Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň - Belfast
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), další kapela v jednání
***info brzy***
        Info o koncertech:       

25.06.19 – Praha (Underdogs) - EINE STUNDE MERZBAUTEN, DRÉN, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / GETS WORSE - split EP
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
REYERTA - s/t MC
Brněnští BOY připravili video-pozvánku na společný koncert s UK SUBS(uk) a TV SMITH(uk) v Brně. Záběry jsou sestříhány z koncertu 19.1.2013 na brněnském Yachtu a jako podkladový song posloužil song "Anti-social" z debutního 7" EP "I´m weird", který nedávno vyšel na Voltage records.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OQtYB7lyJRk
Zdary, asi už sis stačil všimnout, že se změnil vzhled webu. Minulý týden web přecházel pod novou administraci na které lépe maká tenhle nový vzhled. Doufám, že to není nic drastického v podstatě zůstalo vše při starém, jen nějaké ty barvy se vyměnili. Starý vzhled vydržel pět let, tak doufám, že to vydrží i tomu aktuálnímu, protože od začátku tohohle týdne jsem seděl přilepený na židli, tupě zíral do monitoru a upravoval web aby to vše bylo ok, což doufám, že v tento moment je. Novinkou je vyhledávání přes google na úvodní stránce. Negativem nové verze je nemožnost vypnout reklamu pod každým článkem, tak to snad překousnete. To je asi ve zkratce vše. Velký dík patří všem který posílají info o koncertech, nahrávkách a všechno kolem toho, labelům/kapelám které posílají nahrávky k recenzi a v neposlední řadě všem kteří pravidelně navštěvují tenhle web. Trojka
V průběhu února zahrají v Brně legendární anglické kapely, UK SUBS, GBH a TV SMITH, info v článku.
Pozvánka na koncert pod hlavičkou United crusties, který proběhne 2. dubna ve Vegalité za účasti kapel ALTERCADO (Chile), ZKAŽENÁ MYSL a RESURGO info zde.
Nejen Prahu, ale i Ostravu zasáhne ruská punková smršť jménem Tarakany!. Svou energickou show přijedou ukázat už 5. února do klubu Barrák, bližší info v článku.
Naprosto zřetelně si pamatuju jeden z nejlepších koncertů loňskýho roku, kdy Scott "Wino" Weinrich ze Saint Vitus předvedl akustickej uhrančivej set naprostý legendy. Na pódiu s ním hrál jistej Conny Ochs, tenkrát všem ještě zcela neznámej. A rozhodně Conny nebyl jenom obyčejnej support kytarista. Mají spolu vydanou nahrávku Heavy Kingdom, a tu sjíždím sakra často. Tentokrát Conny Ochs přijede s kolegou Christianem Hartingem a další deskou - Black Happy. Opět jde o stejně intenzivní, mrazivej a melancholickej počin - jen struny a vokál, kterej má co říct. Kdysi kdosi trefně prohlásil - tihle brnkálisti musej mít charisma, jinak je to parodie. A Conny Ochs to charisma kurva má! (m11)
Brněnští RESURGO nahráli demo, které čítá devět crust-punkových válců, které najdeš na jejich bandcamp volně k poslechu. Krom jedniček a nul vyjde demo co nevidět i na CD.
Na bandzone profilu BLINDED najdeš k poslechu šesti skladbové demo, které by mělo co nejdříve vyjít na kazetě. BLINDED hrnou hrubý d-beat/crust v sestavě najdeš členy SANITÄR, KRÜGER nebo PROPAGANDA.
Přidány nové recenze... CLIMAX a jejich sedmipalec "No time for heroes", bezejmené EP od Milevských KRAOST a poslední páté číslo How can limo kid kill your dreams.
Na bandcamp švédské brusky BOMBANGREPP si můžeš poslechnout nový vál, který se objeví na debutní sedmipalci, který vyjde u Phobia Records.
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #12 zine
FYASCO - Kurva to je tlak / Nech žije smrť! EP
BAKOUNINE / DISKOBRA – split LP
KRÜGER - Oblbnuté mozky LP
PISSCHARGE - Edën LP
VA - THE WEST WIND BLEW UP THE FIRE VOL. I CD
DIS-K47 / MORAL HANGOVER - split LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one