Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
V sobotu 17.9. se v Pražském Discentru zastaví hc-punková nálož z Brazíli Agrotóxico, jediný koncert v ČR! Začátek akce v 19:00, jako doprovod Demarche a V.O.H.!
Kralupská punk-rocková kapela Družba v září letošního roku oslaví deset let působení na české punkové scéně. Skupina má na svém kontě dvě alba, několik demo nahrávek a účastí na různých kompilacích, ale hlavně stovky živých vystoupení po celé ČR i zahraničí. U příležitosti oslavy uctyhodného jubilea se 4.9.2010 Na Baráčku v Kralupech nad Vlt. uskuteční hudební odpoledne za přítomnosti kapel Do řady!, Vision days, Werglův Pjos, Urin, Krutá pravda, Třetí stupeň tortury a samozřejmě Družba. Startujeme už ve 14:00! Více na druzba.wz.cz.
Hned tři kapely, které lze směle označit za legendy českého punku se objevily na split CD vydaném v těchto dnech u Papagájova Hlasatele. Všechny tři mají své kořeny dávno v 80. letech a za dobu své existence jednoznačně dokázaly, že jejich pozice ve scéně je víc než oprávněná. A s kým, že se to tedy na CD pojmenovaném jednoduše, ale výstižně 3 v 1 setkáme? Není to nikdo jiný než Čertůf Punk, Do Řady! a Šanov 1. Kapely si pro nahrávku připravily po dvou zbrusu nových skladbách a další dvě natočily jako předělávky písniček svých kolegů zúčastněných na tomto albu. Celkem tu tak máme 12 skladeb pěkně nabroušeného punku a zároveň důkaz, že tyhle staré páky ještě zdaleka nepatří do starého železa.
Na myspace je k poslechu nový song od Brazilských pionýrů Ratos de Porao "Exercito de Zumbis".
Pozvánka na koncert anglické partičky FUK, kde hraje kytarista Chaos UK, doprovod jim budou dělat Rumuni Pavilionul 32 a Češi Leisure time. Koncert proběhne 6.9. v Královehradecké La Putice, info v článku.
Pozvánka na křest LP Thalidomide a LP Your Fucking Nightmare, který proběhne 17. září v Benešově, bližší info v článku.
Na myspace můžeš poslechnout ukázku z připravovaného alba brněnských chaos punx Mad pigs, song se jmenuje "Nejsme jako vy", nové album by mělo vyjít 1.10. a hned druhý den křest v Brně na Melodce.
Konečně je venku debutní LP žilinské punkové kapely Ilúzia s názvem “Búrka“. Najdeš na něm deset starých i nových skladeb s jedinečným mužským či ženským hlasem, to všechno zabalené v celobarevném obale. V každém bookletu je download kód, kde si můžeš desku stáhnout v audio formátu. Regulérní verze na oranžovém vinylu je k dostání za 9 €, limitovaná edice na žluto-hnědém vinylu s barevným plakátem je za 12 €. Pokud máš zájem piš na label Totalitarianism still contiues: punkgen@gmail.com.
Bizarro Masacra Violento Tortura Festa 6 se uskuteční 27.8. v Libereckém klubu Had, VŠ kolej Harcov. Den před pražskou legendární Fekál párty se zde objeví dvě skvělé kapely, které tam vystupují a trochu si zajedou až na sever! Idiot's Parade ze Slovenska netřeba představovat, zběsilý crust/grind violence s ženským zpěvem! Anaalia, objev letošní zimy! Rousínovští drtiči se již na scéně objevují nějaký ten pátek, během letošní zimy vydali nový masakrózní materiál, který doslova bere dech! Kromě pořádajících Cock Brutality sestavu doplní nadějní pražští Lewd Odium!
1.9. se ve zlínském klubu U Tetoura zastaví amíci Bloody Phoenix, kteří nedávno vydali nové album “Death To Everyone“, kapela kytaristky z Excuciating Terror drtící zběsilý crusty grindcore v old school duchu, doprovod jim budou dělat Konfident grind/hc drtička z Moravy.
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one