Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
O slovo se hlásí jednočlenný projekt MACE HEAD z Ostravy jehož vznik se datuje k minulému roku. Hudebně se jedná o řádnou porci zatuchlého stenchcore ve spojení s temným kovem. Doporučeno pro fandy DEVIATED INSTINCT, BATHORY nebo DARKTHRONE. Aktuálně jsou venku tři nahrávky včetně ještě čerstvého, šesti skladbového alba "Sanctuary", určitě by stálo vydat i na fyzickém formátu! Všechno dělaný doma na koleni, díky tomu je to autentický, špinavý, uvěřitelný a nelze než doporučit!
https://macehead.bandcamp.com
V sobotu 28. listopadu od 21h proběhne benefiční streamový koncert dua SURFIN' BAZOOKA pro brněnský Bajkazyl. SURFIN' BAZOOKA je avantgardní duo ve složení Štěpán Hurník (saxofony) a Willhelm Grasslich (noisy, zvuky, perkuse a propaganda). Přináší ofenzivní sonickou paletu free jazzových saxofonů a roztodivných hluků industriálního charakteru. Chaos i soulad thereminu, saxofonu a poplachové sirény. Mírný progres v mezích totálního masakru. Streamovací link očekávej na facebookovém eventu. Veškerý výdělek z on-line koncertu jde na podporu klubu zasaženého covidovými opatřeními! Podpořit můžeš přes účet č. 215868392/0300 či paypal: killthepop@centrum.cz, do zprávy uveď “dar Bajkazyl“.
https://www.facebook.com/events/717550055839326
https://surfinbazooka.bandcamp.com/releases
Cholda (FDK) a Braun (PLOY) dali hlavy a příjmení dohromady a svět grindcoru tak nyní rozpoutává nový rituální tanec, v němž semele vše; i co se semlít zdánlivě nedá. Ladies and freaks, tohle je alternativní grind variabilní jak symbol, ovšem pokud platby, tak za odlišnost; tedy čekejte všechno, co jste kdy v tomhle žánru slyšeli, a dostanete mnohem více. Debutové album "Stínohrad" je instrumentálně zdatné, čerstvé a natlakované pak jako parta pokoronavirových pijáků lačně obléhající právě naražený sud. Vychází jako klasická černá gramodeska (limitovaná 100 ručně číslovanými kusy) a dále netradiční červená a zelená magnetofonová kazeta (vůbec první ve vydavatelské éře Magick Disk Musick).
https://youtu.be/iFrMheozi-0
https://www.madmusick.cz
U PHR Records vychází reedice starých desek HOUBY “...ať von zacvrč!“ a “U Šílena Nesersrny“. Ústecká kapela slaví 25 let, na příští rok plánuje několik výročních koncertů. Dvě starší alba na vinylech mají revidované booklety a upravený zvuk. www.phr.cz
Tříčlenný d-takt/crust kolovrat DETËSTO z brazilského města Campinas nahrál na začátku října pět nových skladeb, které by měly příští rok vyjít na vinylu a kazetě.  Obal nahrávky si vzal do pařátů Sugi. Pokud bys chtěl pomoc s vydáním nahrávky, neboj se ozvat. Poslech možný na bandcamp.
https://detesto.bandcamp.com/album/2020-studio-trax
V týdnu dorazila do distra čerstvá novinka IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC split EP. Dvojitá porce poctivého grindcore, nelze než doporučit!

Novinky:
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC - split EP
SOCIAL CHAOS - Dia do óbito LP
NIČITEL / ZOZOO - split 10"
VAZIO/DEATH BY STRAVATION - split LP

Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Přidán převzatý rozhovor s Angusem ze skotské hardcore-punkové kapely SEDITION, která fungovala v letech 1988-1993 a následně se dočkala reunionu v roce 2007, který vyústil v další pokračování kapely. Krom syrové, vzteklé hc-punkové vřavy se kapela vryla do paměti punx svým přístupem, který odkazuje na keltské kořeny, ať už graficky či textově. Angus dále působil v kapelách SCATHA, T.R.I.B.E., CHAOTIC SUBVERSION nebo aktuálně BRAIN ANGUISH. Rozhovor k přečtení zde.
Během posledních pár týdnů proběhl masivní update distra, dorazily desky od Incredible noise recs. (DE), Dead heroes recs., Insane society recs., Ultima ratio recs., S kudlou v zádech recs. a GRF recs.

LP: GRIDE - Hluboká temná modř, PIG SWEAT - s/t, NONSANTO - Enslaved by the grind, PESTPOCKEN - Another world is posible, INTERPUNKCE / SPOTS –split 10“: GRIDE / SIDETRACKED - split EP: TURTLE RAGE / ILL! - split, TURTLE RAGE - Critical Thinking, TURTLE RAGE – Contramutagen, ARNOxDUEBEL / MEDICATION TIME - split, EXORBITANT PRICES MUST DIMINISH / NOTHING CLEAN - split, ORBAN / CARL GUT - split, COFFIN VARNISH - Hajzle, ASO-NAGA / BUKÖWSKI - split, JACK / NIYAZOV – split, MATRAK ATTAKK / GRENZLINIE – split, DEATH WISH KIDS / KUNTA KINTE - split MC: LAHAR / NESOUČÁST STROJE - split, DIE PUPEN AUGEN - Umři štěně oči

Další desky na cestě:
IMPULSEALER / NO GOD RHETORIC - split EP
SOCIAL CHAOS - Dia do óbito LP
NIČITEL / ZOZOO - split 10"
VAZIO/DEATH BY STRAVATION - split LP

Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Právě vyšel 4-way split ABIGAIL (Japonsko), WHIPSTRIKER (Brazílie), GERM BOMB (Švédsko), REPUGNATORY (Chile). Po jednom tracku od každé kapely, exklusivně pro tento split black/speed/thrash/metalpunk nátěr! Obal si vzal pod svá křídla Stiv (VISIONS OF WAR), vyšlo v kooperaci labelů Vulcan Tyrant recs., Inverted Inhumation recs., Delirium Disorder recs. a Headbangers recs.
http://www.vulcantyrant.com
http://www.invertedinhumation.com
Právě vyšla velká deska polského grindcore komanda NONSANTO s názvem "Enslaved by the Grind". V kapele najdeš členy EVIL, O.D.R.A., USELESS a další. Patnáct chodů hrubého old-school grindcore, který tě semelou jako mlýnek na maso. Vyšlo v kooperaci sedmi labelů včetně RAW ZINE records, náklad 350ks na černém vinylu. O svůj kus piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány!
https://nonsanto.bandcamp.com/album/enslaved-by-the-grind

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
           Novinky v distru:          

GO AND KILL #5 zine
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one