Punk zine..!
               Naš akce:              

sobota 12.10.19
Plzeň (Garáž)
NBDY, VIOLENCE JUNKIE // CRY OF HUMANS collab.,
PAREGORIK, URKHAGAAN, DIMMACHERUS>>>info ZDE<<<
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

SPEED METAL INVASION 2

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACxDC / DISPARO - split EP
GRAF ORLOCK - Examination Of violent cinema vol. 1 LP
GETS WORSE - Snubbed LP
V kooperaci 13 labelů včetně RAW ZINE records právě vyšlo debutní  album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47 "Hysterie kolem nás...", které obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdeš starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit). V případě zájmu, piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány! K dostání též u kapely a u kooperujících labelů: Dis-šrot recs., Véva recs., Ultima ratio, Uchylny koš, Malström, Cecek recs., GRF recs., Totalitarianism still continues recs. (SK), Apatrida recs., Animator, Slave of beerfoam, Člověk.
Ukázka k poslechu na bandcamp:
https://dis-k47.bandcamp.com/album/lp-hysterie-kolem-n-s-2017
Pondělní sludge / doom koncert? Ideální způsob jak se dostat z víkendové kocoviny. Pomalu nenásilně se zakývat v bahenním rytmu dvou švédských kapel GRÄNSLANDET a RISE OF ETNA. Bližší info v článku.
...z lesů a hájů Vysočiny se už brzo vyklube první album kapely LÁJE (ex- Rapsöd, Gattaca, ERCP, Disbeatless, atd..). Původně mělo vyjít jenom na kazetě, ale nakonec se dočká i vinylové verze v nákladu dvě stě kusů. Pokud bys měl/a zájem přispět na vydání se svým labelem, piš na mail: chyba@riseup.net.  Nahrávka je připravená, finišuje se s obalem, výroba potrvá cca měsíc. Celá nahrávka je k poslechu na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=q3B6PZ9kvg8
Američtí DAREKEST HOUR odtajnily v pořadí třetí song “Those Who Survived“ z připravovaného alba “Godless Prophets & The Migrant Flora“, které vyjde desátého března u Southern lord recordings. Skladbu nalezneš k poslechu na youtube, stejně jako dvě předchozí skladby "Knife in the Safe Room" a "Timeless Numbers".
https://youtu.be/a2xbPX7ml1c
Voltage records vydá novou, dlouho hrající desku amerických street punx THE VIRUS z Philadephie, která vyjde po třinácti letech od vydání posledního alba “Nowhere to Hide”. Nová nahrávka ponese název “System Failure”. V Evropě vyjde ve třech barevných limitovaných provedeních (neonově žlutý, bílý s černými cákanci a klasický černý vinyl). To celé bude zabaleno v tvrdém gatefold obalu s přiloženým download kódem. Deska oficiálně vychází 14. 2. 2017.
http://www.voltagerecords.eu
V kooperaci 12 labelů včetně RAW ZINE records právě vyšla velká deska GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz. Po více než sedmnácti letech existence kapely vychází debutní patnácti skladbové LP od žižkovského komanda GINNUNGAGAP. Připrav se na brutálně syrovou punkovou palbu, která tě sedře z kůže. V sestavě najdeš členy kapela jako KRÜGER, SCHEISS BÖHMENN či EL PASO. Náklad 300 kusů na černém vinylu, booklet s texty a samolepka navrch. V případě zájmu, piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány! K dostání též u kapely a u kooperujících labelů: Phobia records, Wild wild east (DE), Wolfdrunk, GRF records, Malström, D.I.Y. KT, Šváb Records, Véva records, Schmeichel 666 kabinett, Člověk, Animator.
Dvě ukázky z alba najdeš na bandzone:
http://bandzone.cz/ginnungagap
Americká doom punková kapela ALARIC, kde najdeš členy DEAD AND GONE, NOOTHGRUSH, UK SUBS atd. se v dubnu/květnu chystá na Evropské tour. V rámci, kterého se zastaví na dva koncerty v ČR: 25.04. – Praha (007) a 26.04. – Plzeň (Divadlo pod lampou). Minulý rok jim vyšlo sedmi-skladbové LP na Neurot reordings, které najdeš volně k poslechu na bandcamp.
https://alaric.bandcamp.com/album/end-of-mirrors
Byly spuštěny předobjednávky na debutní velkou desku německých floutků REIZ. Kapela se zformoval z kapel LIBERTY MADNESS nebo MODERN PETS a přináší nám německý garage punk sedm-desátkové střihu, pro fandy kapel THE SHOCKS, BUTTOCKS, MARIONETZ či THE BRIEFS. Deska vychází na Spastic fantastic ve spolupráci s Kink a Pifia records
https://spasticfantastic.bandcamp.com/album/reiz-st-lp
Třináctého února vychází padesáté číslo recyklátoru GARFWEEK, stále zdarma.. Tentokrát jsou "zrecyklovány" staré rozhovory s Fire Walk With Me, Stage Bottles a Zeměžluč, dále nějaké články stylem "existenční". O jízdě načerno, o squatingu, a také něco ze zahrádky a s vybíráním kontejneru. Dále pokec s Toy-Box, kapka té anarchie a nakonec s distro nabídkou.
www.grfrecords.estranky.cz
Díky všem, kteří se včera zúčastnili benefičního koncertu pro Artema, dohromady se vybralo 5800,-, které poputují na Artemovo účet. Velký dík patří kapelám KIBERA a DISAVOIR VIVRE, které odehrály své našláplé sety bez jakýchkoliv finančních nároků. Díky klubu Pohoda, že nám poskytl prostor a dále všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na koncertu. Je pro nás neskutečně povzbuzující, že se stále najdou lidé, kterým nejsou lhostejné osudy druhých.

Koncem minulého týdne proběhly další dvě solidární akce na podporu zraněného antifašisty Artema. V pátek 20. 01. 17 se uskutečnilo benefiční pouštění vinylů, kde jste mohli rozvlnit svoje boky v rytmu ska, v Plzeňské Družstevní kavárně Inkognito. Na této akci se vybralo 2700,-. O den později 21. 01. 17 pořádali koncert lidi z Hella kolektivu v Berounském klubu Metro, kde vystoupily kapely KAOSQAUD, LEX, PRAY FOR DEATH, WOUNDEAD KNEE a podařilo se vybrat 2300,-. Dohromady se během těchto tří akcí podařilo vybrat téměř jedenáct tisíc, které poputují na Artemovo léčebné výlohy.
Solidarity crew
           Novinky v distru:          

DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one