Punk zine..!
              Naš Akce:            

neděle 02.09.
Plzeň - Pohoda
SECT MARK (IT), DZORNATA (SLO), VZTEKLEC

 
...bližší info časem...

        Info o koncertech:      

Metal Madness 2018

Pravěkfest VII.

THRASH NIGHTMARE vol. 6
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LUST FOR DEATH - Demons LP
DEAN DIRG - Verpisst LP
NBDY - For dog and country EP
Nedávno jsme vás informovali, že brazilští Besthöven chystají vydat live LP a kromě toho se chystá i DVD se záznamem ze tří koncertů, na youtube můžete mrknout na video, které se tam objeví, jinak kapela momantálně hledá label k vydání DVD.
Nové EP skotské trash-hardcore bandy Atomgevitter "Hiroshemo", které obsahuje pět nových zážezů a 12 stránkový booklet právě vychází na Phobia reocrds.
Právě se dokončili práce na DIY live splitu tří kapel z plzeňského okolí Barrel, Demoliton workers a Hagugag. Jedná se o živý záznam z koncertů v JAMu, 100Dolle a hospodě U Mrože, je zde celkem 24 válů. K dostání bude na koncertech za symbolickou cenu, můžete se těšit na dvě verze bookletu a 41 minut destruktivní muziky. Kdyby se náhodou našel někdo, kdo by chtěl CD poslat poštou nechť se ozve na: trojka007@seznam.cz a nějak se domluvíme.
To, že Obscene extreme festival 2009 proběhne 16.-18. července už se ví delší dobu, ale daleko čerstvější informací je ohlášená účast amerických trash punkáčů Municipal Waste! A když připočteme dříve avizované kapely jako MOB 47, M:40 nebo třeba JIG-AI je na co se těšit a určitě ještě nějaký prasárny přibudou, sledujte: obsceneextreme.cz
D-beatové komando z Brazílie Besthöven chystají nové live LP, nahrávka je z koncertu, který proběhnul 28.prosince a je k výročí 18 let kapely. Můžete se těšit na vály "Projetos Atômicos", "Rain of Death", "Disgrace and Destruction", "Life in Hell" a další, naleznete zde taky dva nevydané songy "K.I.A. (Killed in Action)" a "Drowned in Fear". Celkem to dělá 17 těžkotonážních válů, LP vyjde na americkém labelu Midnight sea records.
Když zabrousíte do článků a info najdete zde pozvánku na koncert, který proběhne 15.1. v Hradci Králové za účasti kapel Malachi (usa), Sluk a Lost generation.
Anglická punková legenda Discharge přidala na svůj myspace pár nových válů z nedávno vydaného alba "Disensitise".
V sekci články a info můžete nalistovat na článek "Zpávy z Milady", kde se dozvíte co nového v pražském squatu Milada.
Brněnští nakopávači prdelí See you in hell vyklepali z trenýrek vál "Průzkum bojem", kterej můžete naleznout na LP kompilaci "Spalte Brno na prach" a ode dneška i na jejich myspace profilu, příjemný peklo všem.
Na bandzone profilu plzeňské kapely Taras Bullba byly právě umístěny čtyři songy z připravované desky "Portraits of false authority", která vyjde na nově vzniklém labelu "Earth planet records".
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #33 zine
PROJECT DEKADENZ - D-Day Apocalypse CD
ELENS #6 zine
MAZINERIE #2 zine
MALSTRÖM #8 zine
DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split MC
FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP
ATOMCK - Every Room In Britain LP
THE MILD - Coffin Tree LP
JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one