Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Přidán převzatý rozhovor s kanadskou raw punk kapelou Skeleton, která má za sebou několik nahrávek, tou nejprofláklejší je asi split LP s Besthöven, díky němuž jsem na tuhle kapelu kápnul, rozhovor převzat z Vermynoze Putrida zinu, na otázky odpovídal Dan dříve bubeník, teď už kytara a vokál...
Přidán report ze Sušického Against festivalu vol.2 , který se konal v sobotu 7.8., zahráli kapely Themptines, Liver Garnish, Svině!, Den za dnem, K.Z.O., Mortifilia, Vihar a Urin. V neděli jsem navštívil plzeňský koncert kapel The Boring a Geraniüm, oba reporty najdeš zde.
Pozvánka na tour ruské kapel The Riot Gang, která zavítá k nám do čech a to 13.8. Opava, 14.8. Praha a 22.8. Ostrava, bližší info zde.
Pozvánka na dvou denní akci (6.-7.8.) Setkání svobodných duší, zahrají kapely Papa furat la Muerte, Insania, Telefon, Rutin, Hugo ludra a Yarvar cocha, bližší info v článku.
Přidán krátký rozhovor s Japonskou sebrankou Kriegshög, která mastí syrový raw punk, pozor neplést se švédy Krigshot, převzato ze zinu Evil Minded číslo čtyři.
Evidence smrti byla minulý týden ve studiu, kde nahrála sedm nových fláků pro nové LP, které by mělo vyjít u Insane Society, na myspace můžete poslechnout dva nové vály (V propasti utrpení, zahnívající svoboda).
Přidán report z letošního Fluff festu, který proběhnul 23.-25.7. v Rokycanech, zahráli kapely jako Ramming speed, Gadget, Vitamin X, Sista sekunden, Ampere, Iron Lung a další, víc v reportu.
Vyšlo 3way split CD Ferda Cref, najdeš na něm 40 minut extrémní muziky od Teplických kapel Požadovaný Stav Mysli, NOT! a Uroboros, songy jsou k poslechu na bandzone profilech kapel, pokud chceš origo piš na mail ferdacref@seznam.cz nebo si kapelu odchytni na koncertě, cena je 120 vočí.
Anglická punková kapela Distortion UK právě vydala nové album s názvem “Verbal Weapons“, na jejich myspace můžeš poslechnout tři kusy (Anti-social, Shithead, Disorder with order).
V krásném prostředí jihočeských Vodňan se konává letní festiválek, jehož atmosféru vyjadřuje dokonce i název - Festa de la pohoda. Z malé lokální akce festival pomalu vyrostl ve slušně rozjetou akci a pravidelně přitahuje i větší jména z naší punkové scény. V roce 2008 se odehrál už desátý ročník „Festy“ a při příležitosti tohoto výročí bylo pořízeno i video, které právě vychází na DVD u Papagájova Hlasatele. 12 kapel, mezi kterými nechybí naprostá špička české punk scény a které si na videu víceméně spravedlivě rozdělily hrací čas, se hudebně pohybuje od klasického punkrocku, až k pořádně našlápnutému hardcorepunku. Nesmí se zapomenout ani na, v rámci českých punkových poměrů, naprosto profesionální zpracování videa natočeného pomocí několika kamer. Svižný střih a dodatečně zmixovaný zvuk ještě vylepšují zážitek z celé nahrávky a zaručují naprostý nedostatek nudy při sledování videa. Zkrátka zajímavá nahrávka u které si přijdou na své nejen účastníci této povedené a pohodové akce. Festy se zúčastnili a na DVD tedy najdete následující kapely: See You In Hell, Gride, Michael’s Uncle, Dezinfekce, Svině!, Ilegality, Sociální Teror, PNS, Illegal Illusion, Husa, Problem 5, Uštkni. K sehnání u PHR.
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one