Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Pozvánka na koncert legendárních Wehrmacht, totální fast thrash prasec, který bude možno slyšet na živo v Praze-Klánovicích 18.11., o doprovod se postarají Radiolokátor a Exorcizphobia, info zde.
Pipes and Pints natočili nový klip k jednomu z jejich nejstarších válů “Different Way“, předpremiéra proběhne v baru Sbohemrozume 22.9. od 20:00, premiéra 29.9. na Óčku v 17:00.
Přidáno pár nových recenzí, ze stáje Insane society jsou to hřebci Excruciating terror, SYIH, Contrast Attitude, Mother a klisny od PHR split CD 3v1 (Čertůf punk, Do Řady!, Šanov 1), DVD z Festa de la Pohoda 2008. Kdo hledá najde... nebo klikne sem.
Koncert pod hlavičkou United Crusties, kde zahrají Japonci AGE, Italové GUIDA, Slováci ČAD a za Čechy budou kopat Evidence smrti, Lycantrophy, Hiroshima Nightmare to vše 12.11. v Brněnském Yachtu, info zde.
Pozvánka na druhé pokračování akce s názvem Hard burger, která se uskuteční v Litomyšli 2.10. za účasti kapel Hospital Horror, Roz2ka Na3.5 Jacka, 6MAS, Škoda 120, Pavilon 9, info v článku.
Vychází třetí díl kompilace Posloucháte jižní Čechy tentokráte za účasti mladých a nadějných kapel tohoto regionu. Celý náklad vyšel na čirém vinylu a album jako vždy koordinoval známý jihočeský bard Šakal (Rabies, Noise Master zine). Na ploše 40 minut můžete slyšet: B.T.C.W. (thrash-hardcore-death), S.U.S.U! (south hardcore butchers), BYT (new school grindcore), Hiroshima Nightmare (dark/crust hardcore), Liver Garnish (fast violence hardcore), Katarakta (d-beat hell), Ünfarkt (short hardcore), Resort (grind/crust mayhem), Rotten Brats (fast finland hardcore), K.Z.O. ( raw punk as fuck), Flaška Visočiny (classic punk), k sehnání třeba u PHR.
Ve dnech 26. až 30.8. navštívili Lahar studio Hellsound a nahráli nový materiál, který by měl vyjít na Doomentia records, na myspace hrubá ukázka, thrash or die!
Pozvánka na dva koncerty Španělů Hongo, kteří zahrají 23.9. v Hradci Králové a 24.9. v Novém Boru, doprovod jim budou dělat Samochotijo a v Boru navíc BLU-82/b, bližší ino zde.
Na stránkách See you in hell je ke shlédnutí masivní fotogalerie z nedávného japonského turné. Těšit se můžete na brněnský koncert 12.11., zahrají Japonci AGE a taliáni GUIDA + 4 další kapely, datum letošního Killed by Brno byl stanoven na 11.12.
Amíci Dresden (ex Wartorn, Despite Words That Burn) plácnuli na myspace song “God has no mercy“, který se nachází jak na stejnojmenném EP tak na LP “Final hour“, crustcore jak noha.
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one