Punk zine..!
              Naš Akce:            

neděle 02.09.
Plzeň - Pohoda
SECT MARK (IT), DZORNATA (SLO), VZTEKLEC

 
...bližší info časem...

        Info o koncertech:      

Metal Madness 2018

Pravěkfest VII.

THRASH NIGHTMARE vol. 6
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LUST FOR DEATH - Demons LP
DEAN DIRG - Verpisst LP
NBDY - For dog and country EP
Brazilská hc-punková banda Agrotóxico přidala na svůj myspace profil další vály k poslechu z jejich posledního alba "Libertacao", tak zapněte sluchovody a hurá na to!
Pozvánka do zlínského klubu U Tetoura, kde 8.listopadu zahrají ve ska-punk-raggae rytmu Los Perdidos a Senzace příštího léta. Bližší info naleznete v sekci články a info.
Po určitých porodních bolestech nyní definitivně u Papagájova Hlasatele vychází ohlášená vinylová verze alba 999 jménem "Death In Soho". 999 patří k jedněm z legendárních anglických punkových kapel, na pódiích se pohybují bez přestávky už více jak 30 let a za tu dobu se stali jednou z nejznámějších a nejuznávanějších skupin v kategorii melodického punkrocku střihu 1977. Za svou kariéru natočili desítky nestárnoucích hitů a odehráli stovky koncertů po celém světě. Death In Soho je jejich zatím poslední, deváté, album a jeho CD verze vyšla loni u anglických Overground records. Na desce najdete 15 zbrusu nových písniček, které i přes svůj moderní zvuk pokračují přesně v tradici starších alb 999 se spoustou nových hitů, které už se stali nedílnou součástí všech koncertů 999. Energický s přehledem zahraný punkrock, který nemá šanci aby začal nudit. Pro všechny v PHR je čest, že jsme dostali možnost vydat tuto skvělou desku i na vinylu a potěšit tak všechny fanoušky kvalitní a poctivé muziky. Deska vychází jak v klasické černé verzi, tak i v limitované edici na žlutém vinylu, která bude k dostání pouze pro poštovní objednávky z našeho e-shopu. Pro opravdové sběratele je připravena i speciální verze na žlutém vinylu zabalená ve unikátní textilní tašce. Tato verze vychází v omezeném nákladu 50 kusů!
Mladá plzeňská kapela Genetická Chyba shání mangera na domluvu koncertů (min. 2-3 do měsíce) a věcí ohledně působení kapely. Pokud máš zájem a opravdu chuť do zařizování ozvi se na náš mail genetickachyba@centrum.cz nebo na Peasac@seznam.cz. Kapelu si můžete poslechnout na bandzone.cz/genetickachyba.
2.1.2009 ve Frýdku-Místku v klubu Sokolík vystoupí německá chaos punková smečka Obtrusive, která jede svoje Evropské turné. Vystoupí společně s kapelami Nulová Tolerance a Bratrova Svatba. Obtrusive vystoupí ještě 3.1. v Brně na Yachtu. Plaká k akci ve Frýdku-Místku zde.
V sekci články a info najdete slibované pokračování dříve zveřejněného článku "Nenechte se nachytat". V následujících řádkách jsem se kouknul na zub promyšleným postupům firmy jak vás dostat a sepsat s vámi smlouvu.
V sekci články a info naleznete další pozvánka do Hradce Králové, tentokrát na 31.10. do kina Cntrál, kde zahrajou ostravští Malignant Tumour a na domácí půdě hrající Thema eleven.
Novou výběrovku "Back To The Roots" od anglickejch Extreme noise terror můžete nyní zadara stáhnout na webu Moshpit tragedy records.
Po delší době přinášíme nějaký ten rozhovor, tentokrát jsme s Jerrym usmolili pár otázek a položili je náchodské hc-punkové grupě P.L.H. na to jak se povedl můžete posoudit zde.
Pokud zrovna máte hlad, tak se můžete s chutí zakousnout do dvou nových recenzí na věci, které nedávno vyplavali na povrch. První recenze je na masakroidní LP kompilaci Spalte Brno na prach a druhá recenze je věnovaná českobudějovické kapele Dezinfekce se svým albem "Psi". A kdyby to bylo málo, tak ještě můžete mrknout na pozvánku do Hradce Králové, kde se na podzim uskuteční vyvoněné akce a nebo zabrousit na některý z  reportů, kde můžete nasát atmosféru kapel SS-Kaliert, Maltishick molodoi nebo Lahar.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #33 zine
PROJECT DEKADENZ - D-Day Apocalypse CD
ELENS #6 zine
MAZINERIE #2 zine
MALSTRÖM #8 zine
DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split MC
FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP
ATOMCK - Every Room In Britain LP
THE MILD - Coffin Tree LP
JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one