Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Chystá se osmé číslo Chyba zinu, mělo by být venku do letošního Fluffu. Pokud máš zájem se na něm nějak podílet: článek, sloupek, kecy, blbosti, reklama na vaše aktivity, komixy, lyrika, fotky, obrázky, zkušenosti, návody, nápady… je to na tobě. Jen tu není místo pro recenze a reporty, páč je to nuda :). V případě zájmu piš na: chyba@riseup.net
Pozvánka na tradiční fesťák extrémní muziky Obscene Extreme 2011, který proběhne 7.-9. července v Trutnově, info v článku.
Současnou situaci v médiích a hudbě zvláště si vzala na mušku brněnská provokatérská sebranka Insania. Jejich nový videoklip "Pověsíme celebrity!“ je jedovatou parodií za hranicí dobrého vkusu, ale sami autoři jej vytvořili v přesvědčení, že korektně vyslovované názory dnes už prakticky nejsou slyšet. Nový klip ke shlédnutí zde.
Pozvánka na další ročník sympatického festiválku Magick musick 2011, který proběhne 18. června v Čeremné u Sušice, info v článku.
Další upevnění nesvaté aliance Brno-Skřivany! Zbrusu nové album Evidence Smrti pokračuje cestou, kterou nastolilo již demo z roku 2008 (LP na Insane Society) - z každé skladby je ovšem cítit velký posun kapely. Od intra - připomínajícího Junkersy, hlídkující nad východní frontou - až po poslední tóny kytar je album prošpikováno nápady, které z Evidence Smrti dělají jednu z nejoriginálnějších kapel české crust scény a doufejme její další exportní artikl! Určeno pro fanoušky klasického d-beat / crustu (např. Bombraid), old-school metalu ve stylu Debustrol atd, ale hlavně pro fanoušky všech kapel, které nestojí na místě a jejichž hudba je víc než jen kopírování 15 let starých vzorů. LP všlo u Insane society.
Po roce existence se kapela The Unholy Preachers vydala do studia nahrát svoje první oficiální album. Na desce zazní celkem deset písní, mezi nimiž nebudou chybět ani skladby z již zveřejněného dema (volně ke stažení na bandzone profilu) a cover od kapely Black Flag, kterým Unholy Preachers obvykle zakončují svoje živé koncerty. Fanoušci se tak mohou těšit na hity jako: Troublemakers, Bitch From Munich, Captain Ready Soul, Lost My Mace a další… Nová deska je nahrávána právě v těchto dnech ve známém studiu Svárov a podílet se na ní bude také Tomáš Koula, který má na kontě již velikou spoustu úspěšných desek českých kapel (Prague Conspiracy, Pipes and Pints, Queens of Everything…).
Květnové novinky z Hluboké orby, repress SYIH - "Útok" LP, koncerty SYIH a info o protestfestu v Brně, info v článku.
Sháníme člověka, který by měl to nadšení s námi trávit čas ve zkušebně, v  okolí Nového Boru, poté snad i vyjet na nějaký koncert, a který už má  nějaké zkušenosti s hrou na bicí nástroje a nástrojem disponuje. Hudebně  se současný projekt pohybuje někde na pomezí hard core, doom metalu, punku, švédského melo death metalu, s  prvky sludge a hodně vzdáleně crustu. Četnost zkoušek a další  záležitosti jsou otázkou domluvy. V případě zájmu prosím kontaktujte na: samochotijo@email.cz
Představovat nějak blíže kapelu Už jsme doma je asi zhola zbytečné. Ta se za léta hraní zaslouženě může nazývat nejlepší českou alternativně punkovou kapelou. Jejich unikátní spojení tvrdé, ale dokonale propracované a precizně zahrané hudby s básnickými texty z pera Mirka Wanka jí získalo oddané fanoušky nejen u nás, ale i po celém světě. V roce 1999 natočila kapela své 5. řadové album Uši. Devět písniček splňujících výše uvedené charakteristiky společně tvoří jedno z nejlepších alb kapely. Navíc jde o poslední studiovou nahrávku, na které se podílel i saxofonista Jindra Dolanský. Zajímavostí také je, že o zvuk nahrávky se postaral Daniel Rathbun, který pracoval i na albech takových kapel jako Tragedy, His Hero Is Gone nebo Damad. Jedno desce k dokonalosti ovšem prozatím chybělo, a to sice vinylový formát. Toho se album dočkalo právě teď a to zásluhou polského vydavatelství Nikt Nic Nie Wie. Velký formát vinylové desky navíc dává vyniknout nejen skvělému hudebnímu obsahu, ale také propracované grafické stránce ze štětce Martina Velíška. O českou distribuci alba se stará Papagájův Hlasatel v jehož režii brzo vyjde také vinylová verze Jeskyně - zatím posledního alba od UJD.
Pokud si ještě nezabrousil na tenhle youtube kanál: youtube.com/user/161ismorethan88 , tak to honem naprav! Najdeš tam spoustu videí z koncertů, jak české tak zahraniční kapely, nejaktuálnější je záznam z koncertu Tragedy na Točníku. Videa rychle přibývají, prozatím můžeš omrknout tyhle bandy: Libera in Casua, Adacta, P:N:S, Dick Tracy, Atomic Roar, Whipstriker, Gride, Lahar, Sheeva yoga, SYIH, Evidence smrti, Propaganda, Jonestown, Rapsod, Glom da, Dispirate.
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one