Punk zine..!
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

NBDY - No scene / No problem MC
WEAK TIES - s/t LP
ACxDC / DISPARO - split EP
Po delší době přinášíme nějaký ten rozhovor, tentokrát jsme s Jerrym usmolili pár otázek a položili je náchodské hc-punkové grupě P.L.H. na to jak se povedl můžete posoudit zde.
Pokud zrovna máte hlad, tak se můžete s chutí zakousnout do dvou nových recenzí na věci, které nedávno vyplavali na povrch. První recenze je na masakroidní LP kompilaci Spalte Brno na prach a druhá recenze je věnovaná českobudějovické kapele Dezinfekce se svým albem "Psi". A kdyby to bylo málo, tak ještě můžete mrknout na pozvánku do Hradce Králové, kde se na podzim uskuteční vyvoněné akce a nebo zabrousit na některý z  reportů, kde můžete nasát atmosféru kapel SS-Kaliert, Maltishick molodoi nebo Lahar.
Brněnští matadoři Mad pigs přihodili na svůj myspace, novej vál "Hajzlové bez respektu", kterej už nějakou tu dobu drhnou na koncertech a taky ho najdete na nedávno vydané kompilačce "Spalte Brno na prach".
Na myspace profilu ostravské bandy Sheeva yoga můžete poslechnout novej vál "Boj za čistou mysl chemickými zbraněmi", který se objevil na kompilaci "Play fast or don´t", která vyšla u "Psychocontrol records". Kapela si stále jede ve svém fastcore - crust bordelu, prostě paráda!
Protože se na podzim tohohle roku chystáme uspořádat dva koncerty v Plzni a určitě v tom chceme po novém roce pokračovat zavádíme novou rubriku Naše akce, kde najdete pozvánky na koncerty, které budeme pořádat. Momentálně připravujeme koncerty ve 100dolle 16.11. a Neutralu 6.12. za účasti kapel P:N:S, AssaSSins, P.L.H., Taras Bullba, Barrel, Cui Bono, Demolition workers a Genetická chyba. Určitě přijďte na nějaký z koncertů podpořit scénu v Plzni.
Malenovické podhradí se bude 10. října vlnit v rytmu ska a punku. V hudebním klubu U Tetoura se představí francouzská rockovo ska-punková kapela Fizcus. Jako předkapely vystoupí Vysoké napětí ze Vsetína a místní Edelweiss Piraten z Otrokovic. Bližší info najdete v tomhle článku.
Do skece články jsem přidal článek o mojí pracovní zkušenosti s firmou Save max, doporučuji přečíst, aby se vám nestalo to co mě. Jsou to šmejdi, který se vás snaží oblbnout abyste jim vydělali prachy.
Pozvánka na koncert do Přelouče, který se uskuteční 10.10. v klubu Cosa Nostra. Zahrají angláni Inner Terrestrials, doprovod jim budou dělat MacGyver a PNS. Více se dozvíte v sekci články a info.
Nová album od Insanie "Rock´n´Freud" právě vychází jako LP na mléčném vinylu na Magick Disk Musick. Více informací se dozvíte v tomto článku.
Finsko-rakouská hc-punk banda Sotatila přihodila na svůj myspace novej vál z jejich posledního sedmipalce "Eepee", kterej už je vyprodanej. Song se jmenuje "Kuolema", tak neváhejte a poslechněte ten rachot!
           Novinky v distru:          

RZ 023 VIOLENCE JUNKIE / CRY OF HUMANS - Fuck control split MC
KOSI IDINA – s/t MC
DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one