Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
12. ročník ankety o nejlepší český vinyl pořádaný při e-zinu Vinyl Disk Musick je ve finále, její výsledky dalo dohromady 76 hlasujících, aktivních lidí ve scénách, kterou propojuje láska k vinylu. Kompletní výsledky hlasování nalezneš zde:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2018.htm
Písek je město Power Violence a Grindcore! Všichni to ví a tak se můžeš tešit na skutečnou hudební lahůdku. Z Německa k nám zavítá legendární HC/punk banda SICK TIMES. Kapela výjimečných kvalit, která jela několikrát Evropské turné a také zavítala při svém světovém turné do Austrálie a Číny. RABIES Vltavotýnské komando neskutečných hodnot , které minulí rok dobylo Nepál a zahrálo na Grind and Mosh festivalu v Káthmandu! Kapela byla několikrát navržena do síně slávy, ale bohužel jí vždy cena o milimetr unikla… LIBIDO CHALLENGE legendární kapela, která si zahrála na Woodstocku s Janis Joplin a na Ozzfestu po boku Sepultury zavítá do Píseckého Papíráku a zahraje na prknech, které znamenají ŮPLNĚ VŠECHNO jen a jen pro vás! Těším se na vás do opětovně vyprodaného Papíráku! Vstupné 100,-.
https://www.facebook.com/events/704238476661954
Španělský death/grinders HIMURA jsou zpět s jejich čtvrtým dlouhohrajícím albem "Alerta Biológica". Čtrnáct nových songů prošpikovaných blastbeaty, d-beatem,  metalovými riffy a poselstvím smrti pro lidstvo. Vyšlo v kooperaci labelů Hecatombe recs., 783 Punx, Wooaaargh, Sedation, Impure recs., Muerte matar, Grindetxe a No humano recs. Celá nahrávka k poslechu na badncamp.
https://783punx.bandcamp.com/album/alerta-biol-gica
Jeden z nejhezčích (co se týče vizuální i hudební stránky) titulů, které kdy vyšly na Phobia Records. Švédský temný d-beat / hardcore MYTERI ve stylu Tragedy / From Ashes Rise vs. řecký víceméně stylově stejný spolek PROCRASTINATE. Luxusní gatefold obal, jedna strana vinylu potištěná sítotiskem, obří A2 plakát a kompletní artwork z rukou Alexe (Fall Of Efrafa). Vyšlo v nákladu 500ks, 350 černých vinylů a 150 tmavě fialových vinylů.
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/myteri-procrastinate-split-lp
https://www.phobiarecords.net
Ve čtvrtek 02.05. v plzeňské Pohodě zahrají HOMETOWN CREW z Nizozemska, youthcrew/positive hardcore ve stylu kapel WARZONE, GORRILA BISCUITS nebo BATTERY. Dalšími pány na holení jsou HONEYWEL z Anglie, alternative grunge/soft-rock v tradici SWAIN, SPORT, CITIZEN na LA DISPUTE. Třetím do party jsou pražští BRIGHTER DAYS (hardcore, alternative, pop-punk).
https://www.facebook.com/events/585802915200502
Pozvánka na nedělní koncert v plzeňském Andělu, který proběhne 5. května. Zahrají norští experimentátoři AIMING FOR ENRIKE a lokální crossover banda MYOTOX. Bližší info v článku.
Mezinárodní londýnská banda GAME přichází s novým deseti skladbovým LP “No One Wins“. V kapele najdeš členy VIOLENT REACTION, ARMS RACE, FUCKED UP, SUBDUED nebo SHRAPNEL. Hudebně se jedná o vzteklý hc-punk s thrashovou kytarou a nádechem burning-spirit kapel. Doporučeno pro fandy GASTUNK, CELTIC FROST, SACRILEGE, DEATH SIDE nebo THE EXECUTE. Vyšlo v nákladu 300ks červený a 500ks černý vinyl.
https://qualitycontrolhq.bandcamp.com/album/no-one-wins
http://www.qualitycontrolhq.com
Přehlídka toho nejzajímavějšího z českých experimental / electronic / noise lesů a hájů okořeněná návštěvou z US, speciálním hostem tohoto čarodějného večera, multiinstrumentalistkou Nordra. Doprovázet jí budou V0nt, Kult Masek, Nbdy, Koroze, Jáchym Vágner, Cry of humans a DJ Lookshot v aftrpárty módu. Doraž 30.04. do plzeňskýho Anděla! Bližší info zde.
ONE WAY SYSTEM – All Systems Go LP
OWS asi není třeba představovat. Kapela vznikla v roce 1979 a s přestávkami funguje dodnes. Jejich první album z roku 1982 je prvotřídní kolekce songů do které se může směle zakousnout jakkoliv náročný punkový fanoušek. Brutálně rychlé songy střídají ty ve středním tempu, ale pokaždé se silnými refrény. Nasraný punk se špetkou Oi, který i po těch letech má co říct. Všechno tohle řadí All Systems Go mezi nejdůležitější street punk desky vůbec. One Way System pak bezpečně mezi hudební punkovou špičku jejíž jméno dostala mezi povinné nápisy na křivácích.

THE OUTCASTS – Self Conscious Over You LP
Jedna z první severoirských punkových kapel vznikla už v roce 1977. Název si kapela zvolila poté co ji během týdne vyhodili hned z pěti klubů. Tohle byla fakt divoká punková léta. Přesto se THE OUTCASTS povedlo rychle uchytit na rodící se punkové scéně v Belfastu a podepsat smlouvu s kultovním labelem Good Vibrations. Jejich první album se tak stalo zároveň první velkou deskou vydanou na tomhle labelu. Album plné chytlavých melodií, zapamatovatelných sloganů a refrénů právě vychází ve vinylové reedici.

THE STRAPS –  s/t LP/CD
Debutové album THE STRAPS vychází vůbec poprvé v reedici! Těžko sehnatelná deska vydaná původně v roce 1982 obsahuje dvanáct punkových songů. Drsný zvuk zabalený do úžasných melodií, které ti poté co se jehla dotkne asfaltu nedovolují zůstat v klidu. Je neuvěřitelné jak ostrý zvuk deska dodnes má. V sestavě The Straps se objevili členové kapel jako The Pack, UK Subs, Theatre Of Hate i Public Image a na desce hostoval i Rat Scabies z The Damned. Deska vychází na barevném vinylu a také na CD.
http://phr.cz
Venku je nové číslo fanzinu PREDČASNÁ VZBURA. Ve dvanáctém čísle najdeš porovnání Kypru a Řecka z turistického pohledu a ještě jeden krátký výlet do Užhorodu. Na lavici obžalovaných byly vyzpovídáni Marc ze Španělska, který má pod palcem Infecció underground produccions a desítky kapel (např. MIXOMATOSIS) a Chris z Belgie z labelu Sick phoque records, a aby toho hluku nebylo málo ještě krátká historie hluku v Peru. Sviní čísla se stal čečenský terorista Šamiľ Salmanovič Basajev. Opět dvě ankety, jedna více odborná a druhá úplná light. Vypíchnutí pár nejnovějších filmů ze slovenské kinematografie (nesměj se, ona existuje!), prvé pokusy nahrávání a reprodukce zvuku a na závěr tradiční nekonečné rozumování v záplavě recenzí. K sehnání na: punkgen@gmail.com.
http://www.punkgen.sk
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one