Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Jonestown se dočkali velkého vinylu! Nahrávka pochází z r. 2010 z Professional Sound Studia pod taktovkou mocného Kuřete. Hrubý crustcore alá staré nahrávky Wolfpack nebo Skitsystem. Kladno útočí! Druhou stranu okupují znamý slovenští crusteři Adacta. Pro ně je to vůbec poprvé účast na vinylu! Také jejich strana byla nahrána v PSS. A pokud se dají Jonestown přirovnat ke starým Wolfpack můžeme to samé udělat i s Adactou, která se ale hitovostí už blíží spíš k novým Wolfbrigade. Každopádně je tahle deska výborným seznámením s česko-slovenskou crust scénou.
www.phobiarecords.net
Bohužel musíme oznámit, že THREATS se náhle rozpadli a rozhodli se zrušit cele turné tím i plánované koncerty v Brně (19.3.2012) a Vsetíne(20.3.2012).
Na konci března vychází u PHR Records dlouho očekávaná re-edice třetího alba (1998) kultovní slovenské punk kapely DAVOVÁ PSYCHÓZA. Nahrávka "Kríza vedomia" vyjde jak na CD v luxusním digipack provedení doplněna o video-bonusy tak vůbec poprvé i na luxusně zpracovaném vinylu! Davová Psychóza zároveň na jaře odjede Česko-Slovenské tour, bud ve střehu!
Další dva nové sedmipalce venku na Phobia Records !!! Prvním je již dlouho avizované split EP FILTHPACT / DEBACLE. Filthpact jsou ze Skotska a hrajou rychlý crust core ve stylu Disrupt / Dropdead. Druhou stranu okupují australští Debacle, kde v sestavě najdeme i kytaristu z Pisschrist. Hrubý crust / grind ve stylu starých Extreme Noise Terror / Heresy. Parádní splitko! Druhým novým releasem je limitovaný tour sedmipalec pražské d-beat / crust smečky FEAR OF EXTINCTION - Winter Extinction Tour 2012 EP. Čtyři songy, které byly nahrány na té samé records session jako vály z debutního sedmipalce. Limitováno 150 kusy a jako bonus jsou u každé desky tři samolepky.
www.phobiarecords.net
Série oficiálních reedicí na Voltage Records pokračuje oběma EP švédských DISARM (neplést s mladšími stejnojmennými kapelami z Itálie, Brazílie nebo Japonska!). Ti byli představiteli čítankového skandi-hardcoru 80. let – syrový dřevní zvuk, chytlavé sborové refrény, naechovaný zpěv, protiválečné texty… Kapela svého času hrávala po boku band jako KAAOS, ANTI-CIMEX nebo MOB 47, velká stylová podobnost by se dala najít i s CRUDE SS. Jediné tituly vydané za dobu krátké existence DISARM byla dvě EP nazvaná „Regerings Stödda Mord“ (1984) a „Dömd“ (1986). Obě si kapela vydala vlastním nákladem a originály dnes seženete jen s velkým štěstím a za tučný obnos. Na obou najdete přesně to, co čekáte – vzorový neurvalý sverige mangel z 80. let s jasným protiválečným a protisystémovým poselstvím! Jak už se stává u Voltage tradicí, obě desky vychází jako věrné kopie původních vydání – v případě prvního EP v minimalistickém obalu složeném ze dvou potištěných listů kartonu a s bílými etiketami. Druhé EP naopak vyrovnává skromnost debutu rozkládacím plakátovým obalem, (přední stranu měl na svědomí Tomas Jonsson z ANTI CIMEX), původní samolepkou, ba dokonce i dobovým typem vnitřního papírového sáčku, který se vyráběl na zakázku až v Británii, speciálně pro tento titul!
www.voltage-shop.com
Přidány nové recenze... páté řadové album Chorvatské kapely Bolesno grinje "Grinje! Grinje! Grinje!, čtivo Drunk nach osten #3 a Smrt #4.
Intenzivní crust core kombinující hluk Extreme Noise Terror, hardcore punkovou sílu Heresy a typické japonské koření, které dolaďuje sílu tohoto hlučného pokrmu. Nahrávka původně vyšla na pásce pod značkou Narm Discos v nákladu 300 ks. Právě teď vychází ve spolupráci Gasmask records a Symphony of Destruction.
Do Brna míří teror ze země tisíce jezer, ne však v podobě tradičního omäkalaa muuho määhomeki jenkkapolkkahumppa stylu, ale s tváří v severských končinách stejně tradičního nasypanýho grindcore! 26. února Brno smetou hned tři suomi kapely, bližší info najdeš v článku.
Born from pain zavítají 24.2. do Ostravského klubu Barrák, na koncertě zahrají i tuzemské kapely Deaf1cult0, Filthy minds, The truth is out there a Awrizis, info v článku.
Pozice Wina (kytarista a duše kapel St. Vitus, The Obsessed, Shrinebuilder, The Hidden Hand, Spirit Caravan a Place Of Skulls) v historii heavy muziky je nezpochybnitelná. Je to spojovací článek mezi Tony Iommim a celým zástupem dnešních doom/stoner/heavy kytaristů. Wino je pro tenhle styl muziky stejně klíčovou osobností jako třeba Ian MacKaye pro punk/HC scénu. Sympaticky stárnoucí chlápek nedávno začal novou kapitolu: na respektovaném německém labelu Exile On Mainstream (A Whisper In The Noise, Wive, Dÿse, Volt, Beehoover, Bulbul atd.) vydal v roce 2010 sólové akustické album, nazvané „Adrift.“ Dvanáct tracků = dvanáct akustických perel. Wino už má věk a reputaci na to, aby šla tahle deska se vší pokorou přirovnat třeba k prvnímu dílu „American Recordings“ Johnnyho Cashe. V tom nejlepším slova smyslu „zkušené“ skladby, otřískané životem a vyzkoušené časem. Letos Wino vydává druhou akustickou desku – tentokrát ve spolupráci s Conny Ochsem. Album nese název „Heavy Kingdom“ a pokračuje v akustické náladě „Adrift“. Jediná změna? Skladby na něm jsou snad ještě působivější. (Aran)
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one