Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
KIAL? (Francie) - je nová d-beat raw punk nářezovka členů BAKOUNINE, USA LA TUA RABBIA zpívaná ve španělštině se zpěvákem z Kolumbie. Šest odstřelů v počtu osmi minut vychází ve 300 kusech jako debut singl se středovou dírou, poslech je možný na bandcamp. Vychází v kooperaci labelů včetně tuzemského zastoupení ABACK distribution recs. https://kialpunx.bandcamp.com
http://abackdistrorecords.blogspot.com
Zítra oficiálně vychází druhé číslo slovenského fanzinu B.I.T.CH. Hlavním tématem čísla je polský punk, rozhovory s aktivními lidmi polské scény: Robert (Refuse recs.), GOVERNMENT FLU, OHYDA, ZATRATA a česko-polskými HOW LONG?. Tour reporty SOCIETY DECLINE (SWE) a TERRORVALDE (SWE), 7MS a MASSOLA v Japonsku, MEDICATION TIME, ADACTA/ENCORE, BETON/HARD CHARGER (CAN), CONTROLLED EXISTENCE, MOBIUS, RIVIERA (FIN) a CONCUSSA koncerty z roku 2019. Dále další reporty z koncertů, biografie BOILING POINT, cestopis z Kolumbie od Johnixe, povídky, rozhovory s ADACTA, Ryno z TRIPLE CRIPPLE, ALWAYS NEVER FUN, s bubeníkem ASPHYX a SODOM a taky s Denisem zpěvákem DOOM. Nechybí recenze a dočkáme se i sloupků. Společně s druhým číslem vychází i první číslo fotozinu #FTZN, který obsahuje fotky od autora B.I.T.CH.e z československých akcích v letech 2016-2018 a bude k dostání  jako limitovaná edice v počtu 50ks společně se zinem. B.I.T.CH. #2 se rozšířil na 156 stran a #FTZN má 124 stran, obojí v černo-bílém provedení. O svůj kus piš na: BxIxTxCHxZINE@gmail.com.
Dýchání je jev, který považujeme za přirozený, avšak způsoby, jak o něj přijít, se okolo nás množí každým dnem. Právě vychází kolaborační nahrávka IL VUOTO a UGFC. Projekt vznikal dlouho – od roku 2017 až po čas karantény, jaro 2020. Kompozičně je album na pomezí atmosférického doom / ambient / drone / apocalyptic folku, ale najdeš na něm i prvky dunivého industriálu. Vychází u Sky Burial production v nákladu 49 kusů na bílé kazetě v papírové krabičce z recyklovaného papíru s přiloženou kartičkou. Digitální verze k poslechu na bandcamp.
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com/album/withoutbreathing-ugfc-il-vuoto
Na bandcampu brněnského power-violence komanda ORBAN schytáš dva jedovaté plivance do ksichtu z připravovaného split EP s CARL GUT, které má jít co nevidět do lisu.
https://orbanviolence.bandcamp.com
Koronavirus byl slabší než procedura s tiskem nového čísla NOISE MASTER fanzinu, sic trochu to trvalo. 35 číslo NOISE MASTER fanzinu je k dostani u Vašich distributorů (Raw zine distro nevyjímaje), případně na rabies-noise@volny.cz. Plných 100 stran č/b tisku. Stále xerox, chaos, žádný dodržování zkurvených pravidel. 35 číslo přináší rozhovory z celého světa napříč širokou hudební škálou. JUKAI – Chile, Luís Mosh – Brazílie, SOUND OF VIOLENCE – CZ, Chatchai Wattanachaisit – Thajsko, MULTINATIONAL CORPORATION – Pákistán, DEAD BHUTTOS – Pákistán, CHANGOZ – Paraguay, EDDIE x MURPHY – Itálie, IDIOCRACY – CZ a ERROR – Nepál. Rozhovory jsou prošpikovány reporty z akcí, biografiemi amerických GRIPPER, OUTED a libanonských BATTLAXE a tuniských FLAMES OF WRATH. Ve fanzinu se najdou recenze na hudbu, čtivo a článek nazvaným „Já, nepřátelé, přítel a duchovní štít“ z pera cyklo cestovatele Zbyni V.
Přidána nová recenze na první vinylový zářez od vyškovských HUMAN FAULT “Zjevné předurčení“, který tepe hc-punkovém rytmu, vyšlo u Aback distribution records.
Bay Area death metal/punk trio NECROT vydá svoje dlouho očekávané nové album “Mortal“ 28. srpna na Tankcrimes records. Sedm skladem zatuchlého death metalu v tradici BOLT THROWER/AUTOPSY. Na bandcamp či youtube můžeš očuchat ochutnávku v podobě hniloby “Stench Of Decay“.
https://downloads.tankcrimes.com/album/mortal
https://youtu.be/i3iaYQmJrs4
České rockové ceny Břitva, zaměřené na převážně tvrdší formy rocku, metalu, punku či hardcoru, oznamují nominace za rok 2019, které určilo 38 hlasujících z několika magazínů, fanzinů či webzinů. Konečné výsledky vyhlásí Petr Korál v neděli 31. 5. v pořadu Hard and Heavy na Radiu Beat v čase 22:00-23:00. Menší reflexe v tu chvíli již vyhlášených výsledků proběhne v úterý 2. června v novém pořadu Modeláři na Radiu Wave, který v čase 21:00-22:00 moderují Banán a Viktor Palák.
http://cenybritva.cz/britva-oznamuje-nominace-za-rok-2019
Prázdné xerografické papíry znehodnotila PREDČASNÁ VZBURA číslo 14. Reporty z koncertů MEDICATION TIME v Praze a Německu, výzvědná sonda o turné SEDEM MINÚT STRACHU po Vietnamu, Kambodži a Thajsku, cestování po Náhorním Karabachu. Převzatý rozhovor s polským labelem Nikt nic nie wie, který vyšel k příležitosti 30. výročí labelu. Dalším vyzpovídaným je hlučný Kanaďan Jeremy Othmer aka CUM SOCK. Hajzlem čísla se stal François Duvalier - dynastický diktátor z Haity. Anketa na téma křesťanství vs. ateismus a nechybí ani nějaká ta recka. O svůj kus piš na:  punkgen@gmail.com. http://www.punkgen.sk

ŽENSKÁ VZBURA
Žádný dodatek nebo příloha. Žádná minivzbura. Pěkně natvrdo. Vytištěna byla i ŽENSKÁ VZBURA aka historky z podsvětí. Nečekej nic jiného jen bulvár, kde se přítelkyně a manželky opřou do svých drahých poloviček. Objednávej na: punkgen@gmail.com.
Osm let od vydání rozlučkového alba “Bir devrin sonu“ turecké old-school grindocre kapely SAKATAT je nahrávka konečně k dispozici i na digitálních platformách. Na bandcamp navíc ke stažení s bonusovými cover songy. https://sakatatgrindcore.bandcamp.com
https://open.spotify.com/artist/5duzfBNU8QE78kAcCk3qBX
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one