Punk zine..!
              Recenze:              

HUMAN FAULT – Zjevné předurčení LP

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

HATED YOUTH / ROACH MOTEL - split LP
UNA BESTIA INCONTROLABLE - Metamorfosi LP
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE - 4-way split MC
15.3. v Ostravském klubu Barrák zahrají Norové THE CARBURETORS, BARBED WIRE taktéž z Norska plus dvě tuzemské bandy BOMBS FROM HEAVEN a HEJTMAN, pozvánku najdeš tady.
Pět let uběhlo od prvního dějství Divadla Duchů - jedinečné koncertní události, kde  během třeskutých lednových mrazů trojice hlavních protagonistů představila své vize zmarových polí v objetí ostnatých drátů a znepokojujících videoprojekcí. Nezapomenutelným zůstal mrtvý koncert dnes již mrtvého Holomrazu a pamětníci si jistě vzpomenou i na propojení kreativní energie během spontánní kolaborace členů kapel Korium, Remmirath a Semai. 16.3.2013 v 19:00 začne druhé dějství Divadla Duchů - změnily se kulisy, ale zůstala touha nabídnout nevšední hudební a vizuální zážitek. Chuchvalce obskurních melodií a hluků se budou valit mezi zdmi divadla zámku v Rosicích u Brna, info v článku.
Přidány nové recenze... velká deska od Vranovských ROXOR - Obraz doby LP, demo nahrávka od Brňáků RESURGO a ostravský ug plátek BURYZONE #18 zine.
Dneska byly zveřejněny výsledky šestého pokračování ankety o nejlepší tuzemský vinyl. Výsledky najdeš na tomhle odkazu:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2012.htm
Pozvánka na metalový večírek, který se uskuteční 24.4. v královéhradeckém klubu Event Music Bar, zahrají Chorvatské kapely MARDRAUM a DEFIANT, doplňovat je bude české trio FEARSOME, MORDOTUA a INTERGALACTIC BANANA OF THE FALLEN MONKEY NATION, info v článku.
Přidány reporty z konertů, které proběhly během ledna a února 2013, zahráli spolky: Thalidomide, Assassins, G.U.R. Kill Kill Kill, Hoax (US), Controlled existence, Osawatomie, Barrel, Bastard´s territory, Sinetrium.Reporty jsou k přečtení zde.
Schizo fanzine hledá kapely pro první díl kompilace, účast přislíbily kapely: Saturday's heroes (Swe), Spotlicks (Swe), Hyrda Knektar (Swe), Razorblade Smile (UK), Filtry, Charity (Fra), Återfall (Swe), The Bristles (Swe), Zudas Krust (Indo), Fokkum (Hol), Demoralyzer (Cz), Rännstensorkestern (Swe), Irritation (Swe). Pro bližší info mrkni sem.
Ahoj všichni! K dnešnímu dni psí splitko vydělalo 7122kč pro psí útulek v Rakovníku! Díky všem co nás podpořili/y a podporujou, díky za všechny peníze navíc, který přišli, vše je evidováno a předáno. Skladem je stále ještě černé epko kdyby jste si nikdo žádal tak na mailu dby@dogloversrecords.net se dá objednat. Na http://dogloversrecords.net/dogblessyou je galerie posluchačů a tak žádám všechny, kteří desku mají a k ní i nějakýho domácího mazla (pes,kočka,potkan,rybyčky..)aby nám poslali/y fotku-díky! Sbírka pořád trvá, prosím šiřte psí vir! díky!
V těchto dnech vyšla demo kazeta pražské d-beat / crust kapely BLINDED. Šest válů skandinávskými větry ošlehlého crustu ve stylu Anti-Cimex nebo Warvictims. V Blinded najdete staré dobré tváře z kapel jako Jonestown, Fear Of Extinction, Propaganda, Krüger, Sanitär nebo Pray For Death. Kazeta vychází v 50 ks limitované edici s bonusem v podobě nášivky s logem Blinded.
http://www.phobiarecords.net
BUTTERFLY KILLERS (Hradec Králové) - temné distorzní blues v podání královéhradeckého all stars teamu členů NVÚ, Thema Eleven a Elektročas. Foukací harmonika, podladěná kytara a nekompromisní bicí. DROM (Liberec) - valivá melodičnost, občas podpořena vybrnkávaným základem, strojově přesné bicí a monotónní riffy spolu s precizní basovou linkou dávají dohromady atmosféricky hutnou porci postu s temnou příchutí blacku. To vše v zbrusu novém klubu Rock Café Marylin v Nové Pace.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC
BAESTIEN ‎- Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL - Život ve strachu MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one