Punk zine..!
              Pořádáme:             

23. 04. 2022
Plzeň (Družba)
NONSANTO (pol), ZATRATA (pol), LILIxELBE


FB event

                Pozvánky:              

ETERNAL NOISE MISERY vol. III

                  Akce:                   

                 TOP 3:               

SPAZZ - Crush Kill destroy MC
STRAGE DI STATO / DEATH CULTURE DEPRIVATION - split MC
D.F.C. - O Massacre Da Guitarra Eletrica MC
Britští progresivní post rockeři LOST IN THE RIOTS zavítají společně s nejen stylově spřízněným LAST OF MY KIND z Prahy 11.6. do Plzeňské Pohody na venkovní podium útulné zahrádky! Bližší info v článku.
Právě vyšla online verze FAKNÉ nahrávky na Chyba bandcampu, takže pokud se ti líbí dřevní rapy na beaty z jůtůbu s myšlenkou a názorem, tak sosej/poslouchej!
http://chyba.a-punk.cz/fakne-fakne

Volně k poslechu a ke stažení vyšlo pár novejch flákot z jihlavské dílny Kolony. Po rozpadu Křikzticha tento solo přerod navazuje na zhudebněný společenský jevy, o beaty se zde postaral BongoKat (Afarastafa) a DJ JD (KZT), na featu Eia (Tabula Rasa, Cácory).
http://chyba.a-punk.cz/kolona-flakoty
http://kolona.musicforliberation.com

Salónní kryptoskinhead a levicový povaleč OIOI PIRATOI vydává první nahrávku, kterou si je možné za dobrovolný příspěvek nebo zadara stáhnout na benefičním labelu Coffee Breath Records. První mixtape by se dal heslovitě charakterizovat takto: akustická kytara, vykradený songy, trocha humoru, trocha politiky a hlavně akordeon a featuring děčínských CÁCOR.
https://coffeebreathrecords.bandcamp.com/album/prvn-mixtejp
Všech 103kusů druhého čísla RAW ZINU je rozebraných/po vyměňovaných, ale nezoufej, pokud si to nestihnul, tak se dá sehnat, hned v několika distrech:
http://www.popesass.cz
http://abackdistrorecords.blogspot.cz
http://www.insanesociety.net
http://www.phobiarecords.net
http://pureheart.czechcore.cz
http://phr.cz
a v dalších.
U PHOBIA records vychází další titul a to split LP dvou kanadských kapel. ANHA produkuje crust s death metal vlivy. Hrubá valivá špinavá nahrávka ve stylu prvních nahrávek Bolt Thrower. Sluší se připomenout, že tahle kapela má za sebou již několik nahrávek (dvě desky, split EP s Contorture atd. atd.). CETASCEAN po samostatném sedmipalci a desetipalci přináší další porci dobře namíchaného stenchcoru alá Deviated Instinct s občasnými výjezdy do skandinávského hardcoru alá Avskum / Skitsystem. Přímočařejší nářez oproti kolegům z druhé strany. Temná fošna s ještě temnější opět hodně politickou a radikální lyrikou!
http://www.phobiarecords.net
Uvnitř najdeš rozhovor s portugalskou kapelou THE SKROTES a slovinskými R.O.W. skateboards. Dále historii slovenského skateboardingu. Výlet do Budapešti za účelem betonování. Mini cestopisy respektive přiživování se na kamarádech přes víkendy a mnoho jiného. To všechno za asistence analogových fotek a ručně dělaného dizajnu! Oficiálně vychází v pátek 13.06. 2014, 32 stran, ručně tištěná obálka, která se právě vyrábí. SKETORD seženeš za jednou euro v KZN skateparku, koncertech, možná v nějakém distru  a na každé skejtové akci na Slovensku. Vyšlo ve 100 kusovém nákladu. O svoji kopii si piš na: peter.kocis@outlook.com. Skejtuj!
Dva nové tituly, které vyšli u Holandského labelu INVERTED INHUMATION recs:

PAUCITIES / CHULO (US/Col) - 7"EP
Mincecore v podání Chicagských PAUCITIES ve stylu AGATHOCLES a UNSEEN TERROR. V kapele najdeš členy SICK/TIRED a WINTERS IN OSAKA. CHULO na straně druhé valí grindcore/powerviolence s coverem od ASSÜCK navrch. Vyšlo v kooperaci několika labelů včetně tuzemského Pope´s Ass recs, vylisováno 600ks. Cena je 5€ + pošta.

NUCLEAR DEVASTATION / RAMLORD (Hol/US) - 7"EP
NUCLEAR DEVASTATION z Amsterodamu přináší zbrusu novou skladbu "Wolves of Hades" a RAMLORD z New Hampshire taktéž prezentují nejnovější materiál, který se jmenuje “The Breaking Of Swans † The Eulogy Of Crows“. Zabijácký zvuk, špinavý crust a black stenchpunk. O artwork se postaral Stiv (VISIONS OF WAR). K dostání na černém nebo na zeleném vinylu plus nášivka. Cena je 5€ + pošta (černý vinyl) nebo 7€ + pošta (zelený vinyl/nášivka).
http://invertedinhumation.wix.com/crypt
V úterý 03.06.14 proběhne v plzeňském klubu Pohoda koncert amíků WEIRD OWL, společnost jim budou dělat dvě tuzemské kapely HISSING FAUNA a BUGMEN, bližší info zde.
15.6. nás čeká v pravdě výjimečnej večer. Budou tu hrát dvě kapely, který jsou na sebe navázaný, jako takřka každej jeden jejich člen je navázanej na Česko. AUXES, který jsou známý množstvím koncertů jak v Čechách tak na Moravě, tu vydali několik kolaboračních desek (zpěvák Dave Laney ještě s Milemarker spolupracoval s Day after; Auxes pak split na Silver rocket) a Tim Remis (bejvalej bubeník Auxes), kterej se teď(mimo jiné) věnuje sólový tvorbě (10“ na Lokal rekorc), zpívá a hraje na basu v SWEET COBRA. Někdo možná viděl Tima loni v létě hrát na divadelňáku ulici na svý banjo. Tak teď máte možnost ho zažít trochu jinak. S kapelou za zády a s novou deskou (nahrává allmighty Kurt Ballou z Converge) v ruce.
http://auxes.com
http://sweetcobra.bandcamp.com
Představovat ADICTS je asi trošku zbytečné. Každý toto punkové varieté z Anglie zná a každý ho má rád, protože už od puberty nám v hlavě duní hitovky jako "Viva La Revolution", Joker in the Pack" nebo "Songs of Praise". BOY - Domácí partička v černém. Nedávno vydali svoji debutovou desku "Darkest Visions". SOUR BITCH - Večer otevřou divoký pražandy, který se s tím opravdu nepářou. Po dvou letech v Brně! Kdy: 20.7. 2014, Kde: Melodka, Brno, Kounicova 20/22, Start: 19:00.
HANBA - kapela se členy Pipes & Pints, Lahar a Repelent ss zveřejnila nový song "Mělký hrob" z připravované desky, která vyjde během léta u Damage Done records na vinylu i CD.
https://www.youtube.com/watch?v=77vmdgwPk2g
https://hanba.bandcamp.com
           Novinky v distru:          

RABIES / GARAPAL - split LP
NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one