Punk zine..!
                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

LICKSPIT - The Great Stock Market Crash MC
GORC / HAEXLER - split MC
BRÜNNER TODESMARSCH - 2012-20:20 MC
Před pár týdny vyšla reedice legendárního singlu japonských fastcore maniaků FUCK ON THE BEACH “Fastcore On The Beach“ na mini CD. Nahrávka původně vyšla v roce 1998 jako sedmipalec u neméně legendárního labelu Slap A Ham recs. Nahrávku oprášil anglický label 783punx se souhlasem kapely a labelu. Nahrávka dostala nový kabát v podobě masteru od Studio Riot a artwork, který vychází z původního vydání.
https://783punx.bandcamp.com/album/fastcore-on-the-beach
www.783punx.com
Pět let po vydání posledního čísla vychází další díl osobního hc/punk fun-zinu How Can Limo Kid Kill Your Dreams? #8. Počty jako vždy: 1 + 1 = 3 (Samuel & xJesusx & Štelca). Rozhovory, ankety, punk, kolo, desky, přátelé, komunikace. Vše dělané na koleni s maximální láskou. Proč po takové době? Protože občas nápady a jejich realizace musí uzrát. První vydání vychází v nákladu 120 ks zinu pro 120 ks citlivých duší. Formát jako obvykle A5, 84 stran, profi tisk a součástí zinu je flexi EP US kapely The Urethras (Pirates Press Records). Punx 4 punx. Mír. Objednávky na samuel.records@seznam.cz.
V pořadí druhý koncert, který letos pořádáme pod hlavičkou DIY Pilsen gigs se uskuteční ve středu 18. 8. 2021 v Plzeňském Belfastu.  Zahrají staří známí MATRAK ATTAKK (total anarchofeminist crust – Francie) původem z Belgie/Liege dovalí zašpinit ušní bubínky smrští nasranýho crustcore. S novou velkou deskou "What The Fuck Is Under The Spotlight?", cca po roce stát znovu na značkách je povinnost! Druhou bandou je domácí mladá krev z Plzně LILIxELBE, dvoučlenný power-violence, pojď okoštovat! Od 18h vege grilovačka, budou se podávat soya slices v marinádě a nějaký to pečivo k zakousnutí (za dobrovolný příspěvek) nebo si dones něco svého a poděl se s ostatními. Případný výtěžek z koncertu půjde na LIMITY JSME MY.
https://www.facebook.com/events/206174441303504
Za pár dní oficiálně vychází split LP slovenských nezbedníků SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA. Na bandcamp CONCUSSA najdeš dvě šťavnaté ochutnávky. Vydání má pod palcem Mirek Kokavec aka Ultima Ratio recs., buď ve střehu!
https://concussa.bandcamp.com/album/split-lp-w-systemic-damage
SUMMER MOSHPIT PÁRTY vol. 2 - open air festival borců z Průmyslovky, který se koná v sobotu 31. 7. 2021 na krásných zelených lukách v údolí malebné vísky Věžničky u Polné na Vysočině. Zahrají  DROM, PRŮMYSLOVÁ SMRT, ONANIZER, KRAOST, GORC, BEACH BUM, DEATH WISH KIDS, PRÜGELKNABE a MORS ULTIMA. Na místě budou párty stany, aby jste se mohli schovat před sluncem nebo popř. před deštěm, distra DIY FACTORY Brno, LIGHT UP THE DARKNESS, ŠVÁB records, stánky a bary s výborným pivem, vegan jídlo, opět bude louka pro postavení vašich stanů a přístřešků, místo na parkování, opět uvidíte DIY pódium a na něm to nejlepší z českýho hardcore, grindcore a punku a na konci se dostanete do víru tance s vyhlášenými párty drtiči DISKOTEROR SOUND SYSTÉM od 22h v Hospodě!
https://www.facebook.com/summermoshpitparty
Album “Příjezd krále…“ od ASMODEUS vychází na vinylu po 25 letech, jako černá nebo transparentní oranžová gramodeska. Žánr folk metal byl kdysi, stejně jako je dnes, na výsostní periferii kovového království, kde však jen zdánlivě nevládne. Vždyť která z metalových kapel si kdy mohla dovolit něco takového bez ztráty vlastního výrazu nebo kompletní identity? Folk metal musíte cítit, musíte umět hrát a skládat písně v pravém slova smyslu; jinak vám do posledního vyláme zuby. ASMODEUS, který před čtvrt stoletím vsadil vše na jednu středověkou kartu, je nevylámal tehdy a nevyláme ani dnes. Kapela hravě obstála před 25 roky a výrazné dílo rezonuje stejnou silou i nyní. Navíc dnes, kdy stylový téměř veletoč není ničím tak hanlivým jako tomu často bylo v 90. letech, kdy se sice v žánrech, potažmo metalu ještě hledalo a nikdo netušil, kam se budou jeho jednotlivé subžánry jak tektonické kovové desky posouvat, ale zároveň byla tato jakkoliv novátorská snaha částí ortodoxních fanoušků obecně hodnocena jako téměř zrada a volání po okamžitém vyloučení ze scény. Deska vychází v limitovaném ručně číslovaném nákladu u Magick Disk Musick. Jako bonus naleznete vedle vnitřního obalu s texty a historickými informacemi velkoformátový plakát 60 x 60 cm s reprodukcí obrazu, který byl vytvořen přímo pro majestátní titulku alba.
https://madmusickcz.bandcamp.com/album/asmodeus-p-jezd-kr-le-full-album-2020
https://www.madmusick.cz
Právě vyšlo 25. číslo BURYZONE zine. V něm najdeš na 126 stranách formátu A5 rozhovory s LIDSKÉ ZDROJE (punk/CZ/AUT), INNOXIA CORPORA (punk/hardcore), NEKOLA (alternative), KULTRA! (elektro/punk), Ben (ALIUSTERRA), KRONSTADT (blackened hardcore), NO GOD RHETORIC (grindcore), Dysphoricam Audio Productions, PIGSTY (grindcore). Dále mini-info-rozhovory s BACKFLIPING DOG (hardcore), MY OWN VOICE (hardcore/ITA), PŘÍTEL BELIAL (black metal), DESOLAT (noise rock/AUT), ABHORRENT CABARET (grindcore), POTHEAD (gore grind), EGGGORE (grindcore). Tour reporty INNOXIA CORPORA / TUMMO / CTIB tour 2017, KRONSTADT tour 2019 a G.O.R.E / HIBAKUSHA tour 2003 a samozřejmě recenze na ziny, filmy a nahrávky. V blízké době k dostání u spousty distributorů nebo osobně na festivalech Obscene Extreme (Trutnov, 16. - 18. 7. 2021), Festa De La Pohoda (Vodňany, 31. 7. 2021) a Vzdor Festu (Hostašovice, 27. – 28. 8. 2021). Nebo na níže uvedeném kontaktu za 120 Kč (+ poštovné 27 Kč).
buryzone@seznam.cz
www.bandzone.cz/fan/buryzone
Debutní velká deska od německo-francouzské čtveřice EASTWOOD je tady! V živé paměti mam jejich brutální set na Fluffu z roku 2017, kde rozsekali vše svým brutálním grindcore/power-violence okořeněným death-metalem a na téhle nahrávce to není jinak, můžeš si to ověřit na bandcamp kapely. Nahrávka vznikala na více místech mezi roky 2018-2020 a výsledkem je sedmnáct hřebíků do rakve. V kapele najdeš členy ZERBIRST a WARFUCK. Doporučeno pro fandy DISCORDANCE AXIS, SIX BREW BANTHA nebo WORMROT. Deska vyšla ve spolupráci labelů Lixivat recs. , No Time recs., Abekeit recs. a  Hackebeil recs. Kazeta v přípravě u Coxinha recs.
https://eastwoodgrind.bandcamp.com
https://youtu.be/EsPuF2Tuupk
Třetí dlouhohrající album noisového projektu UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS se jmenuje “Ost“ a obsahuje pět tracků temného drone/ambientu. Celá nahrávka k poslechu na bandcamp a na youtbe najdeš video k tracku “hüzün horns“. Vinyl vyšel v kooperaci labelů Aesthetic Death (UK), Urbsounds (SK), Grom&Lord recs. (CH), Véva recs. a Debila recs. (SLO). https://youtu.be/qq21RFMpmtI
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com/album/ost
Poté co vyšla CD verze u Selfmadegod recs. a set tří sedmipalců u Haunted Hotel recs. je na čase vydat kazetou verzi tohoto parádního 3-way grindcore splitu o kterou se postaral label 783punx. Vychází nyní jako pizza box velikosti 7“ s kompletním artworkem. Kazeta je celo-potištěná, nášivka a samolepka od každé kapely, osmi stránkový booklet a dvě samolepky 783punx, limitovaný, ručně číslovaný náklad 100ks.
https://youtu.be/OuqLgoX3D14
https://783punx.bandcamp.com/album/antigama-the-kill-noisear
https://www.783punx.com
           Novinky v distru:          

NESOUČÁST STROJE - s/t EP
LAHAR / NESOUČÁST STROJE - split MC
TERLARANG - Forbidden LP
VA - Na plné oprátky EP
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL - split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED - Demo MC
SCYTHE - s/t MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one