Punk zine..!
                 Akce:                 

???
                 TOP 3:               

SCUMPUTER / L.O.T.I.O.N. - split LP
ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
Druhý ročník Heavy Metal Thunder festivalu proběhne v sobotu 21. března 2020 v Písku v klubu Divadlo Pod Čarou za účasti 5 heavy-metalových kapel ATLANTEAN KODEX (DE), STALLION (DE), SABIRE (AUS), SHADOW WARRIOR (POL), TENSION (DE)! Start akce je plánován na 17:00 hod. Bližší info v pozvánce.
Náklad split zinu KAWAKAMIHO RÝŽE #5 / RAW ZINE #4 je definitivně rozebrán, stalo se tak cca měsíc od jeho vydání! Velké díky všem za opětovnou podporu! Několik čísel je ještě k sehnání u dister PHR records, Magick disk musick a Totalitarianism still continues label (SK). Díky vydání zinu se podařilo uskutečnit i pár výměn, nové přírůstky viz. níže:

Novinky v distru:
LP: FATUM - Edge of the Wild, HONNÖR SS - Livande Halvmesyr, ADACTA – Circullus Viciosus EP: SVAVELDIOXID / SKELETON – split, KAOSQUAD - Institute for mental decay MC: SEE YOU IN HELL – Život ve strachu ZINY: PREDČASNÁ VZBURA #13, BURYZONE #23

Nová deska BAESTIEN - Ritual LP na cestě…

Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Kanadská crust'n'roll mašina HARD CHARGER vyplivla na youtube nové video k songu “Thrown Out To The  Dogs“, který najdeš na posledním albu "Vol.4:Take The Guff and Suffer". Video je opět z dílny Bruce Legrowa.
https://www.youtube.com/watch?v=XWxK6epf0vg
V průběhu října vyšla nová nahrávka belgických crustcore válečníkům MATRAK ATTAKK jako split LP s řeckými crusťáky DISCORDANCE v kooperaci 13 labelů. Nahrávku najdeš k poslechu na bandcamp kapely, stejně jako všechny předchozí nahrávky včetně splitů s ASCIDIE a PAKT, které vyšly v průběhu letošního roku.
https://matrakattakkcrust.bandcamp.com
Začátkem prosince vyšel 3-way split kapel PSYCHONEUROSIS, HERIDA PROFUNDA a SUFFERING QUOTA na kazetě i CD. Kazetová verze je zabalena do 7“ pizza boxu, ručně číslováno, bílá kazeta, oboustranný A3 plakát, nášivka a samolepka od každé kapely k tomu. K dostání u zúčastněných kapel a labelů WOOAAARGH, 783punx, Let The Bastards Grind, Ancient Temple Recordings, No Time records, DESTRUKTOMUZIK Label, Coyote Records. V plánu je i vinylová verze, jednostranný 12“, který by měl vyjít začátkem roku 2020.
www.783punx.bandcamp.com
Právě vychází dva nové tituly na Phobia Records. Jsou to debutní alba dvou švédských kapel. IDIOT IKON – “Existence” 12″LP, surový d-beat / punk, který můžete znát z jejich split LP s Passiv Dödshjälp a druhou deskou je SCARED EARTH – “Poisoned World” 12″LP, s ex-členy Svart Parad, Dom Där či Dissober v sestavě. Opět hrubý d-beat / punk. Zároveň od 12. 12. můžete na eshopu Phobia Records získat při objednávkách nad 1000 Kč zdarma bonusové LP či další produkty, k výběru jsou Afterlife – “s/t” LP, Suffer The Pain – “Midnight Sacrifice” LP, Förgiftad – “Bränd Generation” 7″EP s Arrogant State / Slutet split 7″EP či tašku na vinyly.
http://www.phobiarecords.net
Právě vychází nové album kultovní slovenské kapely DAVOVÁ PSYCHÓZA. Deska “Emancipácia“ je pátým řadový albem Davovky za 32 let existence. Ani přibývající věk a šediny nezměnily nic na radikálních názorech, které členové kapely vždy zastávali. “Emancipácia“ přináší jejich pohled na ekologii, migraci, nacionalismus i politiku. Desítka nových punkových skladeb pevně vychází z devadesátkového zvuku okořeněného léty zkušeností a instrumentální zručností. Album vychází na vinylu i CD u PHR Records.
www.phr.cz
www.davovapsychoza.sk
"Stres". To je název první desky kapely PROTIJED, která vychází v pátek 13. prosince na Pushteek Records. Protijed vznikl před dvěma lety jako nekompromisní straight edge hardcore projekt členů Kovadlina, Empty Hall of Fame, Gataca nebo Kruhy. A právě spojení politiky, života bez drog a bez krutosti, tvoří základní průsečík, na kterém kapela funguje, byť jsou některé texty psány i v osobnější rovině a nebojí se střílet ani do vlastních řad. Materiál na Stres byl nahraný v letech letech 2017 a 2019, vždy po 4 skladbách. S jasným hudebním, obsahovým i vizuálním apelem na stále sílící tlak ve společnosti a hudebně silně ovlivněni kapelami jako Sect, Refused nebo Left For Dead, přináší Protijed osm ostrých a přesně mířených projektilů vyrytých do drážek vinylu. Desku Protijed budete moct sehnat na minitour s Gattaca, kteří mají venku stále ještě čersté LP “Monumenty selhání“, a na křestu na pražské Sedmičce.
https://www.youtube.com/watch?v=7WEDIxtwKXo
Právě teď vychází album brněnské punkové legendy ZEMĚŽLUČ. Novinka pojmenovaná „Kolik a komu?“ je pátá řadová deska za 33 let existence Zeměžluče. Ta nikdy nepatřila ke kapelám, které vydávají nové desky jak na běžícím pásu. Kvantitu ovšem vždy vyrovnává kvalita. Zeměžluč se po letech vrátila k osvědčené tříčlenné sestavě. Za škopky se vrátil Sam jr., který se v minulosti podílel například na albu “Systém Kanibal“ a kytaru pevně drží v rukou Barmy (ex-Vzor 60). Deska vychází jak na vinylu, tak i na CD u PHR Records a v den vydání bude pokřtěna v brněnském klubu Kabinet Múz.
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/kolik-a-komu
www.zemezluc.net
www.phr.cz
9. prosince vychází poslední letošní číslo "recyklátoru" GARFWEEK. Tentokrát byly vytaženy z hlubin zapomnění rozhovory s Active Minds, Farside, The Ex, Kurwa Aparata a s Bergámem o Black Handu. Jasně nechybí tolik oblíbená "černo-rudá" rubrika, namátkou životopis M.Bakunina. Na odlehčenou něco o začátcích turismu na Šumavě, nějaká ta básnička, texty kapel, recenze fanzinů a pravidelná distro nabídka. Opět zadarmo.
www.grfrecords.estranky.cz
           Novinky v distru:          

THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
OGNEMÖT ‎- Salvation Is Ognemöt MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one