Punk zine..!
              Naš Akce:            

neděle 02.09.
Plzeň - Pohoda
SECT MARK (IT), DZORNATA (SLO), VZTEKLEC

 
...bližší info časem...

        Info o koncertech:      

Metal Madness 2018

Pravěkfest VII.

THRASH NIGHTMARE vol. 6
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

LUST FOR DEATH - Demons LP
DEAN DIRG - Verpisst LP
NBDY - For dog and country EP
Znojemská d-beat/crust sebranka Midnatt död umístila na svůj bandzone profil devět nově nahraných válů, včetně coveru od Disarm.
Disfunkce mysli je nová crust-punková kapela ze Znojma poskládaná z různých členů rozpadlých, nebo ještě stále hrajících místních kapel (Midnatt Död, Raw Reason, Departed, Delirium tremenss). Na BZ profilu najdeš čtyři songy k poslechu.
Dva nové vály z připravovaného 7" milevské thrash/hc party Kraost k poslechu zde:
http://kraost.bandcamp.com/album/ep-2012
Pražská punkrocková kapela Nežfaleš se po dvou letech hlásí s kolekcí nových songů. Nástupce alba „Pár lacinejch triků“ dostal název „Každej klub i bar“ a vychází v červnu u nezávislého labelu Cecek records. Jedenáctka nových skladeb se nese v duchu předchozí tvorby kapely, ale nějaké to překvapení se také najde. Album vznikalo v nelehkém období, během jeho skládání i natáčení bojoval bubeník kapely Petr s rakovinou. „Jsme rádi, že se nám nakonec ta deska podařila natočit a že s ní můžeme být nadmíru spokojeni. Chvílema to vypadalo všelijak, ale nakonec všechno dobře dopadlo a my můžeme spolu s váma oslavit 10 let Nežfaleš i novou plackou,“ vyjádřila se kapela.
Ruaha turva a PHR vyplivli novou věc, debutní 7"EP Krovelëd. Kapela mydlí středně rychlý, záhrobní, temný noise punkmetal s vlivy deathrocku. Vhodné pro fanoušky Rudimentary peni, Amebix nebo Killing joke. Je to pouze studiový projekt,jehož dva členové působili v kapelách zvučných jmen, Chikatilo v Purgen, Grin v Lamant a Mechtets. Texty a grafika desky jsou inspirované H.P. Lovecraftem, zpěvy v ruštině a jak jinak než v jazyku Prastarých! Limit 275 ks. Cthulhu fhtagn!
www.phr.cz / rauhaturva.blogspot.com / kroveled.bandcamp.com
Na stránkách Vinyl disk musick si můžeš přečíst report z tradičního fesťáku Magick musick, který letos proběhnul ve dnech 22.6. a 23.6., zahráli kapely jako Lahar, Michael´s uncel, Ucházím a další. Report k přečtení zde.
Po sedmy split singlech, nespočtu koncertů a hraní na festivalech po celé Evropě, vydává Turecké trio Sakatat, které drtí old chool grindcore svoje debutní album, jmenuje se "Bir Devrin Sonu". CD verzi můžeš objednávat na Everydayhate a jednostranné LP s plakátem formátu A2 na Bringer of gore, prvně k dostání bude na červencovém tour po Evropě.
Pozvánka na již 10té Bizarrní grindové hraní a popíjení v Libereckém Azylu.Tentokrát se můžeš těšit na temný sever, arabské grindcorové kapely směřující na Obscene Extreme fest, proto je tentokráte den konání poprvé v historii pracovní den, a to úterý - 10.7.2012. Akce bude tak nějak koncipována, aby rozumně začala (start cca. 20:00) a tedy i rozumně do půlnoci skončila. Zahrají Turci Sakatat, Human scum z Tunisu, Onanizer s novým bubeníkem Nilsem z Agathocles a Cock brutality, poslední vystoupení před odejezdem na letní tour do Bosny.
Všichni fanoušci pořádného hardcore by si měli v diáři zaškrtnout datum pondělí 20.8.2012. Na tento den se totiž do Ostravy chystají Američani Terror, doprovázeni kapelami Brutality will prevailNaysayer. Ostravskou zastávku jejich turné, navíc okoření ještě další skvělá HC kapela z USA – First blood. Pozvánku najdeš tady.
Disassociate se dali dohromady z New yorského punkového undergroundu v roce 1993, hrají mix grind/hc se spoustou ruchů. “Imperfect world“ je jejich třetí řadové album, které původně vyšlo v roce 2000 a nyní si jej můžeš volně stáhnout na webu Moshpit tragedy records.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #33 zine
PROJECT DEKADENZ - D-Day Apocalypse CD
ELENS #6 zine
MAZINERIE #2 zine
MALSTRÖM #8 zine
DISAVOIR VIVRE / INTERPUNKCE – split MC
FILTH x COLLINS / SKINLOVER -split EP
ATOMCK - Every Room In Britain LP
THE MILD - Coffin Tree LP
JOYTHIEF - Crooked Edge Carnivores 10"

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one