Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Columns je čtyřčlenná death metal/grindcore kapela z Charlotte, Severní Carolina. Na albu "Just Another Species" najdeš sedm válů grind/thrasha/death metalu. Nahrávku můžeš stáhnout na Moshpit tragedy records.
Přidány tři nové recenze: na nové album Zeměžluč - Hledání, slovenská vřava v podání ČAD - Ťažký kov a na fanzin Go and kill #3.
Folk-punkeři The Real McKenzies se představí 19.1. v Ostravském klubu Barrák, doprovod jim budou dělat The Neunikneš a Retro Jokers, bližší info v článku.
Bristol, Anglie. Jaká může být lepší adresa pro punkové kapely? Když v té kapele navíc hraje Gabba, který předtím šéfoval Chaos UK je jasné, kterým směrem se budeme ubírat. Nová Gabbova kapela FUK už za sebou má nahrávky převážně na japonských labelech, několik turné tamtéž a právě teď vychází její nová deska. Album „New Wave of British Punk Rock“ vychází jen na vinylu a to pod hlavičkou dvou českých vydavatelství – PHR Records a Cultburger Records. 13 nových písniček s délkou jen o málo přesahující jednu minutu připomíná sršní roj v zapnuté pračce. Zkrátka neučesaný, dřevní crust/punk nářez. Hudební teror pro otrlé, přitom plný skvělých hudebních nápadů s texty pohybujícími se mezi vážnými tématy i parodií. FUK mají nakročeno hodně vysoko a nová deska jejich cestu dláždí pěkně osekanými kameny. ASBO kids attack!
Chystá se nové číslo (9) CHYBA  zinu, jestli máš něco, co by si chtěl zvěčnit na papíře, piš na: chyba@riseup.net, komix, obrázky, fotky, úvahy, články, sloupky, nebo i něco neobvyklého. Jen neposílej recenze, tour reporty a rozhovory. Pro inspiraci mrkni na starší čísla: chyba.a-punk.cz/press.
Po pilotním představení ve fanzinu Hlasatel, se nová deska prachatických Ucházím prodírá na světlo světa i ve své regulérní podobě, jak na omezeném počtu CD, tak i ve vinylové verzi (ta obsahuje oproti CD dvě další skladby). Obě varianty jsou doplněny o literární přílohu, které se zhostili dvě čtvrtiny kapely, Bodza a Paaya. "Marnostroj" je bezpochyby nejdospělejší deska, kterou kapela natočila a zároveň je asi i nejtemnější. Nahrávka vychází u PHR Records, a seženete ji na webu phr.cz nebo u obvyklých distributorů.
S velkým zpožděním vychází předkrm k připravovanému novému číslu asi už jediného xeroxového zinu na Slovensku, a to Srbská vzbura #3.14. Na 24 stránkách recyklované A5 se seznámíš s touto turisticky hojně vyhledávanou destinací: scene report, nějaké texty, článek o srbských koncentračních táborech, cestopis ILÚZIE & DÁŠI FON FĽAŠI po Srbsku a Rumunsku, rozhovory s aktivními lidmi ze Srbska, Puljp stonerizer fest a profil vydavatelství PMK records. Pokud máš zájem napiš si o svoje číslo: punkgen@gmail.com!
Kapela Pipes and Pints, která v letošním roce přerušila svoji činnost, se po pauze vrací ke koncertování. Na oslavu svého návratu připravila koncert na 2. února v Lucerna Music Baru. Následně kapela vyrazí na Mighty Božkov Tour po českých zimních střediscích. Pipes and Pints  se v únoru vrátí k živému hraní po několika měsíční pauze: „Po dlouhém zvažování jsme se domluvili, že nebudeme zahazovat to, čeho jsme společně dosáhli. Rozhodli jsme se i nadále pokračovat v původní sestavě“, komentuje situaci Vojta, který obstarává vokály a hru na dudy, pro kapelu typickou. 
Za podzimního marastu jsme s naší kapelou Barrel odjeli pár koncertů, které šli v rychlém sledu za sebou, tady je krátké poohlédnutí, hráli jsme po boku kapel: Brat pack (NL), Themptiness, Crucial section (JAP), See you in hell, Fear of extinction, Svině!, S.U.S.U., Risposta, SayWhy?, Gattaca, Krüger, Cruel face of life, Rabies, B.T.C.W., Pressboil, Shitburger, Demöralyzér, Palahniuk. K přečtení zde.
Částečně utajená, rozhodně ne horkou jehlou šitá, přesto všemi fanoušky očekávaná a vyhlížená. Je to tak, právě vychází žhavá hudební novinka obecně populární, nejlepší a všemi uznávané pražské punkové skupiny V.T.Marvin! Kdo snad Marvíny nezná, ten ať si prdel políbí, ti ostatní vědí, že mohou očekávat porci kvalitních punkových popěvků. Třináct skladeb bylo opatřeno nezaměnitelnými texty ze života, jako třeba „Gottodlak“, „Prodáváme vozidlo Trabant 601“ nebo hitovka „Není to rebel“, ty přednáší s citem a umem navrátivší se ztracený syn Kuláč (ex-Akutní Otrava, PS). Celá tato památná, stříbrná a kulatá CD deska vychází u venkovského, leč dobrým vkusem disponujícího PHR records!
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one