Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Vyšlo 3way split CD Ferda Cref, najdeš na něm 40 minut extrémní muziky od Teplických kapel Požadovaný Stav Mysli, NOT! a Uroboros, songy jsou k poslechu na bandzone profilech kapel, pokud chceš origo piš na mail ferdacref@seznam.cz nebo si kapelu odchytni na koncertě, cena je 120 vočí.
Anglická punková kapela Distortion UK právě vydala nové album s názvem “Verbal Weapons“, na jejich myspace můžeš poslechnout tři kusy (Anti-social, Shithead, Disorder with order).
V krásném prostředí jihočeských Vodňan se konává letní festiválek, jehož atmosféru vyjadřuje dokonce i název - Festa de la pohoda. Z malé lokální akce festival pomalu vyrostl ve slušně rozjetou akci a pravidelně přitahuje i větší jména z naší punkové scény. V roce 2008 se odehrál už desátý ročník „Festy“ a při příležitosti tohoto výročí bylo pořízeno i video, které právě vychází na DVD u Papagájova Hlasatele. 12 kapel, mezi kterými nechybí naprostá špička české punk scény a které si na videu víceméně spravedlivě rozdělily hrací čas, se hudebně pohybuje od klasického punkrocku, až k pořádně našlápnutému hardcorepunku. Nesmí se zapomenout ani na, v rámci českých punkových poměrů, naprosto profesionální zpracování videa natočeného pomocí několika kamer. Svižný střih a dodatečně zmixovaný zvuk ještě vylepšují zážitek z celé nahrávky a zaručují naprostý nedostatek nudy při sledování videa. Zkrátka zajímavá nahrávka u které si přijdou na své nejen účastníci této povedené a pohodové akce. Festy se zúčastnili a na DVD tedy najdete následující kapely: See You In Hell, Gride, Michael’s Uncle, Dezinfekce, Svině!, Ilegality, Sociální Teror, PNS, Illegal Illusion, Husa, Problem 5, Uštkni. K sehnání u PHR.
Skupina První hoře pracuje na novém albu, které by mělo vyjít ještě do konce tohoto roku. Natáčení probíhá ve studiích Entlaab a Biotech producenta Ecsona Waldese. Nové album má obsahovat devět skladeb spíše přímočařejšího a punkově špinavějšího ražení, ale nebudou chybět ani obvyklé elektronické vsuvky a dvě baladické kompozice, stejně jako zapojení zajímavých hostů. Texty všech skladeb zůstanou i nadále v češtině a vzešly z dílny Milana Urzy. Vydání nového alba podpoří První Hoře jarním turné po českých klubech, během nějž nabídne fanouškům nejen novou desku za speciální cenu, ale také balíček všech dosud vydaných alb, nová trička, knihy a další zajímavé věci.
13.8. zahrají dánští The Obstacles v Hradci Králové (La Putika). Math-core v instrumentální verzi v podobě čtveřice z Kodaně. Za sebou mají krom mnoha turné a několika nahrávek i split 7“ s u nás velice známými Auxes. Tentokrát přijíždějí propagovat nové album a my můžeme čekat na hodně intenzivní zážitek. Nejen po hudební, ale i po vizuální stránce. V kapele úřadují též členové Children Of Fall. Jako support vystoupí poměrně nová emo post hardcore kapela z Východních Čech – Your Last Breath, ideální volba pro fanoušky At The Drive In, Envy nebo Lack.
Tak jsem strávil nějaký ten den na chalupě a přišel na jiné myšlenky, vytrhnut z každodenního městského shonu a sepsal to na papír. Pavučina z mých myšlenkových toků spletených do jednoho velkého chuchvalce. Povídku, úvahu nebo jak to nazvat najdeš zde, nese název Ševel v hlavě.
Červencové novinky z Hluboké orby, info o splitu SYIH a Contrast Attitude, kazeta SYIH u Black Thrash Records, příprava Hluboké orby č.28 plus připravované koncerty SYIH, bližší info zde.
Češi jezdí na dovolenou do Řecka k moři, Slavebreed pro změnu jezdí každé léto do klubů a na fesťáky do Česka, 27.7. zahrají Slavebreed v Ostravské Bogotě o předvoj se postarají domácí Kulma!
Pozvánka na české tour belgické metalové kapely CoRPus, které proběhne od 15. do 17. srpna v Brně, Šumperku a Hradci králové, bližší info v článku.
Od neděle běží nový web hudby Plzeňského kraje. Cílem je lepší grafika a přehlednost, samozřejmostí jsou kompletní přehledy koncertů či festivalů v plzeňském kraji včetně plakátů na všemožné koncerty a také spousty odkazů na kapely a hrací místa. Pokud pořádáte koncert klidně posílejte plakáty a informace s tím související, nová adresa: plzenskahudba.hu.cz
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one