Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
První singl “Otcové a dějiny“ představuje druhou samostatně dlouhohrající vinylovou desku PRŮMYSLOVÉ SMRTI, která vyjde na přelomu zimy a jara 2022 na labelu Papagajův hlasatel records. Poslech možný na bandcamp nebo lyrics video na FB.
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/pedagogika-pora-en-ch
https://www.facebook.com/watch/?v=448384166624900
https://phr.cz
Po dvou letech nečinnosti přichází potrhlá synth-noise banda z Berlína VVRNGDNG s novým EP, které mělo spatřit světlo světa v roce 2020. Z původní trojice zbylo už jen duo, které se chystá příští týden provětrat ušní bubínky i v našich končinách: 17. 11. – Praha (Underdogs), 18. 11. – Ostrava (Jeden Tag), 19. 11. – Opava (Matiční dům), 20. 11. – Olomouc (SF MINI Spot), 21. 11. – Brno (Bajkazyl). Na Fluff festu 2018 naprosto výborný, nelze než doporučit navštívit jednu z akcí!
https://vvrngdng.bandcamp.com/album/2020
Asi není náhoda, že první československá hardcore kapela vznikla právě v Havířově. Nejmladší město republiky vybudované v regionu pyšnícím se především tvrdou prací bylo vlastně taky takovým socialistickým hardcore. Z kraje osmdesátých let byla zdejší životní úroveň poznamenána vším, co pobyt v hornickém kraji obnášel. Právě tehdy vznikla kapela, která následně ovlivnila mnoho dalších. A pojmenovala se podle oblíbené značky piva – RADEGAST. Ovlivněn americkou hardcore školou hrál Radegast už od začátku hlavně rychle, krátce a nahlas. Jen občas se délka jejich skladeb přehoupne výrazně nad minutu. Rannou fázi kapely zachycuje první demo z roku 1986, ještě se zpěvačkou Danou Kalousovou. Druhé demo natočené v roce 1989 je pak ostré jako břitva, a představuje kapelu ve vrcholné formě. Většina textů uvrhává posluchače až někam za hranici beznaděje. Díky tomu je i dnes z nahrávek cítit nefalšovaný duch doby. Doby, v níž musela mládí trávit jedna otrávená havířovská generace. O tom, jaké to z pohledu skupiny skutečně bylo, si můžete přečíst v obsáhlém pojednání od Milana Jonšty uvnitř desky. Na všem zmíněném je navíc krásně vidět, že Radegast byl vlastně stejný, jako kraj, ze kterého pochází – s ničím se nemazlil! Obě kompletní dema nyní vychází vůbec poprvé na vinylu a za notné spolupráce kapely. Tak si užijte autentický československý hardcore!
www.phr.cz
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/demos-86-89
Po delší době větší aktualizace distra, nějaký novinky, něco znovu skladem a v neposlední řadě, desky, který jsou výborný i po letech. K dispozici stále dostatečný počet LP TERLARANG – Forbidden (fastcore/thrashcore Malajsie), na cestě čerstvá novinka split LP SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA! Objednávej na: trojka007@seznam.cz.

LP: LUCIFER EFEKT/PSI – split, MATRAK ATTAKK - What The Fuck Is Under The Spotlight?, PESTPOCKEN - Another world is posible, RISPOSTA – Zaplať Si Sám, SCUMGUTS – s/t, SPOTS / INTERPUNKCE – split, SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben, TERLARANG - Forbidden 10“: FISSURE / SHACKLES – split, SPEED!! NOISE!! HELL!! / MIR – split EP: KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti!, NESOUČÁST STROJE – s/t, ORBAN / CARL GUT – split, RV-4 – Názor, VA - Hladový Pes Žere Svého Pána, WARCOLLAPSE – Bound To Die MC: BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20, GORC / HAEXLER - split

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Oprašujeme sekci recenze a nahazujeme recku na nový čtyř-skladbový sedmipalec WARCOLLAPSE - Bound to Die EP, čti zde.
První listopadový den vyšel ve spolupráci labelů Noise Master Records (rabies-noise@volny.cz), Shitresist (Singapur) a Favela Records (Singapur) flexi EP "State of boredom" od AL DAHAS. Třináct ran do palice, Qatar political punk power violence. Nahrávka původně vyšla na kazetě u Favela Records a Crack Head Records.
O slovo se hlásí druhé pokračování METALURGIA festivalu, které proběhne 17. 12. v Polenském klubu v srdci Vysočiny, zahrají BAHRATAL, EXORCIZPHOBIA, PRŮMYSLOVÁ SMRT, KANDAR a REFORE. Celá pozvánka k přečtení zde.
Po delší odmlce nahazujeme report z koncertu: výroční akce 27 let polského squatu Rozbrat, zahráli kapely Zatrata, Orphanage Named Earth, Wlochaty, The Stubs, Sorrow, Her Side, Castet, Eye For An Eye a Krav Boca. Report k přečtení zde!
Čaroděj z český kotliny užívá toxický rostliny. Festival Šumava Against nejen mně (Berry) představuje nadmíru zajímavé kapely, které – zejména poslední léta – jak mi teď do sebe zapadá – vždy zhruba rok po vystoupení na této akci vychází na vinylu u Magick Disk Musick. Náhoda? Nemyslím si. Kdysi Kaosquad, vloni Brauncholda a nyní... SELFEXILE! Sokolovské služebníky extrémního doomu znají především žánroví die-hard fanoušci roztroušení po celém světě, než doma v České republice, což se tímto vydáním pokusíme trochu posunout a upozornit jím na tyhle svébytné a zaryté postavy starého sabatovského doomu. Tempo skladeb ctí špinavý rock'n'roll, jež je pomalu klížen s důkladným sabatovským válcováním, matérie je pak zdobena sloganovitými českými texty s například astrálně-přírodními tématy. Ve skladbách se stále něco děje, pořád je čemu naslouchat a přísně kývat celým tělem do neutuchajícího, důrazného rytmu v jadrném slova smyslu. Velká vinylová deska se skládá ze dvou posledních nahraných titulů, kterými jsou na straně A třískladbové "EP 2019" a na straně B dvouskladbový singl "Golem". Obě nahrávky byly pořízeny v temném Hellsoundu za dohledu hořících svící a samotného Mistra Kapáka. Černý vinyl je limitován 100 ručně číslovaný kusy určenými výhradně pro soukmenovce doom'n'rollu. Gramodeska je uložena v černo-červeném obalu a doplněna o stylový oboustranný inlay, podélnou poštovní pohlednici s fotografií kapely, černobílý sticker a příslušné download kódy.
https://youtu.be/3dY2L2xPRYY
https://www.madmusick.cz
Konečně oficiálně vychází split LP vranovských spřátelených kapel SYSTEMIC DAMAGE a CONCUSSA. Na jedné straně grindcore punkový základ líznutý death metalem a na straně druhé uvřískaný crust punk. Na černo-bílém gatefoldu tradiční vysoké kvality, jak jsme u vydání z dílny Ultima Ratio zvyklí, plakát A2 a nálepky jako bonus. O svůj kus piš na concussapunx@gmail.com nebo ultima.ratio@seznam.cz.
https://concussa.bandcamp.com/album/split-lp-w-systemic-damage
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one