Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Mentálně narušená moucha natočila nové mini cd D.I.Y. , které obsahuje songy D.I.Y., Schizofrenie, Punx not fet z dílny MNM a cover písně Zrcadlo od skupiny Schizofreny. Všechny songy je možné poslechnout a zdarma stáhnout na bandzonu kapely. Nestyďte se zanechat svůj názor...
http://bandzone.cz/mentalnenarusenamoucha
Pozvánka na koncert do Pardubic, který proběhne čtrnáctého září v Gekon baru. zahrají kapely Shoyou squad (DE), The Breed a Klutz, bližší info v článku.
Přidány nové recenze... kompilace mrtvých západočeských kapel Tenkrát na západě, Vitamínův plátek s pořadovým číslem dva Black block dog #2 a sedmnácté číslo Buryzone zinu.
Warhead pocházejí z bývalého hlavního města japonského císařství Kjóta a patří bez debat mezi tu největší žijící klasiku hardcore ze země vycházejícího slunce. Insane Society Records nyní vydává na jednom LP s obalem od tradičního japancore kreslíře Sugiho skoro celou jejich tvorbu z let 1991 - 2004, původně vydanou na CD na Blood Sucker Records a slyšet tak můžete 22 remasterovaných skladeb poskládaných z většinou už dávno vyprodaných a nesehnatelných nahrávek: tří singlů, jednoho split singlu a dvou kompilací. Hned úvodní skladba „Cry Of The Truth“ je pořádným kopancem do zubů a hurikán té nejzběsilejší hardcore/punkové smrští nepoleví, dokud nedojede jehla gramofonu až na tu poslední drážku! Maniacký řev zpěváka v kombinaci s masivními sbory v refrénech, kytary vysolené do červených čísel, burácející detonační basa, ultrazběsilé bicí, kdy činely znějí, jak když bičem práská, to všechno dohromady ve výsledku dává neskutečně nakopnutý, hlučný a super-energický mix, navíc okořeněný texty plnými vzdoru a touhy nikdy se nepřizpůsobit a nikdy se nevzdat! Prvních deset songů je k poslechu zde. Warhead budou koncem září k vidění i na československých koncertech : 27.9. Brno, 28.9. Trenčín, 29.9. Vsetín a 30.9. Praha. Více najdeš na:
http://insanesociety.net
Pozvánka na koncert DOOM, který proběhne v Brně 31.10. na Yachtu, doprovod budou dělat Fear of extinction, See you in hell, Risposta a March of the hordes, bližší info v článku.
Nedávno vyšlo nové album legendární britské ska-punk kapely Inner Terrestrials. IT jsou známý i ze spousty skvělých koncertů v ČR a v jejich sestavě najdete i Paca z Conflict. Novinka pod názvem "Tales of terror" vyšla jako doubleLP a CD digipack. U nás je k dostání přes PHR!
Dalším titulem na Phobia Records bude debutní singl sázavské Propagandy s názvem "Žízeň po životě". Čtyři vály hrubého, ale pořád melodického crust punku s originálním řevem, který se vám zaryje do paměti. Vyjde v nákladu 300 ks (200 ks černý vinyl a 100 ks mix barevných limitovaných kusů). Mrkněte na promo video s titulním songem:
http://www.youtube.com/watch?v=mYrNFlHJxSk&feature=player_embedded
Pozvánka na koncert litevských The Sold outs, který proběhne 1.9. v Plzeňském klubu Kapsa, bližší info najdeš v článku.
Další šílené split EP, které vychází v těchto dnech Sheeva yoga / Kumuru. Sheeva yoga  jsou staří štramáci (několik split EP, CD, LP) v českých power-violence luhách a hájích snad netřeba představovat. Kumuru též nejsou žádní nováčci, po taktovkou Fera z Different records, Sound of qualm a Posledndé decembrové dni, hrají ve třech brutální prasopal. Posuď sám či se z téhle desky nezblázníš. Náklad pouze 200 kusů s ručně dělaným obalem a vychází za kooperace čtyř labelů: Totalitarianism still continues, Different records, Skaven a Olga Hepnarová.
Právě vyšel z lisovny první slovenský power-violence split EP mezi Vocatio interna a K.I.T.T. Vocation interna: tři dřevorubci, houbaři a kanibalové z kysuckých lesů, kteří se dali dohromady s dalším případem na posouzení diagnózy – Skuldou (Sheeva yoga, Prügelknabe a tisíc dalších kapel), rozkouskovali svůj materiál a výsledkem je další split EP. Skladby jsou ze stejné nahrávací session jak na splitu s Prügelknabe. K.I.T.T. jsou mlaďasové ze Žiliny, kteří dokázali, že předcházející “stará“ generace kapel patří do šrotu. Vyšlo ve dvou barevných provedeních fialová a oranžová v počtu 350 kusů za kooperace několika labelů, na Slovensku  například u Totalitarianism still continues a v Čechách u Voros ordog (vm666hc@seznam.cz).
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one