Punk zine..!
              Naš Akce:            

neděle 02.09.
Plzeň - Pohoda
SECT MARK (IT), DZORNATA (SLO), VZTEKLEC

 
...bližší info časem...

        Info o koncertech:      

Metal Madness 2018

Pravěkfest VII.

THRASH NIGHTMARE vol. 6
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LUST FOR DEATH - Demons LP
DEAN DIRG - Verpisst LP
NBDY - For dog and country EP
Nová punková kapela s finského Oulu se jmenuje DEPOSIT MAN a právě je venku jejich debutní CD, které je originálně pojmenováno “ep”. Nahrávka obsahuje pět melodický punkových songů s lyrikou o politicích a každodenním životě. Celá nahrávka k poslechu zde:
https://soundcloud.com/depositmanpunk
V sobotu odehráli angličtí grindeři FAMINE v Leedsu svůj první koncert po návratu jejich bubeníka Rice z půl ročního pracovně-poznávacího výletu po Thajsku. Tento gig byl rovněž release party jejich debutního jednostranného 12"LP - Razzin', který právě vyšel mimo jiné za pomoci i Dead Heroes labelu. Materiál na tomto LP je úplně první nahrávka s nezničitelným Warrenem (jinak bubeníkem Shoot the Bastard) na vokálu. Nahrávka je k poslechu na bandcamp a k dostání na: http://www.deadheroes.cz.
http://deadheroeslabel.bandcamp.com/album/famine-razzin-one-sided-12lp

FAMINE v létě čeká společný letní tour s australskými SHACKLES s česko-slovenskými zastávkami, mimo Obscene Extreme a Fluff fest zahrají: 13.7. (Praha) CZ, 20.7. (Žilina) SK, 21.7. (Lovčica - Trubín // Žiar nad Hronom) SK.
Rychlostí blesku spadlo mezi příznivce tvrdé hudby, kulaté třicáté číslo fanzinu, NOISE MASTER. V typickém PC stylu s nůžkami a lepidlem, na věrném xeroxu v černobílém provedení, najdeme obsáhlý rozhovor kolem Johana a Fobiazine. Neméně výživný rozhovor s kapelou URBURA a masakrem TERRORLHÁRÍTÁS (kteří jsou pár dní už R.I.P.), uzavírají trio rozhovorů. Do světa se podíváme z pohledu Trojky, který navštívil v roce 2013 Londýn. Krátký postřeh z cyklovýletu Mr. Zbyni, po Africe, bude dozajista zajímavým zpestřením. Fanzin je prošpikován biografiemi kapel BEATRIZ CARNICERO, PEOPLE PROBLEM, EPIDEMIC ZONE, RAPE REVENGE, INHALATOR, VENGEANCE, EXHAAUST a BASTION. Nechybí zažité recenze. Vše na přijatelných 68 stranách. Bombarduj PHR a Adrika na Slovensku. Případně další distributory či piš na rabies-noise@volny.cz. Nečekej, neváhej, jednej…
V kooperaci PHR Records a francouzských Mass Prod. vychází reedice zatím posledního alba “We did, we do, we always fucking will!“ od punkových ENGLISH DOGS. Deska vyšla na stejných labelech poprvé v roce 2014. Nová verze vychází v barevně pozměněném obalu, jinak si zachovává stejný nadupaně punkový obsah jako před dvěma roky.
www.phr.cz
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/we-did-we-do-we-always-fucking-will
Pro tento rok je v přípravě splitko "stará" vs. "mladá krev" a to v podání kapel ThANX a TŘETÍ STUPEŇ TORTURY. S největší pravděpodobností by mělo jít o desetipalec. Pokud bys měl zájem, podílet se na vydání nahrávky piš na mail: 123svab@seznam.cz. TŘETÍ STUPEŇ TORTURY - kapela se pohybuje na scéně bez mála už asi 10 let, je složená z lidí, kteří fungovali, nebo fungují v kapelách Akce Praha, Mečem naplocho, Howl, Encore, Opilá Rút atd. Hudebně jde o rychlý hc/punk. Po několika vypalovaných demíčkách se chtějí vytasit s nahrávkou na asfaltu. Jeden kus novinky, která se má dostat na desku můžeš poslechnout na BZ. ThANX - dalo by se říci "all star band", protože v kapele najdeš lidi ze zvučných jmen jako Michael´s uncle, Zikkurat, Kritická situace, VT Marvin atd., čili ostřílení muzikanti. Hudebně jde o psychedelický hc/punk, ochutnávky si pouštěj na BZ.
http://bandzone.cz/tretistupentortury
http://bandzone.cz/thanxnewhctherapy
Jak už bývá zvykem, po dlouhém čekání vychází u Totalitarianism still continues split EP - BESTHOVEN / DIS-K47. D-beatová vřava dvou one-man maniaků z Brazílie a Čech. K dostání je 52 světlemodrých desek s nálepkami + 306 kusů na černém vinylu. O svojí kopii piš na: punkgen@gmail.com.
https://myspace.com/besthoven
http://bandzone.cz/disk47
Pozvánka na páteční koncert (22.04.16) do plzeňského Divadla pod lampou, kde zahrají kalifornští noise-rockový QUI, novozélandští noise punkáči HOLYWOODFUN DOWNSTAIRS, dívčí trio CORE BELIEF z Rakovníka a celé to odstartuje ostravské duo AT BONA FIDE a LAUNDERED SYRUP. Bližší info v článku.
Člověk se párkrát vyspí a už se mu servíruje čtvrtý díl POSLOUCHÁTE JIŽNÍ ČECHY. Ve skoro limitovaném nákladu, na 50 bílých a 50 černých kazetách. Kazeta je s č/b obalem a č/b bookletem, který je jen tak tak vmáčknutý do krabičky s kazetou. Čtvrtého pokračování se zúčastnily kapely, který před pár lety začaly, ale i jedna prehistorická vykopávka. Kazeta nabízí punk, crust, hardcore, grindcore, ale i thrash a death metal. Kazetu seženeš u RAW & HARSH (david.imperator@seznam.cz) a SVAB Rec. (123svab@seznam.cz), případně na koncertech zúčastněných kapel: COMMODORE 64, KRAOST, LOOSERS, KAOSQUAD, KUZIMU MABAYA, RANCH HAND, CONOPED, LA MIGRA, IMPURITUM a MORAX.
První květnové dny se portugalská d-beat/punková mašina DOKUGA chystá na čtyřdenní německo-české tour společně s německou sebrankou VICTIMS OF CLASSWAR (04.05. - Rochlitz, 05.05. - Leipzig (Liwi), 06.05. - Chrudim (Agora), 07.05. - Berlin (Scherer 8)). K té příležitosti kapela nahodila na youtube volně k poslechu jejich bezejmenné album, které vyšlo koncem minulého roku v podobě LP.
https://youtu.be/Krwmyzwl9uk
V sobotu 16. 04. hostil Brněnský klub Melodka předávání cen Břitva, kompletní výsledky ve všech kategoriích nalezneš zde:
http://cenybritva.cz/vysledky-2015
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #33 zine
PROJECT DEKADENZ - D-Day Apocalypse CD
ELENS #6 zine
MAZINERIE #2 zine
MALSTRÖM #8 zine
DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split MC
FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP
ATOMCK - Every Room In Britain LP
THE MILD - Coffin Tree LP
JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one