Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
Na labelový bandcamp byly nahozeny dva vály z chystaného split EP FEAR OF EXTINCTION / MAKABERT FYND, které vyjde v průběhu června v 500 ks edici (400 černý vinyl / 100 bílý vinyl) a které bude poprvé v prodeji na jejich společném tour, které začíná koncem června.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/fear-of-extinction-makabert-fynd-split-ep
Další z pokračování bahenních večerů ve Čtyřce. Tentokráte RABBITS z Portlandu, kde mimo jiné hrají zakládající členové ANGEL HAIR, THE VSS, a PLEASURE FOREVER. Zde ovšem hrábli hluboko (a pomalu) do strun, což neušlo pozornosti labelu RELAPSE RECORDS. Jejich kolegové ÅRABROT jsou z Norska. Název kapely je odvozen od obřího smetiště za jejich rodným městem, což hodně vypovídá o jejich veskrze kladném vztahu ke společnosti, hudbě a civilizaci vůbec.
http://www.arabrot.com/
http://rabbits.bandcamp.com/
Plzeňská thrash-punk´n rollová legenda Gauneři po dlouhých 11 letech vypustila svoji třetí řadovou desku s jednoduchým, ale výstižným názvem „Trojka". A protože se na tuto desku čekalo tak dlouho, ošperkovali ji bonusovým CD, které obsahuje covery nahrané již v roce 2008. Tito pánové jsou opravdu stará škola! Sestava Gaunerů vychází z jedné z prvních HC/Punkových kapel O.P.M., která plzeňskou scénu drtila již od roku 1986. Jejich demo Habafuck z roku 1988 bylo vedle nahrávek Kritické Situace, Telex, Zelených Kanibalů, Radegast nebo Svobodnýho Slova jednou z prvních nahrávek českého HC/Punku.Pražský křest jejich nové desky proběhne tuto sobotu na strahovské Sedmičce za účasti punk´n´rollových The Unholy Preachers a blues-goth-punkových Black Burley, které dal dohromady ex-kytarista Bombs From Heaven Jakob von Rosenstein. Vzhledem k tomu, že se musí na Sedmičce brzy končit, Black Burley startují svůj set již v 19:00.
Pozvánka do Věžničky u Jihlavy, kde proběhne 4.5.2013 tradiční venkovní akce Fotbal Proti Rasismu. Veškerý info o akci najdete na webu: http://fpr.musicforliberation.com/
Dis-noise crust ze švédského Göteborgu. Jedenáct bičů klasického špinavého punku ve stylu Disclose / Framtid s coverem "Fight Back" od Discharge. Poprvé na vinylu od r. 2006, kdy nahrávka vyšla pouze na kazetě u Black Konflik Records. V sestavě najdete členy další hlučné švédské kapely Giftgasattack. Součástí LP je i plakát. Vyšlo v limitovaném presu 300 ks na černém vinylu.
http://www.phobiarecords.net
Pád na dno, zhýralost, výtržnosti, policie, exekuce, pokus o sebevraždu, blázinec,... to všechno uvidíš v klipu od pražské metalové kapely Spreading Dread, který má velký potenciál oslovit punk/metalovou scénu. Promyšlený napínavý a hlavně autentický děj popisuje čirý underground a brilantním způsobem se prolíná s kapelou hrající na vrakovišti i přímo na koncertě. Celé dílo má silnou atmosféru ,pořádnej drive a hlavně punc opravdovosti jelikož hlavní aktér Šimon Kotrč ve videoklipu hraje sám sebe!
http://www.youtube.com/watch?v=Rmh5yrmPB7g
Kapela Uštkni z rožnovského Vraha zveřejnila první ukázku z nové desky Oči šelem, která vyjde u PHR. Píseň ODSOUZENÍ si tedy můžete poslechnout zde nebo zde. Další informace i ukázky lze očekávat v nejbližší době. 
DOG BLESS YOU RECORDS hrdě oznamuje, že na svět se blíží nové 7" štěně. Během pěti týdnů se v boudě narodí sedm úžasných songů žhavých jako John Travolta v Horečce Sobotní noci. Duo Hot Nerds Vás donutí tančit, hrát na imaginární nástroje, dělat circle pit a tančit hada ve vašem obýváku. Nathan „BONK" Joyner (ALL LEATHER, SOME GIRLS, LEG LIFTERS, ESE´ & ZAIN) a Alia Jyawook (TINY TELEPHONES, VAGINALS , KATA) spojili své mocné síly a vyčarovali luxusní dance punk, který tě rozhýbe i na pohřbu. 7" EP vychází jako limitovaná edice 130 ks, v luxusním handmade obalu ve třech různých rozevíracích verzích! Každá deska je číslována a vše je vyrobeno s láskou a psem za zády. Celou tuhle parádu můžeš mít za 150 kč plus pošta. Po poslechu tohohle EP budeš mít náladu jak po nejlepším sexu na světě!  Pes Ti žehnej.
1. května má do Česka namířeno legenda bristkého metal-punku - BROKEN BONES, kteří měli také opravdu velké slovo ve vývoji Trash-metalu, info v článku.
Pozvánka na koncert SPECTRES (CAN), VOYVODA (BG) a SHEMALE ZERO (BG), který proběhne 28.4. v pražském klubu XT3, bližší info najdeš tady.
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one