Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
V posledních týdnech jsme informovali o chystané desce UFOMAMMUT (stoner, sludge, IT), jejíž vydání se mamutími kroky přiblížilo a právě dnes vychází u Neurot recordings. Celé album je nyní volně k poslechu, klikni na odkaz a zahal se do temnoty!
http://teamrock.com/news/2017-09-20/ufomammut-stream-new-album-8-in-full
27. října vyjde debutní dvanácti-skladbová velká deska Japoncům FRIENDSHIP – “Hatred“ o jejíž vydání se postará Souhern lord. CD verze vyšla již v červnu na Daymare Recordings.  FRIENDSHIP ve svojí muzice mixují metal/hc/power-violence, všechno oděno do temného hávu. Doporučeno pro fandy NAILS, HEARTLESS, DEAD IN THE DIRT nebo GUST. Předchozími nahrávkami byly dvě eponymní CD, které následně vyšly na vinylu a kazetě. Na bandcamp najdeš dvě ochutnávky “Torture“ a “Life sentence“.
https://friendshipsl.bandcamp.com/album/hatred
Hned dvě vinylové desky UŽ JSME DOMA vychází v těchto dnech na PHR Records. Vinylové reedice se dočkalo třetí album UJD “Hollywood“. Deska, jejíž první vydání je dnes téměř nesehnatelné, určila směr, který se pro UŽ JSME DOMA stal typickým. Hutný základ, až strojově znějící bicí, punkově drzý výraz a k tomu nečekané změny rytmu a melodie. Titulní song se pak stal nepsanou hymnou a oblíbeným koncertním trhákem. Pro reedici byla nahrávka pečlivě zremasterována, vychází na barevném vinylu a je zabalena do obalu, který je dosud nezveřejněnou variantou původní obálky.

Druhým albem, které se dočkalo vinylového vydání je “Pohádek ze Zapotřebí znovuudělání fortelné“. Deska vydaná v roce 2012 zatím pouze na CD je novou verzí staršího alba z roku 1995. Původní písničky se na tomto albu dočkaly nového aranžmá, upraveného pro současnou sestavu a hlavně jsou nahrané za současných studiových možností. Nová verze “Pohádek“ se tak dá považovat za nové a samostatné album. Luxusně vypravená deska obsahuje kromě obvyklých příloh a všech textů také unikátní společenskou hru se samostatnou herní plochou a speciální hrací kostkou.
www.uzjsmedoma.cz
www.phr.cz
Pozvánka na crustový večírek, který proběhne první říjnovou sobotu 07.10. v plzeňském klubu Pohoda. Začátek je naplánován na osmou hodinu, zahrají: MATRAK ATTAKK (BE), KOSY GEN, LÖST. Případný výdělek bude věnován na Anarchistický černý kříž - Antifénix. Bližší info v článku.
UFOMAMMUT nahodili další track “Core“ z připravovaného alba “8“, které vyjde 22. září u Neurot recordings. Během října vyráží UFOMAMMUT na Evropské tour s jednou zastávkou v ČR, 21.10. zahrají v Praze na sedmičce.
https://youtu.be/ku7xvM3L_Lw
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
Split dvou spřátelených kapel, který vychází v mezinárodní kooperaci labelů. BAKOUNINE je raw d-beat crust destruktivní mašina z Francie. Po nahrávce s DISPOSE přichází s dalším splitem, tentokrát s Maďarskými DISKOBRA, který jsou taktéž věrni hrubému d-taktu. V kapele najdeš ex členy HUMAN ERROR, NORMS nebo S.O.T.E. Možná si vybavíš samostatný singl “A Diskobra Visszatér“, který taktéž vyšel u Aback recs.

STRÖNT / SPEEDKÖBRA – split LP
STRÖNT - Hrubý a intenzivní raw punk inspirovaný tvorbou SKITLICKERS, třech punkáčů z teplých krajů jako je Los Angles, po jejich demokazetě přichází split LP se SPEEDKÖBRA. SPEEDKÖBRA - Je čerstvá crust punk metal kapela z Berlína složená v mezinárodní Italsko/švýcarské sestavě jak je v těchto končinách běžné, jejich členové hrály dříve stylově lehce v odlišných kapelách jako SUBURBAN UPROAR a HANGOVER GENERATION. Každá kapela tu má po pěti kusech, rozkládací obal s grafikou od Giulia (Huere artwork) z INSOMNIA ISTERICA.
http://abackdistrorecords.blogspot.cz
Konečně jsem se dokopal k dokončení reportu z osmnáctého ročníku FLUFF festu, který proběhnul ve dnech 20. – 23.07.2017 na Rokycanském letišti. Zahrálo nespočet kapel z celého světa, které to brousily hned na několika pódiích. V reportu najdeš zápisky ze čtvrtka, pátku a soboty. V přípravě je report z letošního More noise for life, který bude nahozen, jak jen to půjde. Report z FLUFFu k přečtení zde.
Novější tříčlenná akvizice TORTÜR z Ameriky (Los Angeles, California) se hlásí o slovo se svým nedávno vydaným čtyř-skladbovým flexi “No Surrender, No Survivors”. Divoká d-beat, raw-punk rubačka, která chytne za uši nejednoho švédo-japanofila, Kawakami forever! Flexi je k poslechu na bandcamp, stejně jako dvě předešlé demo nahrávky z roku 2017 a 2016.
https://tortur-rawpunk.bandcamp.com
http://tortur.bigcartel.com
Čtvrté číslo maďarského plátku ARCH VILE stylově zaměřeného na grindcore/powerviolence/noise právě vyšlo. Anglicky psaný fanzine, černo-bílá grafika, padesát dva stran, formát A5. Obsahem čísla jsou recenze, rozhovory s NAPALMED, NASGHUL, SxOxTxEx, NARCOLEPSIA records, BLAST fanzine, TAKASHI OHKAWA a další čtení. Dizajn celého čísla je věnován počítačové hře Alien trilogy. Cena zinu je 2€ + pošta. V případě zájmu piš na mail: posthumanzine@gmail.com.
http://www.posthuman.hu/arch%20vile.html
BRÜNNER TODESMARSCH - Legální lágry, ilegální lidé 10"LP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Brněnský raw punk a jejich debutní samostatná nahrávka, která vychází na desetipalci v limitovaném nákladu 300 ks, z čehož je 200 ks černých vinylů a 100 půlených černo / bílých vinylů. Vnitřňák s texty a bonusovou samolepkou jsou samozřejmostí. Venku 15.9.2017.
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/br-nner-todesmarsch-leg-ln-l-gry-ileg-ln-lid-10lp

ARROGANT STATE / SLUTET split 7"EP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Dvě švédské d-beat / crust kapely na společném splitu. Klasický skandinávský käng ve stylu Anti-Cimex / Asocial / Wolfpack. Slutet se členy Warcollapse v sestavě. 500 ks vylisováno, 400 ks černý vinyl / 100 ks zelený vinyl. Venku 15.9.2017.
https://www.facebook.com/Slutetcrust
https://arrogantstate.bandcamp.com

MYTERI - Ruiner LP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Druhé samostatné album švédské crust / hardcore kapely, která kráčí ve stopách kapel jako Tragedy nebo Remains Of The Day, avšak s řádnou dávkou klasického skandinávského crustu. Temný a brutální nářez. Vychází v nákladu 1000 ks, 500 černých vinylů. 300 šedých vinylů a 200 ks černo / šedých splatter vinylů. Venku v prvním týdnu října 2017.
https://www.youtube.com/watch?v=8xzqRvIljI8

GEIGER COUNTER - s/t LP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Debutní album minneapolské crust kapely v sestavě s veterány místní scény (lidi kolem Havoc Records a kapel jako Destroy atp.). Pokud máte rádi nářez ve stylu Deathraid, Disrupt nebo State Of Fear tuhle kapelu nemůžete nechat jen tak projít kolem sebe. Venku 11.9.2017.
https://geigercounterpunk.bandcamp.com/album/geiger-counter-s-t-lp

EXCRUCIATING TERROR - Expression Of Pain LP (druhý repres) - PRÁVĚ VENKU !!!
Tak tohle bylo rychlé a nečekané. Nabídka, která se neodmítá. Druhý repres v nákladu 300 ks na černém vinylu. Klasické grind core album, které se již nyní řadí k legendárním kouskům a kapela, která je vzorem pro stovky či možná tisíce jejích následovníků. Venku právě teď!
https://www.youtube.com/watch?v=_-fP1JGiOrQ
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one