Punk zine..!
                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

       Pozvánky na akce:       

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

WEEKEND NACHOS - Unforgivable LP
SPAZZ - La Revancha MC
THE REPOS - Live Munitions LP
V nejbližších dnech vyjde očekávaná dlouhohrající deska jedné z nejrychlejších českých kapel Lycanthrophy, na vydání se podíleli různé evropské labely včetně českého Insane Society. Těšte se na dvacet úderů holí extrémního hc/grind/fastcore se zběsilým ženským vokálem. Další lahůdkou u Insane je vydání dema Evidence smrti na LP, které se dočkalo nového masteringu a prvně by mělo být k sehnání 12.11. insanesociety.net
Pozvánka na metal večírek do Hradce Králové, který proběhne 27. října v La Putice za účasti českých kapel Smashed face, Duobetic Homunkulus, Draco Hypnalis a Mordutua, info v článku.
U amerického labelu 625 a  německého Crucificados Pelo Sistema vychází samostatné LP polských grinders Suffering mind, limitovaná 500 kusová edice je k dostání i na bílém vinylu. Pokud máš rád Insect Warfare nebo Magrudergrind tak by sis to neměl nechat ujít!
U Peaceville records chystají znovu vydat páté album norských metalistů Darkthrone - “Panzerfaust“, album původně vyšlo v roce 1995 u Moonfog Prodcutions. Datum vydání je stanoven na 25. října a LP press by měl čítat 2000 kusů.
Punk Floid ze Zábřeha připravili po 3 letech čekání nové album. Už ochutnávka pro nedočkavé v podobě split CD s kapelou Houba z letošního jara jasně ukázala, že Punk Floidi jsou ve formě a připraveni opět pořádně zčeřit vody bahnitého punkrockového rybníka. Bubnující zpěvák – zpívající bubeník je již dávno minulostí a leader kapely je teď frontmanem na plný úvazek, což se pozitivně projevilo na celkovém projevu desky. Album s lakonickým názvem “Underground” tohle očekávání naštěstí bezezbytku potvrdilo a určitě bude ještě dlouho vytvářet na hladině kruhy, které budou pomalu ale jistě nahlodávat stabilitu zdánlivě pevných hrází. 12 songů vyzrálého a kvalitního punkrocku zkrátka jistě nenechá na pochybách, že Punk Floid už definitivně patří na špici české punkrockové scény. Vše navíc podtrhuje naprosto šílené provedení grafiky v luxusním digipackovém balení. Deska vyšla 5.10 u Papagájova Hlasatele a první ukázku si můžete poslechnout na bandzone kapely.

Pozvánka na veggie dny v Jihlavě, 21.10. a 28.10. proběhne promítání dokumentů a diskuze, vstup zdarma, místem konání je jihlavský klub Vrakbar, bližší info na plakátu. Je to součást celo republikové akce Veggie Měsíc (veggiemesic.net), koukni na stránky, tam se dozvíš víc (třeba i o tom, jestli je veggie měsíc i v tvým mestě).

Přidán report ze sobotního koncertu v Brněnské Melodce, kde se uskutečnil koncert k příležitosti deseti let kapely Mad Pigs, kteří zde zároveň křtili nové CD. Kromě nich zahráli Evacuate ze států, See you in hell, Risposta a Rotten Brats.
Půl roku po vydání dala Milevská fast/hc kapela Rotten Brats volně ke stažení svoje první cd s názvem “Victims under the shade of the krucifix“, 7 tracků, necelých 11min. Na link se dostanete přes bandzone kapely.
Přidán rozhovor s Kladenskou kapelou Kohoutek, která drhne mix od grindu přes metal po crust/punk, na otázky odpovídal basák Máša. Přijde mi, že tahle kapela jak tak trochu opomíjená byť jejich zvuk je dle mě dosti originální, takže buďte ve střehu! Na bandzone jsou ke stažení songy ze split EP s Jonestown a ze split CD s Blu-82/b a PSM, rozhovor najdeš zde.
Sen se stal skutečností, realita snem. Po čtyřech letech práce je nová deska Thalidomide na světe. Deska vychází za spolupráce Papagájův Hlasatel Records / Rapidas Grabaciones a můžete se těšit na krásnej žlutej průhlednej vinyl s červenýma flekama, zkrátka kus pořádného plastu, který bude ozdobou každé sbírky. 16 tracků s výborným zvukem Vás rozdrtí svým energickým a chytlavým hardcore-punkem, který se inspiruje u starých amerických klasiků stylu. Nechybí ani monstrózní booklet, obsahující všechny texty a potřebné informace, ale i zajímavé koláže. Těm, kteří snad ještě nepodlehli kráse vinylových nahrávek je určen  MP3 kupon, který najdete v každé desce Vám umožní stáhnout si balík jedniček a nul, hudbu, obal i texty.
           Novinky v distru:          

NESOUČÁST STROJE - s/t EP
LAHAR / NESOUČÁST STROJE - split MC
TERLARANG - Forbidden LP
VA - Na plné oprátky EP
PAUCITIES / CHULO - split EP
INSOMNIA ISTERICA / GROSSEL - split EP
BLOOD LOSS - Demo MC
FUGA  - Sin Frontera Sin Nación MC
HEX CYSTS - Demo MC
PLASMA - s/t MC
RAW BREED - Demo MC
SCYTHE - s/t MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one