Punk zine..!
               Na cestách:             

MALLORCA, GR 221: 19. - 26.12. 2020

                Recenze:               

END RESULT – Hellfire EP

WARCOLLAPSE – Bound To Die EP

                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / FARŠAS - split EP
SPAZZ - La Revancha MC
HORROR VACUI - Living For Nothing... MC
Pozvánka na pražské koncerty pod hlavičkou KREAS promotion, které proběhnou mezi daty 30.03. až 31.05. v Eternii a na Sedmičce. Zahrají kapely: DEATHCULT (CH), LUCIFERICON (NL), KAOSQUAD, WRONG (US), COILGUNS (CH), OR, DEMON HEAD (DK), NIKANDER, KRYPTS  (FIN), JUPITERIAN (BRA), SNĚŤ, IDLE HANDS (US), TRUE FIR, GETS WORSE (UK), PRŮMYSLOVÁ SMRT, CONTROLLED EXISTENCE, ONANIZER. Bližší info v článku.
Kanadský crust'n'roll ansámbl HARD CHARGER vypustil do světa nové video k songu “Speed beast“ z připravované nahrávky “Vol.4: Take The Guff and Suffer“. Vydání je naplánováno na 3. května LP/CD a 20. června kazeta. Nová nahrávka byla pořízena v listopadu 2018, podepsal se pod ní Kyle Mcdons, obsahuje šestnáct vysokooktanových crust'n'roll vypalovaček. Artwork má pod palcem Adam Kindred. LP vyjde za kooperace labelů d7i recs., Doomsday machine recs, Emergency recs. a Wasted time recs. Video si vzal do parády Bruce Legrow.
https://youtu.be/p8i9U1zIX-A
https://hardcharger.bandcamp.com
Nový video-singl valašských, punkových MENARCHE. Hovězské vizuální ztvárnění, na uskřípaný podklad zaznamenané zbrklosti z nově chystané nehorázné nesnesitelnosti.
https://vimeo.com/314024153
https://bandzone.cz/menarche
Anketa o nejlepší tuzemskou gramodesku očima jejich aktivních posluchačů a podporovatelů, tedy BEST CZECH VINYL DISK 2018 právě podtrhuje 12. ročník vinylové a hlasovací tradice. Za odkazem uvedeným níže naleznete přehledy gramodesek tuzemských autorů a interpretů vydaných v roce 2018. Bez dlouhých, únavných a recyklovaných řečí vstupte do světa, kde vládne hmotný nosič, fascinující artefakt, sběratelská vášeň a povětšinou nebesky, stejně tak jako pekelně krásná hudba.
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2018.htm
Venezuelská hc-punk banda MAR DE RABIA (ex-DOÑA MALDAD) má v plánu během dvou měsíců řádně provětrat Evropu. Jejich tour odstartuje koncert v Berlínském Kopi 07.06. a bude pokračovat až do 04.08. Stále je volných několik termínu, tak se neboj ozvat na mail: jpnmar@gmail.com. https://marderabia.bandcamp.com
QCH -054 GUTTER KNIFE – Boots on the ground LP
GUTTER KNIFE je vzteklá hc-punk banda z Brightonu, která nezapře prvky Oi! Tady to šlape v podobném duchu jako známější anglické nakopávky VIOLENT REACTION nebo ARMS RACE. Vyšlo v nákladu 350ks na modrém vinylu s download kódem.
https://qualitycontrolhq.bandcamp.com/album/boots-on-the-ground

QCHQ-056 FRAME OF MIND - Irieshun LP
Právě vychází debutní album anglické kapely FRAME OF MIND – “Irieshun“. Deset skladeb v tradici NYHC let osmdesátých, pro fandy kapel jako UNDERDOG, ABSOLUTION nebo CRUMBSUCKERS. Základy FRAME OF MIND jsou pevně usazeny v hardcore, avšak s přesahy do okolních stylů se rozhodně nešetří, na albu najdeš prvky prog rocku, hip hop a reggae. Vyšlo v nákladu 350ks na červeném vinylu s download kódem.
https://qualitycontrolhq.bandcamp.com/album/irieshun-2
https://qualitycontrolhq.bigcartel.com
Spřátelené bandy DEATH WISH KIDS (hc-punk, Čáslav) a KUNTA KINTE (speed-punk, Prágl) připravují společné split EP, které by mělo být venku začátkem května. Ukázka k poslechu na youtube:
https://youtu.be/z9BudYwHWCs
Kolumbijská grindcore sebranka s příznačným názvem GRINDING shání labely do kooperace. V plánu je sedmipalec nebo CD. Neboj se ozvat na mail: grinding.gc@gmail.com. Několik nahrávek k poslechu na bandcamp. Za zmínku určitě stojí album “Anatomía De Una Guerra“ s nabušeným zvukem nebo split s u nás známějšími krajany CHULO.
https://grinding-gc.bandcamp.com
V tomhle týdnu dorazilo pár nových věcí do distra, opět striktně po kuse, neboj se ozvat! Horké novinky CREVASSE / V0NT - split LP a BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP, nelze jinak než doporučit!

LP: CREVASSE / V0NT - split LP, PISSCHARGE - Edën EP: BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontrol, SPLIT VEINS - Out of control, BOOM / ERSATZ – split, NO MISTAKE / SICK TIMES – split

Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Benefiční odpoledne zakončené koncertem na podporu solidární sítě SOL!S - bojující za práva zaměstnanců proti vykořisťování ze strany zaměstnavatelů. Akce proběhne v sobotu 18.05.19 v Plzni, garáže Újezd. Běh, přenáška, koncert, grilovačka. Začátek od 15h, zahrají: DOMLUVA, INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, BAESTIEN. Bližší info v zde.
           Novinky v distru:          

MATRAK ATTAKK - What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG - Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
SPEED!! NOISE!! HELL!! / MIR – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC
GORC / HAEXLER - split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one