Punk zine..!
               Naš akce:              

Benefit na SOL!S
sobota 18.05.19
Plzeň - Újezd (Garáž)INTERPUNKCE, DISAVOIR VIVRE, DOMLUVA, BAESTIEN
*gril*běh*přednáška*koncert*

>>>INFO ZDE<<<
FB event
               Recenze:              

BLIND PRIDE – Demo 2018

TŘETÍ STUPEŇ TORTURY / GALANTI - split CD

        Info o koncertech:       

ELECTRONIC WITCHCRAFT

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ACTIVE MINDS / SATANIC MALFUNCTIONS - split LP
JOHNY FOXTER / SHITSYSTEM - split 8"
CREVASSE / V0NT - split LP
Na Domažlicku se vyklubala nová kapela Člověkok, jedná se o diy, vegan hc-punk na dva dívčí vokály, punkovější Daleko. V kapele najdeš členy Demolition workers a Shitburger. Kvality Člověkok můžeš otestovat na jejich bandzone nebo rovnou stáhnout split z výše zmíněnými DW, Shitburger s neskenovaným obalem a vnitřkem plným koláží.
Přidány nové recenze, na dva stále aktuální tuzemské vinyly... See you in hell - Jed LP a Rapsöd - Pochodeň LP.
Prosincové novinky z Hluboké orby, info o právě vyšlé kompilaci Brno stále v plamenech LP, KBB vol.10, „Víc než hudba/víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 2/Deset let United Crusties kolektivu“ atd., bližší info v článku.
Sun Wu Hibernia je zimní odnoží letního partyfestu Sun Wu Kung fest, pořádaného ve starém mlýně u Nového Bydžova. V bezpečné vzdálenosti od zbytku světa - jak v létě, tak v zimě si vybíráme místa ne zrovna blízká kulturním tepnám. Hostinec u Šulců najdete poblíž Dvora Králové v obci Vítězná-Záboří. Letos už potřetí pořádáme povánoční koncert Sun Wu Hibernia, na který přijaly pozvání tyto kapely: Argonaut, Sisiroe, Butterfly Killers, TSOBV.
www.sunwukungfest.cz
Právě vychází neúplný dokument podzemní hardcore/punkové scény v Brně a okolí léta páně 2012 - kompilační LP deska „Brno stále v plamenech“. 14 kapel/18 doposud nevydaných skladeb/okolo 40 minut hudby a 84 stran A4 tlustý booklet obsahující úvodní slova, stránky kapel, rozhovory se všemi zúčastněnými a obsáhlou část v angličtině. Hrají a zpívají FESTA DESPERATO, THE INTRUDERSS, BOY, BOMBATÖLCSÉR, MACGYVER, TUMMO, V DOBĚ MORU, 6 MAS, RISPOSTA, MIDNATT DÖD, MORSA, MAD PIGS, S.U.M.O. a SEE YOU IN HELL. Vydáno nákladem 600 ks v D.I.Y. kooperaci kapel a 12ti labelů - Bažina, Člověk, Dead Heroes, Gasmask, Insane Society, Phobia, PHR, Totalitarianism Still Continues, Véva, Voltage, Waking The Dead a Zero Budget. Cena 250 Kč, přijďte si desku koupit příští víkend (14./15. 12.) na Killed By Brno.
V pondělí 17. Prosince zažije ostravský Barrák invazi extrémního metalu. Zavítají tam mexičtí řezníci Brujeria, společnost jim budou dělat Malignant tumour a Spasm, bližší info v článku.
Rok 1982 je v punku jedním z nejdůležitějších datumů. V té době definitivně zakořenila druhá vlna punku a vyšla většina zásadních punkových desek druhé dekády punkrocku. Ve světě snad není nikdo kdo by poslouchal punk a přitom neznal BLITZ. Kapela hrající od roku 1980 byla jednou z prvních na legendárním labelu No Future records a taky pod tímto labelem vydala své první album a to právě v roce 1982. Voice Of A Generation patří dnes bez diskuze k čistým punkovým perlám. Energický punkrock, jednoduché a melodické vypalovačky a chytlavé refrény. Něco co z desky udělalo dodnes nepřekonanou klasiku. Písničky jako Warriors, I Don’t Need You, Vicious nebo Moscow jsou jen jedněmi z mnoha, co nesmí chybět na žádné pořádné punkové zábavě. Songy Blitz navíc po světě hrají v coververzích stovky dalších kapel. Teď přesně po 30 letech od premiéry alba vychází deska na PHR Records jeho vinylová reedice! A to jak v klasické podobě podobné původnímu vydání tak i jako sběratelská limitovaná edice na stříbrném vinylu a se stříbrným tiskem obalu. Tahle deska ani po letech nezestárla a nová edice je toho jen jasným důkazem.
www.phr.cz
V eshopu Phobia Records proběhla masivní aktualizace v sekci Výprodej. Jde o poslední kusy nebo v minulosti nahozené věci v 2nd handu. Navíc v příštím týdnu (10. – 14.12.2012) od pondělí do pátku budou veškeré vaše objednávky potrestány slevou 15% z celkové částky. Sleva se nebudou vztahovat na nahrávky ve Výprodeji! A další bonus (dárek pod větev ??? haha) – k objednávkám nad 1500 Kč dostanete automaticky zdarma tašku na 10 elpíček s logem Phobia Records (ke který si můžete přihodit třeba i tričko Phobia Records …). Plány pro rok 2013: PROPAGANDA – Žízeň po životě EP (konec 2012?), MARCH OF THE HORDES / TOMORROWS HELL split EP (konec 2012?), TUMMO / TOMORROWS HELL split LP, HELLISHEAVEN debut LP, FEAR OF EXTINCTION / MARCH OF THE HORDES split EP, FEAR OF EXTINCTION debut LP, BOMBANGREPP EP, SUFFER THE PAIN EP + debut LP, PASSIV DÖDSHJÄLP nové LP, DISCOVER LP, PARANOID EP, BROTTSKOD 11 debut LP, PRAY FOR DEATH EP.
http://www.phobiarecords.net
Po roce a půl usilovného zkoušení je nám ctí představit vám novou krev českého punk-rocku - brněnské BOY. Ti se na místní punk scéně objevili jak blesk z čistého nebe. Jejich první skladbu najdete na kompilaci “Brno stále v plamenech”, která již po druhé mapuje brněnskou punk/hardcore scénu. Začátkem ledna 2013 u Voltage records vychází BOY jejich debutní 7” EP. Pokuď nevíš co od BOY čekat, tak se připrav na syrový punk rock ovlivnění britskýma kapelama 80´ let s velkým kusem energie jim vlastní. Singl vyjde v rozkládacím obale limitovaný na 300ks. První koncert se uskuteční 19.1. v Brněnské Yacht clubu (+ DEGRADACE, ADACTA, MAD PIGS, SARCASTIX) Více informací o BOY najdete na jejich webu: www.boy-punk.com
Song k poslechu na:
http://www.youtube.com/watch?v=n81ehvJp-OQ
Ve zveřejňování nahrávek ze svého bohatého archívu pokračují u PHR Records! Akutálně na stránkách Bandcamp najdete jak nejnovější pecky vydané letos, ale i několik vzpomínkových a někdy i docela raritních a obskurních desek z hluboké minulosti. Vždy kompletní nahrávka k neomezenému poslechu zdarma. Další nahrávky budou postupně přibývat tak jak se bude pokračovat s jejich digitalizací a vyhledáváním v temných zákoutích zaprášených skříní. Hudební archiv najdete na tomto odkazu:
http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com
           Novinky v distru:          

PISSCHARGE – Edën LP
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one