Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
BRAUNCHOLDA vyplivla nový klip k titulní skladbě “Stínohrad“ z jejich nedávno vydané desky/kazety u Magick Disk Musick.
https://youtu.be/OAA2QfPuT3c
Na březen je naplánované vydání nové desky ostravské p/v chásky SHEEVA YOGA, konkrétně desetipalec s názvem “Vanitas Vanitatum”. První ukázka se jmenuje “Trumpf“, najdeš na bandcampu kapely. Celá nahrávka bude obsahovat šestnáct záseků včetně coveru od CAPITALIST CASUALTIES. Deska vyjde v kooperaci labelů Dead Heroes, Lixiviat, Totalitarianism Still Continues, Coxinha a Olga Hepnarová. V přípravě je i kazeta, kterou pod svá křídla vezme Larmö records.
https://sheevayoga.bandcamp.com/album/vanitas-vanitatum
Jihočeští GRIDE chystají první nahrávku v nové sestavě, která vyjde jako split LP s novou p/v úderkou SKIPLIFE, kde se sešli členové DECULTIVATE, LYCANTHROPHY, REPELENT SS a další. SKIPLIFE právě vyplivly dvě ochutnávky na bandcamp, naprostá pocta devadesátkovému west coast power-violence. O vydání se postará domácí label Insane Society Records, už aby to bylo!
https://skiplife.bandcamp.com/releases
První video z připravovaného alba francouzského sólo synth-punk projektu CUIR k songu "Dégâts". Debutní album CUIR vyjde začátkem roku na Rockstar records a Offside records.
https://youtu.be/kO8QPGCWfCg
LIGHT UP THE DARKNESS hardcore clothing je nová aktivita Mičla z kapely Průmyslová smrt, a právě vyráží na zteč s první várkou merchandise. Mičl k tomu říká: "Několik let jsem toužil koupit merchandise od kapel na kterých jsem začínal a nebylo kde! Tak vznikl nápad udělat ho sám a vytisknout pouhých několik kusů pro podobný fanatiky jako jsem já! Všechny designy jsem ale vytvořil sám přímo pro tuto edici, nikdy předtím jste je nemohli vidět a nikde jste si je nemohli koupit! Ve všech případech se jedná o kapely, které hrály kolem roku 2000, a navíc, a to především, se jedná o přístup od fanouška pro fanoušky, a tomu odpovídá i cena, která jako kdyby vypadla z toho roku, za kapelní triko 220Kč". Nyní si tedy můžete pořídit merchandise od kapel CHARLES BRONSON, TEAR IT UP, BLUDWULF a WHAT HAPPENS NEXT? v této omezené edici, která čítá pouhých 10 kusů trik od motivu. K dostání jsou pak i originální motivy LIGHT UP THE DARKNESS hardcore clothing. Ve všech případech se jedná o kvalitní textil, v případě trik od Fruit of the Loom, kterej na těle sedne jako ulitej, a mikiny jsou tištěny na super kvalitní řadě Gildan Dryblend, tzn. veškerý textil vám vydrží roky a merch LIGHT UP THE DARKNESS tě bude provázet na koncertech stejně spolehlivě jako škopek v ruce a opilí kámoši kolem tebe. Taška je pak tištěná na eticko-ekologický značce Westford Mill, takže potěšíme i příznivce environmentálního smýšlení. Pokud máš zájem o cokoliv z naší nabídky a vzrušuje tě komunikace se stoletím páry, piš na Mičlův email: mipunk@seznam.cz. No fb, no social ntwrk, no skynet!
UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS vypustil minulý týden nový videoklip k doposud nevizualizovaným skladbám z alba “Stalinist God“ - Číhošť a Culpabilité. Vyšlo na výročí Číhošťského zázraku s připomenutím, že kdo jde s hlavou vztyčenou, tomu se lépe nasazuje oprátka. https://youtu.be/A_S4rzFlbfQ
152 stran A4, přes 50 článků od 27 autorů, více než 50 originálních ilustrací a jako dárek flexi disc na gramofon. Tak vypadá ve zkratce premiérové číslo nového tištěného časopisu, za kterým stojí redakce hudebního webzinu Kids and Heroes.  Zine vyšel 7. prosince v nákladu 300 kusů a vyprodal se už v předprodeji. Momentálně se připravuje dotisk, zamluvit si svůj výtisk můžeš na kidsandheroes.com/zine. Nový fanzine propojuje světy, kterým se od roku 2003 web Kids and Heroes věnuje – různé odnože kytarových žánrů, od stěžejního punku a hardcoru po metal, rock’n’roll, ska, folk nebo country. Kromě dlouholetých členů redakce přispělo textem či ilustrací také množství aktivních hudebníků z kapel jako N.V.Ú, Houba, Nežfaleš, Degradace, The Rocket Dogz, Empty Hall of Fame, Acid Row, Louty, Sorry Holka, Parketový lev, Hippie Chippies, Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip nebo The Wilderness. Tisk a přílohu mají na svědomí Vojta a Pípa z ex-Cirguz.
Polská crust/grind bruska HERIDA PROFUNDA vyplivla na youtube lyric video k songu "Hunters Will Be Hunted", který se objeví na připravované dlouhohrající desce pojmenované "Power To the People". Vydání je naplánováno na začátek roku 2021 za mezinárodní kooperace labelů 783punx (UK), 7Degrees Records (GER), Heavy Metal Vomit Party (SLO), To Live A Lie Records (USA), a Give Praise Records (USA).
https://youtu.be/7z4GK8OPxfQ
Fotozin vybraných děl našeho kamaráda a neúnavného fotografa, který přestoupil na druhý břeh před rokem 5. prosince. A6 formát rozdělený tematicky na umělecké fotky (barevné i černobílé) a na ty koncertní, které odrážely Petrův osobitý hudební vkus. Od noisu a punku (např. Murder inc., Eine Stunde Merzbauten, FCKN BSTRDS či UGFC) po divadlo Semafor či dokonce politické happeningy (v zinu najdeš i jednu momentku ze smutnýho vyklízení Kliniky). Na snímcích uměl zachytit atmosféru, náladu lidí, duši místa a magii okamžiku. Což je přesně to, čím jsme i my žili a žijeme. A dokud nám to Petrovo dílo připomíná, tak i on stále kráčí s námi! Fotozin vychází v edici 50 kusů, máš-li zájem, piš na: killthepop@centrum.cz.
Covidový rok je u konce, tak je zde "recyklátor" s obsahem veskrze pozitivním. Zrecyklovány byly rozhovory s Facedown, Mouthpiece, New Winds a se zpěvákem Trial, Gregem Bennickem. Dále si přečteme příběh aktivisty ALF, Barryho Hornea, který zemřel v důsledku hladovky v roce 2001. Pak zde nalezneme článek o svobodě v moderní společnosti a několik zvířeckoprávních článků. Nechybí ani recenze na čtivo a nezbytná nabídka z distra. Stále zadarmo, tento "zdrap" vyjde 10. prosince 2020.
www.grfrecords.estranky.cz
           Novinky v distru:          

GO AND KILL #5 zine
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one