Punk zine..!
                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

LICKSPIT - The Great Stock Market Crash MC
GORC / HAEXLER - split MC
BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC
Na webu crust-punkové kapely Němá Barikáda si můžete přečíst obsáhlý rozhovor s nimi, k jejich 10-ti letému výročí.
Legendární Skotská kapela The Threats jede středoevropské tour a shání koncerty, doprovod jim dělají Němci Typhoon motor dudes a Češi Ne!budeme. Všechny 3 kapely dohromady by potřebovaly zajistit nějaké jídlo + pití, nocleh a garanci 400 EUR (asi kolem 11000). Nejvíce z této částky samo sebou spolknou náklady na letenky pro Threats. Kapely si vezou komplet backline s sebou, v případě zájmu se ozvěte na mail: la_cabana@email.cz, termíny na které kapela shání koncerty jsou následující: 11.11., 12.11., 17.11. a 18.11., zatím jsou domluvené koncerty v Banské Bystrici, Vsetíně, Čadci a Košicích.
Holandští anarcho-punkáči Power is poison připravují nové EP, na youtube můžete omrknout promo video z nahrávání.
V pátek 23.10. proběhne v Hradci Králové koncert francouzské kapely Aussitot mort spolu s amíky Kidcrash, nory Blood command a česko-ukrajinskou formací La prosperite, začátek v devět hodin v klubu La Putika, bližší informace čerpej tu.
Během listopadu objede pražská punkrocková skupina THe Fialky střední a východní slovensko. Koncertů bude šest, vždy v pátek a v sobotu. Celá tahle sranda proběhne pod názvem Rum a kola minitour, podle jedné z písniček TF. Zajímavostí je, že kapela ve spolupráci s PHrec k těmto koncertům připravila pro své fanoušky limitovanou edici pánských triček, dámských tílek a placek (od všeho pouze 77 kusů) ty budou k dispozici jak na koncertech tak přes stránky kapely. Data a místa koncertů a další informace najdete webu kapely thefialky.cz
Pozvánka na koncert do vsetínského klubu 3 opice, 17.10. se od osmé hodiny večerní představí Už jsme doma a doprovod jim budou dělat rožnovská kapela Uštkni, bližší info v článku.
Sobotní akci v Neutralu, máme úspěšně a ve zdraví za sebou, lidí přišlo dost, takže vám všem velký dík za podporu a samozřejmě dík kapelám Fasteratu, PSM, Blu-82/b, Demöralyzér a Barrel, díky Rybičce za super fotky na který můžeš zírat tady a taky pár snímků z mýho fotoaparátu, který vyblejsk Tomy.
Pozvánka na koncert do Plzeňského klubu Neutral, 16.10. se uskuteční akce s názvem Beats n Riffs vol.2, benefit na Mládež proti rasismu. Můžete se těšit na: Gride, Svině!, PVA, The Cardiacs, Street Machine, Ethos of Nemesis, Vypíchaná fčela, SPZ 05-06, Roots riot soundsystem, Sub4s, tak přijďte v hojném počtu!
Právě vychází nový undergroundový počin – Kniha s poutavým názvem Vy jste to nevěděli?, rozhovory Radima Řezníčka s různými interprety, spešl rozhovor pro nakladatelství  Tarantino a Čert poskytla samotná legenda americké punk/HC scény Mr. Henry Rollins, fakt bezvadnej chlapík, najdeš zde dále i další zajímavé (obsáhlé) rozhovory s nezbedným bubeníkem Ádou Vitáčkem (nejen o drogách a kriminále), Leďem (ex Zóna A, Brickfield), Jirkou Bílým (ex Kurtizány z 25. avenue), moneyžerem Petrem Růžičkou a další.  Knihu můžeš objednat přímo u nakladatele ino.cert@seznam.cz za spešl cenu 190kč i s poštovným.
Na myspace německých Press gang můžeš okoštovat nový vál "Fed up with everything" z připravovaného split EP se Sniffing glue.
           Novinky v distru:          

NESOUČÁST STROJE - s/t EP
LAHAR / NESOUČÁST STROJE - split MC
TERLARANG - Forbidden LP
VA - Na plné oprátky EP
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL - split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED - Demo MC
SCYTHE - s/t MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one