Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Po dlouhých přípravách bychom se letos měli dočkat velké desky od TERLARANG z Malajsie. Kapela hraje od roku 2007, na svém kontě má několik splitů, například s FUCK ON THE BEACH, GODSTOMPER nebo SETE STAR SEPT, takže žádný ořezávátka! Nová nahrávka ponese název “Forbidden“ a najdeš na ní šestadvacet záseků na pomezí fastcore / p-v s uvřískaným vokálem ala kačer Donald. Prvních osm kusů můžeš poslechnout na bandcamp a omrknout obal. Deska vyjde v mezinárodní kooperaci labelů včetně tuzemského RAW ZINE records.
https://terlarang.bandcamp.com/album/forbidden
První ročník benefičního festivalu ŠLINC FEST proběhne 22. 6. v lesním divadle Řevnice. Výtěžek bude věnován místním dobročinným organizacím (Kavárně Modrý domeček a Jupiter). Akci podpoří kapely FVTVRE, ★HISATAKA★ (JP), THANX, HYDRAULITER,  CONTROLLED EXISTENCE, LAKKA, MURDER INC. a SEKEROMLAT.
https://www.facebook.com/events/327508734772730
Pravěk Noise Section zve na guaranteed Kopel full večírek, který proběhne v úterý 25. 6. v pražském Undredogs. Hluk do hlavy budou šroubovat EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN a UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS. Bližší info v článku.
Poslední květnový den 31. 5., se přijď zchladit do plzeňský Lampy. Místní borci ve spolupráci s Divadlem pod lampou si pro tebe nachystali Smoke"n"Chill Party!, kde zahrají: THE DEADNOTES (DE), LUSKY, WHAT´S IN THE BOX, JAKUB ŠMUCR. Bližší info v pozvánce.
Právě dnes vychází čtvrté album švédské sebranky GERM BOMB - Gist Sucked Out na vinylu. Dva maniaci z Gothenburg, kteří zničí vaše sluchovody divokým metal-punkem z apokalyptické pustiny. Deska vychází ve spolupráci tuzemského Insane Society records a nizozemského Inverted Inhumation records. Celá nahrávka k poslechu na bandcamp.
https://metalrace.bandcamp.com/album/germ-bomb-gist-sucked-out
Devátý ročník festivalu Hradby Samoty proběhne ve dnech 4. až 6. 7. na Slovensku – zámek Moravany nad Váhom. Spojení temnějšího audio a vizuálního umění vycházejícího z industrialu, noisu, black-metalu, neofolku a dalších hudebních stylů. Ve spolupráci s tvořivým centrem 4D gallery dá tento rok rozsáhlý interiér zámku prostor pro víc jak 20 audiovizuálních experimentů, instalacím, interaktivním strukturám, mappingu nebo site specific preforamcím, které bude v zámeckém parku doplňovat téměř 10 sochařů a tvůrců nejrůznějších artefaktů. Zatímco venkovní a vnitřní hudební scéna se bude dělit o hlukové, ambientní a rytmické triky pozvaných umělců, prostor chillout zóny nabídne čajovnu a autorské čtení. Tento už tak bohatý program doplní stejně jako minulý rok workshopy (linoryt, hrdelní zpěvy), přednášky nebo projekce filmových dokumentů.
https://youtu.be/xP-Rr4a8kYQ
https://www.hradbysamoty.org
Četná přání fanoušků byla vyslyšena. Deska TELEX – Řeznickej krám vychází v reedici. Původní vydání se vyprodalo raketovým způsobem a stalo se jedním z nejúspěšnějších titulů v historii PHR Records. Přesto se na mnoho příznivců kapely nedostalo. Nová verze je stejná obsahem, rozdíl je v obale. Předně se změnila barva obalu na retro-žlutou, jakou mají některé původní verze kazety. Upravený a rozšířený byl i insert, který je nyní vytištěn na extra tvrdém kartonu. Strakonický Telex je bez diskuse jedna z nejoblíbenějších českých punkových kapel a Řeznickej krám z roku 1989 je rozhodně jednou z těch nejdůležitějších punkových nahrávek osmdesátých let. Na desce tak najdete celkem 20 nesmrtelných songů, kompletně citlivě zremasterovaných Barmym ze Zeměžluče. Nechybí všechny zlidovělé hity jako “Zlatá mládež“, “Továrna na tvý sny“, “Skejtová Růžena“, “Zlatý slavík“ nebo “Umírající nosič vody“.
http://phr.cz
INVERT020 LUNAR SHADOW - Triumphator MC
Nahrávka německé bandy LUNAR SHADOW původně vyšla v režii kapely na CD v roce 2015 a o rok později u Stormspell Records. Nyní vychází její kazetová verze pod hlavičkou Inverted Inhumation rec. Obsahem nahrávky jsou čtyři heavy metalové skladby.
https://youtu.be/lDMCFIX9wd0

INVERT021 SEXPLOSION - Vol. 3: Nouvel Âge Des Ténèbres MC
Právě vychází debutní kazeta Francouzů SEXPLOSION - “Vol. 3: Nouvel Âge Des Ténèbres“. Metal-punková jízda pro fandy G.I.S.M., ZOUO nebo DISCHARGE.
https://sexplosion-gravenewpunk.bandcamp.com/releases
http://www.invertedinhumation.com
České rockové ceny Břitva, orientované na převážně tvrdší formy metalu či hardcore punku, oznamují nominace za rok 2018, které určilo hlasování 40 takto zaměřených publicistů z několika magazínů, fanzinů a webzinů.
http://cenybritva.cz/britva-oznamuje-nominace-za-rok-2018
Holandský label Inverted Inhumation  records se chystá v zimě vyplivnout kazetou verzi prvního alba “Pulverizing Lethal Force“ od americké grindcore fašírky P.L.F. Nahrávka pochází z roku 2007, kdy vyšla na CD a o rok později i na LP. Doporučeno pro kazetové fetišisty, k poslechu třeba na youtube, neočekávej nic jinýho než nekompromisní grindcore atak, texaský masakr blast-beatem!
https://youtu.be/2RDKMWQOS1w
http://www.invertedinhumation.com
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one