Punk zine..!
               Naš akce:              

středa 07.08.19
Plzeň
PRESCRIPTION DEATH (SWE), PEASANT (Afrika), ???
***info brzy***
        Info o koncertech:       

FEAR FEST 2019

Chystané koncerty KREAS promotion

MORE NOISE FOR LIFE vol. 13

Metal Madness 2019

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

JÁCHYM VÁGNER - Aberration MC
HORROR VACUI - In darkness you will feel alright LP
CAUSTIC CHRIST - Can't Relate  LP
Únorové novinky Hluboké orby, info o chystaných koncertech pod hlavičkou United crusties, koncerty SYIH, recenze, info v článku.
Už po šesté tu máme anketu o nejlepší tuzemský vinyl uplynulého roku, tedy za rok 2012. Hlasovat můžete ve dvou kategoriích o velký vinyl (LP - 12") a o malou desku (SP/EP - 7" & 10" & 12"). Hlasování probíhá po celý měsíc únor 2013, tedy od 1. 2. 2013 do 28. 2. 2013. Bližší info o anketě a způsobu hlasování najdeš zde:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2012.htm
Debutní album "Bir Devrin Sonu" od tureckého oldschool grindocre tria SAKATAT, je nyní volně ke stažení na: sakatatgrindcore.com, kde můžete omrknout i video z jejich koncertu. "Bir Devrin Sonu" je stále k dispozici na jednostranném 12" nebo CD, které seženeš u Bringer of gore a Everydayhate
Přidány nové recenze na stále ještě čerstvý matroš... psí split EP BLONDIE & THE...(NOBODY) / LEG LIFTERS, EP "Žízeň po životě" od Sázavských PROPAGANDA, velká deska brněnských MACGYVER a nemůže chybět i nějaký to počteníčko, NOISE MASTER #25.
V létě minulého roku vyšla CD-r kompilace mrtvých západočeských kapel TENKRÁT NA ZÁPADĚ, teď je volně ke stažení s komplet naskenovaným bookletem plus další songy, které se na CD nevešly. Na kompilaci najdeš kapely: Akce Z, Dalin, Demolition workers, Děravej wejfuck, Hatesick, Hidden face, Mladí a neklidní, Naked factory, Newman, Owls are not what they seem, Pozor schod, Redford, Rolling joints, Spece peny, Terryho noha, The Dogheads, The Flash, Ušní terror, Zetmyzáře a Divokej západ. Stahuj zde.
Brněnští BOY připravili video-pozvánku na společný koncert s UK SUBS(uk) a TV SMITH(uk) v Brně. Záběry jsou sestříhány z koncertu 19.1.2013 na brněnském Yachtu a jako podkladový song posloužil song "Anti-social" z debutního 7" EP "I´m weird", který nedávno vyšel na Voltage records.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OQtYB7lyJRk
Zdary, asi už sis stačil všimnout, že se změnil vzhled webu. Minulý týden web přecházel pod novou administraci na které lépe maká tenhle nový vzhled. Doufám, že to není nic drastického v podstatě zůstalo vše při starém, jen nějaké ty barvy se vyměnili. Starý vzhled vydržel pět let, tak doufám, že to vydrží i tomu aktuálnímu, protože od začátku tohohle týdne jsem seděl přilepený na židli, tupě zíral do monitoru a upravoval web aby to vše bylo ok, což doufám, že v tento moment je. Novinkou je vyhledávání přes google na úvodní stránce. Negativem nové verze je nemožnost vypnout reklamu pod každým článkem, tak to snad překousnete. To je asi ve zkratce vše. Velký dík patří všem který posílají info o koncertech, nahrávkách a všechno kolem toho, labelům/kapelám které posílají nahrávky k recenzi a v neposlední řadě všem kteří pravidelně navštěvují tenhle web. Trojka
V průběhu února zahrají v Brně legendární anglické kapely, UK SUBS, GBH a TV SMITH, info v článku.
Pozvánka na koncert pod hlavičkou United crusties, který proběhne 2. dubna ve Vegalité za účasti kapel ALTERCADO (Chile), ZKAŽENÁ MYSL a RESURGO info zde.
Nejen Prahu, ale i Ostravu zasáhne ruská punková smršť jménem Tarakany!. Svou energickou show přijedou ukázat už 5. února do klubu Barrák, bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #34 zine
BOOM / ERSATZ – split EP
SPLIT VEINS - Out of control EP
NO MISTAKE / SICK TIMES – split EP
BRÜNNER TODESMARSCH – Karneval kolapsu a droga kontroly EP
CREVASSE / V0NT - split LP
VA - Grind Makes Sludge compilation MC
POSTHUMAN #10 zine
IHMISIÄ KUOLEE #5 zine
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one