Punk zine..!
             Naše akce:           

***9. 10. 2020***
Plzeň (Belfast)
Benefit na GNWP
INTERPUNKCE, SLAVERY, BAESTIEN
FB event


      Rozhovor (překlad):      

Alex CF (FALL OF EFRAFA, ANOPHELI, CARNIST, atd.)

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

L.E.Ä.R.N. - First lesson EP
COFFIN VARNISH – Hajzle EP
IMPULSEALER - s/t MC
Důstojnickou čapku a černou uniformu, poznávací znamení brněnské punkové kapely BOY, nosí od srpna nový bubeník Vinca. Zkušený hudebník, který zároveň působí v kapele Pipes and Pints, nyní nahrává s BOY desku. Na koncertě se poprvé představí 30. listopadu v olomouckém klubu S-cube. Vinca měl původně pro BOY pouze nahrát bicí, kapela ho však natolik oslovila, že se k ní připojil trvale. Za bubny střídá odcházejícího bubeníka Martena. „Začal jsem o vstupu do kapely uvažovat až ve studiu. Kluci jsou mi velmi sympatičtí, ví co chtějí a jdou si za svým snem. To se mi líbí. Natáčení bylo hrozně příjemné, určitě je na co se těšit. Až uslyšíte  skladbu Never Break Me Down, pochopíte proč," říká Vinca. Deska vzniká v brněnském studiu Sonidos, má pracovní název Darkest visions a už v první polovině natáčení se na ní podíleli hudebníci jako je Shawn Smash z Total Chaos či Ronnie King, který spolupracoval s NOFX, Distillers, Pennywise i například s The Offsping. „Na desce rozhodně nebudeme šetřit, chceme do ní dát všechno. I ve druhé polovině nahrávání s námi budou spolupracovat uznávaní muzikanti a už teď můžu prozradit, že pro ČR chystáme speciální edici desek. Něco takového doma rozhodně ještě nemáte," naznačil překvapení zpěvák kapely Martino. Podle původních předpokladů by deska měla být hotová do Vánoc.
Dont Cry for heroes... Po více než 12cti letech aktivního hraní jsme se rozhodli vyvěsit bílou vlajku a odebrat se z koncertních bojišť do zapomnění - budeme rádi když se s námi přijdete rozloučit na posledních pár koncertech které máme naplánovány do konce roku - smuteční pochod tak završíme 27.10 v Libereckém Azylu!!! Děkujeme všem kteří nám pomohli dostat se až sem a díky všem kteří nás měli rádi !!! Stay Punk Stay Free !!! Nahodili jsme na bandzone profil naši poslední věc - Slepá budoucnost, která vyjde u německého labelu Pogohai records na 2LP kompilaci HC a punk kapel z celého světa, např: Purgen (Rusko), Acidez (Mexiko), Besthoven (Brazílie).
http://www.bandzone.cz/climax
Od 1. září 2013 startuje nový server Vlčí bouda, zaměřený na sci-fi, fantasy a horor. Ať už je to literatura, komiks nebo  film a TV, vždy se můžete těšit na bohatou nadílku recenzí, úvah, postřehů a rozhovorů. Hlavním znakem Vlčí boudy jsou měsíční témata, zaměřená na konkrétní událost, osobnost nebo fenomén. Prvním tématem je světoznámý autor komiksů, spisovatel a scénárista Neil Gaiman. Vlčí bouda - server pro všechny ze smečky.
www.vlcibouda.net
Jak to zní když se spojí PIPES AND PINTS, LAHAR a JUST FOR BEING? "Jedna zkouška, pět songů. Druhá zkouška rovnou v Golden Digital studiu, kde jsme to za pomoci Amáka nahráli". Tak by se dala charakterizovat nová kapela s výmluvným názvem HANBA!
http://www.youtube.com/watch?v=8jtrlytlzoY
http://www.youtube.com/watch?v=43MsLYKxcAI
http://hanba.bandcamp.com/
Pozvánka na koncert kolumbijských CARNIVORE DIPROSOPUS, kteří vystoupí společně s EPICARDIECTOMYFEEBLE MINDED 12. září 2013 v Plzni v Divadle Pod lampou, info v článku.
Pozvánka na Borský pank, který proběhne 14.9. na pláži u Borské přehrady v Plzni, zahrají: ANOTHER WORLD, THEMPTINESS, LET´S GO, UBOŽÁK, P.V.A. a TARAS BULLBA, info zde.
Srpnové novinky z Hluboké orby, info o koncertech v brně, koncerty SYIH, distro... to vše k přečtení zde.
Po samostatném EP "Ruku v ruke s pokrokom" a split EP s Peruánci LOS REZIOS přichází pražská sebranka KRÜGER zničit vaše ušní bubínky s jejich raw crustem se dvěma vokály na svém druhém samostatném EP bez jména, které vychází za mezinárodní spolupráce 12 labelů včetně RAW ZINE records. Krom výprasku z drážek se můžeš těšit na bílý vinyl a o přední obal se postaral Igel z W.H.A.T., které si měl možnost vidět letos na Punx picnicu. Nahrávka byla pořízena v Hellsoundu. O svojí kopii si napiš na: trojka007@seznam.cz, možnost výměny, aktuální nabídku věcí najdeš zde. Dvě rozbušky k poslechu na bandcamp:
http://krugerpunx.bandcamp.com/album/s-t-ep-out-now
Přidány nové recenze... samostatné EP od slovenských BOLING POINT, které vyšlo ve dvou verzích u DOG LOVERS a ANLAOG FREAKS, oboustranná porce australského grindu split EP CAPTAIN CLEANOFF / THE KILL, jako tradičně nechybí ani zastoupení zinů, SMRT #6 a MALSTRÖM #2.
Přidán report z osmého pokračování MORE NOISE FOR LIFE, které proběhlo v sobotu 17.8., akce se odehrála na fotbalovém hřišti v Podboru za účasti kapel: Disfunkce mysli, Komando kronstadt, Jack, Midnatt död, Los rezios, Earth crust displacement, Guyana deathtape, Victims of classwar a Alert, report  přečtení zde.
           Novinky v distru:          

COFFIN VARNISH – Hajzle EP
PREDČASNÁ VZBURA #14 zine
ŽENSKÁ VZBURA zine
NOISE MASTER #35 zine
HIBAKUSHA - Deset vteřin do konce světa/Little boy, 8:15 - 2xMC
HUMAN FAULT - Zjevné předurčení LP
THE TRUTH / HELLTARD - split 10"
HARSH SUPPLEMENT / NAPALMED - split MC
XTEMATIC - Constructive misanthropy MC
CRY OF HUMANS - ...still! MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
 
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one