jiné za pomoci i Dead Heroes labelu. Materiál na tomto LP je úplně první nahrávka s nezničitelným Warrenem (jinak bubeníkem Shoot the Bastard) na vokálu. Nahrávka je k poslechu na bandcamp a k dostání na: http://www.deadheroes.cz.
http://deadheroeslabel.bandcamp.com/album/famine-razzin-one-sided-12lp

FAMINE v létě čeká společný letní tour s australskými SHACKLES s česko-slovenskými zastávkami, mimo Obscene Extreme a Fluff fest zahrají: 13.7. (Praha) CZ, 20.7. (Žilina) SK, 21.7. (Lovčica - Trubín // Žiar nad Hronom) SK.
Rychlostí blesku spadlo mezi příznivce tvrdé hudby, kulaté třicáté číslo fanzinu, NOISE MASTER. V typickém PC stylu s nůžkami a lepidlem, na věrném xeroxu v černobílém provedení, najdeme obsáhlý rozhovor kolem Johana a Fobiazine. Neméně výživný rozhovor s kapelou URBURA a masakrem TERRORLHÁRÍTÁS (kteří jsou pár dní už R.I.P.), uzavírají trio rozhovorů. Do světa se podíváme z pohledu Trojky, který navštívil v roce 2013 Londýn. Krátký postřeh z cyklovýletu Mr. Zbyni, po Africe, bude dozajista zajímavým zpestřením. Fanzin je prošpikován biografiemi kapel BEATRIZ CARNICERO, PEOPLE PROBLEM, EPIDEMIC ZONE, RAPE REVENGE, INHALATOR, VENGEANCE, EXHAAUST a BASTION. Nechybí zažité recenze. Vše na přijatelných 68 stranách. Bombarduj PHR a Adrika na Slovensku. Případně další distributory či piš na rabies-noise@volny.cz. Nečekej, neváhej, jednej…
V kooperaci PHR Records a francouzských Mass Prod. vychází reedice zatím posledního alba “We did, we do, we always fucking will!“ od punkových ENGLISH DOGS. Deska vyšla na stejných labelech poprvé v roce 2014. Nová verze vychází v barevně pozměněném obalu, jinak si zachovává stejný nadupaně punkový obsah jako před dvěma roky.
www.phr.cz
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/we-did-we-do-we-always-fucking-will
Pro tento rok je v přípravě splitko "stará" vs. "mladá krev" a to v podání kapel ThANX a TŘETÍ STUPEŇ TORTURY. S největší pravděpodobností by mělo jít o desetipalec. Pokud bys měl zájem, podílet se na vydání nahrávky piš na mail: 123svab@seznam.cz. TŘETÍ STUPEŇ TORTURY - kapela se pohybuje na scéně bez mála už asi 10 let, je složená z lidí, kteří fungovali, nebo fungují v kapelách Akce Praha, Mečem naplocho, Howl, Encore, Opilá Rút atd. Hudebně jde o rychlý hc/punk. Po několika vypalovaných demíčkách se chtějí vytasit s nahrávkou na asfaltu. Jeden kus novinky, která se má dostat na desku můžeš poslechnout na BZ. ThANX - dalo by se říci "all star band", protože v kapele najdeš lidi ze zvučných jmen jako Michael´s uncle, Zikkurat, Kritická situace, VT Marvin atd., čili ostřílení muzikanti. Hudebně jde o psychedelický hc/punk, ochutnávky si pouštěj na BZ.
http://bandzone.cz/tretistupentortury
http://bandzone.cz/thanxnewhctherapy
Jak už bývá zvykem, po dlouhém čekání vychází u Totalitarianism still continues split EP - BESTHOVEN / DIS-K47. D-beatová vřava dvou one-man maniaků z Brazílie a Čech. K dostání je 52 světlemodrých desek s nálepkami + 306 kusů na černém vinylu. O svojí kopii piš na: punkgen@gmail.com.
https://myspace.com/besthoven
http://bandzone.cz/disk47
Pozvánka na páteční koncert (22.04.16) do plzeňského Divadla pod lampou, kde zahrají kalifornští noise-rockový QUI, novozélandští noise punkáči HOLYWOODFUN DOWNSTAIRS, dívčí trio CORE BELIEF z Rakovníka a celé to odstartuje ostravské duo AT BONA FIDE a LAUNDERED SYRUP. Bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one