Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Další várka čtiva na váš monitor, tři nové básně (Veselé čekání na smrt, Starouš, Láska v Pytli), dále pak povídka Černoška.
Na youtube můžete skouknout nový klip od amerických thrashers Municipal Waste k válu "Wrong answer", který je z nového alba "Massive agrresive", které nedávno spatřilo světlo světa.
Na Moshpit tragedy records můžete stáhnout debutní tří skladbové EP kanadských crusterů Contagium, kapela hraje temný crust a jejich začátek se datuje k roku 2008, jejich debut by měl být zanedlouho následován dlouho hrající deskou.
Pozvánka na koncert do Zlínského klubu U Tetoura, který je naplánován na pondělí 31.8., zahrají amíci Morne – těžkotonážní neurotická hardcore surovost se členy Filth Of Mankind, Disrupt / Grief, doprovod jim budou dělat češi Gospel of the future - stoner, sabbath, metal nářez na Epidemie records
Mailem mi přišla nějaká ta poezie a tak otvíráme novou rubriku se stejným názvem, kde momentálně nalezneš tři básně, kterými přispěl Mike DeLongpre, takže výzva pro všechny, kteří by chtěli přispět svou trochou do mlýna, pište, posílejte, dveře jsou stále otevřené! Také přibyla nová povídka Už delší dobu tloustnu od stejného autora.
28. a 29. srpna se bude konat již sedmý Punx piknik, tentokrát v Řečanech nad Labem. Zahrají kapely Telefon, Eye for an eye, Audre, V.O.H., Ruce po obrně, P:N:S, Vakl, Crazy Cash, Uštkni, Innoxia Corpora, SayWhy?. Můžete se těšit i na doprovodný program: hororový stan, punková loterie, ping-pong, horolezecké srandy, fotbálek, promítání dokumentů a další, bližší info na marast.bloguje.com.
Na webu Slovenské skate/thrash bandy Boiling point můžete stáhnout jejich nové sedmi skladbové demo "Thrash the railroads", parádní old-school náser, songy maximálně do minuty, vřele doporučuji!
Písečtí thrasheři Lahar nahodili na myspace tři nové pecky (Odpad, Brak, Vláda biče) ze splitu ze Stolen lives, který nedávno vyšel u Insane society a Phobia records.
Angličtí anarcho-punkáči Burnt Cross přidali na myspace titulní vál “In nature we trust“ ze stejnojmenného čtyř písničkového vinylu, který vyšel letos v červnu.
Rychle, rychle jinak to nejde! tak zní název akce, která vychází z naší kuchyně a uskuteční se v sobotu 10.10.09 v Plzeňském klubu Neutral, zahrají Fasteratu, Blu - 82/b, Požadovaný stav mysli, Demörlyzér a Barrel, bližší info zde.
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one