Punk zine..!
      Rozhovor (překlad):      

DROPDEAD

SEDITION

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

SCYTHE - s/t MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
V kooperaci 13 labelů včetně RAW ZINE records právě vyšlo split LP DIS-K47 / MORAL HANGOVER. Po společném turné, několika společných koncertech a milionu vypitých piv se obě kapely rozhodly stvrdit svoje přátelství na vinylu. 6 válů d-beat/punku ze Znojma proti 7-mi zásekům brněnského hardcore punku spolu s coverem Kritické situace. Deska vychází v nákladu 300ks (200ks černý vinyl a 100ks žlutý vinyl). O povedenou grafiku se postaral Ben. Desky jsou na cestě, v případě zájmu, piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny vítány!
https://dis-k47.bandcamp.com/album/split-lp-with-moral-hangover-2019
https://moralhangover.bandcamp.com/album/split-lp-with-dis-k47

Kompletní seznam věcí v distru:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
FEAR FEST opět obsadí Modrou Vopici s náloží crustu, stenchcore a syrového hardcore punku té nejlepší provenience čtvrtý květnový víkend (24. – 25. 5. 2019). Krom přátelské atmosféry, zajímavých dister a přehršle alkoholu se představí celá šestnáctka kapel z různých koutů Evropy. Bližščí info v pozávnce.
Poslední dubnový den roku 2019 spatřilo světlo světa 34 číslo xeroxovaného fanzinu, NOISE MASTER. Na 116 stranách jsou rozházeny rozhovory (DISCOMFORT OF EXISTENCE – Švýcarsko, STENCH CONSULTANTS – USA, IMPULSEALER – CZ, SLUND – Slovinsko, SCUTTER – Nepál, DOUPOV – CZ a KEWAL – Nepál), biografie kapel KLAVIUM – Trinidad a Tobago, SCHIZOID – Nikaragua, EXCIMER – Egypt a NEPAL – Argentina. V každém NOISE MASTERu nesmí chybět recenze na muziky a čtivo a také reporty z koncertů. Od -273,15Zbyni je článek s názvem 4 australské elementy (smrti). Texty kapely NEZAPOMEŇ a upoutávka na vodňanskou Festu de la Pohodu 2019. Neměnná grafická úprava č/b provedení, chaos a hluk. Zkoušej své distributory, případně piš na rabies-noise@volny.cz.
Shánějí se labely pro 3-way split kapel SUFFERING QUOTA / HERIDA PROFUNDA / PSYCHONEUROSIS. SUFFERING QUOTA jsou z Holandska a mají v zásobě dva nevydané songy z nahrávací session pro split EP s MY MINDS MINE. HERIDA PROFUNDA – Polsko/UK, dvě nevydané skladby, nahrané živě na 161 festu 2018 ve Varšavě. PSYCHONEUROSIS z Polska můžou předhodit jeden nevydaný track, cover od EXTREME NOISE TERROR a možná ještě něco navíc. V plánu je jednostranný 10“ nebo 12“ (podle času) s leptáním na druhé straně, také kazeta a pokud by se nějaký label chtěl pustit do CD, tak není problém. Máš-li dost kuráže, pojď do toho! Kontakt zde: heridaxprofunda@gmail.com.
https://sufferingquota.bandcamp.com
https://heridaprofunda.bandcamp.com
https://psychoneurosis.bandcamp.com
Právě je venku nové album “Vol.4: Take The Guff and Suffer“ kanadské crust'n'roll kapely HARD CHARGER. Deska vychází v kooperaci labelů D7i recs.,  Doomsday Machine recs., Wasted Time recs. a Emergency recs. Nahrávka by měla vyjít i na CD u PRC Music 21. června. Kompletní album k poslechu na bandcamp.
https://wastedtimerecords506.bandcamp.com/album/hard-charger-vol-4-take-the-guff-and-suffer-2
12. ročník ankety o nejlepší český vinyl pořádaný při e-zinu Vinyl Disk Musick je ve finále, její výsledky dalo dohromady 76 hlasujících, aktivních lidí ve scénách, kterou propojuje láska k vinylu. Kompletní výsledky hlasování nalezneš zde:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2018.htm
Písek je město Power Violence a Grindcore! Všichni to ví a tak se můžeš tešit na skutečnou hudební lahůdku. Z Německa k nám zavítá legendární HC/punk banda SICK TIMES. Kapela výjimečných kvalit, která jela několikrát Evropské turné a také zavítala při svém světovém turné do Austrálie a Číny. RABIES Vltavotýnské komando neskutečných hodnot , které minulí rok dobylo Nepál a zahrálo na Grind and Mosh festivalu v Káthmandu! Kapela byla několikrát navržena do síně slávy, ale bohužel jí vždy cena o milimetr unikla… LIBIDO CHALLENGE legendární kapela, která si zahrála na Woodstocku s Janis Joplin a na Ozzfestu po boku Sepultury zavítá do Píseckého Papíráku a zahraje na prknech, které znamenají ŮPLNĚ VŠECHNO jen a jen pro vás! Těším se na vás do opětovně vyprodaného Papíráku! Vstupné 100,-.
https://www.facebook.com/events/704238476661954
Španělský death/grinders HIMURA jsou zpět s jejich čtvrtým dlouhohrajícím albem "Alerta Biológica". Čtrnáct nových songů prošpikovaných blastbeaty, d-beatem,  metalovými riffy a poselstvím smrti pro lidstvo. Vyšlo v kooperaci labelů Hecatombe recs., 783 Punx, Wooaaargh, Sedation, Impure recs., Muerte matar, Grindetxe a No humano recs. Celá nahrávka k poslechu na badncamp.
https://783punx.bandcamp.com/album/alerta-biol-gica
Jeden z nejhezčích (co se týče vizuální i hudební stránky) titulů, které kdy vyšly na Phobia Records. Švédský temný d-beat / hardcore MYTERI ve stylu Tragedy / From Ashes Rise vs. řecký víceméně stylově stejný spolek PROCRASTINATE. Luxusní gatefold obal, jedna strana vinylu potištěná sítotiskem, obří A2 plakát a kompletní artwork z rukou Alexe (Fall Of Efrafa). Vyšlo v nákladu 500ks, 350 černých vinylů a 150 tmavě fialových vinylů.
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/myteri-procrastinate-split-lp
https://www.phobiarecords.net
Ve čtvrtek 02.05. v plzeňské Pohodě zahrají HOMETOWN CREW z Nizozemska, youthcrew/positive hardcore ve stylu kapel WARZONE, GORRILA BISCUITS nebo BATTERY. Dalšími pány na holení jsou HONEYWEL z Anglie, alternative grunge/soft-rock v tradici SWAIN, SPORT, CITIZEN na LA DISPUTE. Třetím do party jsou pražští BRIGHTER DAYS (hardcore, alternative, pop-punk).
https://www.facebook.com/events/585802915200502
           Novinky v distru:          

PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL – split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
BOOTLICKER - Nuclear Family MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED – Demo MC
SCYTHE - s/t MC
STAGGER - Thermobaric Blues MC
SUB-LEGALS - Bastard Beat MC
VILE SPIRIT – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one