Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Pražáci P:N:S, kteří v průběhu roku oznámili svůj zánik naplánovali ještě jeden poslední koncert na rozlučku, který proběhne 4. února na pražské sedmičce. Playlist by se měl skládat z alba “Poslední odpočet“ a songů ze sedmipalce, na bicí bude hostovat Jeník z Burning steps. Spolu s penisy zahrají Mad pigs, Climax a Intruderss.
Na Moshpit tragedy records můžete stáhnout v krátké době další nahrávku. Jedná se o první album kanadské kapely The Posers z roku 2000, kde se o zpěv stará Rayny Forster (zakladatel Moshpit tragedy rec, taktéž aktivní v kapele Hulluus). Na albu "Anti-Christian Animosity"najdete 19 zářezů poctivého kanadského punku, který vám nedá vydechnout, součástí je i kompletní booklet.
Po delší době nějaký nový fotky ve fotogalerii, díky Ondrovi (Dead heroes) můžete mrknout na fotky Muncipal Waste z koncertu v Bristolu 13.12., klikni sem.
Na Moshpit tragedy records můžete stáhnout debutní album belgické crust punk bandy Link s ženským vokálem. Album bylo nahráno koncem roku 2008 a vyšlo jako limitovaný promo disk k jejich tour v roce 2009, album obsahuje osm temných válů, kapela funguje už od rok 1998.
Pozvánka na předvánoční řezničinu do libereckého Hada, zahrají Opitz, Gutalax, Smashing dumplings, Cock brutality, bližší info v článku.
19.2. přijede do Vysokého Mýta pirátské trio z Brazílie rozbalit svůj metla/punk kolovrátek, jmenovitě Whipstriker, Atomic road a Iron first společnost jim budou dělat nová slovenská kapela Únikový wýchod, info v článku.
Nový videoklip ostravské metal/grind brusky Rubufaso Mukufo k songu “Hypertrophied“ můžeš omrknout tady.
Pipes and Pints natočili další videoklip, tentokrát k válu “Different way“, jako poděkování všem, kteří jsou nějak aktivní v alternativní scéně, počínaje chozením na koncerty, hraním v kapelách, psaním, vytvářením prostoru pro setkávání se s ostatními a pořádáním megalomanských akcích zdaleka nekonče. Ke zhlédnutí zde.
Vychází dvanácté číslo brněnského newsletteru Network of friends, v papírové podobě k dostání na Killed by Brno, v pdf formátu ke stažení zde.
Zemina. Smíření se zkázou. Stav, kdy nenávist byla minulostí a střepy v ulicích jsou vzpomínkou na touhu po pokroku. Meluzína ve dveřích a v koutě Matka se zkušeností v očích a mrtvými ratolestmi v klíně. První velká deska pražských Mother vychází 12.12. na Insane Society records. Prvně k dostání tuto sobotu na brněnském Killed By Brno festivalu a objednávat můžete také již nyní v  Insane Society shopu
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one