Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

SPEED METAL INVASION 2

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACxDC / DISPARO - split EP
GRAF ORLOCK - Examination Of violent cinema vol. 1 LP
GETS WORSE - Snubbed LP
09.08.16 - den před začátkem evropského turné NEUROSIS vystoupí kytarista Steve Von Till sólo na pražské sedmičce. Základem koncertu budou skladby z loňského alba "A Life Unto Itself", ale i starší tracky. Na koncertě zahrají též tuzemští MAVA.
Právě vyšlo debutní album poděbradské hardcore / punk kapely KOMPLEX VINY nazvané "Výuka našeho názoru ...". Nahrávka je benefiční na Anarchist Black Cross. Desku seženeš přímo u kapely na e-mailu: kolostav@gmail.com nebo u Phobia Records (oficiální distributor alba).
Právě v těchto dnech vychází debutní deska VOIDFILLER. Deska vyšla v mezinárodní kooperaci labelů, tuzemským zástupcem je Phobia records, u kterého nahrávku seženeš. VOIDFILLER je mezinárodní crust / punk projekt se členy Crutches, 3 Way Cum, Visions Of War, Driller Killer, Körsfast, Lautstürmer atd. atd. Deset bičů skandinávského kängu s dvojitým vokálem ovlivněný britskou hardcore scénou alá Doom / Extreme Noise Terror.
https://voidfiller.bandcamp.com/album/s-t
https://www.phobiarecords.net
Třetí číslo maďarského grindcore fanzinu ARCH VILE je venku. Uvnitř rozhovory: BULLA EXTREMA, TRROR OF DYNAMITE ATTACK, APOPTOSIS, CHULO, PROSPERITY DENIED, THEY MURDER, atd. Recenze zaměřené na: noisecore/grindcore/powerviolence/gore, fanziny. Padesát šest stran, formát A5 na ležato, psáno anglicky. Výměna možná, v případě zájmu piš na: posthumanzine@gmail.com.
http://posthuman.hu
V průběhu posledních dní přibyly do distra dva nové přírůstky… velká deska brněnských RESURGO “V zajetí myšlenek“, která obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce, zabaleno v barevném, kresleném obalu. Dalším titulem je kazetová kompilace Noise cave na Žižkovské noci na které najdeš kapely / umělce: PHAERENTZ, ASTRÁLNÍ HLEMÝŽĎ, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS, KIKIRIKI (SLO), EINE STUNDE MERZBAUTEN a THE PROSTORY REVIVAL. Stylové zaměření je noise / experimental. V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz. Kompletní seznam věcí v distru nalezneš zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Floridská kapela CENTURIES (black/hardcore) vyráží dnešním dnem na Evropské tour na kterém spojí síly s Dánským HEXIS (black-metal/hardcore). V ČR je možno tyhle dvě bandy odchytnout 22.07. v Rokycanech na Fluff festu nebo 26.07. v Ostravě (Plan B).
centuriesfl.bandcamp.com
hexisband.net
Dvě nové recenze k přečtení… sedmi skladbová demo nahrávka brněnské hc-punk kapely TRAUMA, kde se sešli členové BOMBATÖLCSÉR, RESURGO, MORAL HANGOVER. Druhým recenzovaným titulem jsou EINE STUNDE MERZBAUTEN aka ExSxMx, kteří  vydali album pojmenované E.S.M. - osmdesáti minutová porce hluku rozdělena do čtyř noise chodů a bonusový zákusek navrch.
Na Southern lord znovu vychází LP “Satyagraha“ od švédských milovníků d-taktu PARANOID. Album bylo nahrané v prosinci 2014 / únoru 2015, asistoval při tom Jocke D-takt a o finální podobu se postaralo japonské Noise room studio. Nahrávka původně vyšla na D-takt & Råpunk Records (EU) a Konton Crasher (US). Celá nahrávka k poslechu zde: http://paranoidsl.bandcamp.com
Belgická kapela MISSILES OF OCTOBER shání labely, které by se chtěli podílet na vydání druhého deseti skladbového alba LP/CD. Nahrávka byla pořízena v květnu letošního roku a nahrávalo se v německém Sthor sound studiu. Hudebně se kapela pohybuje někde na rozcestí noise-rock / punk / stoner / sludge… pro fanoušky: UNSANE, LES THUGS, JESUS LIZARD, HELMET, BLACK FLAG či UNWOUND. Pro bližší info piš na mail: lionel.beyet@gmail.com.
http://missilesofoctober.bandcamp.com/album/dont-panic-2014
Pár novinek z muničního skladu CRY OF HUMANS (noise / CZ)… na youtube je k poslechu nový pětiminutový track D.C.O.M. (Dead culture of mankind), který byl nahrán doma na koleni. Na bandcamp DBY records je k poslechu / stažení kolaborační live set NBDY / CRY OF HUMANS z minulého ročníku Noise party. Od dubna fungují webové stránky na blogspot, kde se dozvíš info o chystaných a proběhlých akcích.
https://youtu.be/B15yd8h01xk
http://mrnbdy.bandcamp.com/track/make-love-not-war-from-chaos-to-peace-version
http://cryofhumans.blogspot.cz
           Novinky v distru:          

DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one