Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Voltage records vydá novou, dlouho hrající desku amerických street punx THE VIRUS z Philadephie, která vyjde po třinácti letech od vydání posledního alba “Nowhere to Hide”. Nová nahrávka ponese název “System Failure”. V Evropě vyjde ve třech barevných limitovaných provedeních (neonově žlutý, bílý s černými cákanci a klasický černý vinyl). To celé bude zabaleno v tvrdém gatefold obalu s přiloženým download kódem. Deska oficiálně vychází 14. 2. 2017.
http://www.voltagerecords.eu
V kooperaci 12 labelů včetně RAW ZINE records právě vyšla velká deska GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz. Po více než sedmnácti letech existence kapely vychází debutní patnácti skladbové LP od žižkovského komanda GINNUNGAGAP. Připrav se na brutálně syrovou punkovou palbu, která tě sedře z kůže. V sestavě najdeš členy kapela jako KRÜGER, SCHEISS BÖHMENN či EL PASO. Náklad 300 kusů na černém vinylu, booklet s texty a samolepka navrch. V případě zájmu, piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány! K dostání též u kapely a u kooperujících labelů: Phobia records, Wild wild east (DE), Wolfdrunk, GRF records, Malström, D.I.Y. KT, Šváb Records, Véva records, Schmeichel 666 kabinett, Člověk, Animator.
Dvě ukázky z alba najdeš na bandzone:
http://bandzone.cz/ginnungagap
Americká doom punková kapela ALARIC, kde najdeš členy DEAD AND GONE, NOOTHGRUSH, UK SUBS atd. se v dubnu/květnu chystá na Evropské tour. V rámci, kterého se zastaví na dva koncerty v ČR: 25.04. – Praha (007) a 26.04. – Plzeň (Divadlo pod lampou). Minulý rok jim vyšlo sedmi-skladbové LP na Neurot reordings, které najdeš volně k poslechu na bandcamp.
https://alaric.bandcamp.com/album/end-of-mirrors
Byly spuštěny předobjednávky na debutní velkou desku německých floutků REIZ. Kapela se zformoval z kapel LIBERTY MADNESS nebo MODERN PETS a přináší nám německý garage punk sedm-desátkové střihu, pro fandy kapel THE SHOCKS, BUTTOCKS, MARIONETZ či THE BRIEFS. Deska vychází na Spastic fantastic ve spolupráci s Kink a Pifia records
https://spasticfantastic.bandcamp.com/album/reiz-st-lp
Třináctého února vychází padesáté číslo recyklátoru GARFWEEK, stále zdarma.. Tentokrát jsou "zrecyklovány" staré rozhovory s Fire Walk With Me, Stage Bottles a Zeměžluč, dále nějaké články stylem "existenční". O jízdě načerno, o squatingu, a také něco ze zahrádky a s vybíráním kontejneru. Dále pokec s Toy-Box, kapka té anarchie a nakonec s distro nabídkou.
www.grfrecords.estranky.cz
Díky všem, kteří se včera zúčastnili benefičního koncertu pro Artema, dohromady se vybralo 5800,-, které poputují na Artemovo účet. Velký dík patří kapelám KIBERA a DISAVOIR VIVRE, které odehrály své našláplé sety bez jakýchkoliv finančních nároků. Díky klubu Pohoda, že nám poskytl prostor a dále všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na koncertu. Je pro nás neskutečně povzbuzující, že se stále najdou lidé, kterým nejsou lhostejné osudy druhých.

Koncem minulého týdne proběhly další dvě solidární akce na podporu zraněného antifašisty Artema. V pátek 20. 01. 17 se uskutečnilo benefiční pouštění vinylů, kde jste mohli rozvlnit svoje boky v rytmu ska, v Plzeňské Družstevní kavárně Inkognito. Na této akci se vybralo 2700,-. O den později 21. 01. 17 pořádali koncert lidi z Hella kolektivu v Berounském klubu Metro, kde vystoupily kapely KAOSQAUD, LEX, PRAY FOR DEATH, WOUNDEAD KNEE a podařilo se vybrat 2300,-. Dohromady se během těchto tří akcí podařilo vybrat téměř jedenáct tisíc, které poputují na Artemovo léčebné výlohy.
Solidarity crew
Ještě před tím než vyjde samostatné LP “Hysterie kolem nás“ Znöjemským DIS-K47. Dorazily do distra předchozí nahrávky téhle zabijácké d-beat úderky… 4-way split kazeta se spřízněnými kapelami MORAL HANGOVER, BAD AGE, ILUZE SVOBODNÉ VŮLE a split EP s brazilským válečníkem BESTHÖVEN.

Novinky:
* VA - 4-way split MORAL HANGOVER, DIS-K47, BAD AGE, ILUZE SVOBODNÉ VŮLE MC
* BESTHÖVEN / DIS-K47 – split EP
Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Poprvé se do Plzně podívají legendární kanadští experimentální metalisté MARE, kteří své jediné a dnes již kultovní EP vydali u jednoho z největších nezávislých vydavatelství Hydra Head Records a po 10 ti letech se vrací na pódia! Lineup doplní a vyostří EMPLOYED TO SERVE z Anglie, kteří v čele se zpěvačkou Justine nadělali před 2 lety z lampy kůlničku na dříví a celou akci otevřou mladý Vídeňáci OLD TIME GOSPEL HOUR, kteří tak zaskakují roli lokálního supportu a večírek tak bude našláplej hned od začátku. Bližší info v článku.
PR 127 AFTERLIFE - s/t LP
Ex-Propaganda. Debutní album nechybské crew, tentokrát v temném hávu. Ponurý, pomalý a hrubý crust / doom / sludge alá From Ashes Rise nebo Fall Of Efrafa.

PR 124 GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz LP
Po x letech existence tady konečně máme debutní velkou desku žižkovských raw punx! GINNUNGAGAP a jejich LP "Nejsi vítěz" se bude na vašich gramcích točit po celý rok! Vyšlo v nákladu pouhých 300 ks, takže si pospěšte. PS: Deska vyšla v kooperaci několika labelů včetně RAW ZINE recs., v nejbližší době seženeš i u mě v distru, výměny vítány.
https://www.phobiarecords.net
V zasněžených Ardenách v Belgii připravuje AMENRA nové studiové album “MASS VI“ opět ve spolupráci s Billem Andersonem (EYEHATEGOD, NEUROSIS, OM, SWANS, atd.). Nová nahrávka by měla vyjít v průběhu roku na Neurot recordings. Mezitím se AMENRA taktéž chystá na evropské akustické tour v rámci propagace zatím poslední vydané desky “Alive“, která je mimochodem taktéž akusticky. Ve středu 22.02. se AMENRA představí na pražské sedmičce. Trailer k chystanému euro-tour:
https://www.youtube.com/watch?v=Ad_6GkeGe1M
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one