Punk zine..!
             Naše akce:             

18. 8. 2021 - Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAK (FR), LILIxELBEFB event

      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

BOOTLICKER - Nuclear Family MC
WEAK TIES - Find a way MC
METH DRINKER - Oil MC
Právě vychází kompilační CD holandské metal kapely THE NEFARIOUS INTEGRATION, které obsahuje materiál z let 2008 až 2015. Hrubá death/black metal jízda s nánosem heavy old school thrashe a crustovými kořeny. V kapele najdeš bývalé i současné členy kapel VULCAN TYRANT, SICK OF STUPIDITY, OBTRUNCATION nebo GEWOON FUCKING RAGGEN. CD vychází na novém labelu MCDT Company zpěváka THE NEFARIOUS INTEGRATION.
https://thenefariousintegration.bandcamp.com
http://www.mcdtcompany.com
Punková kapela ŠANOV 1 byla v první polovině devadesátých let na vrcholu své popularity. Skupina natočila dvě nejzásadnější desky - “Konec Světa“ a “On The Shit“  - a v podstatě každý víkend hrála po celé republice. Jistě k tomu přispěla i tehdejší stabilní sestava: Radek Šantrůček, Karel Kalousek a Fred Pištěk. V tomto složení vystoupil Šanov 1 v březnu 1990 v klubu VŠB Ostrava i na svém prvním výletu na severní Moravu. Z koncertu se dochoval živý záznam skvěle zachycující úžasnou dobovou atmosféru divokých vystoupení, kde za podpory mnohačetného davu pod pódiem, kapela téměř bez pauzy sype jednu pecku za druhou. Vedle nejslavnějších songů zazní i šest písní, které se dosud neobjevily na žádné oficiální nahrávce kapely! Celkovou atmosféru podtrhuje výtečný autentický zvuk přímo z mixpultu, který byl pro potřeby vydání ještě zremasterován. Album vychází na vinylu v ručně číslovaném limitu 100ks. www.phr.cz
Power-mangel ze Švédska v té nejlepší tradici kapel jako KRIGSHOT nebo MASSGRAV, se svojí osobitou fast splašeností. Na straně A najdeš čtyři nové kusy, na straně B pak čtyři nově remasterované skladby, které již dříve vyšly na kompilaci “Dimmorna Skingras Vol 4.“, včetně coveru od MDC. Vyšlo v mezinárodní kooperaci jedenácti labelů včetně tuzemských zástupců RAW ZINE recs. a SVAB recs. O svůj kus piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány!
https://zeroiq.bandcamp.com/album/ricky-bruch-2020

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Právě vyšel transatlantický harsh noise split mezi SLIT THROATS (Roman J Leyva // PLAGUE MOTHER, HARHS TRUTHS, CADRE) a PLAYWORKER (Dean Lloyd Robinson // KNIFEDOUTOFEXISTENCE). Po dvou trackách od obou těles, hrubá neústupná harsh noise stěna, nic pro slabší povahy. Kazeta vychází u Outsider art.
https://outsiderart.bandcamp.com/album/split
Italská grindcore bruska ONE DAY IN FUKUSHIMA sháním labely, které by se chtěli podílet na vydání připravovaného sedmipalce "Permanence". Vydání je naplánované někdy na přelom jaro/léto 2021. Pro podrobnosti piš sem: odifgrindcore@gmail.com. Hudební produkci čekuj na bandcamp. https://onedayinfukushima.bandcamp.com
Koncem minulého roku se vinylové verze dočkal 3-way split PSYCHONEUROSIS, HERIDA PROFUNDA a SUFFERING QUOTA, který již dříve vyšel na CD/MC. Jednostranné LP vychází v nákladu 400ks (200ks černý a 200ks průhledný vinyl) s leptaným obrázkem na straně B. Nahrávka je věnována zesnulému zpěvákovi PSYCHONEUROSIS.
https://783punx.bandcamp.com/album/in-fear-we-trust
"Kefalín,čo si přestavujeťe pod takým slovom kontroverzný?" Pro někoho to může být humor, politika, názory či vizáž. Tak jsme se na to podívali a něco zrecyklovali. Předně se podíváme na svérázný humor bratislavských Mänsklig Ladugard a Hell On Eath. Následuje totální "džihád", pro dost lidí nestravitelných vegansko-muslimských věrozvěstů Vegan Reich. Dále několik "spojených" článků o svérázné kapele z devadesátek, Krypl´s Pěst. Ale připomenem si i jedno prohlášení, které zmátlo i jednoho mladého "perspektivního" novináře. A nebo to bylo jinak? Následuje "černorudý" článek o konci jedné revoluce "Barcelona 1937" a vše zakončí String-Emil, člověk co rád nosí "tanga". Jako by na tom bylo něco špatného, že? Recyklátor je pak zakončen tradičními recenzemi a nabídkou z distribuce. Vychází 10.února 2021 a stále zadarmo. www.grfrecords.estranky.cz
Po třinácti letech vychází poprvé na vinylu druhá řadová deska pražským punkáčům THE FIALKY. Stejně jako původní vydání na CD i o tuto vinylovou reedici se postaralo PHR records. Což je domácí vydavatel kapely, který má na svědomí vydání kompletní diskografie skupiny. Deska samotná vychází ve speciálním obalu, který bude minimálně pro ty, co si jí zakoupili v předprodeji překvapením. Co ale „tajné“ není, je, že album obsahuje o jednu skladbu navíc a vychází na zářivě růžovém vinylu. Jedná se také o poslední oficiální nahrávku, která ještě skupině nevyšla na tomto formátu. Jak už je u pražské sedmdesát sedmičky zvykem, tak všechny vydání včetně reedic provázejí nové klipy, tentokrát k songu “Pogo“.
https://youtu.be/kfP7qw0OJN8
www.thefialky.cz
https://punkrock.cz
Právě jsme nahodili převzaté intervijů se zpěvákem DROPDEAD Bobem. Rozhovor původně vznikl pro fanzin Fear and Loathing, naživo během (zatím) posledního londýnského Chimpyfestu v roce 2019. Není žádnou novinkou, že koncem minulé roku vyšla nová deska “Dropdead 2020“, která se dočkala mnoho pozitivních, ale i negativních ohlasů, tak proč si nepřiblížit to, co všechno tomu předcházelo. Rozhovor k přečtení zde.
Právě vychází nový videoklip UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS jako ochutnávka z připravované desky “Ost“, která vyjde na jaře v kooperaci labelů Aesthetic Death, Urbsounds, Grom&Lord records, Véva records a Debila records. Tematikou je opět hluboký existenciální smutek.
https://youtu.be/qq21RFMpmtI
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #36 zine
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one