Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
Pozvánka na nedělní koncert v plzeňském Andělu, který proběhne 5. května. Zahrají norští experimentátoři AIMING FOR ENRIKE a lokální crossover banda MYOTOX. Bližší info v článku.
Mezinárodní londýnská banda GAME přichází s novým deseti skladbovým LP “No One Wins“. V kapele najdeš členy VIOLENT REACTION, ARMS RACE, FUCKED UP, SUBDUED nebo SHRAPNEL. Hudebně se jedná o vzteklý hc-punk s thrashovou kytarou a nádechem burning-spirit kapel. Doporučeno pro fandy GASTUNK, CELTIC FROST, SACRILEGE, DEATH SIDE nebo THE EXECUTE. Vyšlo v nákladu 300ks červený a 500ks černý vinyl.
https://qualitycontrolhq.bandcamp.com/album/no-one-wins
http://www.qualitycontrolhq.com
Přehlídka toho nejzajímavějšího z českých experimental / electronic / noise lesů a hájů okořeněná návštěvou z US, speciálním hostem tohoto čarodějného večera, multiinstrumentalistkou Nordra. Doprovázet jí budou V0nt, Kult Masek, Nbdy, Koroze, Jáchym Vágner, Cry of humans a DJ Lookshot v aftrpárty módu. Doraž 30.04. do plzeňskýho Anděla! Bližší info zde.
ONE WAY SYSTEM – All Systems Go LP
OWS asi není třeba představovat. Kapela vznikla v roce 1979 a s přestávkami funguje dodnes. Jejich první album z roku 1982 je prvotřídní kolekce songů do které se může směle zakousnout jakkoliv náročný punkový fanoušek. Brutálně rychlé songy střídají ty ve středním tempu, ale pokaždé se silnými refrény. Nasraný punk se špetkou Oi, který i po těch letech má co říct. Všechno tohle řadí All Systems Go mezi nejdůležitější street punk desky vůbec. One Way System pak bezpečně mezi hudební punkovou špičku jejíž jméno dostala mezi povinné nápisy na křivácích.

THE OUTCASTS – Self Conscious Over You LP
Jedna z první severoirských punkových kapel vznikla už v roce 1977. Název si kapela zvolila poté co ji během týdne vyhodili hned z pěti klubů. Tohle byla fakt divoká punková léta. Přesto se THE OUTCASTS povedlo rychle uchytit na rodící se punkové scéně v Belfastu a podepsat smlouvu s kultovním labelem Good Vibrations. Jejich první album se tak stalo zároveň první velkou deskou vydanou na tomhle labelu. Album plné chytlavých melodií, zapamatovatelných sloganů a refrénů právě vychází ve vinylové reedici.

THE STRAPS –  s/t LP/CD
Debutové album THE STRAPS vychází vůbec poprvé v reedici! Těžko sehnatelná deska vydaná původně v roce 1982 obsahuje dvanáct punkových songů. Drsný zvuk zabalený do úžasných melodií, které ti poté co se jehla dotkne asfaltu nedovolují zůstat v klidu. Je neuvěřitelné jak ostrý zvuk deska dodnes má. V sestavě The Straps se objevili členové kapel jako The Pack, UK Subs, Theatre Of Hate i Public Image a na desce hostoval i Rat Scabies z The Damned. Deska vychází na barevném vinylu a také na CD.
http://phr.cz
Venku je nové číslo fanzinu PREDČASNÁ VZBURA. Ve dvanáctém čísle najdeš porovnání Kypru a Řecka z turistického pohledu a ještě jeden krátký výlet do Užhorodu. Na lavici obžalovaných byly vyzpovídáni Marc ze Španělska, který má pod palcem Infecció underground produccions a desítky kapel (např. MIXOMATOSIS) a Chris z Belgie z labelu Sick phoque records, a aby toho hluku nebylo málo ještě krátká historie hluku v Peru. Sviní čísla se stal čečenský terorista Šamiľ Salmanovič Basajev. Opět dvě ankety, jedna více odborná a druhá úplná light. Vypíchnutí pár nejnovějších filmů ze slovenské kinematografie (nesměj se, ona existuje!), prvé pokusy nahrávání a reprodukce zvuku a na závěr tradiční nekonečné rozumování v záplavě recenzí. K sehnání na: punkgen@gmail.com.
http://www.punkgen.sk
Vyšel nový sedmipalec dvojčlenné pomatenosti alias FYASCO. "Kurva to je tlak / Nech žije smrť!" obsahuje poslední dvě nahrávací session, takže všechny hity pěkně za sebou, tak jak je znáš z koncertů nebo z dřepování před zrcadlem. Deska vychází u Totalitarianism still continues, k sehnání i limitovaná edice na růžovo-bílém nebo fialovém vinylu s nálepkou a láskou. O svůj kus piš na: punkgen@gmail.com.
http://label.punkgen.sk/label.php?release=55
https://fyasco.bandcamp.com
Sedmnáctý ročník malého undergroundového D.I.Y. hc/punk/grind festivalu Pallasit proběhne ve dnech 7. - 8. 6. 2019 ve Zruči nad Sázavou, hospoda Pallasit. Kemp a parkování zdarma přímo u akce, vstup na oba dny 300kč, pátek 200kč, sobota 250kč, psy nechte prosím doma, veganská kuchyně, pivo Benešov 12 a Staropramen 10. více na: www.popesass.cz/pallasit. Zahrají: Wojczech (Ger), Morbid Mosh Attack (Ger), Kellerasseln (Ger), Aargh Fuckkill (Ger), Asocial Distortion (Ger), Kunta Kinte, Encore, Thalidomide, Death Wish Kids, Scalp, How Long?, Godot Youth, Samorast (Sk), ZoZoo (Sk), Kraost, Onanizer, Lycanthrophy, Brünner Todesmarsch, Orban, Blind Pride.
PR 169 GRÄNSLANDET - Denationalization LP (doom / sludge / crust se členy Myteri, Avskum)
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/gr-nslandet-denationalization-lp

PR 176 KONTRASOSIAL - Filthy Scum EP (d-beat / raw punk z Indonésie, pro fans Framtid / Disclose)
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/kontrasosial-filthy-scum-ep

PR 180 CONTORTURE - Sanctuary LP (d-beat / raw punk ze Švédska, hrubost ve stylu Anti Cimex / Disclose)
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/contorture-sanctuary-lp
https://www.phobiarecords.net
Šestý ročník šumavského běsnění Metal Madness proběhne 24.08. na tradičním místě, Sušickém Santosu. Zahrají kapely: Hate (POL), Root, Asmodeus, Bohemyst, Mortifilia, Colp, Anime Torment, CBF, Violence By Nature a Arawn, Bližší info v pozvánce.
Pozvánka na pražské koncerty pod hlavičkou KREAS promotion, které proběhnou mezi daty 30.03. až 31.05. v Eternii a na Sedmičce. Zahrají kapely: DEATHCULT (CH), LUCIFERICON (NL), KAOSQUAD, WRONG (US), COILGUNS (CH), OR, DEMON HEAD (DK), NIKANDER, KRYPTS  (FIN), JUPITERIAN (BRA), SNĚŤ, IDLE HANDS (US), TRUE FIR, GETS WORSE (UK), PRŮMYSLOVÁ SMRT, CONTROLLED EXISTENCE, ONANIZER. Bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one