Punk zine..!
                Recenze              

CONQUESTIO / SOBRAS DEL DESCONTENTO - split LP

        Info o koncertech:       

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL vol. 7

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

NBDY - No scene / No problem MC
WEAK TIES - s/t LP
ACxDC / DISPARO - split EP
Kapely Thalidomide, Nežfaleš, Cirguz, Dreadrot a Crossczech se spojily, aby pomohly záchraně žižkovského rádia a baru StreetCulture, pro které naplánovaly na 7. 5. benefiční koncert ve vinohradském klubu HooDoo. StreetCulture je unikátní neziskový projekt, který na principu do it yourself provozuje nejen internetové multižánrové rádio a magazín, ale i bar, kde můžete popít, poslouchat živou muziku, vidět dokumenty, výstavy, besedy a workshopy. Letos se StreetCulture dostalo do tíživé finanční situace, a tak se mu spříznění interpreti rozhodli podat pomocnou ruku. Výtěžek ze vstupného půjde na další provoz StreetCulture.
http://www.streetculture.cz/
S jednoletým zpožděním vyšlo při příležitosti Anarchistického festivalu Knihy, který proběhl 19.-21. 4. 2013 v Praze, nové číslo CHYBy. O svojí kopii si piš na: chyba@riseup.net, cena je 50 korun. V nejbližší době bude k mání na Fotbalu Proti Rasismu, pak na koncertech Křikzticha / Gattaca a v různých distrech. Pokud máš distro a chceš pomoci s šířením, napiš, nějak se domluvíme.
http://chyba.a-punk.cz/30-novud-chyba-9
Na bandcamp PHOBIA records byl nahozen zdarma ke stažení sedmipalec kutnohorských PRAY FOR DEATH. Tamtéž si můžete poslechnout dva vály ze split LP TUMMO / TOMORROWS HELL. Pokud si chcete rezervovat svoji kopii, posílejte svoje předobjednávky na e-mail: order@phobiarecords.net Deska by měla vyjít tento týden.
http://phobiarecords.bandcamp.com
Je červen 2007 a COMPLICITÉ CANDIDE právě v rožnovské hospodě zvané Železo dohráli svůj poslední koncert. Bubeník Plech to definitivně balí. Následují týdny hledání člověka, který by si mohl sednout na jeho místo, zvolna se však vyjasňuje, že pro tuhle kapelu byl Plech nenahraditelný. Je to šok, ale vážně je konec! A k vydání desky, ke kterému se před rozpadem prudce schylovalo, desky, kterou jsme do té chvíle žili, k tomu najednou chybí motivace. Pak dáváme dohromady TELEFON. Přicházejí starosti s nahrávkami nové kapely. Ale po čase se stále palčivěji vrací i potřeba doříct nedořečené. Padá rozhodnutí, že desku vydáme vlastními silami. Ale uděláme ji patřičně vypravenou! Na vinyl sice nedosáhneme, ale to je fuk, protože na lisované CD jo, a to i s několikastránkovým bookletem s texty a v digipackovém obalu.  Poslední překážku, prachy, totiž odstraňuje velkorysou injekcí telefonní basák Keč. A tak je konečně nahrávka venku! Zdaleka už není nová, ale řeknu vám jedno: pořád jsme kurevsky pyšní na to, jak se dělá ROUHAT! P.S. Na CD ROUHAT můžete momentálně narazit na Vrahu, na koncertech TELEFONU nebo v distru PHR. Taky si může napsat na adresu zapa@knir.cz. Tři písně ze 14 lze slyše na complicitecandide.bandcamp.com, popřípadě webu kapely www.complicite-candide.wz.cz.
Pokud chceš vědět jak zní nový titul u Voltage records - TALES OF ERROR, tak si dej dohromady melodie BAD RELIGION, agresivitu UNSEEN, výstřednost AFI a to celý promíchej vlastníma tajnýma přísadama TOE, pichlavíma textama a troškou prachu z PNS, kde většina členů dříve hrála. Singl, kde najdeš pět drtivých tracků vyšlo v originálním rozevíracím obale s download kodem a to celé limitované na 300 kusů (ručně číslovaných!). Takže ber rychle než bude pozdě! Video-klip z songu "Ritual" zde:
http://www.youtube.com/watch?v=bIGvn9DYjgA
http://www.voltage-shop.com
Na labelový bandcamp byly nahozeny dva vály z chystaného split EP FEAR OF EXTINCTION / MAKABERT FYND, které vyjde v průběhu června v 500 ks edici (400 černý vinyl / 100 bílý vinyl) a které bude poprvé v prodeji na jejich společném tour, které začíná koncem června.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/fear-of-extinction-makabert-fynd-split-ep
Další z pokračování bahenních večerů ve Čtyřce. Tentokráte RABBITS z Portlandu, kde mimo jiné hrají zakládající členové ANGEL HAIR, THE VSS, a PLEASURE FOREVER. Zde ovšem hrábli hluboko (a pomalu) do strun, což neušlo pozornosti labelu RELAPSE RECORDS. Jejich kolegové ÅRABROT jsou z Norska. Název kapely je odvozen od obřího smetiště za jejich rodným městem, což hodně vypovídá o jejich veskrze kladném vztahu ke společnosti, hudbě a civilizaci vůbec.
http://www.arabrot.com/
http://rabbits.bandcamp.com/
Plzeňská thrash-punk´n rollová legenda Gauneři po dlouhých 11 letech vypustila svoji třetí řadovou desku s jednoduchým, ale výstižným názvem „Trojka". A protože se na tuto desku čekalo tak dlouho, ošperkovali ji bonusovým CD, které obsahuje covery nahrané již v roce 2008. Tito pánové jsou opravdu stará škola! Sestava Gaunerů vychází z jedné z prvních HC/Punkových kapel O.P.M., která plzeňskou scénu drtila již od roku 1986. Jejich demo Habafuck z roku 1988 bylo vedle nahrávek Kritické Situace, Telex, Zelených Kanibalů, Radegast nebo Svobodnýho Slova jednou z prvních nahrávek českého HC/Punku.Pražský křest jejich nové desky proběhne tuto sobotu na strahovské Sedmičce za účasti punk´n´rollových The Unholy Preachers a blues-goth-punkových Black Burley, které dal dohromady ex-kytarista Bombs From Heaven Jakob von Rosenstein. Vzhledem k tomu, že se musí na Sedmičce brzy končit, Black Burley startují svůj set již v 19:00.
Pozvánka do Věžničky u Jihlavy, kde proběhne 4.5.2013 tradiční venkovní akce Fotbal Proti Rasismu. Veškerý info o akci najdete na webu: http://fpr.musicforliberation.com/
Dis-noise crust ze švédského Göteborgu. Jedenáct bičů klasického špinavého punku ve stylu Disclose / Framtid s coverem "Fight Back" od Discharge. Poprvé na vinylu od r. 2006, kdy nahrávka vyšla pouze na kazetě u Black Konflik Records. V sestavě najdete členy další hlučné švédské kapely Giftgasattack. Součástí LP je i plakát. Vyšlo v limitovaném presu 300 ks na černém vinylu.
http://www.phobiarecords.net
           Novinky v distru:          

RZ 023 VIOLENCE JUNKIE / CRY OF HUMANS - Fuck control split MC
KOSI IDINA – s/t MC
DENY THE CROSS – Alpha ghoul LP
FYPM – Dumbed down LP
VICTIMS – Sirens LP
VIVISICK – Nuked identity LP
VAZIO / DEATH BY STARVATION – split LP
THE TRUTH – Tenzija EP
INSOMNIA ISTERICA / SPOSA IN ALTO MARE – split MC
BLIND PRIDE – Demo MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one