Punk zine..!
              Recenze:              

HUMAN FAULT – Zjevné předurčení LP

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

HATED YOUTH / ROACH MOTEL - split LP
UNA BESTIA INCONTROLABLE - Metamorfosi LP
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE - 4-way split MC
Holandští anarcho-punkáči Power is poison připravují nové EP, na youtube můžete omrknout promo video z nahrávání.
V pátek 23.10. proběhne v Hradci Králové koncert francouzské kapely Aussitot mort spolu s amíky Kidcrash, nory Blood command a česko-ukrajinskou formací La prosperite, začátek v devět hodin v klubu La Putika, bližší informace čerpej tu.
Během listopadu objede pražská punkrocková skupina THe Fialky střední a východní slovensko. Koncertů bude šest, vždy v pátek a v sobotu. Celá tahle sranda proběhne pod názvem Rum a kola minitour, podle jedné z písniček TF. Zajímavostí je, že kapela ve spolupráci s PHrec k těmto koncertům připravila pro své fanoušky limitovanou edici pánských triček, dámských tílek a placek (od všeho pouze 77 kusů) ty budou k dispozici jak na koncertech tak přes stránky kapely. Data a místa koncertů a další informace najdete webu kapely thefialky.cz
Pozvánka na koncert do vsetínského klubu 3 opice, 17.10. se od osmé hodiny večerní představí Už jsme doma a doprovod jim budou dělat rožnovská kapela Uštkni, bližší info v článku.
Sobotní akci v Neutralu, máme úspěšně a ve zdraví za sebou, lidí přišlo dost, takže vám všem velký dík za podporu a samozřejmě dík kapelám Fasteratu, PSM, Blu-82/b, Demöralyzér a Barrel, díky Rybičce za super fotky na který můžeš zírat tady a taky pár snímků z mýho fotoaparátu, který vyblejsk Tomy.
Pozvánka na koncert do Plzeňského klubu Neutral, 16.10. se uskuteční akce s názvem Beats n Riffs vol.2, benefit na Mládež proti rasismu. Můžete se těšit na: Gride, Svině!, PVA, The Cardiacs, Street Machine, Ethos of Nemesis, Vypíchaná fčela, SPZ 05-06, Roots riot soundsystem, Sub4s, tak přijďte v hojném počtu!
Právě vychází nový undergroundový počin – Kniha s poutavým názvem Vy jste to nevěděli?, rozhovory Radima Řezníčka s různými interprety, spešl rozhovor pro nakladatelství  Tarantino a Čert poskytla samotná legenda americké punk/HC scény Mr. Henry Rollins, fakt bezvadnej chlapík, najdeš zde dále i další zajímavé (obsáhlé) rozhovory s nezbedným bubeníkem Ádou Vitáčkem (nejen o drogách a kriminále), Leďem (ex Zóna A, Brickfield), Jirkou Bílým (ex Kurtizány z 25. avenue), moneyžerem Petrem Růžičkou a další.  Knihu můžeš objednat přímo u nakladatele ino.cert@seznam.cz za spešl cenu 190kč i s poštovným.
Na myspace německých Press gang můžeš okoštovat nový vál "Fed up with everything" z připravovaného split EP se Sniffing glue.
Nebudu chodit kolem horký kaše a radši do ní rovnou skočím, aktualizace recenzí (V.O.H. – Sen o životě, DVD – Best of fest Pod Parou 2008), zákusek taky bude, nové básně (Faradayova klec, Kráska na bílém koni, Podzimní píseň s pitomým textem), tak ať ti nespadne čelist!
Další nahrávky na Moshpit tragedy records s kterými se teď roztrhnul pytel. Můžete se těšit na dvě kanadské kapely: Mutiny nekompromisní fast/grind sypec, s kterým zažijete předčasné velikonoce, koule vám rozkope dokonale, Leper mix thrashe, ska a všeho možného, tak na co bys čekal!
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one