Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Italský špagety d-beat noise šílenci Kontatto dali volně ke stažení jejich živý záznam z koncertu v Německém Darmstadtu z minulého roku, neváhej a stahuj!
Fofäo z brazislké one man bandy Besthöven, zveřejnil na youtube, video z koncertu k výročí 18.let fungování Besthöven, která mělo vyjít na DVD.
Dánové Nuclear death terror mají nové tří písničkové EP, které vychází tenhle měsíc, podle kapely je to zatím jejich nejlepší nahrávka! Zatím se můžete pokochat předním obalem od Sickness666 a to zde. Jinak připomínám, že NDT budou hrát na letošním Play fastu!
MoshItUp & garage Distrotion vás zvou na koncerty, můžete se těšit na Captain cleanoff, Rectal butcher, Morne, Gospel of the future, The Obstacle, Loikaemie, Ilegality, Degradace, What we feel, Alamogordo, bližší info zde.
Report z desátého ročníku hardcorového FLUFF festu, který se odehrál 24. - 26. července v areálu aero klubu Rokycany, hlavními taháky byli například VICTIMS nebo RATOS DE PORAO a spousta dalších, čti víc!
Pozvánka na tour australské grind řezničiny Captain cleanoff, která se představí hned v šesti městech: Děčín, Praha, Otrokovice, Ostrava, Slavonice a Hradec králové. 15.8. se v Hradci Králové zastaví němečtí Solid decline v rámci jejich minitour, doprovod jim budou dělat See you in hell, Sicher Hate Systém a SayWhy, bližší info zde.
Brazilcům Deth from above právě vychází nové CD “Death comes“, obsahuje dvanáct válů čistokrevného D-beat punku v duchu NOISE NOT MUSIC! K digipacku je přiložen plakát 22x48 se všemi texty, foto koláž a další. Na myspace dva vály k poslechu (Lost in the insane war, Labor system).
Členy i fanoušky dlouho očekávané „celovečerní“ album Pipes and Pints je konečně na spadnutí. Kapela bude průběžně během července a srpna zavřená po různých studiích, přerušovaná jen nutnostmi zbytkového života a víkendovým hraním po letních akcích a festivalech. Nahrávání a mixu se zhostil Tomáš Koulič, který už významně zatahal i za nitky výsledku Ep 2008 a jeho nadšení pro zvuk i práci na nahrávkách je neutuchající. Pořádnou dávkou šampusu nebo jiného nechutného nápoje by měl debut dostat na pamětnou koncem října.
Americké kapele Krum bums, právě vychází nové EP “Same old story“, na jejich myspace můžete poslechnout jeden novej vál, ale je to takovej čajíček, od téhle kapely mám radši rychlejší věci s uštěkaným vokálem.
Na webu Moshpit tragedy records můžete stáhnout novej matroš norské crust-grind kapely Livstid ze splitu s Passiv Dödshjälpod. Livstid se před pár dny představili na Obscenu, takže jestli se ti líbili neváhej!
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one