Punk zine..!
              Naš Akce:            

neděle 02.09.
Plzeň - Pohoda
SECT MARK (IT), DZORNATA (SLO), VZTEKLEC

 
...bližší info časem...

        Info o koncertech:      

Metal Madness 2018

Pravěkfest VII.

THRASH NIGHTMARE vol. 6
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LUST FOR DEATH - Demons LP
DEAN DIRG - Verpisst LP
NBDY - For dog and country EP
Pozvánka na koncert Dánských Obstacles, kde můžete naleznout členy Children Of Fall, doprovod jim buodu dělat češi The Mood, bližší info v článku.
Hned dvě pěkné ostré punkové kapely se objeví na společném koncertě 14.září v Brně. Po hlavičkou Papagájova Hlasatele v klubu Vegalite vystoupí kultovní holandská punk as fuck kapela FLEAS AND LICE. Fleas and Lice nepatří k žádným nováčkům, pódia okupují už od roku 1993 a za tu dobu si vysloužili postavení jedné z nejoblíbenějších holandských kapel, vydali nespočet singlů a desek. Po jejich boku se na brněnském koncertě představí americká banda DOOMSDAY HOUR, která drtí pěkně nabroušený crust/punk. Začátek akce byl stanoven na 21.00, bližší info najdeš na stránkách klubu vegalite.cz nebo přes phr.cz.
Pozvánka na dva koncerty do Rýmařova, představí se dvě litevské kapely, new school hardcore Spengimas a oi/punk v podání Toro Bravo, doprovod budou dělat české kapely, bližší info v článku.
21. listopadu se uskuteční v Prostějovském klubu Apollo 13 akce s názvem The Horror of Party Beach, začátek v 19:00 a vstup 99 kaček, zahrají Disney (crust´n´roll, Ostrava), Demarche (punk as fuck, Praha), Korubo (temný raw crust punk, Brno), Risposta (HC crust, Přísnotice), Kriminalita (hardcore punk metal, Uničovsko.
Nového hávu se dočkal web Insane society records, součástí stránek je i e-shop, takže na co bys čekal, jdi na čumendu!
Na poslední chvíli proběhly organizační změny ohledně Play fastu, protože bude souběžně probíhat letecká show, tak se chystají jisté dopravní uzavírky, čtěte pozorně, článek aktualizován!
Zdravím lidi, hledám člověka ochotného uspořádat koncert litevské kapele Spengimas (myspace.com/tyluspengimas), hrající new school hardcore s prvky metalcore 11. října 2009. Vím, je to neděle, ale někde ve větším městě by to nemusel být až takový problém. Kluci chtějí jídlo, pití a prostor kde by mohli složit hlavu, popřípadě i nějakej ten drobák za cestu. Jedou evropský turné a chybí jim pár koncertů, tak se jim snažím pomoci. Pokud by jste měl někdo zájem kontaktujte přímo Andriuse z PASIDARYK PATS Records, on to má na starost - pasidarykpatsrecords@gmail.com . Budou vděčni za jakoukoliv pomoc! Dík, Hasič
Další várka čtiva na váš monitor, tři nové básně (Veselé čekání na smrt, Starouš, Láska v Pytli), dále pak povídka Černoška.
Na youtube můžete skouknout nový klip od amerických thrashers Municipal Waste k válu "Wrong answer", který je z nového alba "Massive agrresive", které nedávno spatřilo světlo světa.
Na Moshpit tragedy records můžete stáhnout debutní tří skladbové EP kanadských crusterů Contagium, kapela hraje temný crust a jejich začátek se datuje k roku 2008, jejich debut by měl být zanedlouho následován dlouho hrající deskou.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #33 zine
PROJECT DEKADENZ - D-Day Apocalypse CD
ELENS #6 zine
MAZINERIE #2 zine
MALSTRÖM #8 zine
DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split MC
FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP
ATOMCK - Every Room In Britain LP
THE MILD - Coffin Tree LP
JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one