Punk zine..!
                 TOP 3:               

MOLOCH / GROAK - split EP
VA - Gymnasium Violence EP
ENDLESS SWARM - Imprisoned in skin LP
Pozvánka na šestý ročník Play fast or don´t, který se uskuteční, první víkend v září na letišti v Hradci Králové. Těšit se můžete na Nuclear death terror, Extinction of makind, Hellkrusher, Yäcopsae a spoustu dalších, bližší info zde.
Američtí Converge představili na svém myspace profilu nový vál (Dark horse) z připravovaného alba "Axe To Fall", které by mělo vyjít 20. října na Epitaph Records a vinyl na Deathwish.
Skate, thrash a chlast, amíci Common enemy přidali na svůj myspace třetí vál (We´re under attack) z nového alba “Living the Dream“, které vyjde jak na CD tak LP.
Možná si občas říkáte, že by to chtělo objevit nějakou novou kapelu, která by vám udělala bordel v gatích, v sekci překlady naleznete mini scene report z Ruské crust/d-beat scény, třeba vám nějaká kapela přijde k duhu a jako bonus si můžete přečíst stručnou historii ruských Distress.
Pozvánka na tour německých Solid decline, bok po boku s nimi pojedou See you in hell, zastávky jsou následující: Brno, Rožnov pod Radhoštěm, Hradec Králové a Praha, bližší info zde.
Australští Pisschrist zveřejnili na myspace nový vál (Extinction) z připravovaného splitu s japonskými Framtid, deska by měla vyjít na HG fact.
V neděli ráno po akci, kolem osmé hodiny najeli na soukromý pozemek v Chotovicích u Nového boru, kde se konal Kravín fest zloději! Než byli vyrušeni člověkem, který šel na kravín nakrmit zvěř, stačili pobrat kompletní nástrojovku kapele Paralysis, mixážní pult Behringer, kontroler na djing značky Numark a ještě jeden hliníkový stojan na kola. Kdokoli kdo by mohl pomoct, ozvěte se na: bandzone.cz/paralysis.
Aktuální info o novinkách na Gas mask, trika Lebenden toten, Rotozaza - Demos 2005-2008 CD-r, bližší info v článku.
Od 11.8. do 15.8. se uskutečí v pěti městech informační turné ohledně vyklizení squatu Milada, výstava fotek z vyklizení. Ve středu 12.8. proběhne v Truhlářské 11 workshop DIY Cyklodílna, bliřší info v článku.
Datum 25. srpna se neúprosně blíží a tak thrasheři Municipal Waste vykopávají těsně před vydáním další nukleární odpad “Divine Blasphemer“ z nového alba “Massive agressive“, k poslechu na myspace. Municipal Waste by se mimo jiné měli představit 3. září v plzeňském klubu Pod Lampou!
           Novinky v distru:          

CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP
RZ 023 VIOLENCE JUNKIE / CRY OF HUMANS - Fuck control split MC
KOSI IDINA – s/t MC
DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one